Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Yorum Atın Profilinizi Puanlayayım

Ü

Üye silindi 189

helooo forum sakinleri bugunku icerigimde profillerinizi puanlayacagim.

profil fotografinizi, profil bannerinizi, imzanizi, rozetlerinizi ve ozel baslaginizi; guzelliklerine, estetikliklerine, ikonikliklerine ve uyumlarina gore 10 uzerinden puanlayacagim

UNUTMAYIN siz profiliniz degilsiniz. size olup bitiyor olabilirim ama profiliniz cok hosuma gitmiyor olabilir (size olan sevgimi hicbir sey degistirmez ama 🥰), ya da sizden cok hoslanmiyorumdur ama profiliniz hayvan gibi iyidir yani puanlamalarimin sizinle hicbir alakasi yok. siz profiliniz degilsiniz.

(bu arada kendim takintili bi manyak oldugum icin profilinizdeki genel estetik havaya ve renk uyumuna bakiyorum)

o zaman letzzz gooo

Moderatörün son düzenlenenleri:
Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

helooo profildeki beyefendi kim taniyamadim onun disinda genel bts temasini sevdim. banner cok komik, imzadaki yazi da cok komik, imza cok estetik bayildim, rozet de bts temasina uymus siradan ama guzel. her sey ayri ayri tatli olsada bir arada inanilmaz uyumlu degiller. sirin sakin bi profil gibi duruyorsun 10 uzerinden 7 veriyorum

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,082
helooo profildeki beyefendi kim taniyamadim onun disinda genel bts temasini sevdim. banner cok komik, imzadaki yazi da cok komik, imza cok estetik bayildim, rozet de bts temasina uymus siradan ama guzel. her sey ayri ayri tatli olsada bir arada inanilmaz uyumlu degiller. sirin sakin bi profil gibi duruyorsun 10 uzerinden 7 veriyorum
Profildeki beyefendi Dimash Kudaibergen. Dinlemeni tavsiye ederim.
Yorumun için teşekkürler 💜

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

O zaman firsttt😍
Bu arada forumun en yaratıcısı olmaya aday olabilirsin💕
ayy oncelikle tesekkur ederim canim 🥰🥰 profil fotosu cok sirin derken baktim banner daha sirin? ot4 bi blinki goruyorum. bu arada puanlamaya dahil degil ama ben kullanici adina da bayiliyorum. onun disinda sade tatli guzrl bi profil 8 veriyorum