Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Jenny kullanıcısının son içeriği

1. Jenny

Blackpink Lisa'nın Çinli Netizenler Tarafından Linçlenmesi

Yani gelip cevap verip uzatmasanız okumazlardı diye düşünüyorum. Olay gülüp geçebilmek tekrar diyorum :D
  2. Jenny

Kimin yedeğisin gibi şeyler de denince bana komik geldi. Bunu diyen ve destekleyen tek kesim Army olduğu için ithafen konuşmam çok doğal bence. Her haber dediğin hepi topu 3 haber olmuş dimi :) Böyle basit şeyler için kendimi yıpratmam. Aslında takıntı da yapmadım o kendi tespitini nasıl yapıp...
  3. Jenny

Hedef almak falan nasıl kelimeler yahu sanki napıyoruz :) Linçlemesin diye araya ne yazmışım onu anlamadım ben bu sitedeki herhangi birinin beni linçlemesinden neden korkayım onu da anlamadım :) Siz bir şeyleri neden bu kadar ciddiye alıyorsunuz anlamadım işin sonunda konu Kpop ve benim fandom...
  4. Jenny

Açtığım başlıklarda konulardan çok araya serpiştirdiğim yarı mizah yarı ciddi küçük uyarıcılara takılman hep komik geldi :) 1694296626 Küçük bir ekleme yapmak isterim Beyonce sahne almadı sadece klip çekti :)
  5. Jenny

Bts V'nin Solo Çıkışının Başarısız Olması

Hoşbulduk çok teşekkür ediyorum bir çekincem yok :)
  6. Jenny

önceki başlıktan sonra baştan uyarmak istedim :)
  7. Jenny

BTS dışında başlık açmıyor demeyin diye 2. başlığımla geldim :) Lisa Paris'te Crazy Horse adlı mekanda show düzenleyeceğini açıkladı ve biletleri satışa sunuldu. Sevinen kadar eleştiren de oldu. Oranın lüks bir mekan olduğu ve birçok ünlünün oraya katıldığı doğru olsa da gösterilere bakarsanız...
  8. Jenny

buna da katılıyorum kısa periyotlarla çok fazla şarkı yayınlamak mantıklı değil bence de.
  9. Jenny

Yorumun çok güzel öncelikle teşekkür ederim. Fakat başka grupları çekmemek,yok nefret alır söylemleri bana mantıklı gelmiyor kusura bakma. Başka site olsa neyse ama burda mantıklı insanlar olduğunu düşünüyorum. Blackpink'i örnek vermek adına ekledim tabii ki çünkü en büyük 2 grup bunlar...
  10. Jenny

Bana sorsan da rakamlardan çok sanatçının işi önemli derim ama fanları her gün her platformda diğer idollere chartlarla saldırınca maalesef böyle bir durumda da konuşulması gereken bir konu oluyor
  11. Jenny

Öncelikle şimdiden söyleyeyim ARMY'ler gelip boş yere olay çıkartmasınlar. Burası bir forum isteyen istediği başlığı açabilir katılmıyorsanız düzgünce belirtirsiniz. BTS üyesi Taehyung solo çıkışını yaptı. Ama birçok kişinin bundan haberi bile olduğunu sanmıyorum,sanki kendi fanları da dahil...
  12. Jenny

Aespa Winter Ve Bts Jungkook

Bilgin olsun öncelikle Jungkook askerde değil :D Onun dışında Armyler neden hiç şaşırtmıyor acaba ya yok fake hesapmışım yok başlık açmışım. BTS bir kpop grubuysa isteyen herkes konuşabilir başlıkta açabilir :) Başlık açarak ekmeğini yemiş oluyorsam bilemiyeceğim tabi🫢
  13. Jenny

Kimin yedeğisin ne alaka ? Ayrıca BTS ile başlık açmak yasak mı ?
  14. Jenny

Yani RM V Jungkook çevirmenleri ile birlikte Winter ile yan yana oturup onunla beraber çıkışa gidiyorlarsa bundan baya mana çıkarılabilir. Sonuçta bir sürü idol katıldı onca idolden ki aralarında arkadaşları da vardır winter var yanlarında arkadaş bile olsalar bariz bir şekilde böyle olmamaya...
  15. Jenny

Onların asıl olayı daha önceki yıllardı Jungri o zamanlar daha adı geçen bir shipti şuan olmasa da. Yani başka bir başlıkta bahsedebilirim ama Jungkook’un popüler shiplerindense gerçekten gerçek momentler vardı. Jungkook’un bir konserde ‘bariz’ Yeri’nin arkasından gitmesi dramasının ostsini...