Benzer Yazılar

Goo Hara hastaneden taburcu olduktan sonra Japonya’ya gitti

Goo Hara hastaneden taburcu olduktan sonra Japonya'ya gitti

HABER: [ÖZEL] Goo Hara taburcu olduktan sonra Japonya’ya gitti

KAYNAK: Starin via Nate

1. [+1,102, -58] Halkın onu unutması onun için daha iyi olabilir

2. [+764, -85] Nefret yorumlarından ötürü acılar çekmiş biri hakkında yapılan haberin altındaki nefret yorumlarına bakın.. gerçekten delirmişsiniz. Umarım sağlıklı bir kalple çalışır Japonya’da ㅠㅠ

3. [+677, -65] Medya onu rahat bırakmalı

4. [+40, -43] Bence her şey tamamen şovdu. Muhtemelen Son Ho Young gibi azıcık camı açtı. Kendilerini öldürmek isteyenler bir anda sessizce öldürür. Bence biraz teselli bulabilmek için acı çektiğini herkese göstermek istedi.

5. [+37, -73] Bence sadece ilgi için ve acı çektiğini göstermek için yaptı

6. [+35, -15] Bütün bunlar şovdu, gerçekten intihar etmek isteseydi “kendini doğru düzgün öldürürdü” diyen bu insanları kesinlikle anlamıyorum. Kafasına koyan herkes Seul Üniversitesi’ne girebilir demekle aynı şey bu. Hayatta her türlü farklı acı ve zorluk var, bazıları kendilerini öldürürken bazıları yaşama gücünü buluyor. Goo Hara’yı yalan söylemekle suçlayanlar sadece canavardır. Bazen hayat planladığınız gibi işlemez.

7. [+26, -32] Bakın paranın olduğu yere gidiyor hemen

8. [+25, -10] Hayat zorlaşırsa birine söyleyelim olur mu, sadece Goo Hara-ssi için geçerli değil.. herkese fighting!!

9. [+19, -22] İlgi istiyordu~~

10. [+15, -5] Kendini öldürmek istedi ya da medya oyunuydu önemli değil.. önemli olan şu, insanların umrunda değil.. şimdiden unutuluyor.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+325] “Bütün bunlar şovdu, gerçekten intihar etmek isteseydi “kendini doğru düzgün öldürürdü” diyen bu insanları kesinlikle anlamıyorum. Kafasına koyan herkes Seul Üniversitesi’ne girebilir demekle aynı şey bu. Hayatta her türlü farklı acı ve zorluk var, bazıları kendilerini öldürürken bazıları yaşama gücünü buluyor. Goo Hara’yı yalan söylemekle suçlayanlar sadece canavardır. Bazen hayat planladığınız gibi işlemez.”

^^^^
bu yoruma bin kere katılıyorum

Kaynak: Netizenbuzz

4 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Sooji

Yine de intihar düşüncesi bile korkunç. Oyunsa bile dikkat çekmek için yapılmış bir şey değil yardım çağrısı olabilir. İnsanlar destek olamıyorsa bile nefret etmeyi kesmeli. Kız çok ağır şeyler atlattı sizler de tuz biber olmayın. Ölseydi hepiniz katil olmuş olacaktınız sonuçta.

SURMEW-BTS

Rabbim şifa versin inşallah ama herşeyden önce sabır versin inşallah. 💜

Yılgın

bir kere intihar girişiminde bulunmuş son anda kurtarılmış bir insana hala nefret yorumu yazmak şerefsizliğin kaçıncı seviyesi acaba.

Aslı

İşte Sulli hayatta kalsaydı gelecek yorumlar bunlar olacaktı.

Yeni Yazılar