Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Yorum Atın Profilinizi Puanlayayım

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

nao tomori, charlotte animesinden. Baktığımda bana renksel olarak uyumlu geldi ya🤔 başka nasıl bir kapak fotoğrafı sevebilirim örnek atabilirsin pmden
ayy bilemedim ask ben bu konularda inanilmaz takintili oldugum icin coj stres yapiyorum sorry aklima bi sey gelmedi 😭😭 ama ben fenel olarak renk sonra da vibe uyumuna bakiyorum

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,363
Yorumm💃🏻
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Yorumm💃🏻

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,358
helooo forum sakinleri bugunku icerigimde profillerinizi puanlayacagim.

profil fotografinizi, profil bannerinizi, imzanizi, rozetlerinizi ve ozel baslaginizi; guzelliklerine, estetikliklerine, ikonikliklerine ve uyumlarina gore 10 uzerinden puanlayacagim

UNUTMAYIN siz profiliniz degilsiniz. size olup bitiyor olabilirim ama profiliniz cok hosuma gitmiyor olabilir (size olan sevgimi hicbir sey degistirmez ama 🥰), ya da sizden cok hoslanmiyorumdur ama profiliniz hayvan gibi iyidir yani puanlamalarimin sizinle hicbir alakasi yok. siz profiliniz degilsiniz.

(bu arada kendim takintili bi manyak oldugum icin profilinizdeki genel estetik havaya ve renk uyumuna bakiyorum)

o zaman letzzz gooo
Benim profilim hakkindaki dusuncelerini merak ediyorum melegim