Benzer Yazılar

Burning Sun gece kulübü bu haftasonu yeniden kapılarını açıyor

Burning Sun gece kulübü bu haftasonu yeniden kapılarını açıyorBurning Sun gece kulübü bu haftasonu yeniden kapılarını açıyor

HABER: [ÖZEL] ‘Burning Sun’ logosunu değiştirdi, Anma Günü’nde yeniden açılıyor… Taegeuk ile reklam

KAYNAK: Sports Kyunghyang via Naver

1. [+1,265, -6] Bu ne biçim bir ülke

2. [+590, -4] İnsansanız eğer Anma Günü’nde sarhoş olup dans etmezsiniz

3. [+278, -3] Berbat bir ülke

4. [+207, -3] Ne biçim bir ülkede yaşıyoruz… Burning Sun tamamen kapatılmalıydı!!!

5. [+203, -2] Manyaklık bu ㅡㅡ

6. [+87, -0] 10 yıl önce eğlence kuruluşları yılda bir gün kapanırdı, o da Anma Günü’ydü. Bir fedakarlık günü olduğunu kabul edip o gece içmenin uygun olmadığını düşünürlerdi. En azından akılları yerinde derdim. Gece kulüpleri ne zamandır Anma Günü’nde açılabiliyor?

7. [+60, -0] Tanıdıkları ne kadar yüksek mevkide de polis bile doğru düzgün soruşturamıyor?

8. [+39, -0] Yaşanan suçları gördükten sonra kim bu kulüplere gitmek isteyebilir ki? Beyin fonksiyonlarınızın %1’i çalışsa bile gitmemeniz gerektiğini anlarsınız.. bu ülkede kaç tane aptal var ki bu kulüp hala kapılarını açabiliyor?! Kız evladı olan ailelerin şu anda tansiyonu fırlamıştır.

9. [+38, -0] Tüketici olmayın o zaman… müşteri olmazsa kapanırlar

10. [+34, -0] Neler olduğunu bile bile bu kulübe giden kadınlar.. onlara diyecek hiçbir şeyim yok

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+347] “Büyük açılış! Kadınlara ilaç verip tecavüz etmeye hazırız ^^ Hoş geldiniz^^”

Kaynak: Netizenbuzz

9 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Raven

….

denniss

sanki bilerek anma gününü beklemişler değil mi bakın bizi kapatamadığınız gibi anma günü gibi bir günde de açılırız .Dalga mı geçiyorlar ?YAZIK!

SURMEW-BTS

Trajikomik mi desem ne desem bilemedim, yuh vallahi pes….. Hem de eskiden Korelilerin içki içmemek için bir günlüğüne eğlence yerlerini kapattıkları anma gününde. Yahu bu kulüpte kadınlara uyuşturucu verip tecavüz etmişler…. Nasıl tekrar açılır, kimler var artık bu işin arkasında çıksınlar ortaya, yeter be… .bu kadar ortaya çıkan gerçeklerden sonra buraya gidecek kişiler de kafayı yemişlerdir net…. Ayrıca burayı tekrar açarak resmen YG yi boykot eden,yaşananları bas bas bağıran kişilere sırıtıyorlar, kimseyi talmadıklarını, umursamadıklarını söylüyorlar, egoları ve kibirleri farklı seviyede, kendilerini herkesten üstün görüyorlar ve diğerleri sadece onların kullandığı birer çöp onların gözünde…. İnsan bari isim değiştirir ve başka günde… Read more »

Sooji

Yakın zamana kadar Kore’ye taşınmak üzereydim. Bu gönderiden sonra asla yaşamayı bırak gezmeye bile gitmek istemiyorum Kore’ye. Bence yabancılar da Kore’ye gitmeyerek adaletini boykot etmeli. En güvenilir ülkelerden sandığımız Kore şu an yerlerde…

Ei97821

Oraya giden aklı başında herkes Kore’nin Türkiye’den daha beter olduğunu söylüyordu. Tecavüzlerin, kadınları dövmenin çok yaşandığını kaç defa okudum bloglarda. Aklı olan kimse gitmez, kültürel miras olarak da hiçler zaten. Bu olaylar da cabası.

INSPIRIT

Biraz paranoya yapacağım ama aklıma Pinocchio geldi. Hatırlar mısınız bilmem pahalı çanta yüzünden bir baba intihar etmeye mi ne çalışmıştı, muhabirler de röportaj istemişti kadın CEO ile, oğlu karşı çıkmıştı yaparsak bizi boykot ederler diye ama kadın aleve kürekle gitti ve mağazadaki her şeyin haberini yapabilmeleri için izin verdi. Sonrasında zengin aileler pahalı çantayı almak için sıralara girmişti, boykot yerine delicesine satış kazanmışlardı. Kadın reklamın iyisi kötüsü olmaz kafasıyla muhabirlere bilerek izin vermişti aslında. Burning Sun da bir kere yakayı ele verince kontrol edebilecekleri kadar şey sızdırdılarsa? Biliyorum çok paranoyak geliyor ama insan para için nelere yapar gördük. Bu olay… Read more »

KPOP

katılıyorum şimdi bütün manyaklar bu kulübe damlar ”burada kadınların içkisine uyuşturucu katıp tecavüz edebiliriz, nasılsa yakalanmıyoruz” diyecekler. Buraya gelecek kadınlar da manyak net… ya da zengin birini avlarız kafasıyla gelirler.

şştt

NASIL NASIL AKLIM ALMIYO NASIL OLABILIR BOYLE BISEY

Queen Twice

Yuh artık çüş yani

Yeni Yazılar