Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sendiyebiriiste 'in en son etkinliği

• Sendiyebiriiste
    @Uranyum☢️ Aday olmamız için gerekli kriterler nedir tam olarak? Diyelim ki kazanmış bulunmaktayım herhangi bir görev ve benzeri...
  • Sendiyebiriiste
    Selam arkadaşlar, Aday olmak isteyen veya aday göstermek istediklerinizi konu altına mesaj atabilirler. Bu sefere 2 aylık olsun...
  • Sendiyebiriiste
    Sendiyebiriiste , Sevmek Mi? Sevilmek Mi? başlıklı konuya cevap yazdı.
    Düzgün birine denk gelmek çok zor. Sevdik ama güvensizlik bozdu bizi. Ne inancım kaldı ne de umudum.
  • Sendiyebiriiste
    Sendiyebiriiste Tepki opia's yorum yap üzerinde Sendiyebiriiste's profil yayını ile Sevmek Sevmek.
    siz de mi öğreniyorsunuz yoksaaa
  • Sendiyebiriiste
    Sendiyebiriiste, Sendiyebiriiste adlı kullanıcının profil mesajına yorum yaptı.
    Yani ben kurslara falan gitmeyi düşünüyorum. Bulmiyorum karar vermedim daha anne tarafından uzakta olsa rus falan var o yüzden ilgimi...
  • Sendiyebiriiste
    Sendiyebiriiste Tepki opia's yorum yap üzerinde Sendiyebiriiste's profil yayını ile Kalp Kalp.
    Я изучаю русский язык 😂
  • Sendiyebiriiste
    Ne güzell bende fazla hakim değilim zaten=)
  • Sendiyebiriiste
    Sendiyebiriiste , Sevmek Mi? Sevilmek Mi? başlıklı konuya cevap yazdı.
    Karışık bir duygu. Ben ikisinide tercih etmiyorum.) Seversem güzel severim ama düzgün karşılık alacağımı sanmıyorum. Sevilmekte güzel...
  • Sendiyebiriiste
    ya şimdi... onu o kadar çok seviyorum ki gözüm kimseyi görmüyordu o olunca. o, ben tarafından seviliyordu. ama onun beni sevdiğini...
  • Sendiyebiriiste
    Sendiyebiriiste Tepki opia's yorum yap üzerinde Sendiyebiriiste's profil yayını ile Sevmek Sevmek.
    Я не могу жить счастливо с этим мужчиной :')
  • Sendiyebiriiste
    Иногда не можешь встретить человека, которого любишь =) Ты говоришь по-русски?
  • Sendiyebiriiste
    Sendiyebiriiste durumunu değiştirdi durum.
    Сча́стье не в тех же́нщинах, с кото́рыми хо́чется спать, а в тех, с кото́рыми хо́чется просыпа́ться..
  • Sendiyebiriiste
    Benim pek sevmedigim bir kız vardı hatta biraz demeyim gerçekten sevmiyordum ama bugun bana böyle tatlı tatlı bakıp gulumsedi falan ben...