Benzer Yazılar

Goo Hara intihar teşebbüsünde bulundu, durumu iyi

Goo Hara intihar teşebbüsünde bulundu, durumu iyi

HABER: Goo Hara belirsiz bir mesaj paylaştı “Merhaba/Hoşçakal”… netizenler endişeli

KAYNAK: The Celeb via Nate

1. [+224, -25] Birkaç yıl sonra buna bakıp utanacak

2. [+122, -11] İlgi rspusu…

3. [+98, -22] Yakın arkadaşı Sulli ise hep iyi durumda gibi…

4. [+21, -4] Hara ağacın arkasındaki ormanı göremiyor. Duygularını kontrol edemediği için skandalları çıkıyor.

5. [+14, -9] Gerçek ilgi rspuları asla intihar etmez. İntihar lafını ortaya atınca aldıkları ilgi hoşlarına gider.

KAYNAK: Naver

1. [+126, -18] Hara-ya, hepsine göstermek istercesine yaşa hayatını

2. [+58, -6] Hara-ya, seni sevip destekleyen çok kişi var. Umarım sağlıklı olduğun ve dinlediğin hakkında haberler duyarız. Seni destekliyorum.

3. [+37, -10] Onu sevmem ama umarım şu anda gezen dedikodular doğru değildir

4. [+26, -7] Gerçekten intihar etmek isteyenler sosyal medyaya gönderi atmaz! Muhtemelen zor zamanlar geçirdiğini ve yardıma ihtiyacı olduğunu gösteren bir çağrı bu

5. [+23, -4] Hara-ya, seni destekliyorum, güçlü ol

Goo Hara intihar teşebbüsünde bulundu, durumu iyi

Goo Hara, Seul’un Cheongdam bölgesindeki evinin ikinci katındaki bir odada intihara kalkışmış. Instagram’da paylaştığı “Annyeong” mesajından sonra menajeri onun için endişelenmiş ve Hara’ya ulaşmaya çalışmış. Goo Hara telefonlarını açmamış. Menajeri de onun evine gitmiş, dumanla dolu bir odada Goo Hara’yı baygın bulmuş. Menajer hemen polisi arayıp dumanın kaynağını söndürmüş. Goo Hara hastaneye kaldırılmış. Hala baygın olsa da durumu iyiymiş.

HABER: [ÖZEL] Goo Hara Chungdamdong’da intihar teşebbüsünde bulundu… hayati tehlike yok

KAYNAK: YTN via Nate

1. [+909, -85] Şu Jong Bum denen adam kendi iş yerini açtı, gayet iyi durumda, niye zor zamanlar geçirmek zorunda olan tek kişi Goo Hara?

2. [+685, -64] Onu rahat bırakın lütfen, bırakın yaşasın

3. [+605, -50] Kendi hayatını yaşa. Kendi istediğin gibi yaşa, geleceği düşünme. Mutl olmasını diliyorum.

4. [+96, -17] Goo Hara’ya videoyla şantaj yapıldı ama o aptal heriften daha çok nefret aldı. Adam kendi iş yerini açtı ve sosyal medyada reklamını yapıyor, Goo Hara ise nefret yorumları alıyor. Siz bu durumda intiharı düşünmez miydiniz? Goo Hara mağdur olan kişiyken niye nefret alıyor? Jung Jun Young gibi p*çler böyle daha da utanmaz oluyorlar işte. Bu gidişle seks suçlularının sayısı asla azalmaz.

5. [+82, -20] Adam kendi iş yerini açtı, mağdur ise kalbinin acısından ötürü depresyona girdi ㅠ Mağdur zor zamanlar geçirirken adamın mutlu mesut yaşaması adil değli…

6. [+67, -23] Nefret yorumlarını kesin artık

7. [+48, -18] Nefret yorumu atanlara dava aç

8. [+40, -20] Gerçekten böyle bir habere bile nefret yorumu mu yapıyorsunuz? Yok olun bu dünyadan ㅋㅋ

9. [+34, -72] Gerçekten ilgi rspuluğu yapmanın son seviyesi….

10. [+30, -48] ㅡㅡ Sosyal medyada “annyeong” yazması tam bir ilgi rspuluğuydu.. gerçekten intihar edecek olanlar bu kadar olay çıkarmaz, sessiz sakin intihar eder. Kendini film karakteri mi sanıyor? Ölümcül hastalıkları olan insanları bir düşünsün. Ölüm şakaya alınacak bir şey değil, bir seçenek değil.

Goo Hara intihar teşebbüsünde bulundu, durumu iyi

KAYNAK: Naver

1. [+2,526, -82] Dışarıdan çok neşeli görünürken içten içe çok acı çekmiş olmalı. Güç bul.

2. [+2,264, -111] Niye eski erkek arkadaşını suçluyorsunuz? Netizenler siz de bu kadına nefret yağdırdınız ㅋㅋㅋ aynısınız. Hiçbiriniz skandaldaki mağduru umursamadı ㅋㅋㅋ Tek umursadığınız şey nefret yorumları yazmak ㅋㅋㅋ

3. [+1,302, -106] Eski erkek arkadaşı hayatını yaşarken Goo Hara, mağdur olan kişi, acı içerisinde.. umarım bunları aşabilir

4. [+1,243, -192] Bu p*ç cezaevine girmedi, kendi iş yerini açtı, Goo Hara ise muhtemelen hayatı boyunca zorluk çekecek. Bu ülkede erkek olmak çok kolay.

5. [+155, -6] Göz sarkıklığı ameliyatına nefret yorumu yapanlar, videosunu internette arayanlar, bunun suçlusu sizsiniz..

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+396] Sosyal medyada ‘hoşçakal’ yazmasaydı ve menajeri evine polis göndermeseydi neler olurdu bir düşünün… Gerçekten çok üzüldüm ve söyleyecek söz bulamıyorum

 

Kaynak: Netizenbuzz

16 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
SeulgiWendy

Yorumların iğrençliği bir insanın hayatı söz konusu ve bu gerizekalı netoşların bildiği tek kelime ilgi o*spusu heralde ki bu kelimenin gerçek anlamını bildiklerinide sanmıyorum sürekli bir eleştirme hor görme çabaları dış görünüşüne laf atmalar falan toplum olarak çok ezikler ve ben gerçekten acayip soğudum iyi olan birşeyide eleştriyorlar sadece kadın olması yeterli eleştirmek için mantıklı tek bir yorum var oda hiç bir zaman madurun umursanmadığı sadece nefret yorumu yapıldığı en son naver yorumlarından 2. Olan yorum.

artemisjisoo

ilgi or*spulugu oyle mi.. birinin kendisini kurtarmasini beklemis, yasama dair icinde ufacik da olsa olduremedigi bir umut varmis, olmeyi istemedigi halde kendini oldurmeye calisan birinin psikolojisini hayal edebiliyor musunuz? instagram’e boyle bir post atma sebebi bu iken tum bu insanlarin yorumlari korkutucu.. umarim iyi olur

Zeynep

Kore toplumunda özellikle sanatçılarda intihar çok yaygınlaştı.Sanırım sürekli eleştirilmekten asla yaranamamaktan bıkıyorlar bir süre sonra çünkü zaten ünlü olmayan diğer insanlar bile hep bi kompleksli hep daha mükemmel olmaya çalışma arzusu var ve bu yoruyor insanı.Artık negatifliği ve nefret yorumlarını bırakmalılar….

May ile

1. [+224, -25] Birkaç yıl sonra buna bakıp utanacak

Birkaç yıl rahat bıraksaydınız kızı bakardı.

la cha ta

Imblackjack

1. [+224, -25] Birkaç yıl sonra buna bakıp utanacak

2. [+122, -11] İlgi rspusu…
5. [+14, -9] Gerçek ilgi rspuları asla intihar etmez. İntihar lafını ortaya atınca aldıkları ilgi hoşlarına gider. İğrençsiniz , onlarıne sizin ölmeniz lazım . Çünkü sizin gibilerin soyu tükenmedikçe daha birçok insan ölecek . Umarım orada mutlu olursun Hara . Sulli ,Jonghyun ve sen birbirinize sahip çıkın .

