Benzer Yazılar

Sulli yeni şarkısı ‘Goblin’in sözlerinin yazımında yer aldı

Sulli yeni şarkısı 'Goblin'in sözlerinin yazımında yer aldı

HABER: [Resmi] ‘Şarkıcı dönüşü’ Sulli’nin yeni şarkısının ismi ‘Goblin’… sözlerini kendisi yazdı

KAYNAK: Mydaily via Nate

1. [+803, -30] f(x)’teyken oyunculuk yapmak istediği için her şeyi tembelce yapıyordu, ayrılarak istediğini yaptı ve grubu dağıttı ㅎㅎㅎㅎㅎ şimdi oyunculuğun düşündüğünden daha zor olduğunu fark ettiği için müzik yapmaya geri mi dönüyor? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

2. [+677, -27] Hayatını kendi istediği şekilde yaşadı, şimdi parası azaldığı için insanların istediği şeyi yapmaya geri döndü

3. [+549, -26] Sulli-ya, şarkıcı olmak mı istiyorsun?

4. [+52, -0] Artık f(x) bile promosyon yapmıyor ㅡㅡ ama gruptan ayrılan kız kendi albümünü çıkarıyor

5. [+41, -4] Şarkı söyleyemiyor ama

6. [+39, -8] SM f(x)’e şarkı verecek mi?

7. [+35, -4] Youtube’da bir dans videosunu izledim, o kadar kötüydü ki nasıl idol olduğunu sorguladım. Şarkı da söyleyemiyor.

8. [+33, -0] Çok tuhafmış gibi davranmaya çalışıyor ama yakından bakarsanız hiçbir özelliği yok. Sıradan bir kendini beğenmişin teki.

9. [+22, -1] SM ona bayılıyor olmalı.. tüm bu skandallardan sonra nasıl şarkı çıkarmasına izin veriyorlar.. özel performans bile vereceklermiş..

10. [+22, -2] Diğer f(x) üyelerinden özür dilemeli.. grubu bir arada tutabilmek için ne kadar çalıştıklarını biliyor mu?

11. [+20, -0] SM’e şantaj yapacağı bir şey mi var elinde merak ediyorum ㅋㅋㅋ

12. [+16, -1] Zaten bir filmin flop olmasına sebep oldu, ona albüm vermenin mantığı nedir?

13. [+14, -2] Lee Soo Man’in metresi falan mı? Her türlü skandalı çıksa da SM onu bırakmıyor. f(x) bile uzun zamandır ortalarda yok.

14. [+14, -1] Bunun yerine f(x)’e yeni albüm vermeliler… Sulli şarkıcı olmak istemediği için ayrılmamış mıydı?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+210] “Artık f(x) bile promosyon yapmıyor ㅡㅡ ama gruptan ayrılan kız kendi albümünü çıkarıyor”

ÇOK DOĞRU!
Tebrikler Sulli ama SM kendine gel.

Kaynak: Netizenbuzz

20 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Elif deniz

Şimdi gelip yazdığınız şu iğrenç yorumları okuyup ağlayın…

Jenchulichaeng

Bırakın da insanlar istediği şeyleri yapsın. Eğer kendisi mutluysa size söz düşmez. Ayrıca hiçbir kanıtın yokken “Lee Soo Man’in metresi falan mı?” cümlesi de seviyesiliğinizi belli ediyor. Yazık.

Almina

Fx Sulli yüzünden bu halde demek abartı değil mi sulli den sonra dönüş yaptılar başarılı da oldu konserler verdiler fandom isimleri oldu insanlar destek verdi ama SM yüzünü göstermedi bir daha Fx in burdaki tek suçlu SM Sulli o kadar nefret alırken belkı de gruba zarar gelmemesi için ayrıldı gruptan ne biliyosunuz zaten çok partı yoktu grup gayet ıyı idare etti he tek hatası en azından promosyonu tamamlasaydı ama dayanamamış olabilir…

KINGEXO

Sulli umarım başarılı olursun.
SM artık f(x)’e cb yaptırma vakti gelmedi mi?

Kbr

Sanırım bu sene cb yapacaklar

Betül

Konsept çok ReVel

Raven

fx hayranı olsam kafayı yerdim heralde

Drbel

Sulli için f(x) harcandı vay be…

Lullaby

Olan F(x) e oldu aga bee

SeulgiWendy

Sulli kendi kendine takılıyor gruptan gitti ve bitti artık Sulli haberlerinin altına F(x) ismini anılmasından rahatsız oluyorum Sulli’nin f(x) e katkısı sadece görsellikti sesi iyi değil danslarıda ortalama idi ayrışdıktan sonrada grup gayet iyi gitti. F(x) Victoria’nın donmesini bekliyor Amber ve Luna solalar çıkardı Kry oyunculuk yapıyor ve bu yıl 10. Yılları Sm comeback verecek Smtown konserlerindede 4 kişiler posterlerinde belki Victoria promosyonlarda olmayabilir ama kızların doneceğine inanıyorum. Sulliye gelince ne hali varsa görsün

SeulgiWendy

Sulliyide bu kadar gündeme getiren yine sizlersiniz netoşlar Sulli’ye verdiğiniz ilgiyi F(x) kızlarına verseydiniz keşke. Victoria hadi Çinde oranın gundeminde ama Luna solo çıkardı destek oldunuz mu? Amber’a gayet iyi soloları vardı Amber’ın konserler verdi bir tane haberini yaptınız mı Kry’e ona da aynı tutumdaydınız açtığınız tek haberleri Kry kilo almış Luna zayıflamış ilgi çekmek istiyor Amber zaten erkek mi kız mı bu ne dövme yaptırmış. F(x)’i hiç haketmiyorsunuz Amber’ın rapini Luna ve Kry’nin vokalini Vic’in danslarını özledim umarım kızlarım dönecek biz bekleyeceğiz hep.

Kiddu

4Walls erada SM f(x)’e solo konser ve fandom ismi verince arka arkaya inanılmaz mutlu olmuş ve bunun hep böyle gideceğini sanmıştım. Ama promosyonlar biter bitmez yine bodruma attı f(x)’i. Ne bir ses ne bir nefes. f(x) konsept olarak olsun, müzikalite olarak olsun SM’in en farklı çizgide ilerleyen grubu. Ve ben f(x)’in müziğini çok özledim. Hayran olmayan birisi olarak ben böyle düşünüyorsam, MeU’lar nasıl özlemiştir hayal bile edemiyorum. Umarım en kısa zamanda bir full albüm ile özlem biter.

Whotrynakillme

Normalde sulliyi beğenirdim ama bu fotoğrafta aşırı kötü çıkmış

lol

eh şirketi de anlıyorum bir yandan çok bi yeteneği olmadığı ayan beyan ortada ama iki fotoğraf çekimi yapıyor herkes yine kızı konuşuyor iyi para getiriyor ki tutuyorlar luna’nın sesi ne kadar özel bir ses ama…neyse dünya böyle bir yer

Esma Morkoç

Luna da solo çıkardığı zaman dünya ve Kore twiteerında birinci oluyor. Geçen sene cadılar bayramı için giydiği kostümle Luna iki üç gün dünya Twitter gündemindeydi.

lol

bir grup insan toplanıp sürekli aynı şey hakkında yazsa tt oluyor zaten önemli olan kendi fanları dışında ne kadar kişiye hitap ettiği ya da fan kitlesinin ne kadar çok olduğu yani twitter dünya gündemi pek bir şey ifade etmiyor luna’nın o sesiyle albümler çıkarıp hitleri olması gerekirdi bence, idol olarak başladığı için belli bir imajı var başından beri millet bacaklarına takmış mesela şimdiki fotoğraflarında bile sürekli kilo vermiş falan onu konuşuyorlar başından beri iyi pazarlanmadı halkın da dikkatini çekmedi onu anlatmaya çalıştım

Almina

fx hayranları bıle albumünü satın almadı kızın anca konuşuyolar tek baktıkları güzel yüz kıza istedikler kadar saysınlar çözmüş o netizenleri….

Dalgomi🐶

Ne söylenir ki yanlış anlamayın ama f(x)’i kullandı gibi bişey oldu. Umarım f(×) en yakın zamanda geri dönüş yapar Sm artık f(x) hayranlarının sesini duysun taş olsa çatlar.

Sananeey

Harbiden elinde SM’i tehdit edebileceği bir şey olmalı yoksa bu açıklanacak türden değil. JYP’de olsaydı şuan bin defa kovulmuştu. Olan fx’e oldu. Hayır grup dağılmıyor da. Hani sevdiğin birini kaybetmişsin ama ölüm haberi gelmemiş gibi bir şey. Dönmeyeceğini bile bile bir umut bekliyorsun.

Yay

Doğru düzgün sesi ve tutkusu olmayan herkesin şarkı çıkarması…. bazen Korelilerin idolleri neden sevmediğini çok iyi anlıyorum.

Yeni Yazılar