Goo Hara ve Choi Jong Bum’un yasal savaşı devam ediyor

4

HABER: ‘İfade’ Goo Hara temsilcileri, “Gayet bariz şekilde bir s*ks videosu” vs eski sevgilisi, “Goo Hara’nın rızasıyla çekildi”

KAYNAK: News 1 via Nate

1. [+828, -48] Hangi kadın kendisine şantaj yapılmak için kullanılsın diye böyle bir video çekilmesini onaylar? Goo Hara video çekilmesine tamam dediyse bile şantaj yapılmaya tamam demedi, bu bir suç!

2. [+627, -161] Goo Hara’nın skandalı ülkemizde kadın haklarının ne kadar yerlerde gezdiğini kanıtladı. Kadınların kolay yaşadığı bir ülke olduğumuzu kim söyledi? ㅋㅋ Suçlu olan kişi Choi Jong Bum ve Goo Hara mağdur, ama adama bakın, o kadar güzel yemiş ki şişmanlamış. Goo Hara mağdur ama sırf kadın olduğu için çok fazla nefret aldı. Nefret yorumları ve dedikodular yüzünden intihar teşebbüsünde bile bulundu.

3. [+606, -58] Niye böyle bir video çekildi ki?

4. [+40, -22] Zavallı Hara yanlış Koreli adamla çıktığı için amma çekti ㅠ fighting

5. [+33, -46] Bir kadınım ama Goo Hara’yı anlamıyorum ㅋㅋ ne ucuz bir hayat yaşıyor. Tüm dünyaya s*ks videosu olduğunu söyleyen bir idol ㅋㅋㅋㅋ

6. [+31, -3] Goo Hara videoya tamam dese bile bu şekilde şantaj yapmak suç. Jong Bum-ah, kaçmaya çalışma, doğru cezaevine.

7. [+30, -9] Pislik, kadını bu videoyla tehdit ettin! Videonun çekilmesine tamam demiş kimin umrunda?

8. [+30, -7] Videoyu çekmene izin vermesi onu videoyla tehdit edebileceğin anlamına gelmiyor

9. [+27, -3] Jong Bum-ah, kadının ünlü olduğunu bile bile videoyla şantaj yaptın, acınası davrandın. Videoyu çekmeyi kabul etsin ya da etmesin, videoyu kullanarak şantaj yaptığın için pisliğin tekisin sen;;;;;;;;;; bu kadar aptal mısın? Video çekilmesine tamam demiş olmasının bir anlamı yok;;;;;;;;

10. [+19, -5] Goo Hara tamam demiş olsa bile şantaj yasal değil

KAYNAK: Naver

1. [+1,218, -58] Mağdur intihar etmeye kalkışırken suçlu ne kadar kilo almış baksanıza, parmakları çok tombul.

2. [+1,014, -21] Goo Hara’nın kariyerini mağdur gibi davranarak bitirmeye çalıştı, ta ki Dispatch şantaj yaptığını ortaya çıkarana dek ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Şantaj yaparak insanlara yaşattığı acıyı kendisinin de çekmesi gerek, adil olan bu. O kadar kilo almış ki pişman olmayı bile bilmeyen pisliğin teki olduğu belli. Hem alkollü araba kullanmış, hem de videoyla Goo Hara’yı tehdit edince kadın dizlerinin üzerine çöküp yalvarmış onun yüzünden. Gizli kamera görüntülerinde bile karakteri ifşa oldu

3. [+561, -27] Bir zamanlar Goo Hara’yı seviyordu. Goo Hara bu olay yüzünden intihara kalkıştı. Nasıl hiç sorumlu hissetmiyor ya? Umutsuz vaka bir adam!

4. [+326, -17] Ne kadar kilo almış ㅋㅋ

5. [+19, -3] Suçlunun yüzü bulanıklaştırılmışken mağdurun yüzü niye açıkta bırakılmış..?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+221] “5. [+19, -3] Suçlunun yüzü bulanıklaştırılmışken mağdurun yüzü niye açıkta bırakılmış..?”

Hara’nın ünlü olduğunu biliyorum ama bu adam bir pislik ve tüm kadınlar bu pisliğin yüzünü görmeyi hak ediyor. Ayrıca Hara mağdurken tüm spot ışığının onun üzerinde olması adil değil, bu p*ç ise gizlenebiliyor.

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikJeon Somi yeni fotoğrafında güzelliğiyle parladı
Sonraki İçerikBlack Pink Lisa Tayland’dan fotoğraflar paylaştı
4 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments