Benzer Yazılar

Goo Hye Sun, Ahn Jae Hyun’un açıklamasına cevap verdi

Goo Hye Sun, Ahn Jae Hyun'un açıklamasına cevap verdi

Goo Hye Sun’un açıklaması:

“Ahn Jae Hyun’un mesajını gördükten sonra bunu yazıyorum. Yapılan bağışı boşanma sırasında istemiş olmamı açıklamak istiyorum. Düğün yapmak yerine para bağışı yaptık ve bu bağışın tamamını ben kendim ödedim. Bu yüzden yarısını ondan geri istedim. Ahn Jae Hyun’un şu anda yaşadığı evin iç dekorasyonlarını da ben ödedim, ev işlerinin tamamını ben yaptığım için üç yıl boyunca yaptığım ev işinden ötürü günlük yaklaşık 25$ istedim ve bunu bana ödedi.

Köpeklerimden biri öldüğü için önce ben depresyona girdim, eşimi eski psikoloğuma yönlendiren de bendim. Eşim yavaş yavaş iyileşirken alkol kullanmaya başladı. Sarhoşken kadınlarla telefonda konuştuğunu kendi gözlerimle gördüm, kendi kulaklarımla duydum. Yanlış anlaşılma olabilir, böyle yapma dedim, ama tek yaptığımız bundan ötürü kavga etmekti ve aralarındaki özel konuşmalar benim hiç bilmediğim şeyler haline geldi.

Eşim doğumgününde sığır eti ve turp çorbası yemek istediğini söyledi. Sabahın erken saatlerinde hazırladım, ama bir iki kaşık aldı ve devamını yemedi. Sonra başka arkadaşlarıyla doğumgünü partisine gittiğini görünce kalbinin artık bu evlilikte olmadığını anladım. Yine de Ahn Jae Hyun’un annesine onu doğurduğu için müteşekkirdim, annesinin kliması olmadığını öğrenince ona klima satın aldım, buzdolabı ve çamaşır makinesini de ben aldım.

Ahn Jae Hyun’un kendi evine geçmesi ayrılacağımız için değildi, oyunculuğuna odaklanmak istediğini söylediğinde ben evi ayırmasına izin verdim. Bu yüzden evine girmeye hakkım vardı. Birlikte yaşadığımız evin üzerime geçmesini istemem hakkında, Ahn Jae Hyun biz ayrılmadan önce bile evde pek vakit geçirmezdi, ben de “Böyle tek yaşayacaksam evi bana ver” dedim. Boşanırsak evi veririm dedi ve kabul ettim. O günden sonra durmadan hep boşanmaktan bahsetti.

Ne yanlış yaptım? Diye sorduğumda bana seksi olmadığımı söyledi, eşim sürekli “göğüs uçların hiç seksi olmadığı için ne olursa olsun seni boşamak istiyorum” dedi. Birlikte yaşadığımız zamanlarda eşim bazen uykuya dalmadan önce Youtube’da “evlilik hayatı yavan olan erkekler” hakkında videoları yüksek sesle dinliyordu. Ben o evde bir hayalet gibiydim. Bir zamanlar çok sevdiğin kadın bir zombi haline geldi. Şimdi bile öyle.”

HABER: Goo Hye Sun, “Ahn Jae Hyun seksi olmadığımı söyleyerek boşanmak istedi” yine yalanladı

KAYNAK: Naver

1. [+13,908, -487] Söylediğim gibi, bu adam Jung Joon Young’a en iyi arkadaşım demiş biri

2. [+9,636, -252] Goo Hye Sun’un Instagram’ında okudum açıklamayı. Ahn Jae Hyun bir köpek.

3. [+6568, -110] Seksi olmadığı için karısından nefret ediyor ha..? İşte Jung Joon Young’ın arkadaşı

4. [+4,323, -58] Goo Hye Sun’a üzülüyorum, çok güzel bir star, çok iyi biri ve kocasına iyi bir eş olmuş. Ahn Jae Hyun kötü biri. Eşine bunları söylemesi çok kötü. Goo Hye Sun daha mutlu olmayı hak ediyor

5. [+2,950, -20] Şovu izlediğimde Ahn Jae Hyun’un eşini çok sevdiğini düşünüyordum, eşinin göğüs uçları seksi değil diye boşanmak istediğini söylüyorsa en beteridir.. şoka girdim ya

KAYNAK: Star News via Nate

1. [+537, -30] “Seksi görünmeyen göğüs ucu” derken ne demek istiyor??

