Gain’in şirketi propofol skandalı için özür diledi

14
2202

0003114564 001 20210701115304321

HABER: Gain’in şirketi propofol skandalı için özür diledi “Uzun zamandır depresyonla mücadele ediyor”

KAYNAK: Wikitree via Instagram

1. [+532] Niye sürekli kötüleşiyor acaba. Umarım sağlığına yeniden kavuşur.

2. [+698] Uzun süreli depresyon… onun için üzülüyorum

3. [+474] Gain unniye mutluluk diliyorum…

4. [+187] Güçlü ol. Hatırlıyorum da onu Jo Kwon-ssi ile izlemek çok eğlenceliydi.

5. [+135] Burada fazla nefret yorumu yok ama biliyorum nefret yorumları yine de var, umarım onun ‘Truth or Dare’ şarkısını dinlersiniz. Onu savunmak değil amacım ama böyle bir durumda nasıl yıllar geçirdiğini duyduktan sonra onu anlamak daha kolay olacaktır

6. [+197] Son zamanlarda çok hasta görünüyor.. nefreti bırakıp onu destekleyelim

7. [+117] Onun için üzülüyorum…

8. [+63] En sonunda zenginlik ve popülarite her zaman mutluluk getirmiyor

9. [+55] Bu insanların yaşam tarzını bilenler neden çoğunun depresyon ve insomnia ile savaştığını bilir

10. [+49] So many shields

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+32] Bağımlı kişiyi hemen hapse atmak yerine madde bağımlılığını ‘akıl hastalığı’ gibi ele almak gerek.

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikSavcılar Seungri için 5 yıl hapis cezası istedi
Sonraki İçerikBang Shi Hyuk HYBE CEO’su görevinden ayrıldı
guest
14 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Meloyusa

Yabancı Yorum çok haklı uyuşturucuyu keyifyen ve kötü anlamda kullanan biri varsa hapse atılmasını isterim. Ama kontrolsüz ve psikolojik olarak bitik kişilerin hem kendini kurtarma bu “ölüm” gibi bir yandan kaçma yolları. Bu kişilere psikolojik destek verilmesi lazım.

aswium,minhoamaskzüyesiolan

[+32] Bağımlı kişiyi hemen hapse atmak yerine madde bağımlılığını ‘akıl hastalığı’ gibi ele almak gerek.
aynen öyle ama satan kişiyi hapise atmalıyız kesinlikle

KINGEXO ama fandomsuz

Zamanında yabancı yorumun dediğinin aynısını demistim ve linç yemiştim…
Bazı insanlar bu bataklığa istemeden bir anlık yanlış kararla düşüyor eğer kurtulmak için çabaladıklarını görüyorsak onlara destek olmalıyız bakın Demi Lovato bunun en büyük örneği kadın uyuşturucudan az kalsın ölüyordu herkes ‘ölsün umurumda değil’ dedi yaşadıklarını anlattıktan sonra çoğu kişi yanında olmaya karar verdi.

purple

yabanci netizen yine hakli. keske diger bazi idollere de “keş, geber, sektörden defol” demek yerine gaine yaptiklari gibi yapsalardi. daha da psikolojilerini bozdular.

*****

Diğer idollere niye aynı hassasiyeti göstermediniz merak ediyorum, Park Bom ve Hanbin’i kullanmamasına rağmen linçlediniz hala her haberde nefret yorumu yazıyorsunuz özellikle Hanbin’e kullanmamasına rağmen 2 yıl ara verdi ona bile az dediniz yaşadıkları yüzünden tekrar depresyona girdi isteyince duyarlı olabiliyormuşsunuz neden suçsuz olanlara böyle davranmak yerine haksız yere suçladınız neden?? netizenleri anlamıyorum

Last edited 1 ay önce by *****
uwu

Çifte standart 🐣

Hadwyn

Hayret netizenler empati ve anlayış gösterebiliyorlarmış.Buradan anlıyoruz ki netizenler durumlara değil kişilere tepki veriyorlar.Bundan 1 ay önce propofol kullanan aktör vardı aynı tepki göstermediler.Neyse zaten tepki göstermesinler ama azıcık düşünceleri tutarlı olsun.

aespa antilerine beyin vakfi

Yabancı yorum cok hakli

lavender

Yabancı yoruma kesinlikle katılıyorum. Hapse attırmak bir çözüm getirmez tam tersine daha da kötü hissettirir bu insanları. Hem bağımlılıkları varsa nasıl hapiste yaşayabilirler ki zaten? Tedavi görmeleri, rehabilite edilmeleri gerekiyor. Umarım Gain bir an önce psikolojik destek alıp tedavi olur. Kendisini beğeniyorum ve yetenekli buluyorum sektöre geri dönmesini isterim.

ilvos

“Bağımlı kişiyi hemen hapse atmak yerine madde bağımlılığını ‘akıl hastalığı’ gibi ele almak gerek.”

Bu gerçekten birçok suç için geçerli olabilir.
Bazılarını hapishanede çürümeye bırakmak yerine topluma kazandırmak için uğraşılabilir.

Eren

Hoca bize derste pek çok psikiyatrik hastanın içinde bulundukları durumla baş edemedikleri için alkol madde kullanım bozukluğu ile karşılarına geldiğini söylemişti .Hikayeyi biraz derinleştirince hemen anlıyorsunuz zaten.Ve bu durumlarda bağımlılıkla birlikte psikiyatrik hastalığı da tedavi etmek gerekiyor.Özellikle majör depresyon işlevselliği en çok bozan, özkıyım riski en yüksek hastalıklardan biri, bu yüzden çok önemsenmeli.Jonghyun’umuzu, meleğimizi bu hastalık yüzünden kaybettik.Ve o gün sosyal medyada orada burada ‘Niye mekanı cennet olsun diyorsunuz cehenneme gideceği kesin’ , ‘İntihar korkaklık’ vs diyen tipler vardı bir sürü.Umarım bu konuda bilinçleniriz toplum olarak.Ve umarım Gain de bir an önce sağlığına kavuşur.

Vivi

Yabancı yorum diyorum ve susuyorum netizenlerin çifte standartı

ıwashere

Netizenlerin yaklaşması gereken doğru tepki bu ama yine ikiyüzlüler. Sektörde benzer ilaç bağımlılarına aynı şeyi uygulamadılar. Nedenlerini dinlemeden saldırdılar .Şimdi Gain’e anlayışlı davranıyorlar. Yanlış anlaşılmasın kötülesinler vs demiyorum verilmesi gerekn tepki bu ama yine adil bir şekilde davranmıyorlar.

pezevenkstanleryokolsun

şu ünlüler kendilerine zarar verdikten sonra neden benden özür diliyorlar ki beni ilgilendiren bişey yo kendisine yapmış