Benzer Yazılar

Goo Hara sosyal medyada antilerine cevap verdi

Goo Hara sosyal medyada antilerine cevap verdiGoo Hara sosyal medyada antilerine cevap verdi

HABER: Goo Hara nefret yorumu yapanlara cevap verdi “Depresyon kolay değil.. Yasal işlemde yumuşak davranmayacağım”

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+1,857, -155] Haklısın, kelimelere dökülemeyecek kadar sert şeyleri nefret yorumu olarak yazanlardan kurtulmaya başlamamız gerekiyor

2. [+1,527, -134] Nefret yorumu yapanlara yumuşak davranma!

3. [+1,395, -127] Nefret yorumu yapanları affetme

4. [+79, -69] Nefret yorumları bir sorun ama halk figürü olarak hiçbir şeyi doğru yapmadığı da doğru

5. [+78, -57] Canı yanan, skandal çıkaran kendisi, insanlar bu konuda yorum yapınca yasal işlemle tehdit ediyor

6. [+75, -68] Nefret yorumları yazmak kötü ama senin de onlardan aşağı kalır yanın yok…

7. [+59, -27] Sosyal medya ya da televizyonda uzak durarak sessizce yaşaması onun için daha iyi olur

8. [+46, -10] Ruh sağlığı için sosyal medyadan ayrılmalı

9. [+36, -18] Sosyal medyadan uzak durabilir… her gün övgü duymayı beklemiyor herhalde..

10. [+34, -11] “Sıkı çalışarak elde ettiklerim” .. diğerlerinin aynı serveti kazanmak için yeterince çalışmadığını mı ima ediyor?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+293] “”Sıkı çalışarak elde ettiklerim” .. diğerlerinin aynı serveti kazanmak için yeterince çalışmadığını mı ima ediyor?”

Ya da sahip oldukları için çok emek harcadığını, insanların bütün bu şöhreti ve parayı sihirle bir anda elde etmiş gibi davranmasından vazgeçmesini söylüyordur

 

Kaynak: Netizenbuzz

8 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Kayısı

Acaba Jonghyun da intihardan kurtarılabilseydi böyle konuşabilecekler miydi, çok merak ediyorum. Jonghyun öldükten sonra hepsi “Depresyondaydın ama fark edemedik,” diye ağladı. Alın size depresyonunu fark ettiğiniz ve ölümün eşiğinden dönen bir idol. Neden hâlâ nefret yorumu yapıyorlar, anlamıyorum. Ne yaşadıysa yaşadı – ki başına gelenler de kolay atlatılabilecek cinsten şeyler değildi –, neden hâlâ onun için iyi dileklerde bulunmuyor kimse? Kadın idollere yapılan negatif ayrımcılık mı sebebi?

Huzur içinde yat, Jonghyun. Hara, umarım sen de bundan sonra mutlu ve huzurlu bir hayat yaşarsın. Bu dileğimi görmeyeceğini bilsem bile, içten bir şekilde mutlu bir hayat yaşamanı diliyorum.

kiyooo

Jonghyun üzerinden empati kurmanız da sıktı artık.
Kimse bahsetmese,onu örnek göstermese olmuyor mu? bir rahat verin artık

Kayısı

Ben sadece yapılan ayrımcılıktan bahsetmek istedim. Jonghyun benim için de çok değerli biriydi, çünkü ilk idolümdü. Onun adını anmam ona rahatsızlık mı verecek sanki? Üstelik bu konuda akla gelen ilk kişi olduğundan adının geçmesinin de gayet normal olduğunu düşünüyorum. Anlam veremediğim tek şey ise Jonghyun için – olması gerektiği gibi – herkes üzülürken, başka idoller intihara kalkışınca nefret yorumu almaları. Jonghyun ile aralarındaki tek fark ise ölmemiş olmaları. Bir idolün değer görebilmesi için illa ölmesi mi gerekiyor? Bunu sorgulamamda ve bu sorgulamada Jonghyun’un adının da geçmiş olmasında yanlış bir şey olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta Jonghyun’a ve onun adına üzülen herkese saygım… Read more »

Hata

Bu netizenlerin ‘çok fazla para kazanıyorsun, mutsuz olmaya hakkın yok’ kafasını anlayamıyorum. İnsanların hayatını yargılamak bu kadar kolay mı cidden? Para mutluluk mu getiriyor sanıyor bunlar anlamıyorum. Bu kadının yaşadığı şeyler cidden ağır şeylerdi ve desteğe ihtiyacı var. Eğer intihar girişimi başarılı olsaydı herkes burada duyar kasardı, yaşadığı için nefret alıyor resmen. Çok üzücü

miyeş

[+293] “”Sıkı çalışarak elde ettiklerim” .. diğerlerinin aynı serveti kazanmak için yeterince çalışmadığını mı ima ediyor?”
Burada bile kadının söylediği şeyi evirip çevirmişler nasıl böyle bir şey anladığına çok şaşırdım gerçekten. Düşünün ki ağzınızdan çıkan her cümle çarpıtılıyor..Huzur içinde yat.

Euanflow

Daha düne kadar kıza ağza alınmayacak bir ton hakaret edenlere de bakın. Kore de halkın ünlülerin de insan olduğunu fark edebilmeleri için ölmeleri ya da ölümle burun buruna gelmeleri gerekiyor anlaşılan

Birferda

Keşke sosyal medyadan uzak dursa. Ister istemez o yorumlari goruyor. Insan o donem iyi niyetle soylenen seylere bile tahammul edemiyor.

SURMEW-BTS

bu kızın ne suçu ne günahı var, kime ne zarar vermiş, aksine hepsi kıza nefret yorumu yapıyor, hatta kız sevgilisinden şiddet grödüğünde, özel görüntülerinin porno sitelerde yayınlanma tehditi gördüğünde bile haksız yere nefret yorumu yaptılar, hala aynısını yapıyorlar. ”sıkı çalışarak elde ettiklerim” demesi, sizin daha az çalıştığınız anlamına gelmez, kız bunu ima etmiyor, elde ettiklerinin yok yere elde etmediği anlamına geliyor yabancı yorumun dediği gibi, ve bence sosyal medyadan uzak durmalı bu çok zor ama böyle yapsa onun için daha iyi olur.

Yeni Yazılar