Benzer Yazılar

Goo Hara ve Choi Jong Bum’un yasal savaşı devam ediyor

Goo Hara ve Choi Jong Bum'un yasal savaşı devam ediyorGoo Hara ve Choi Jong Bum'un yasal savaşı devam ediyorGoo Hara ve Choi Jong Bum'un yasal savaşı devam ediyor

HABER: ‘İfade’ Goo Hara temsilcileri, “Gayet bariz şekilde bir s*ks videosu” vs eski sevgilisi, “Goo Hara’nın rızasıyla çekildi”

KAYNAK: News 1 via Nate

1. [+828, -48] Hangi kadın kendisine şantaj yapılmak için kullanılsın diye böyle bir video çekilmesini onaylar? Goo Hara video çekilmesine tamam dediyse bile şantaj yapılmaya tamam demedi, bu bir suç!

2. [+627, -161] Goo Hara’nın skandalı ülkemizde kadın haklarının ne kadar yerlerde gezdiğini kanıtladı. Kadınların kolay yaşadığı bir ülke olduğumuzu kim söyledi? ㅋㅋ Suçlu olan kişi Choi Jong Bum ve Goo Hara mağdur, ama adama bakın, o kadar güzel yemiş ki şişmanlamış. Goo Hara mağdur ama sırf kadın olduğu için çok fazla nefret aldı. Nefret yorumları ve dedikodular yüzünden intihar teşebbüsünde bile bulundu.

3. [+606, -58] Niye böyle bir video çekildi ki?

4. [+40, -22] Zavallı Hara yanlış Koreli adamla çıktığı için amma çekti ㅠ fighting

5. [+33, -46] Bir kadınım ama Goo Hara’yı anlamıyorum ㅋㅋ ne ucuz bir hayat yaşıyor. Tüm dünyaya s*ks videosu olduğunu söyleyen bir idol ㅋㅋㅋㅋ

6. [+31, -3] Goo Hara videoya tamam dese bile bu şekilde şantaj yapmak suç. Jong Bum-ah, kaçmaya çalışma, doğru cezaevine.

7. [+30, -9] Pislik, kadını bu videoyla tehdit ettin! Videonun çekilmesine tamam demiş kimin umrunda?

8. [+30, -7] Videoyu çekmene izin vermesi onu videoyla tehdit edebileceğin anlamına gelmiyor

9. [+27, -3] Jong Bum-ah, kadının ünlü olduğunu bile bile videoyla şantaj yaptın, acınası davrandın. Videoyu çekmeyi kabul etsin ya da etmesin, videoyu kullanarak şantaj yaptığın için pisliğin tekisin sen;;;;;;;;;; bu kadar aptal mısın? Video çekilmesine tamam demiş olmasının bir anlamı yok;;;;;;;;

10. [+19, -5] Goo Hara tamam demiş olsa bile şantaj yasal değil

KAYNAK: Naver

1. [+1,218, -58] Mağdur intihar etmeye kalkışırken suçlu ne kadar kilo almış baksanıza, parmakları çok tombul.

2. [+1,014, -21] Goo Hara’nın kariyerini mağdur gibi davranarak bitirmeye çalıştı, ta ki Dispatch şantaj yaptığını ortaya çıkarana dek ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Şantaj yaparak insanlara yaşattığı acıyı kendisinin de çekmesi gerek, adil olan bu. O kadar kilo almış ki pişman olmayı bile bilmeyen pisliğin teki olduğu belli. Hem alkollü araba kullanmış, hem de videoyla Goo Hara’yı tehdit edince kadın dizlerinin üzerine çöküp yalvarmış onun yüzünden. Gizli kamera görüntülerinde bile karakteri ifşa oldu

3. [+561, -27] Bir zamanlar Goo Hara’yı seviyordu. Goo Hara bu olay yüzünden intihara kalkıştı. Nasıl hiç sorumlu hissetmiyor ya? Umutsuz vaka bir adam!

4. [+326, -17] Ne kadar kilo almış ㅋㅋ

5. [+19, -3] Suçlunun yüzü bulanıklaştırılmışken mağdurun yüzü niye açıkta bırakılmış..?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+221] “5. [+19, -3] Suçlunun yüzü bulanıklaştırılmışken mağdurun yüzü niye açıkta bırakılmış..?”

Hara’nın ünlü olduğunu biliyorum ama bu adam bir pislik ve tüm kadınlar bu pisliğin yüzünü görmeyi hak ediyor. Ayrıca Hara mağdurken tüm spot ışığının onun üzerinde olması adil değil, bu p*ç ise gizlenebiliyor.

 

Kaynak: Netizenbuzz

4 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
SURMEW-BTS

Kadının videoyu çekmeyi kabul etmesi şantaj yapılabilir demek değil, bazı evli çiftlerde fantazi amaçlı, rıza varken özel anlarını videoya alıyorlar, buna izin verirken de erkekte kadında videonun internet sızmayacağından emin oluyor, birbirlerine güveniyorlar tabiki. İntikam amaçlı bile kimse videonun sızmayacağından emin olarak bunu yapıyorlar. Ama adam kalkmış kadını tehdit ediyor, hem de kadının kariyerinin biteceğini bilerek. Cidden Kore de de kadının adı yok, erkekler arasında bu gizlice videoya alıp ayrılırken tehdit amaçlı kullanma çokmuş maalesef.

RavenTheBlue

Adamın tam adını vermişken YÜZÜ NİYE BULANIK asfsjsf bu ne perhiz bu ne lahana turşusu asgsjafs

JENDEUK

5. [+33, -46] Bir kadınım ama Goo Hara’yı anlamıyorum ㅋㅋ ne ucuz bir hayat yaşıyor. Tüm dünyaya s*ks videosu olduğunu söyleyen bir idol ㅋㅋㅋㅋ
Beyin cok onemli bir organ arkadaslar su yorumdan sonra daha iyi anladim

Funda

“5. [+33, -46] Bir kadınım ama Goo Hara’yı anlamıyorum ㅋㅋ ne ucuz bir hayat yaşıyor. Tüm dünyaya s*ks videosu olduğunu söyleyen bir idol ㅋㅋㅋㅋ”

1.si Hara böyle bir şeyi reklam etmedi. Herifin iğrenç şantajı nedeniyle tüm dünyanın haberi oldu.

2.si ise… ben de dahil olmak üzere büyük çoğunluğun “seks videosu” çekmeye karşı negatif baktığı bir gerçek; ancak çekmek isteyen çeker çünkü bu onların hayatı. Kadın çekmek istemiş olabilir ama “yayılmasını” istememiş; ÖZEL olmasını istemiş. Bu bir suç değil. Herifin hareketi suç.

Suçluyla mağduru hep karıştırıyorlar…

Yeni Yazılar