Go Junhee, Burning Sun Söylentileri ve YG’nin Tutumunu Anlattı

16

Go Jun Hee ‘Burning Sun’ Skandalına karışmasının ardındaki gerçeği ortaya çıkardı

 

Aktris Go Jun Hee, ‘Burning Sun’ skandalına karıştığı yönündeki iddialardan duyduğu hayal kırıklığını dile getirerek, “Burning Sun’ın nerede olduğunu bile bilmiyorum” dedi.

11 Haziran’da Go Jun Hee, YouTube kanalı ‘Studio Suze’ in the ‘Don’t Forget Your Breakfast 2’da Burning Sun hakkındaki söylentilere açıklık getirdi.

Program sırasında sunucu Jang Sung Kyu şunları söyledi, “Aslında sizinle hiçbir ilgisi olmadığı için soruyorum. Geçenlerde BBC’de konuşuldu…Bu…Burning Sun… Adınız ilgili aramalarda görünmeye devam etti…”

Cevap olarak Go Jun Hee sinirle patladı ve “Ah, o *r*spu çocukları” dedi. Şöyle devam etti, “Burning Sun’ın nerede olduğunu bile bilmiyorum ve oraya hiç gitmedim. Yıllardır bunun doğru olmadığını söylüyorum ama kimse dinlemedi ve sadece düzenlenmiş kısımlar yayınlandı.”

 

Go Jun Hee, söylentinin kaynağının Big Bang’in eski üyesi Seungri ile çekilmiş tek bir fotoğraf olduğundan bahsetti.

Şöyle açıkladı, “Bu fotoğraf ikimizin de katıldığı bir meme kanseri kampanyası etkinliğinde çekildi. O zamanlar benimle aynı ajansta çalışan Seungri bir selfie istedi ve ben de onunla bir tane çektim. Instagram’da birbirimizi takip etmediğimiz için bunu paylaştım.”

Go Jun Hee ayrıca o zamanki ajansı YG Entertainment ile ilgili hayal kırıklığını da dile getirdi. “Şirket konuyu açıklığa kavuşturursa sorunun temiz bir şekilde çözüleceğini düşündüm ama beni yalnızlığıma terk ettiler. Bir oyuncu olarak imaj her şeydir ve bunun doğru olmadığını söyleyecek tek bir makale bile yayınlayamadılar. Bu gerçek olan şey. Bu yüzden şirketten ayrıldım, kendime bir avukat tuttum ve durumu anlattım.”

 

Go Jun Hee, söylentiyi açıklığa kavuşturmak için doğru zamanlamayı kaçırdığını, bunun da planlanan projelerden ayrılmasına ve annesinin baş dönmesi yaşamasına yol açtığını açıkladı. “Kanıtlanması en zor şeyin doğru olmayan bir şey olduğunu fark ettim” diyerek gözyaşlarına boğuldu.

 

 

Go Jun Hee, Seungri ile olan tek fotoğrafı nedeniyle yıllardır Burning Sun söylentisine maruz kalmıştı. 2019 Burning Sun skandalı sırasında Seungri’nin grup sohbetinde şu mesajı içeren bir konuşma ortaya çıktı: “○○ oyuncu New York’ta, bu yüzden yatırımcı toplantısına katılamaz.” Bu, söz konusu aktrisin Seungri ile aynı ajansta çalışan Go Jun Hee olduğuna dair çevrimiçi spekülasyonlara yol açtı.

 

Daha sonra Go Jun Hee, Burning Sun ile ilgili kötü niyetli yorumlar yayınlayan netizenlere karşı onları Bilgi ve İletişim Ağı Yasası uyarınca hakaretle suçlayarak polise şikayette bulundu.

Bu arada Burning Sun skandalı, İngiliz kamu yayıncısı BBC’nin geçen ayın 19’unda konuyla ilgili bir belgeseli YouTube kanalında yayınlamasıyla yeniden mercek altına alındı.

 

Go Jun Hee, Burning Sun Söylentilerini ve YG’nin Onu Nasıl Korumadığını Anlattı

 

HABER: Go Jun Hee gözyaşlarına boğuldu, “Seungri = s*kik… YG benim hakkımdaki Burning Sun söylentileri için hiçbir şey yapmadı”
Kaynak: Mydaily aracılığıyla Nate

 

  1. [+272, -19] Keşke daha önce konuşsaydı.. Burning Sun’ın ilk çıktığında onun hakkındaki haberlerine çoğu kişinin inandığını hatırlıyorum ㅜㅜ ne büyük haksızlık. Tanrıya şükür ki devam etmesini sağlayacak güçlü bir zihinsel gücü vardı.. Bunun ne kadar zor olduğunu hayal bile edemiyorum ㅜ
  2. [+161, -12] Bir dakika, daha önce çok güzel bir yüzü vardı, neden burnunu yaptırmış..
  3. [+132, -4] Bir ajansın görevi seni korumaktır, YG bunu yapmadı
  4. [+52, -3] Dizileri bile iptal edildi.. bu çok büyük haksızlık. Buna dayanabilir miydim bilmiyorum.
  5. [+49, -6] Ne kadar sinir bozucu.. Umarım tekrar promosyonlara dönebilir..
  6. [+6, -1] Niye yüzüne bu kadar estetik yaptırmış ki.. ㅠㅠ önceden daha iyi görünüyordu
  7. [+2, -0] YG’den ziyade ‘Unsolved Mysteries’in hatasıydı… ismini vermeden gizemli bir aktrisin skandala bulaştığından bahsediyorlardı, Go Jun Hee bu şekilde çapraz ateşte kaldı.
  8. [+1, -0] O zamanlar haberleri okuduğumu ve bahsi geçen oyuncunun olduğunu düşündüğümü hatırlıyorum.. çünkü bir röportajda başka türlü olmadığını söyleyeceğinden eminim…
  9. [+1, -0] YG’nin kendisi olduğunu inkar eden açıklamalar yapmaması kötü. O zamanlar Burning Sun makalelerinde pek çok nefretçinin onun adından bahsettiğini hatırlıyorum.
  10. [+1, -3] YG ne yapmış olabilir? O zamanlar bunu inkar etseler bile insanlar daha da sinirlenirdi.

 

 

K: allkpop, netizenbuzz

Önceki İçerikBig Hit Music, BTS Jin’in Askerden Terhis Edilirken Çekilen Fotoğraflarını Yayınladı
Sonraki İçerikWeki Meki, Son Single’ı ‘CoinciDestiny’ MV’sini Yayınladı
Subscribe
Bildir
guest
16 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments