Benzer Yazılar

Bir netizen, öğrencilik yıllarında Hyorin’in üç yıl boyunca ona zorbalık yaptığını iddia etti

Bir netizen, öğrencilik yıllarında Hyorin'in üç yıl boyunca ona zorbalık yaptığını iddia ettiBir netizen, öğrencilik yıllarında Hyorin'in üç yıl boyunca ona zorbalık yaptığını iddia etti

HABER: Netizen öğrenciyken SISTAR Hyorin tarafından zorbalığa uğradığını iddia etti “Üç yıl boyunca durmadan zorbalık yaptı”

KAYNAK: M+ News via Nate

1. [+492, -4] SISTAR çıkışından beri iljin-dol olarak tanınmıyor muydu? Hepsinin ört bas edilmesini hep tuhaf bulmuştum… hayatınızı olabildiğince iyi bir şekilde yaşamanız gerektiğini kanıtlıyor.

2. [+447, -7] Hyorin’in de işi bitti. #metoo gibi #bullytoo etkinliği başlasın ve tüm eğlence sektörünü temizleyelim

3. [+419, -4] Pek şaşırmadım, imajı zaten böyle bir şey yapabilecek gibiydi.. aslında tüm SISTAR üyelerinde öyle bir hava var..

4. [+53, -2] Ah, bu mağdur daha önce ortaya çıkmalıydı. Hyorin çoktan hayatının geri kalanında rahat yaşayacak kadar para kazandı. Bu kadar kötü çocukların büyüyüp çok başarılı olabilmeleri adil değil. Okulda zorbalık yapanlar zorluk ve acı ile dolu hayatlar yaşamalılar.

5. [+43, -1] Bu #bullytoo itiraflarını sevdim, devam edin Hyorin-ah, bu bildiğin 1000 günden fazla zorbalık demek, bu s*rtük bir canavarmış.

6. [+42, -1] Dasom hakkında da çok dedikodu vardı

7. [+34, -2] Bir sürü iljin ünlü oluyor, çoğu sadece imajlarını temizliyor

8. [+34, -0] Haydi bakalım~~~ hepsini teker teker sektörden sürelim

9. [+32, -0] Grup çıkış yaptığından beri Bora hariç hepsinin iljin dedikodusu vardı

10. [+29, -1] Artık dünyada sır kalmıyor hiçbir şey, okulda insanlara zorbalık yapıp sonra televizyonda başarılı bir kariyer bekleyemezsiniz..

11. [+27, -1] Bu doğru olmasaydı Hyorin çoktan karalama davası açardı.. bu çağda kim zorbalık hakkında yalan söylemeye cüret eder? Mağdur açık açık iddia ediyor, doğru olmalı…

12. [+23, -0] ㅋㅋㅋㅋ Hyorin’in de işi bitti ㅋㅋㅋㅋ

13. [+20, -1] Mağdur daha önce ortaya çıksaydı daha iyi olurdu

14. [+20, -2] Tüm ünlüleri ifşa edelim. Halktan para ve sevgi alırken bu yaptıklarının yanlarına kalması adil değil. Sektörü iyice temizlemek şart.

15. [+19, -0] Niye Hyorin çoktan para kazanmışken çıktı ortaya bu ㅋㅋ Bu kadar zaman imajını güzelce kontrol etmiş ㅋㅋㅋ

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+170] İddialarla kariyerler mahvoluyor. Kanıt nerede ve bu kişi niye şimdi ortaya çıktı.

 

Kaynak: Netizenbuzz

14 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
The Netizen

Amannn haa sakın idollerinizi savunmaktan vazgeçmeyin. Yok şimdi niye ortaya çıkmışmış. Size ne şimdi anlatmak istemiş belki, şimdi kendine güveni gelmiş belki. Belki 3 yıl boyunca gördüğü şiddetten korkup konuşamamış… En son bu şekilde yana yakıla Seungri savunuluyordu, ne oldu, sonuç ne çıktı? Bir bekleyin belki gerçekten iljindi. Sonuçta Kore bunu çok çekiyor. Daha geçen iljin olduğu ortaya çıkan P101 deki çocuk JYP denn atıldı. Hiçbir İljin ünlü olmadı mı sanıyorsunuz. Bence en çok onlar oldu, çünkü zaten güzeldiler ve hep başkalarını ezdiler zamanında. Olamaz mı? Hyorin suçlu demiyorum da insan biraz mağdur olan kişi ile empati kursun, nedir bu… Read more »

Scherbatsky

Bu zamana kadar bu sitede okuduğum en doğru yorum, gerçekten.

Elf

Iljin ne demek lisenin popüler çocuğu falan mı

şştt

zorba demek

SeulgiWendy

Korenin zaten yarısı iljin yarısında internet başında nefret yorumu yazan bir toplum değilmi asıl komiğide Zorba olduğu iddia edilen bir olayda birden duyarlılık kasıp nefret yorumları yazmak. Birde nefret yorumu yazanlara nefret yorumu yazan bir kesim var resmen nefretten içleri çürümüş intihar olaylarının en yüksek olduğu ülke olmalarına şaşırmamak gerek. Sırf nefret kusabilmek için açılmış bir post daha. Her hafta Sulli ile yapılan nefret terapileri yetmiyor artık.

Tuğba

Doğru mu bilemem ama korede ne çok manyak var.Lise çağında ne oluyor bu insanlara şaşırıyorum

KeyKey do you love me?

Madem böyle bir şey yaptı neden şimdi ortaya atıyor ki. Kanıtı falan var mı acaba? Aynı olay Jennie’nin de başına gelmişti ama sonra yalan olduğu ortaya çıktı. Pek inanasim gelmedi

ssel

yalan olduğu ortaya çıkmadı ki yg hiç bi açıklama yapmadı

KeyKey do you love me

Yaptı dıye biliyorum

Queen Twice

Hayır iftira olduğu ortaya çıktı. İftira atan kişi anti olduğunu falan söylemişti

Hgs

Yg ne alaka …ygden değil bu kadın

Queen Twice

Bir kanıt göstermesi gerekmiyor mu?

KINGBANG

Sanırım mesajları göstermiş

Jenchulichaeng

Kanıt?

Yeni Yazılar