Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

twsana kullanıcısının son içeriği

1. T

Yatay Geçişle Mimarlığa Geçebilir Miyim

Mimarlık ile aynı fakultedeysen okul ortalaman ile de gecebiliyorsun onun harici de mimarlık için olan baraj sıralaması içinde olmalısın yoksa olmuyor iç mimar ve çevre tasarımına bakabilirsin belki
  2. T

Soru Esit Agirlik Olan Biri Yardimci Olabilir Mi

tyt sosyali konu olarak çalışmadan ayt ye başlasam olur mu
  3. T

Siralma hesaplamaya girdiğim zaman 25 net mat 10 net sos 150 k yapıyor Matematik çok mu öne atmış oluyor o zaman
  4. T

Üniversiteye gidiyorum 2. Sınıf olucam ve bolumun önün kapalı olduğunu düşündüğüm için yeniden hazırlanmaya karar verdim sayisaldim uzun zamandır ea derslero görmedim ve ea dan hazırlanmayı düşünüyorum matematik tamamda geriye kalan kısmı halledebilir miyim yönetim bilişim sistemleri okumayı...
  5. T

Üniversiteyi Erken Bitirmek.

Yaş olarak geç başlıyorum demişin de üniversite ortamında emin ol kimse kimseyi takmıyor bir arkadaşımız vardı sonradan 24 yaşında olduğunu öğrendim şok olmuştum başka garip bir gözle de bakilmadi yani sınıfta baya 30 yaşında biri de vardır arada erkeklerle sohbet de ediyordu otobüste...
  6. T

Ne Yapacağımı Bilmiyorum

Ne okuyorsunuz hemen atilabilecegim bir bölüm olması çok daha iyi benim için o yüzden yaparım diye düşünüyorum
  7. T

Ne Yapacağımı Bilmiyorum

Çok bir baskı yok da annem laf arasına bu konuyu sokuyor bazen direk muh yönelmek istiyorum yazılım bilgisayar her yerde iş bulur gibi geliyor bana ülke battıkça batıyor o yüzden pek tercih yok
  8. T

Ne Yapacağımı Bilmiyorum

Hayatın gerçekleri böyle maalesef ki geriye sağlık bölümleri kalıyor o da hemşirelik dis tıp 2 si acayip yüksek yapabilirmiyim bilmiyorum bakicam artık düşünmekten yoruldum
  9. T

Ne Yapacağımı Bilmiyorum

Evet öyle çünkü bir yıla maddi sıkıntılar patlak vercek bazı çalış imalarıda dahil asıl baskı bu gibi sanki
  10. T

Ne Yapacağımı Bilmiyorum

Yazılım veya endüstri muh istiyorum olmazsa yönetim bilişim sistemleri yazabilirim bu işsizlik beni acayip korkutuyor
  11. T

Ne Yapacağımı Bilmiyorum

1 kere mezun ve 1. Sınıf i yeni bitirdim bölüm degistirmek istiyorum ama yaşım cok mu geç olur bu durumda kişilerle yks arkadaşlığı yapabilirim (sizce önü en açık bolumler hangileri)
  12. T

Ne Yapacağımı Bilmiyorum.

Açıkçası içinden ne geliyorsa yap okulunu dondur ve sınava hazırlan her yıl tıp geriliyor zaten bu sene sanırım 35 k dan bile alır gibi geliyor bende bölümü bırakıcam 1 sene mezuna kaldım ve şu an 1 . Sınıftayım üniversite öyle bir yer ki her yaştan her milletten insan vat bir yerde bir şey...