Benzer Yazılar

Jeon Somi yeni fotoğrafında güzelliğiyle parladı

Jeon Somi yeni fotoğrafında güzelliğiyle parladı

HABER: Jun Somi, kapüşonlu altında saklanamayan ‘güzellik’

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+465, -45] Çok başarılı olacağını düşünmüştüm ama hem şansı yaver gitmedi.. hem de kendi başarısını mahvetti..

2. [+429, -71] Solosu flop oldu değil mi?

3. [+283, -30] Yaşına uygun giyinince çok güzel görünüyor ㅋㅋㅋ Somi-ya, sen de IOI’a dönmelisin

4. [+23, -4] Solo çıkacak yeteneği yok, kız grubu merkez üyesi olmak yakışıyor ona

5. [+21, -5] Melez çocuklar Kore’de popüler değil

6. [+19, -2] Sesi ve yetenekleri solo çıkacak seviyede değil. Bir kız grubunun görsel üyesi olsa daha iyi. IOI yeniden birleşiyor, gruba dönmeli.

7. [+11, -4] Chungha kadar popüler değil, müzik şovlarında birinciliğe aday olmadı… niye IOI’a dönmüyor?

8. [+9, -2] Solosu başarısız oldu.. vokal yeteneklerini geçelim, şarkısı bağımlılık yapmıyor, kötü sadece. Sunmi kötü bir vokalist ama şarkıları iyi olduğu için popüler oldu.. Kötü bir şarkıyla asla ilerleyemezsin……

9. [+9, -3] Jun Somi’nin solo çıkışı resmen arka dansçıları tarafından geride bırakılması oldu.. ㅠ fighting Somi…

10. [+7, -2] İyi bir dansçı da değil

11. [+6, -2] Niye IOI’a yeniden girmiyor ya? Gruba dönmek için şirketine ısrar etmesi lazım, aigoo!!

12. [+6, -3] Hala küçük ve potansiyeli var, umarım acele etmez ve gerçekten ne istediğini öğrenir. Belki de melez olduğu içindir ama performanslarında güzel bir hava vardı. Sadece yüz ifadeleri ve hareketleri tuhaftı. İyi şarkılarla dönmeni bekliyorum.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+107] “Melez çocuklar Kore’de popüler değil”

Çünkü ırkçısınız.

Kaynak: Netizenbuzz

19 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
SURMEW-BTS

Koreliler evet ırkçı ama gene de ülkede gruplarda popüler olan melezler ya da yabancılar var. Çinli, Japon, Taylandlı, Tayvanlı, Hongkong lu vs üyeleri olan idol grupları var ve bunlar arasında başarılı yetenekli kişiler var. Bu kız Sixteen de tanındı sonra TWICE la çıkış yapamayınca PRODUCE 101 e girdi ve I.O.I la çıkış yaptı, çok popülerdi, merkez üyeydi, seviliyorduda gayette başarılı oldu. Ama sonra ITZY ile çıkış yapamadı başka şirket girip solo çıkış yaptı ama çıkış yapması baya uzun sürdü ve haliyle insanlar uzun süre olduğu için yeterli seviyede hazırlık yaparak çıktığını düşünüp başarılı bir performans bekledi, beklenti yüksekti, ve bu… Read more »

Sunshine

kötü bir sonuç elde etmedi ki gayet de şarkısı listelerde, biliniyor. Zaten kore solo şarkıcıların zor tutunduğu bir sektör ancak kızın şarkısı hâlâ devamlılığını koruyor. Radio yayınlarına gidiyor, her şeye katılmaya çalışıyor. Sadece netizen tayfa beğenmedikleri şeyleri abartıp kızı başarısız olmuş gibi gösteriyorlar. Ne bekliyosunuz debut haliyle dünya listelerinde direkt birinci sıraya oturmasını falan mı ya da amerikaya gitmesini falan mı? Ki itunes üzerinde bile birinci sıraya oturduğu ülkeler vardı. Siz sadece buradaki yorumları copy paste yapıp başarısız diyorsunuz. Bir şey bildiğiniz yok, mesela itzyden daha yükseklerdeydi liste sıralaması. Evet, öyle başarılı oldu ki bu ırkçı korelileri, saydığın gruplardaki melez… Read more »

SURMEW-BTS

Listeler de elde ettiği matematiksel değerler, başarılar üzerine konuşmadım. Sahnedeki duruşu, şarkısını sergileyişi üzerine gelen olumsuz yorumlar üzerine konuştum bende klibini açtım izledim, şarkısını dinledim, tv müzik şovlarındaki performansını da izledim ve beğenmedim, benim tarzıma uymadı, o yüzden ona göre bir yorum yaptı, açıkçası ben de büyük bir beklenti içerisindeydim ve beklentim karşılanmayınca hoşuma gitmedi. Kaç albüm satmış, dijitalde ne kadar başarılı, listelerde ki durumu ne, ne kadar stream edilmiş. Sayısal olarak ne kadar başarılı hiç bilmiyorum ve bakma gereğide duymadım, çünkü tarzı benim tarzıma uymadığı için ve sahnesini beğenmediğim için devamında nasıl bir iş yapmış vs takip etmedim. Ayrıca… Read more »

SURMEW-BTS

Yani kısaca başarılı bir performans bekleyip başarısız bir sahne sergiledi ki derken, kötü bir sahne performansını kastettim ki öyle de zaten sahnesini beğenmediğim ama şarkısı matematiksel bir başarı yakaladıysa elbette buna bi şey diyemem. Deneyimli bi kız ve çaylak sayılmaz. Çaylaklar gibi bir muamele ve anlayışı insanlar gösteremez, geçmişinden ve deneyimlerinden bahsederken de, yüksek beklenti sebebini de bu yüzden belirttim.

