Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Exo "One" Fanmeeting & Cb Haberi Ve Dünya Turu

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Bugün EXO'nun 12.yılı icin 2 oturumdan olusan fanmeetingi vardı ve bir sürü sarkı seslendirip oyun oynadılar ☺️ Hatta bazı sarkıların kısa hallerini seslendirip bir nevi Killing Voice'daki formata benzetmeye calısmıslar ve cok iyiydi simdi performansları buraya atıyorum

FM acılısını Hear Me Out ile yaptılar ilk kez canlı duymus olduk 🥹

Don't Go ile devam ettiler

3.6.5 😭

en son EXO PLANET 3 -EXORDIUM turunda söylemislerdi simdi ilac gibi geldi

XOXO

Bunlardan sonra medley sahnesi var ilk olarak EXIST albümün yan parcası Cinderella ile basladılar 😭

Obsession albümünün en sevdiğim sarkısı Butterfly Effect

Playboy 🔥

o dinozor kıyafetiyle ne de güzel dans ediyo ama

touch it 🔥🔥

forever 😭🙏🏼🔥

gravity 🔥 kulun köpeğinim

24/7🥹

white noise 🔥

baek o kadar yorgunluğa ve bacağı ağrımasına rağmen acayip enerjikti ya kurban olurum

walk on memories 🥹

heaven 🤍

ilk oturumda sadece baeksoo dinozor kıyafeti giymis 🥹 yicem bunları

jongdaenin sirinliği 🥹

2. oturumda da bunlara ek diğer sarkılarını da seslendirdiler

Peter Pan 🥹

bu sefer hepsi panda kostümü giymis yicem

wolf 🐺

Obsession 🔥 tüm exoller forma abanmıstı hepimiz bunu bekliyoduk ama tabi performans seklinde 🤧 neyse buna da razıyız

Tempo 🔥🔥🔥🔥🔥 bu sarkıyı EXO'dan baskası söyleyemez ya

Just Us Usual 🤧 dftf albümü bir nimet nimet

Universe 🤍

Don't Fight The Feeling 🤧🥹😭🙏🏼 ARKADASLAR SONUNDA YA SONUNDAAAAA

Lucky One 😭 yıllar oldu yıllar

Lotto 🔥

Kokobop 🔥🌱

Cream Soda 🔥

Love Shot 🔥🔫

Monster 🔥🔥

Call Me Baby 🔥

Love Me Right 🩷

The First Snow ❄️

Kyungsoo First Snow challenge'a katıldı

Ayrıca 2. oturuma Sehun ve Kai geldi 🥹😭 ikisi de kocaman olmus 🤧 üyeler hemen etkilesime gecti cok tatlıydı her sey ve Kai First Snow challenge'a katılamamıstı askerde olduğu icin bugün onu da aradan cıkardı artık tüm üyeler bu akıma katılmıs oldu 😭

Kyungsoo'nun tepkisi😭

Ayrıcaaaa Love Fool icin mv cekilmis?!?!?!?!? hemen yayınlıyosunuz bunu exolar hemenn

Bugünün dress code'u maviydi herkes ona göre giyinip gelirken bir fan cin olmus fkslxksldıd Jongdae'nin yüzündeki o saskınlık ve kocaman gülümseyisi cok siriinnnnn

Ayrıca Junmyeon Sekai askerden geldikten sonra hemen cb hazırlıklarına ve dünya turuna cıkacaklarınu acıkladı 🥹🔥 sonunda ulan yıllardır bunu bekliyorum ben

performanslar bu kadardı 🥹 cok dolu dolu ve güzel vakit gecirdik cok eğlendimmm 🥹🩷

