Benzer Yazılar

Hyorin ve sınıf arkadaşı zorbalık tartışmasında anlaşmaya vardı

Hyorin ve sınıf arkadaşı zorbalık tartışmasında anlaşmaya vardı

HABER: [ÖZEL] Hyorin – Sınıf arkadaşı ‘zorbalık skandalı’ konusunda anlaşmaya vardı.. İki taraf da aynı şeyi söyledi, “Bunun daha fazla büyümesini istemiyoruz”

KAYNAK: SpoTV News via Nate

1. [+1,139, -18] Hyorin mağdura yüksek miktarda para verdi gibi görünüyor..

2. [+1,126, -12] Yani… bu Hyorin’in gerçekten zorbalık yaptığını gösteriyor, değil mi?

3. [+994, -15] Para yollandı yani??

4. [+91, -1] Yani zorbalık gerçekti, sınıf arkadaşı istediğini aldı ve anlaşmaya vardı.

5. [+81, -0] İmajı çoktan mahvoldu ㅋㅋ ama uzun zamandır ona iljin-dol deniyordu zaten, buraya kadar gelmesi bile komik

6. [+56, -0] Ne olursa olsun imajı mahvoldu..

7. [+54, -2] Para mı verdi?

8. [+49, -1] Muhtemelen mağdura para verdi

Hyorin ve sınıf arkadaşı zorbalık tartışmasında anlaşmaya vardı

KAYNAK: Naver

1. [+10,102, -114] Ne anlaşması ya? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Gerçekten zorbalık yaptıysa sonsuza dek sektörden sürülmesi gerek

2. [+8,292, -60] Okuldaki zorbalıklar toplumumuzun bir sorunu, gençlere örnek olmaları gerekiyor, bir anlaşmaya varmak anlamsız. Zorbalık yaptığı ortaya çıkan ünlülerin şovlardan atılması gerek, menajerleri ellerinden alınmalı, gruplarından çıkarılmalılar.

3. [+5,352, -39] Gerçek olmasaydı yasal işlem başlatırdı ve elinden geleni yapardı. Gerçekse eğer sektörden ayrılması gerek. Hiç yaşanmamış gibi ört bas etmeye çalışma bu olayı. Gençler izliyor ve öğreniyor… gerçekse eğer sektörden ayrıl.

4. [+2,543, -32] Sakın bunları unutturmaya çalışma..

5. [+1,256, -4] Yani her şey doğruymuş, gerçekten de kıza vurmuş. Parayla her şeyin çözülebileceğini düşünmesi yanlış.

6. [+636, -11] Demek doğruydu, Hyorin’i bir daha televizyonda görmek istemiyorum

7. [+610, -1] ㅋㅋㅋ Bu zorbalık iddiaları doğruydu demek oluyor;;

8. [+530, -4] Bu ne ya?? Hyorin bizi aptal mı sanıyor? O zaman geçmişiyle ilgili iddialar doğruymuş. Doğru olmasaydı yasal işlem başlatırdı. Hyorin bir pislik, bir daha onu televizyonda görmek istemiyorum.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+255] Hyorin’in çok uzun süre hayranıydım, geçmişte bir zorba olmasını geçtim bu olayla da oldukça zorbalara yakışır bir şekilde ilgilenmesi midemi bulandırdı. Yaşın önemi yok, hepimiz o yaşlardan geçtik ve hayatımızda kötü şeyler yaşadık, ama sırf kolay hedef olduğu için birine işkence çektirmek nasıl bir karaktere sahip olduğunu göstermeye yeter de artar. Çok şükür ülkemde kısa süre önce verdiği konsere gitmemişim, yeteneğine rağmen böyle pislik birini desteklemek istemem.

 

Kaynak: Netizenbuzz

11 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
SUNMİ

Hyorini savunmuyorum ama mağdurun da tek istediği şey paraymış demek

xoo

Acı ama gerçek.

Sss

Bu kadar eksi niye anlamadim. Yorum sahibi dogru bisey söylemiş. Biri zorbalik yaptigi kisiye yine zorbalarin yaptigi gibi igrenc bi yontem olan para vermekle susturdu. Digeride gurursuzluk edip parayi alip sustu.

SUNMİ

Thanks for dislikes babes :3

KINGEXO

Mağduru susturmak için ne yaptı?

Minel

Yabancı hayran yorumu +299404029248489229

Queen Twice

Kim demiş para her şeyi satın alamaz diye? Yazık etti sesine artık kimse bu kadını umursamayacak

•••

Niye hemen para aldığına inanıldı ben onu anlamadım? Baştan beri olayın büyümesini istemiyorum özür dilesin yeter diyordu. Belki de arka planda görüştüklerinde, Hyolyn iletişim bilgilerini almıştı, çok daha başka şeyler oldu. Para da almış olabilir tabii ama niye hemen bu akıllara geliyor onu anlamadım?

Almina

Hyorin bu durumla gerçekten düzgün ilgilenemedi önce iyi bir avukatla konusup medyayla konuşmalıydı sonuçta 11-14 yaşlarında yaşanmış şeyler ne kadar büyük şeyler yaşanmış olabılır kı mağdur oldugunu söyleyen kız bunu kanıtlayamayacağı için muhtemelen ki bir ceza ehliyeti de yok bunun yaşları küçük daha fazla konusulmasın dıye para verdıler kapandı konu ama Hyorin karıyerını unutsa iyi olur…

Herself

Ne kadar büyük şeyler yaşamış olabilir ki ne demek ya? İnsanların hayatını en çok etkileyen yaşlar bunlar, kendini eziyet gören kişinin yerine koy bakayım, tüm özgüvenini kaybettiğini bir düşün, hayatının gerisinde toparlanmak kolay mı sanıyorsunuz? Daha geçen sene değil miydi bu yaşlardaki çocuklar bir başka çocuğu odaya kilitleyip dövdü diye yapılan haber. Kendi çocuğunuz olsa ne olmuş olabilirdi ki diyebilir miydiniz? Ya da elinizde kanıt olmadığı için aman neyse diyebilir miydiniz?! Hyorin iyi ki bu olayla düzgün ilgilenememiş, neyin ne olduğu ortaya çıkmış oldu. Bu olay oldu mu olmadı mı bilemem, ama eğer olmuşsa umarım sektörden sürülür.

Birisiiii

Ne 11 14 yaşı ya lisedeyken yapmış bu zorbalığı yani gayet aklının başında olması gerektiği bir dönem

Yeni Yazılar