Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Yorum Atın Hangi Taylor Albümü Olduğunuzu Söyleyeyim

Ü

Üye silindi 189

bilmiyorsaniz eger taylor swift tam bir era sarkicisi. her albumunun kendine ozel farkli konseptleri, tarzlari, estetikleri var. ee ben de en buyuk taylor enayisi olup 10 albumunu de ezbere bilince insanlara bakip kesin su taylor albumu olurdu demeye bayiliyorum o yuzdennnn herkes menslere. ozellikle katilmasini istediklerim varr

tay albumlerinin vibelarini gormeniz icinn:

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
bilmiyorsaniz eger taylor swift tam bir era sarkicisi. her albumunun kendine ozel farkli konseptleri, tarzlari, estetikleri var. ee ben de en buyuk taylor enayisi olup 10 albumunu de ezbere bilince insanlara bakip kesin su taylor albumu olurdu demeye bayiliyorum o yuzdennnn herkes menslere. ozellikle katilmasini istediklerim varr

Ozellikle katilmasini istediklerinden miyim😭💞

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Benden hangi vibe'i alıyorsun aşko
neden bilmiyorum ama sen bana hopless romantic vibei veriyorsun ama lover albumu gibi yumus yumus kirilgan degil de fearless gibi aski kitaplarda goren, hayalperest, kalbi kirilinca sinirlenen tarzda o yuzden fearless diycem. ayrica icinde fearless deliligi ve enerjisi de var gibi fearless turu izlersen taylor sahnede koltuk falan firlatiyor xnzbnxjxbx bu arada fearless sarkin da forever and always (o sarkida koltuk firlatiyor)

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

ayyy sen en cok arada kaldiklarimdan birisin 1989 ya da reputation mi dusundum ama sonra bunlarin cocugu speak now olmana karar verdim. better than revenge dinleyip cildirmani sparks fly dinleyip yagmurda dans etmeni hayal edebiliyorum. bir de enha uyelerine olan sevgini dusununce never grow dinleyip yavrularim benim diyip aglarsin sen xn xnxbxnbxnxb

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Pek Taylor dinleyen biri değilim dinlediğim 2-3 şarkısı var ama merak ettim doğrusu
1989 bebegimmmmm icten ice uzgunsun ama hep guldugun icin pek fark edilimiyor gibi arkadaslarina hayvan gibi deger veriyorsun ama cok da arkadas ihaneti yedin. ask acin var ama iyiymis gibi davraniyorsun bxnxbnz 1989 sarkin new romatics

Only Once🍭

Trainee
Tepki
464
1989 bebegimmmmm icten ice uzgunsun ama hep guldugun icin pek fark edilimiyor gibi arkadaslarina hayvan gibi deger veriyorsun ama cok da arkadas ihaneti yedin. ask acin var ama iyiymis gibi davraniyorsun bxnxbnz 1989 sarkin new romatics
Ya sen bu işte prosun valla müthiş ağzım açık kaldı valla 👏👏👏

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

profilin rep vibei veriyor ama sen evermoresun. hayvan gibi gelecek kaygilarin var oyle ki kendimi fok dusunup cevremdekilere yeterince veremedim mi diye dusunuyorsun ama aslinda insanlari memnun etmek icin gereginden fazlasini bile yapiyorsun. buyuk hayallerin var yurtdisi hayali kuruyorsun hatta ama kaygilarin var o yuzden sana sarkim tis the damn season

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,196
Ben varım diyor been

• Kalp
Reactions: ask
Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

aaaaaaa reputation girlieeeee etrafta umursamiyorum amn diye geziyorsun ama hayvan gibi umrunda zbznbxjx hala en iyi formunda degilsin ama gecmisten ders cikardin kendine yettigini biliyorsun ama yine de icten ice yaninda biri istiyorsun bebegim senin rep sarkin call it what you want
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Evermore bekliyordum ve o şarkı çok güzel 🥺
o cardigani gormeyecektim ama zbzbnzbx

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 25

aaaaaaa reputation girlieeeee etrafta umursamiyorum amn diye geziyorsun ama hayvan gibi umrunda zbznbxjx hala en iyi formunda degilsin ama gecmisten ders cikardin kendine yettigini biliyorsun ama yine de icten ice yaninda biri istiyorsun bebegim senin rep sarkin call it what you want
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

o cardigani gormeyecektim ama zbzbnzbx
ruhumda ne işin var?????? bu kadar kolay çözülebilir biriuim demek ki 😭