Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anket İşini En Iyi Yapan Forum Yöneticileri? Kırmızı /Yeşil / Mavi

İşini en iyi yapan forum yöneticileri?

• Admin

• BobaTea

• Hiçbirfandomamensupdeilim

• Kayısı

• Netizen Admin

• Prenses Ciklet

• Tenebris

• Tubisss

• Uranyum

• Mineonere

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
guys.. kabul edelim ki uranyum buraya büyük bi renk katıyo. kaos sevdasından vaktinde bir şeyleri yapmayı geciktirdi ben de eleştirdim ama başından biri biizmle en çok iletişime geçen, dediğimiz şeyleri yapan kişi de uranyum. biraz hakkının yendiğini düşünüyorum ve ben seviyorum kendisini

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173
guys.. kabul edelim ki uranyum buraya büyük bi renk katıyo. kaos sevdasından vaktinde bir şeyleri yapmayı geciktirdi ben de eleştirdim ama başından biri biizmle en çok iletişime geçen, dediğimiz şeyleri yapan kişi de uranyum. biraz hakkının yendiğini düşünüyorum ve ben seviyorum kendisini
Çok acıklıydı…

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173
Ya ben çoğu kullanıcılara göre yeni olabilirim ama siteyi de forumu da uzun süredir takip ediyorum(Hatta foruma ilk açıldığında bile uğruyodum)O yüzden çoğu kişiye hakimim ama diğer herkesten özür dileyerek @mineonere ye verdim çünkü çok olgun ve tatlış bi his veriyor bana💞Ama herkesi seviyorum
Di mi , di mi ?
Bende çok seviyorum :)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

O zaman yapma etme açta basayım bebişlere😭
Ben bunu yapamam , cık :(

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173
Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173
Ay inanmıyorum burda benim gibi yönetici varken başkalarına oy veriyorlar saçımı süpürge ettim sizin için yemedim yedirdim içmedim içirdim arada kendimde içtim ama olsun vicdansız karılar 😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Nankör bunlar ağam 😺

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173
Bir sayı söyle hangi idolle napıcağını söyle demiştim sende sayı seçtin sonra baekhyun ile komşuların kapısını çalıp kaçtınız baekhyun o gün çok eğlendi ama şimdi hayal kırıklığına uğradı çocuk 😭😭😭😭😭
Ayyy ayyy hatırladım bir dk laşaçaşaçiaöaşaöşa yok ya sever beni Baek 🥲
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Konunun içeriği umrumda değil. @Jisungie00 ve @Tubisss in olduğu her oylamada onlara veriyorum
Vaaayy anasını 🥲