Goo Hara hastaneden taburcu olduktan sonra Japonya’ya gitti

4

HABER: [ÖZEL] Goo Hara taburcu olduktan sonra Japonya’ya gitti

KAYNAK: Starin via Nate

1. [+1,102, -58] Halkın onu unutması onun için daha iyi olabilir

2. [+764, -85] Nefret yorumlarından ötürü acılar çekmiş biri hakkında yapılan haberin altındaki nefret yorumlarına bakın.. gerçekten delirmişsiniz. Umarım sağlıklı bir kalple çalışır Japonya’da ㅠㅠ

3. [+677, -65] Medya onu rahat bırakmalı

4. [+40, -43] Bence her şey tamamen şovdu. Muhtemelen Son Ho Young gibi azıcık camı açtı. Kendilerini öldürmek isteyenler bir anda sessizce öldürür. Bence biraz teselli bulabilmek için acı çektiğini herkese göstermek istedi.

5. [+37, -73] Bence sadece ilgi için ve acı çektiğini göstermek için yaptı

6. [+35, -15] Bütün bunlar şovdu, gerçekten intihar etmek isteseydi “kendini doğru düzgün öldürürdü” diyen bu insanları kesinlikle anlamıyorum. Kafasına koyan herkes Seul Üniversitesi’ne girebilir demekle aynı şey bu. Hayatta her türlü farklı acı ve zorluk var, bazıları kendilerini öldürürken bazıları yaşama gücünü buluyor. Goo Hara’yı yalan söylemekle suçlayanlar sadece canavardır. Bazen hayat planladığınız gibi işlemez.

7. [+26, -32] Bakın paranın olduğu yere gidiyor hemen

8. [+25, -10] Hayat zorlaşırsa birine söyleyelim olur mu, sadece Goo Hara-ssi için geçerli değil.. herkese fighting!!

9. [+19, -22] İlgi istiyordu~~

10. [+15, -5] Kendini öldürmek istedi ya da medya oyunuydu önemli değil.. önemli olan şu, insanların umrunda değil.. şimdiden unutuluyor.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+325] “Bütün bunlar şovdu, gerçekten intihar etmek isteseydi “kendini doğru düzgün öldürürdü” diyen bu insanları kesinlikle anlamıyorum. Kafasına koyan herkes Seul Üniversitesi’ne girebilir demekle aynı şey bu. Hayatta her türlü farklı acı ve zorluk var, bazıları kendilerini öldürürken bazıları yaşama gücünü buluyor. Goo Hara’yı yalan söylemekle suçlayanlar sadece canavardır. Bazen hayat planladığınız gibi işlemez.”

^^^^
bu yoruma bin kere katılıyorum

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikYang Hyun Suk’un suç şüphelerine ‘kara para aklama’ eklendi
Sonraki İçerikBurning Sun gece kulübü bu haftasonu yeniden kapılarını açıyor
4 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments