Benzer Yazılar

Goo Hara’nın kendine geldiği bildirildi

Goo Hara'nın kendine geldiği bildirildi

HABER: ‘Ağır karar’ Goo Hara kendine geldi.. star desteği -> Japonya hayran kulübü kapandı

KAYNAK: Sports Chosun via Nate

1. [+425, -70] Sen değerli birisin

2. [+362, -57] Biliyorum tamamen görmezden gelmek zor olacak ama lütfen antileri umursama ve dava aç.. sen yanlış bir şey yapmadın. Güçlü ol.

3. [+325, -53] Lütfen seni destekleyen çok kişi olduğunu bil. Kendiniz için yaşayın millet!

4. [+30, -6] Engelleri aşıp hayatta kalan kişi galip gelendir. Yaşamaya devam edersen bu dünyanın yaşanmaya değer olduğunu fark edeceksin, bu kadar kolay vazgeçme. Hala gençsin, güzelsin, yeteneklisin~

5. [+28, -20] Gangnam’da bir binası olan bir kadının nasıl endişeleri olabilir de intihara kalkışır ya? Ben Kangbuk’ta bodrum katında kirada yaşıyorum ve hala hayattayım ㅋㅋㅋ

6. [+18, -18] İntihar etmek isteyen birinin şaka yapıyor gibi “Annyeong” yazdığını hiç görmedim.. çoğu kişi “özür dilerim” falan yazar, kim “Annyeong” der?

7. [+16, -4] Madem onun için zor, ünlü değil de normal bir insan olarak yaşayamaz mı?

8. [+15, -18] Bunu menajeriyle birlikte mi planladı acaba… bunu yapacak birine benziyor..

9. [+11, -3] Sen değerli birisin, tek pislik senin eski sevgilin

HABER: Goo Hara duygularını açtı, “Duygusal olarak tükenmiştim.. Çok özür dilerim”

KAYNAK: SpoTV News via Nate

1. [+381, -60] Güç bul Hara-ya. Jonghyun’un durumu kalbimi çok acıtmıştı ve bu dünyadan bir başkasının daha ayrılmasını istemiyorum.

2. [+361, -60] Ölünce sana saldıran insanların canı yanacak mı sanıyorsun? Seni düşünenleri ve sevenleri düşünerek yaşamalısın. Niye gereksiz pislikleri kafana takıyorsun?

3. [+213, -29] Eski sevgilin yeni bir kuaför açmış, hayatını yaşıyor.. sen yanlış bir şey yapmadın, ondan daha da iyi yaşamak zorundasın. Böyle bir adam yüzünden hayatını sona erdirmek için mi yıllarını çalışarak harcadın sen? Nefret yorumlarını okuma ve güçlü ol, seni destekleyen çok kişi var.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+300] 1. [+425, -70] Sen değerli birisin

Kısa ama etkili bir yorum. Hara’nın kendine gelmesine sevindim, hakkında en iyisini dilerim. Çok şeyler yaşadı, şu anda desteğe ihtiyacı var.

Kaynak: Netizenbuzz

13 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
JENDEUK

5. [+28, -20] Gangnam’da bir binası olan bir kadının nasıl endişeleri olabilir de intihara kalkışır ya? Ben Kangbuk’ta bodrum katında kirada yaşıyorum ve hala hayattayım ㅋㅋㅋ
Her seyin para olduğunu düşünen zavallılar… siz akillanmazsiniz. Bu kadin kendini oldurseydi uzuluyor numarası yapacaklardı

SURMEW-BTS

kızın anne ve babası boşandı, akrabalarında kaldı, zorluklar çekti, sevgilisinde fiziksel ve psikolojik şiddet gördü, sevgilisi onu seks videosunu internete koymakla tehdit ama üzülmesin depresyona girmesin, intiharı düşünmesin neden çünkü gangnamda binası var, çünkü parası var, zengin ve ünlü bodrumda yaşamıyor…….yani cidden şu netizenlerin bu bakış açısına sinirleniyorum… hayatta herşey para değil, isterseniz tüm dünyanın sahibi olun, en güzel evde yaşayın, lüks bi hayatınız olsun, lüks arabalarınız, yatlarınız katlarınız hizmetçileriniz olsun… eğer bunları birlikte paylaşacağınız sizi gerçekten seven ve destek veren yanınızda bi insan yoksa ve mutlu değilseniz bunların hiçbir önemi yok. insanın yanında onu seven, destekleyen, sevgi ve şefkat… Read more »

SUNMİ

Sahte ya da değil “intihar” kelimesini aklına getirmiş biri için böyle kabaca yorumlar yazmak çok gereksiz. bırakın insanlar istediği gibi yaşasın, sadece yaşasınlar.

