Goo Hara neden intihara kalkıştı?

20

HABER: Goo Hara neden böyle güç bir karar aldı?

KAYNAK: TV Report via Nate

1. [+1,086, -151] Eski erkek arkadaşının çok daha ağır bir ceza alması gerekiyor. İntikam videosuyla Goo Hara’yı tehdit eden, şantaj yapan oydu.

2. [+813, -111] Eski sevgilisiyle olan sorunlarından ötürü depresyonda olduğuna eminim. Güçlü ol. Estetik yaptırmak suç değil, bir sürü sıradan insan da estetikli artık. Keşke gazeteciler Goo Hara’nın estetiğiyle ilgili haber yapmayı bıraksa.

3. [+600, -164] Biliyorum yaşadığın zorluklar aşılamaz gibi geliyor, ama lütfen senden daha zor zamanlar geçirmelerine rağmen yaşamaya devam eden insanlar olduğunun farkına var. Kötü şeyler düşünme ve güçlü ol~

4. [+63, -19] Seungri spor salonuna gidiyor ve hayatını yaşıyor, sen niye yaşamıyorsun? Hayatta kalmak için gerekiyorsa dişlerini sık. İntihar etme cesaretini gösteren birisin, bu cesaretle dünyada aşamayacağın şey yok. Güçlü ol.

5. [+34, -30] Bence gerçekten ölmek istemiyordu. Son Ho Young’ın ne söylediğini hatırlamıyor musunuz? Gerçekten intihar etmek isteyenler sessizce, bir anda gider. Bence insanlara zor zamanlar geçirdiğini göstermek istedi ki onların sözleriyle kalbini doldurabilsin.

6. [+27, -4] Herkes eski sevgilisini suçluyor ㅋㅋ ne kadar korkakça.. Goo Hara’nın böyle bir şeye kalkışma sebebi nefret yorumu yapan netizenlerdir ^^ Göz kapağı ameliyatıyla dalga geçen sizdiniz, unuttunuz mu? ㅋㅋ Eski sevgilisiyle “tencere yuvarlanıp kapağını bulmuş” diyen sizdiniz? Şimdi niye sadece eski sevgiliyi suçluyorsunuz ㅋㅋ

7. [+18, -6] Söylediğiniz her söz bir insanın hayatını mahvedebilir, ya da kurtarabilir.. nefret yorumları yazmayı kesebilir miyiz

8. [+16, -1] Eski sevgilisi + nefret yorumları

9. [+12, -3] Eski sevgilisi suçlu ama halk da suçlu. Eminim Goo Hara halkın tepkisinden ötürü çok üzülmüştür. Lütfen kesin şunu, bu kadın bir mağdur.

10. [+11, -0] Antiler yaptı bunu~

HABER: Goo Hara’nın menajeri hızlı davrandı “Son zamanlarda depresyondaydı, ona göz kulak oluyordum”

KAYNAK: Segye Ilbo via Nate

1. [+2,992, -202] Sana işkence çektiren eski sevgilin gayet iyi durumda, kendi iş yerini bile açmış. Sana zor zamanlar yaşatan insanları dinleme, onlara bakma bile. Güç bul ve iyi bir hayat yaşa…

2. [+2,450, -134] Menajeri hayatını kurtardı… İntihar eden diğer ünlüler için üzülüyorum.. ㅠㅠ

3. [+2,082, -158] Ah, ne kadar zor zamanlar geçirdi de intihara kalkıştı, güç bul

4. [+117, -17] Goo Hara’nın geçmişi hakkındaki belgeseli hatırlıyorum, anne babası boşandıktan sonra akrabalarıyl yaşamış ve zor zamanla geçirmiş. Bir ünlü olarak ilişkide şiddet skandalı yaşadı, ne kadar zorlanmıştır bir düşünün. Lütfen nefret yorumu yazmayın.

5. [+84, -7] Sosyal medyayı bırak lütfen

6. [+81, -1] Ona göz kulak olan bir menajeri olması harika.. eminim etrafında destek alabileceği insanlar vardır. İhtiyacın olan yardımı al ve hayatını yaşa, eski sevgiline ve antilerine inat bile olsa.

7. [+68, -7] Güç bul, Goo Hara

8. [+43, -12] Güçlü ol!! Her şey geçecek

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+266] “Biliyorum yaşadığın zorluklar aşılamaz gibi geliyor, ama lütfen senden daha zor zamanlar geçirmelerine rağmen yaşamaya devam eden insanlar olduğunun farkına var. Kötü şeyler düşünme ve güçlü ol~”

Berbat bir tavsiye. Herkesin derdi farklı, başka insanlar daha ciddi zorluklar yaşıyor diye kendi dertleri olan birine “üzülme, geç bunları” diyemezsin. Depresyon böyle işlemiyor.

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikHyorin yasal işlem başlatacağına dair açıklama yaptı
Sonraki İçerikTwice Dahyun, hayranların konserdeki desteğinden ötürü duygulanıp ağladı
20 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments