Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Zevksiz Ilan Edilmekten Korktuğunuz Için Sevmediğinizi Söyleyemediğiniz Şanatçı Varmı?

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Şarkılarını beğenmediğinizi söylediğinizde bir ortamda ya da sosyal medyada zevksiz ilan edilebileceğiniz, birçok kişinin çocukluğunu geçirdiği kült sanatçı ya da sanatçılar var mı?ben başlıyım
Ben big bang şarkılarını beğenmiyorum adamların kişilikleri ile alakalı değil bu skandallar çıkmadan öncede beğenmiyordum Kpop stanlar beğenmediği söylediğim an "sen kesin sadece Kpop ta blackpink ve BTS si biliyorsun bigbang king kesin army sin big bang'i kıskanıyorsun idollerinin idolü" falan diyorlar ama gerçekten beğenemiyorum.
Rammstein ve Metallica yı da beğenemiyorum lütfen beni yargılamayın çocukluğumda babam hep bu iki grubun şarkılarını açardı ve ben asla sevemiyordum şarkılarını.Queen,Kiss,the Beatles gibi gruplar bana daha çok hitap ediyor
Madonna'nın şarkılarını da beğenmiyorum babam bu kadına aşıktı resmen 7/24 dinliyordum aslından beat leri ve alt yapısı güzel ama hep tek düzey ilerliyordu ama çok beğendiğim şarkıları var

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Şarkılarını beğenmediğinizi söylediğinizde bir ortamda ya da sosyal medyada zevksiz ilan edilebileceğiniz, birçok kişinin çocukluğunu geçirdiği kült sanatçı ya da sanatçılar var mı?ben başlıyım
Ben big bang şarkılarını beğenmiyorum adamların kişilikleri ile alakalı değil bu skandallar çıkmadan öncede beğenmiyordum Kpop stanlar beğenmediği söylediğim an "sen kesin sadece Kpop ta blackpink ve BTS si biliyorsun bigbang king kesin army sin big bang'i kıskanıyorsun idollerinin idolü" falan diyorlar ama gerçekten beğenemiyorum.
Rammstein ve Metallica yı da beğenemiyorum lütfen beni yargılamayın çocukluğumda babam hep bu iki grubun şarkılarını açardı ve ben asla sevemiyordum şarkılarını.Queen,Kiss,the Beatles gibi gruplar bana daha çok hitap ediyor
Madonna'nın şarkılarını da beğenmiyorum babam bu kadına aşıktı resmen 7/24 dinliyordum aslından beat leri ve alt yapısı güzel ama hep tek düzey ilerliyordu ama çok beğendiğim şarkıları var
Sen metallica falan demissin de ben simdi Alizade diyecegim...

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Taylor swift, the weekend, seventeen, aespa 1-2 şarkıları hariç sevemiyorum. Kesinlikle anti falan değilim ama şarkıları pek hitap etmiyor bana. Önereceğiniz şarkılar varsa bakarım.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Tabii armynin bigbangi kıskanıyor🤦‍♂️ 🤣🫠

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,431
Drake ve Kanye West

Alternatif rock türleri ağır bassa da her tür müzik dinleyebilirim. Ama bu iki adamı ve müziklerini bi türlü sevemiyorum. Seveni beğeneni de çok, ben sevmiyorum dediğimde ne kadar mükemmel şarkıları olduğu hakkında uzun konuşmalar dinlemek zorunda kalıyorum 😄

Konu Sahibi
Eren yeager

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Zevksizsin demiyorum ama BB şarkılarını beğenmemene şaşırdım. Bence güzel şarkıları var. Kişisel zevk durumu gerçi.
Bilmiyorum şarkılarının alt yapılarında kullandıkları beat ler çok keskin geliyor filtrelerle hiç yumuşatmadıkları ve eko filan hiç eklemedikleri için sevemiyordum

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
Çakal, Uzi, Ezhel,Semicenk, Emircan İğrek, LevelC5 , Simge (bir iki şarkısı hariç) Stray kids , İtzy, Red Velvet, Lana Del Rey, Harry Styles, Justin Bieber, Billie Eilish, Taylor Swift (bir iki şarkısını seviyorum).

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Arina Grande ve Rana del Rey sevdiğim şarkıları var ama genel olarak pek bana hitap etmiyorlar

marin

Trainee
Tepki
639
Billie Eilish. Bu kadının şarkılarında milletin ayılıp bayıldığı ne var diye düşünüyorum ben. Şarkıları o kadar boğucu geliyor ki. Geçenlerde iş yerinde mevzusu oldu hatta. O kadının şarkıları bayıyor dedim ve nasıl ya harika şarkıları var deyip tuhaf bakışlarla baktılar. Bende aynısını düşünmüyorum dedim geçtim. Taylor Swift'in şarkılarını da öyle vay be bulamıyorum bir türlü. Belki de dirket olarak dinlerken sözlerini anlamadığım içindir. Yani bazı şarkılar sözleriyle anlam kazanıyor. Bizim ülkede de Ezhel, Çakal, Uzi ve türevleri adı rapçi olan tiplerin o çoook dinlenen müzikleri asla hitap etmiyor. Evlerden ırak. Her yerde de çekinmeden söylerim bu arada sevmediğim şarkıcıları ya da şarkıları.

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
Yanlış anlama ama çakal ve uzi tam tersi değil mi ya.İnsanlar bunları dinleyenlerle dalga geçiyor ve goygoyuda dönüyor internet aleminde (ergen keko drillci şarkıları) diye ama işin garip yani Türkiye'de en çok dinlenen "SANATÇI" olarak hep en üstlerde bunların olması da işi komik ve ironik kılıyor.
Linç edilmekten korktuğum sanatçılar değil de dinlemeyi sevmediğim insanları yazdım. Zaten bir şeyi beğenmediysem bunu direkt söylerim gelecek olan linçler de umrumda olmaz.
Senin dediğine gelecek olursak da gerçekten haklısın. Ben de anlamıyorum bunların en çok dinlenen insanlar olduğuna . Eleştiren kesim de çok ama hâlâ en çok dinlenen onlar. Bi çakalın gostoso şarkısını açıp bakmıştım kardeşim dinle dedi Çakal havlıyor falan dedi. Diğerlerinin şarkılarını hiç açıp dinlemedim. Sosyal medyada çok kullanılıyor oradan biliyorum. Bazen bazı ortamlarda onların şarkıları çalıyor anca oralardan dinliyorum. Bizim müzik sektörünü pis ergen kesim yönetiyor şaka gibi.

Ü

Üye silindi 192

Metallica, Bigbang, Arctic Monkeys, The Weeknd, Drake, Taylor Swift, bazı Lana Del Rey şarkıları

• Alev
Reactions: ask