Almina

Doktorlar polis geri zekalıydı zaten gerçek bir intihar mı değil mi anlayamıyorlar hey Allah’ım ya şaka gibiler inanamıyorum bilmiyorlar belli ama intihar edenler çoğunlukla arkalarında bir not bırakırlar sevenlerine kuzenim intihar etmişti ve polis not aramıştı tam olarak anlaşılıncaya kadar cinayet şüphesi bile vardı Hara sadece elveda demedi öncesinde başka şeylerde yazdı eğer bu durum olmasaydı kim anlayabılırdı anca yakınları bılebılir menajer görmeseydi şuan başka seyler konuşacaktık gece atmıştı bu yazıları

mabel

Ah haber 2020 de tekrar karşıma çıktı . Yorumları okuyunca ah dedim keşke sizin dediğiniz gibi biri olsaydı sadece ilgi manyağı olsaydı da hepsi tiyatro dan ibaret olsaydı. Sulli ve hara olmayınca şimdi kendinize yeni kurbanlar arıyorsunuz farkındayım. Ne garip günümüz stres kaynağı oldu sosyal medya.

Raven

Hâlâ ilgi rspusu falan diyen var planlı diyen var cidden bunlar sapıtmış artık biran önce gerçek hayata dönmeliler intihardan bahsediyoruz ya İNTİHAR üstelik kadına bunu yaptıran da onlar (sayılır)

KINGEXO

intiharı düşünmek bile çok zorken intihara kalkışmak üstüne birde kurtarılmak daha zor. Para ya da ün huzur getirmez idollerin mutlu olduğunu mu düşünüyorsunuz hepsi her gün binlerce nefret yorumu alıyor oysa size bir iki kişi gelse ‘çirkinsin, ilgi orspusu, aptal’ dese günlerce neden böyle dediler diye düşünürsünüz. Ben Hara’nın bu intihar girişimini yardım çığlığı olarak görüyorum ona el uzatılmasını, yardım edilmesini istiyor. Daha fazla nefret yorumu yapmayın sizin tek bir lafınız bir insanın ölümüne sebep olabilir bu kadar nefret ve kinle yaşamak normal değil.

Cupid

Niye herkes kendi derdiyle karşılaştırma yapıyor? Herkesin kaldırabildiği şey farklı, anlayın artık şunu…

Gece

İntihar düşüncesinin ne kadar zor olduğunu bilemeyen şu anon srtkler, dilerim bu seviyeye gelmezsiniz. Para her zaman mutluluğu, huzuru ve iyi bir kafa yapısını getirmiyor. Para her şey demek değil.

bSakura

Gangnamda binası var diye kötü hissedemez, intihara kalkışamaz mı? Beyninize tüküreyim sizin.

SeulgiWendy

Herkesin kendi derdi ve bunalımı farklıdır bana çok ağır gelen birşey başkasına komik gelebilir yada başkasının kaldıramayacağı şeyler benim için normaldir neden herkes bir başka sıkıntı ile kıyaslama derdinde anlamış değilim onun başına gelenler çok ağır şeyler guçlen ve kendi ayakların üstünde yoluna devam et hayranın değilim ama aptal yorumları okuyarak vaktini kaybetme çünkü sen değerlisin herkes gibi…

harlone

5. [+28, -20] Gangnam’da bir binası olan bir kadının nasıl endişeleri olabilir de intihara kalkışır ya? Ben Kangbuk’ta bodrum katında kirada yaşıyorum ve hala hayattayım ㅋㅋㅋ

“Her şey para/şöhret değil”

Funda

“8. [+15, -18] Bunu menajeriyle birlikte mi planladı acaba… bunu yapacak birine benziyor..”

maalesef KPop’ın içinin çürümüşlüğü yüzünden ilk benim de aklıma bu geldi, iğrenç bir düşünce ama elimde değil 🙁 Keşke senaryo olsa; en azından senaryo olması, Hara’nın intihara kalkışacak derecede yıkılmış hissetmediği anlamına gelir. Senaryo olduğu ortaya çıkarsa vallahi kızmam o kadar; yeter ki iyi olsun. Hayranı değilim ama yazık günah ya, o da bir insan… İlk yorum çok güzel: “Sen değerli birisin”

Yeni Yazılar