Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

robloxpro kullanıcısının son içeriği

1. robloxpro

Çıldıracağım

aynı video benim de karşıma çıktı hatta ben de konu açsam mı diye düşündüm ama kaç aydır aynı konu millet bıkar diye açmadım 🙂 şahsen ben hiç bıkmam maalesef sınıfta da böyle d4ngalaklar var sinirim diri tutuyorlar
  2. robloxpro

Sonuç

ben resmi işlem başlatmak istiyorum ama ailem istemiyor ya ileride de aynı sorunu yaşarsak ne yaparız, ya güvenlik açığı varsa falan diye düşünen yok
  3. robloxpro

Sonuç

dolandırıldım(?) diye başlık açmıştım hatırlarsanız. hallettik gibi demiştim ama cevap olumsuz. aranabilecek her yeri aradım hatta aileme söyledim onlar da bayağı uğraştı bağlantı buldu falan ama dediğim gibi benim bu alışverişi yaptığıma dair gelen onaylama kodu dışında hiç bir kanıt yok o...
  4. robloxpro

Dolandırıldım(?)

çok teşekkür ederimm şu an hallettik gibi ya hayırlısı 🥺
  5. robloxpro

Dolandırıldım(?)

ben geçen hafta salı günü Trendyoldan bir alışveriş yapmıştım biraz pahalı bir alışverişti. hesap paramdan çekildi, onay kodu geldi. ama kargo gelmiyor. hayırdır inşallah diye siparişlerime bakayım dedim görünmüyor, mesajlar kısmında siparişin alındı vs yazmıyor, hatta banka hareketlerinde bile...
  6. robloxpro

Bir Liskook Hikayesi

bir ara wattpad de böyle hesapları/videoları linçlediğimiz bir ekip vardı. birisi kitabında paylaşıyordu böyle kişileri dalga geçiyordu zorbalıyordu falan. biz okuyucular da o kişinin hesabına gidip bu yaptığının iğrenç bir şey olduğunu anlatmaya çalışıyorduk anlamayınca da zorbalıyorduk ve...
  7. robloxpro

Line Distribution Sacmaligi

ben jeongyeon biaslıların/stanlerin bu konuda haklı olduğunu düşünüyorum ama. twice asla eşit part dağılımlarının olacağı bir grup değil üye sayısı vokal yeteneği cart curt. ama jeongyeon gibi bir vokalin momoyla eşit part alması haksızlık. ses uyumu falan desek artık cute konsept yapmıyorlar ki...
  8. robloxpro

Sailor Moon

kişilik olarak Merkür ve Jüpiter beni yansıtıyor. ama favorim Neptün sanırım saç şekli bana benzediği için 🤷🏻‍♀️
  9. robloxpro

K-Popçu Türk Youtuberlar(2018-2019)

o zamanlar telefonum instayı kaldırmadığı için oraları bilmiyorum maalesef 😭
  10. robloxpro

hee sürekli mamamoo ve dreamcatcherı anması samimi gelmiyordu tamam en underrated sevici sensin 🤐
  11. robloxpro

arkadaşlar ben şok az önce selçuka baktım tüm idolleri unflamış instadan vay be
  12. robloxpro

ben bu yanıtı başka birinin yanıtını alıntılamış şekilde paylaşmayı nasıl başarmışım ya üdşeldlel sitenin kepazesi benim sanırım
  13. robloxpro

off ilişkileri esnasında o kadar açık olup ayrıldıktan sonra susması biraz hayal kırıklığı tabii 🥲 özel hayatını paylaşması tabii sıkıntı ama bu kadar şeyi paylaştıktan sonra susmasını beklemezdim
  14. robloxpro

jessin storysine denk gelmiştim ben ilişkiyi yürütmeye çalıştım ama o uğraşmadı bile yarın bütün mesajlarını paylaşıcam diyordu ama 1 Nisan olduğu için kimse ciddiye almadı ve paylaşmadı da. hâlâ büyük bir gizem ama bence Jess biraz fazla hevesli ve aceleci bir kız rose doğduğunda da daha 18-19...