Drbel

Bu kadar iğrenç yorumlara rağmen, keşke jonghyun da böyle bir mesaj bıraksaydı diye düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum, belki her şey daha farklı olurdu.

mel

bence bıraktığı mesaj hara’nın yardım çağrısıydı. aslında ölmek istemese de çok zorlu süreçlerden geçmesi onu buna itti ve bi umut o mesajı bıraktı. ama jonghyun sanıyorum ki malesef çok netti bu konuda. kararını verdi ve uyguladı, geri dönüşünün olmasını istemeden-ne yazık ki

Çürüksavar Dostu 🙅

Nedense ben aksine çok ciddi olduğu için hayranlarına veda etme amacıyla bunu paylaştığını düşünüyorum. Eğer menajeri şüphelenmeseydi muhtemelen ölüm haberlerini okuyor olurduk. Jonghyun da arkasında çok mesaj bıraktı, açıkça söylemese de bunu yaptı ama hayranlar bir kenara, çevresi de bunun farkına varıp engellemeye çalışmalıydı. O mektubu verdiği arkadaşı, psikoloğu… Ona bakıp, onu dinleyip destek olacak insanlar yoktu yanında. Goo Hara böyle bir menajeri olduğu için hayatta kaldı ama Jonghyun için durum farklıydı. Kız kardeşine mesaj atmıştı mesela, polis gecikmeseydi… Bilemiyorum, olan oldu. Jonghyun’un arkasında bıraktığı şeyleri koruyarak bir daha hiç kimsenin, hiçbir ünlünün bunu yaşamaması için destek çıkma taraftarıyım ben.

SeulgiWendy

Jonghyun sanatçı ruhlu bir insandı ruhu çok naifti onu tanıyabildiğimiz için çok şanslıyız ama onun problemi içseldi kimse onu anlayamıyordu hayranları olarak onun sessiz çığlıklarını duyamadığımız için çok üzgünüz. Hara’nın bunalımda olduğu ve baskıda olduğu çok belli ve kızı rahat bıraksınlar artık dış görünüş takıntılı bir millet ve zamanında Shinee ye yapılan yorumları da unutmadık bu durumlarda o tuşlara basan herkes bu olaylardan sorumlular ve veballeri ile nasıl yaşıyorlar bilemiyorum hala yorumları okudukça tiksiniyorum

0LoL0

2. [+122, -11] İlgi rspusu…
İste sizin bu igrenc yorumlariniz nedeniyle buna giristi bu kiz.Cidden cok acimasizsiniz sosyal medyada idollere sallarken ucu size dokunmadigi icin onlarin duygularini dusunmuyorsunuz bile…

Sooji

Bu netizenler demek ki o kadar düzenbazki herkesi kendi gibi sanıyorlar. Hara nın hayranı değilim ancak aklıma Jong Hyun geldi bu olaydan sonra. Kız ne yapsa nefret ettiniz kininizi kustunuz kıskançlığınızla boğdunuz. Eğer orada ölseydi hepiniz katil olacaktınız gerizekalilar.

Almina

o kadar sinirliyim ki netizenlere Hara normal gönderi atmadı story de paylaştı ve sadece o yazı değildi birkaç hikaye daha vardı görmüştüm hatta şiir paylaşıyo ya da sevdii bir söz dedim meğerse nerdeyse son sözleri olacakmış benim için gerçekten büyük bir şok KARA hayranıyım Hara her zaman güçlü ve neşeli bir kız olmuştur o olay olduğu sırada korkmuştum ama o kız bununda üstesinden gelmeye çalışmıştı ama siz izin vermediniz onun başını dik tutmasına dayanamadı işte bu sefer her şeyi geçtim suçsuzken bu nefretleri olayları yaşamak daha da beter Hara bir suçu olmadığı halde hep nefret aldı sevgilisi oldu hakaret yedi… Read more »

Jenchulichaeng

Ya kadın intihar etmeye çalışmış hala ilgi orospusu diyen var cidden kafayı yiyeceğim anlayamıyorum ben bunları artık, bir insan nefret yorumu yapmayı şu halde bile kesmez mi ya? Nefretinizde boğulun.

Ei97821

Bu insan kendini öldürmeye çalışmış, öldükten sonra çekeceği ilgi ne işine yarayacaktı? Belli ki bir yardım çağrısı bu. Neyse ki menajeri duyarlı bir insanmış ve bunu görebilmiş. Ya umursamasaydı?

Mustesna

böyle bir toplumda intiharın yaygın olması çok normal yani.. Bu toplumda ünlülerin normal psikolojide kalması çok zor.. Gerçekten ünlü olabilmek için biraz gamsız olmak lazim bence.. Her şeyi kafaya takan bir tipin bu sektörde hayatta kalabilmesi mümkün değil.. Ben üzülüyorum yaa bu nefret yorumlarını yapanlara da, nefret yorumu yapılan ünlülere de.. Gerçekten çok zor hayatlar yaşıyorlar yazık..

Yeni Yazılar