Tepki
1,362
Ben bu tarihlerde fan meeting yapacaklarını tamamen unutmuşum. İnstada karşıma çıkınca şaşırdım bir. DFTF performansı karşıma çıktı ilk olarak. Bu şarkıyı ne zaman canlı söylemişlerdi ki dedim bir an. Neyse ki sonradan anladım yeni olduğunu 🤣 Sadece birkaç performansa bakabildim şimdilik. EXO'yu sahnede izlemeyi çok özlemişim. Hepsi çok güzeldi. Kai ve Sehun'un izlemeye gelmesi de güzel bir sürprizdi. Sonunda Kai ve Kyungsoo'dan First Snow challenge aldık. Belli ki Kyungsoo daha önce bir kere bile denememiş. Çok komikti dansı yaparken. EXO comeback ve dünya turu haberi de harikaydı. Fandom biraz canlanmış oldu. Kış albümüne de yeşil ışık yakıldı. Umarım tüm bunlar bir an önce gerçekleşir.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
@erigom 'um oncelikle eline emegine saglik
Exo'mu gorunce gecem guzellesti onlar mutlu olunca bne de mutlu oluyorum
Yillar onceki efsane b-side'lari duyunca ve sekai'yi gorubce daha da mutlu oldum
:love::love::love::love:
ay tesekkür ederimm 🥹😚 ben de sekaiyi görünce mutluluğum 2 katına cıktı
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ben bu tarihlerde fan meeting yapacaklarını tamamen unutmuşum. İnstada karşıma çıkınca şaşırdım bir. DFTF performansı karşıma çıktı ilk olarak. Bu şarkıyı ne zaman canlı söylemişlerdi ki dedim bir an. Neyse ki sonradan anladım yeni olduğunu 🤣 Sadece birkaç performansa bakabildim şimdilik. EXO'yu sahnede izlemeyi çok özlemişim. Hepsi çok güzeldi. Kai ve Sehun'un izlemeye gelmesi de güzel bir sürprizdi. Sonunda Kai ve Kyungsoo'dan First Snow challenge aldık. Belli ki Kyungsoo daha önce bir kere bile denememiş. Çok komikti dansı yaparken. EXO comeback ve dünya turu haberi de harikaydı. Fandom biraz canlanmış oldu. Kış albümüne de yeşil ışık yakıldı. Umarım tüm bunlar bir an önce gerçekleşir.
dftf beni de bir soka soktu hic beklemiyodum söyleyeceklerini fkskxjskx 2.oturumun full halini twitterda paylasmıslar ordan izleyebilirsin en azından kalitesi daha iyi

ay kıs albümü de gelice dimiii umarım bu sefer bizi kandırmıyolardır 😭 7 yıldır bunu bekliyoruz

Son düzenleme:
Tepki
1,362

dftf beni de bir soka soktu hic beklemiyodum söyleyeceklerini fkskxjskx 2.oturumun full halini twitterda paylasmıslar ordan izleyebilirsin en azından kalitesi daha iyi

ay kıs albümü de gelice dimiii umarım bu sefer bizi kandırmıyolardır 😭 7 yıldır bunu bekliyoruz
Teşekkür ederim. Fırsat bulunca bakacağım inşallah. Kış albümü istek değil ihtiyaç oldu artık fandom için. Umarım bir sorun çıkmaz da kış albümü gelir.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Ellerine sağlık aşkım 🤩🤩😭😭
😚😚😚

Kai'nin yanındaki Sehun'du değil mi? Kai challenge yaparken Sehun'un başını önüne eğmesinde kahkaha attım 2 kere izledim orayı KSKSKKSSKKDKSKS yalnız askerlik yaramış 😁😁
evet sehun yüzünü saklayıp duruyo sapsall 12 yıldır idol güya dkelxjskdjs cidden askerlik fena yaramıs hepsi kaslanmıs genislemis 😋
Dünya turuna çıkacaklar, gönül isterdi ki biz de gidelim de...
belki cıkarız yaa 🥹 bir umut...

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,357

Ayyy kis albumu gelsin ama ..
Koreanin mariah careyleri

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Bu yakışıklı mı niye atmadın, illa kesiyim mi seni -_-
Ekli dosyayı görüntüle 29050
ay daha atamadığım o kadar cok sey var ki en son telefon kastı da son haliyle paylasmak zorunda kaldım 😭

sm'in yerinde olsam haber siteleri forumlar hepsine bu videoları salardım hayrına. yazık milletin kulagı dunden beri mahvoldu en azından sunları dinleyip biraz kendilerine gelirdi insanlar
sm az bucuk medya oyunu yapsa bu halde mi olurdu ya asla iyi kullanmayı bilmiyo aslaa cok sinir oluyorum djslxjskdn tam da zamanı yani

Son düzenleme:

black_nana

Trainee
Tepki
15
EXO 🔥 🔥 🔥

exo GIF