Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Eren yeager kullanıcısının son içeriği

1. Eren yeager

Soru Itzy Soloları Arasından En Çok Hangisini Sevdiniz?

Benimki chaeryoung galiba en çok onun şarkısını beğendim
  2. Eren yeager

Yardım Edin

Evet artık gelmiyor uranyum sayesinde
  3. Eren yeager

Sbs Gayo Daejon Coverları

Zaten canlı değil yani bari live-ar ları düzgün secselerdi aespa nın sahnesini harcamalar bildiğin onun dışında hepsi güzeldi ama keşke yuna pop söyleseydi
  4. Eren yeager

Yardım Edin

Teşekkür ederim deniyim
  5. Eren yeager

Yardım Edin

Normalde müzik indirdiğim yerde istediğim müziği indiremedim birtürlü.Bende en üstteki ikinci siteden indiriyim dedim.önce beni başka bir siteye yöneltti ben hemen çıktım sonra şarkıyı indirdim ama 1,2 dk sonra telegram ya da başka yerlerden bana çıplak kadınları atıp duruyorlar çıldıracam Kaç...
  6. Eren yeager

Feriha Yalan Söylemeseydi Emir Ona Bakar Miydi?

Fikirlerinizi merak ediyorum sizce Emir Ferihanın en başta kapıcı kız olduğunu bilseydi onun peşinden bu kadar koşar mıydı?
  7. Eren yeager

Yine Gay Shipperlar

Bu bana mı bir iğrenç geldi. yorumlara baktı S*** göndermesi filan varmış video da.bir düşünsenize suyu ne kadar hızlı içtiğinizden "hmm demek boğazı geniş arkadaşına nasıl sımdi s***** çekiyordur" diye çıkarım yapıyorlar.Bunu bir kadına yapsalar taciz diye linçlerler erkek olduğu için bu normal...
  8. Eren yeager

Rapçi Olarak Harcanan Idoller

Suho yu anlarım ama xiumin nasıl yeteneksiz buluyorlar hayran değilim ama vokali ve dansı çok iyi özellikle vokali çok iyi vokal line yüzünden arkada kalıyor ama görmezden gelinemiyecek kadar iyi şarkı söylüyor
  9. Eren yeager

Doğru benim aklıma nasıl chanyeol gelmedi bu listenin başını o çekiyor zaten
  10. Eren yeager

Amber ın rap vokal dans her şeyini seviyorum bu yüzden koymak istemedim fjfbhfhfhfhfhfhf
  11. Eren yeager

Vokalini daha çok beğendiğim ve görevi rap olduğu ve rap ağırlıklı gittiği için sesinin harcandığını düşündüğüm idolleri yazıcam 1-moonbyul Yetenekli bir rapçi evet ama ben neden bilmiyorum rapinden nefret ediyorum sesine uyduramıyorum ve mamamoo şarkılarında hep rap kısımlarını...
  12. Eren yeager

Forumdaki Ilk Gununuz 🌸

Benim ilk konum idoller gerçekten gay olsa ne olurdu jfjfhfnfjfnfn
  13. Eren yeager

Kamera/Ayna Hangi Görüntümüz Gerçek Olan?

Kaçak redmi kullandığım için şuan içim rahatladı hdhdhdhdhdh
  14. Eren yeager

Evet bu gerçeği görmezden gelerek hayata devam edicem
  15. Eren yeager

Fotoğraf çekmeyi sevmiyorum uzun zamandır da çekmiyorum.Annemin Instagram'da beni paylaştığı bir resim var ve o kadar çirkin çıkmışım ki sadece o fotoğrafa özel değil her fotoğraf çektiğimde gözlerim ve burnum yüzüme göre kocaman yüzüm upuzun kocaman göz torbalarım oluyor ama aynada bebek...