Benzer Yazılar

Hyorin yasal işlem başlatacağına dair açıklama yaptı

Hyorin yasal işlem başlatacağına dair açıklama yaptı

HABER: Hyorin temsilcileri, “Mağdurun tek taraflı açıklaması beni zor durumda bıraktı, karalama ve aşağılama sebebiyle dava açacağım”

KAYNAK: OSEN via Nate

1. [+4,695, -129] Tek yapman gereken samimi bir şekilde özür dilemekti, ama bunun yerine karalama davası mı açıyorsun? Şaka gibi ㅋㅋㅋ

2. [+4,233, -76] Aniden?

3. [+2,744, -59] Nate Pann gönderisinin yazarı benim. Haberlerin çıkmasından birkaç saat sonra Kim Hyojung (Hyorin) bana bir özel mesaj attı: “Yurtdışında bir programımı bitirdim ve havaalanına döndüm, sana bu kadar geç ulaştığım için özür dilerim. Sorun değilse eğer seninle görüşüp konuşmak istiyorum… İletişim bilgilerini yollar mısın?” Yolladım, 6 saat oldu ama hala bana ulaşmadı. Ortaokul arkadaşlarımdan duyduğuma göre benim iletişim bilgilerimi soruyormuş ama ona özel mesaj attığımdan beri sessiz. Nate Pann IP adresimi engelledi. Hyorin önce buluşup konuşmak istedi ama şimdi açıklamasını değiştirdi ve beni dava edeceğini söylüyor.

4. [+607, -10] Bugünden itibaren Hyorin’e para kazandıran hiçbir medyanın tüketicisi olmayacağım. Çıktığı TV şovlarını boykot edeceğim, şikayetlerimi göndereceğim. Hyorin’in bu olayla ilgilenme şekli gerçekten korkunç.

5. [+491, -2] Nate Pann gönderisini yazan kişi benim, özür dilerse gönderiyi sileceğimi defalarca söyledim ama telefon numaramı istedi, yüz yüze görüşelim dedi. Bunu görünce ben de gönderimi sildim ama beni görmemezlikten gelmeye başladı ve şimdi dava açıyor.

6. [+291, -5] ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Hyorin için iş bitti ㅋㅋ elveda de ㅋㅋ İstersen dava et ve masumiyetini kanıtlamaya çalış ㅋㅋ Eminim ünlülerin en başta yalanlayıp sonra başlarının yandığını defalarca görmüştür ㅋㅋㅋ

7. [+252, -2] Hyorin’in şirketi ona ait. Temsilcileri = kendisi.

8. [+172, -2] Önce özür dilemek istedi… şimdi karalama davası mı açıyor?…….. Hala hiçbir şeyin farkında değil, ama tamam, ne istersen yap.

Hyorin yasal işlem başlatacağına dair açıklama yaptı

KAYNAK: Naver

1. [+4,340, -32] Nate gönderiyi yazan kişiyi engelleyip gönderiyi silmiş ve Hyorin şimdi dava açacağını mı söylüyor? Niye böyle yaşamak istiyor?

2. [+3,407, -35] En başında mağduru bulup özür dileceğim dedi, şimdi dava açmakla mı tehdit ediyor? Çok komik ya, bakalım nereye kadar gideceksin!!

3. [+2,191, -30] Hayır, biz sen iljin miydin, sınıf arkadaşlarına zorbalık mı yaptın bilmek istiyoruz..

4. [+2,016, -16] Mağdur Nate haberine yorumlar yazmış, Nate Pann’dan IP’sinin engellendiğini söylemiş

5. [+1,364, -14] ㅋㅋㅋㅋㅋ Hyorin hatırlamıyorum demişti, şimdi niye böyle bir açıklama yapıyor? Komik ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Bir şeyler şüphe uyandırıyor~

6. [+703, -7] Gönderiyi yazan kişi gönderisini silmedi, engellenince zorla silindi ㅋㅋㅋ Hyorin de bu fırsatı kullanıp dava açıyor ㅋㅋㅋ Hyorin’in ne kadar beş para etmez olduğunun bir göstergesi daha ㅋㅋㅋ

7. [+285, -3] Hyorin çok kötü biri ya ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

8. [+263, -2] Tavırları ne kadar değişti ㅋㅋㅋ İnsanlar sana inanacak mı sanıyorsun? Hiçbiri doğru olmasaydı hemen inkar ederdin. Niye hatırlamıyorum deyip mağdurla görüşmek istedin? ㅋㅋㅋ

Hyorin yasal işlem başlatacağına dair açıklama yaptı

KAYNAK: Naver

1. [+4,449, -77] Ne yasal işlemi ya? ㅋㅋ Her şeyin doğru olduğunu fazla belli ediyor ㅋㅋ

2. [+3,480, -33] Mağdur yalan söylediyse Hyorin “hatırlamıyorum” demezdi, direk bunlar doğru değil, karalama davası açacağım derdi. Buna inanacak kadar aptal olduğumuzu mu sanıyorişiiş??

3. [+2,371, -33] Hyorin Pann’daki gönderinin silinmesi için bir şey yapmış olmalı… ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ ne pis bir şirket

4. [+1,893, -25] Vay be.. Hyorin korkunç biri. Önce mağdurla konuşmak istiyorum dedi, herhalde o sırada bir avukat bulup taktik değiştirdi. Umarım bu yaptıklarının cezasını çeker.

5. [+391, -3] Lütfen mağduru bu şekilde iki kez öldürmeyin

6. [+339, -4] Bu s*rtük gerçekten korkunç biri

7. [+323, -0] Hyorin kendi şirketini kendi yönetiyor, bunu kendisi mi yoksa ailesinden biri mi yazdı? ㅋㅋ

8. [+307, -5] Son zamanlarda o kadar çok skandal çıkıyor ki sıkılmaya fırsat yok

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+208] Ünlülerin böyle aptal şeyler yapmasından bıktım artık, birine zorbalık yapıp yapmadığını nasıl unutabilirsin anlamıyorum…

Hyorin yasal işlem başlatacağına dair açıklama yaptı

Kaynak: Netizenbuzz

6 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Dalgomi🐶

Hyorin gerçekten seviyordum sevimli geliyordu bana şimdi böyle haberlerle karşılaşmak üzdü. İdoller gerçekten gittikçe güvenilmez bir hal aldı ve Çoğunun maskesi varmış gibi hissediyorum.

Funda

“Çoğunun maskesi varmış gibi hissediyorum” maalesef hislerin doğru. İnsan yaş aldıkça ve çevresini genişletip çeşit çeşit insan tanıdıkça; severek takip ettiği KPop’ın bile ne kadar içi çürümüş bir sektör olduğunu apaçık görüyor, ben gördüm en azından… Ve bu sadece Kore değil; tüm ülkelerin sektörlerinden geçerli çünkü eğlence sektöründe para çok. Paranın çok olduğu yerde senin benim gibi normal insanların şok olacağı, onlar için gayet sıradan olan ahlak dengesizlikleri artıyor.

qqq

Hyorin… hayal kırıklığı

SURMEW-BTS

bir insan başka bi insana zorbalık yapıp yapmadığını nasıl hatırlamaz, eğer gerçekten zorbalık yapmasaydı, direk hayır der, inkar ederdi, ”hatırlamıyorum” demezdi. Mağdurun tek istediğide bi özür sadece ama dava açıyor, görüşmüyor. ve mağdur neden şimdi açıklama yaptı sorusunun cevabı bence gücünü anca toparladı.

Buse

Bu bile unutuldu ya… Ama neden suçlu kpop idolleri unutulmuyor?

seliinnn

bu yorumumdan dolayı tepki alacağım ama demezsem içimde kalır her gün öyle böyle ünlü skandalları çıkıyor sosyal medyada ırkçılık yapan ünlüler geçmişinde insanlara psikolojik ve fiziksel zorbalık yapanlar ilişkilerde gizlice video çekenler uyuşturcu kullananlar… Hyuna sektöre gireli 13 yıl olacak 1 gün skandalı çıkmadı çünkü çıkacak bir şeyi yok tamamen ben kendisini 7 yıldır sıkı takip ediyorum ve sahnedeki güçlü karizmatikliğiyle gerçek kişiliği arasında o kadar fark var ki ben buna profesyonellik diyorum tüm samimiyetini her gün gösteriyor ama sevgili var hadi nefret edelim seksi dans pratik videoları hadi nefret edelim bune ya neyse çok boş yaptım gideyimde insta videolarını… Read more »

Yeni Yazılar