Moon

Açıkçası bence şarkısı gayet güzeldi . Ama somi nin sahne yeteneği kesinlikle yok . Ben normalde bir grubun ya da solo bir sanatçının şarkısını beğenmesem bile sahnelerini ve danslarını beğendiğim için açar açar izlerim . Ama somi nin şarkısını beğendiğim halde 1 sahnesinin bile tamamını izleyemedim , acayip sıkıcı geldi . Arka dansçıları olduğu halde sahnesi çok boş ve sıkıcı geliyor . Sahne ışığı yok ve vokalide kötü . Daha yeni çıkış yaptı zamanla düzelir diyemeyeceğim çünkü kız çok küçük yaşlardan itibaren bu sektörde ve eğitim alıyor . Daha üstüne koyabileceği bir şey olduğunu düşünmüyorum . Muhtemelen 2 şarkı daha… Read more »

wheepup

Evet Chungha kadar popüler değil,sahne hakimiyeti de onun kadar iyi değil ama sadece bu debut şarkısı Chungha’nın bütün şarkılarından 273929 kat daha iyi. Normalde böyle saçma sapan kıyaslama yapmam bir tane netizen yüzünden diyorum bunu.

ClarryRiddle

Bu kız chungha nın tırnağı bile olamaz kudur

wheepup

Ben kalitelerini kıyaslamadım ki. Hatta Chungha için sahne hakimiyeti daha iyi dedim? Nerenle okuyorsun anlamadım. Şarkılarını beğenmiyorum bunu söylüyorum.

Matmazel

Bu kız solo çıkmamalıydı. Korede ona olan ilgi yavaş yavaş nefrete dönüşüyor. Bir grubun merkez üyesi olmalıydı solo çıkacak kadar yetenekli değil. Şarkısı başkası tarafından söylenseydi güzel bir şarkıydı ama Somi altından kalkamadı. Performansları çok yetersiz. Dans,vokal ve sahne hakimiyeti tek başına sahneyi dolduracak kadar iyi değil. Sektöre yeni de girmedi kendini geliştirmesi için çok vakti vardı. Çıkış yapmak için çok çabaladı diyeceksiniz biliyorum ama çıkış yapmak için çok çabaladıysa birazda hakkını versin. Erken bir yargıya varmak istemiyorum bir sonraki comebacki bekleyecem. Tabii YG sonraki comeback için yıllarca bekletmezse. Bundan sonra kendine gelir umarım.

deliyimben

Aynı fikirdeyim şarkı kötü değildi aksine yeni çıkış yapan biri için gayet güzeldi ama Somi altından kalkamadı sektörün bu kadar içinde olan biri nasıl en iyisini ortaya koyamaz bilemedim

Drbel

Instagramına girdigimde bu kız olsa olsa ünlü bir youtuberdır derim, çaylak bir şarkıcıyla alakası yok.

Sunshine

Beğenin ya da beğenmeyin orası beni alakadar etmez ancak kız gayet de iyi ilerlerdi. Bunu kabul etmeniz gerek. listelerde mükemmel bir başarı elde etti diyemem ama hele de Kore’de solo olarak hâlâ daha listelerdeki varlığını koruyor, programlara katılıyor. Keşke mini bir albüm olsaydı da yaz için festivallerde sahne alabilseydi, kendini solo olarak daha fazla sahnede geliştirebilseydi ancak bu da sahneye çıktıkça aşamayacağı bir şey değil. Somi’ye düzenli olarak geri dönüş verip onu aktif tuttukları sürece hiçbir sorun yok. Sizlere de her zaman olduğu gibi kudurmak kalıyor. :dd

Mghc

Youtuber olsa tam olur gibi geliyor bana. Kendisini pek tanımıyorum ama aurası tam insta fenomeni falan olmayı kaldırır. Hem seviyorsa cidden, şarkı da çıkarır tam olur gibi geldii

SUNMİ

Neden yine Sunmi’ye laf atma gereği duymuş beyinsiz

Once since birth

Ben şarkısını beğendim ama sahne performansı pek iyi değil 🙁

The Netizen

Böyle ortalarda bilinirliği olacak, tanınırlığı yüksek olacak ama hiç bireysel olarak tutunamayacakmış gibi. Ünlü desen ünlü ama olmamış gibi de. Anlatamadım ama 😅

Soo2

Sahne hakimiyeti yok ve kareografisi kötü şarkısı çok beğeni almadı.Solo olarak başarısız.

Delixx

Yaşından büyük gösteriyor

grish195

twice’ı ve blackpink’i kullandığından beri sevemiyorum şu kızı. merkez üye olarak iyiydi, gereğinden fazla ‘sassy konsept’ mi deniyor ona neyse işte onunla çıkış yapması gerekmiyordu

Yeni Yazılar