2. [+521, -30] Bu gerçek mi ya;;;;

3. [+515, -36] Ahn Jae Hyun’un gönderisini okuduktan sonra Goo Hye Sun’u kötü gördüğüm için kendimden nefret ediyorum.. bir kadın olarak nasıl utanmıştır hayal edemiyorum bile

4. [+396, -42] İşte Jung Joon Young’un arkadaşı

5. [+357, -27] Ahn Jae Hyun’un yazdığı asla onun beyninden çıkmış olamaz. Fazla düzgün yazılmıştı. Bu adamın Jung Joon Young ile yakın olduğunu unutmayın.

6. [+314, -13] Tamamen yabancı biriyim ve bunu duymak beni taciz edilmiş ve utanmış hissettirdi. “Göğüs uçların seksi değil”… Ahn Jae Hyun tam bir pislik.

7. [+298, -18] Oha, bence Goo Hye Sun haklı. Bir kadın olarak ne kadar yalnız hissetti, neler düşündü anlayabiliyorum. Bu utanç verici şeyleri açıklaması bir yardım çağrısı..

8. [+262, -8] Vay be.. cidden.. bir ünlü olarak bunları açıklıyorsa kalbi ne kadar kırgın düşünsenize.. imajı kariyeri için çok önemli çünkü.

9. [+247, -11] Seni aptal, eşine nasıl böyle bir şey söylersin? Bunu okuyunca bile gözlerim yaşardı. Pisliksin sen.

10. [+232, -8] Ah…. Goo Hye Sun’un umutsuzluğunu hissedebiliyorum.. durumunu açıklamak için bu kadar özel bilgileri açıklamak.. kadın olarak çok üzüldüm..

11. [+222, -13] Ahn Jae Hyun’un şakası yok.. çok zalim bir adam

12. [+205, -11] Ahn Jae Hyun’un ona bunu söylemesi beni şok etti.. televizyonda çok romantikti ama kadına kamera arkasında böyle davranıyormuş

13. [+194, -9] Bu ne ya… artık eşini sevmiyor olabilirsin ama nasıl ona böyle davranabilirsin..

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+286] Doğumgünü çorbası kısmını benim kalbimi çok acıttı.. Gerçekten ilişkinin başındaki haline kıyasla bir insanın ne kadar değiştiğini fark etmek dünyanın en kötü hissi. Erkekler çok aşık davranıyor, sizin için her şeyi yapabilirmiş gibi (ev işleri, faturaları ödemek, övgüler) onlara güveniyorsunuz, sonra daha genç ve güzel bir kadın görüp sizi takdir etmeyi bırakıyorlar, sizi küçümsüyorlar.. Acınası gerçekten

(Ç/N: Asıl en çok beğenilen yorum açıklamanın İngilizce çevirisiydi ama onu yukarıda çevirdiğimiz için bir sonraki en çok beğenilmiş koydum)

Kaynak: Netizenbuzz + Knetizen

43 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Wth

New journey to the west programında bu çocuğu izlemiştim. Hep oyunlarda fazla sinsiydi, ne yapacağı belli olmazdı. Ve aşırı, gereksiz eşine düşkünlüğü vardı, sürekli arayıp sürekli eşinden bahsediyordu. Fazla yapmacıktı, o kadar sahte geliyordu ki onun yerlerini ilerletiyordum.

Yanılmamışım. Zaten gözlerinden dahi belli olan bir sinsiliğe sahip. Hak ettiklerini yaşa ve sektörden kaybol.

Ydrcns

Ben samimi olduğunu düşünüyordum çok üzücü

SeulgiWendy

Önceki haberdede yazmıştım telefonumu karıştırdı tarzı şeyler yazmış ve sonrada boşanmak istemiş kimse durup dururken bu kararı almaz telefonda ne yazışmalar gördü acaba kadın zaten bir kadın olarak bir çok hakarete maruz kalmış ve belli hepimiz adamı GHS ile evlendikten sonra tanıdık kadının guzelcene parasını kullanmışlar hevesi geçincede bir kenara atmışlar bence GHS’u daha fazla sinirlendirme yoksa daha pis şeylerde çıkabilir ortaya birde açıklaması ile adamı savunanlar var dahada birşey demiyorum.

Drbel

Ay resmen kadına psikolojik şiddet. En nefret ettiğim şey bu erkeklerin evliliğin ilerleyen zamanlarında eşlerine kusur bulmaya çalışmaları. Sessizce boşanmamalıydı kesinlikle çünkü adamı kadın ünlü etti bu kadar, hisleri kaybolmuş olabilir ama programlarda karım karım deyip sonra evde göğüs uçların hiç seksi değil vs. demek… Kadın bunları zaten çok kötü hissettiği için açıklamış ki çok haklı hiçbir kadın bunları hak etmiyor. Bilmiyorum gecirilen guzel gunlerin boyle katledilmesi icin cidden hoş olmayan seyler yaşamış olmak lazım, ikisi de hatalıdır ama an jae hyun’un yaptıkları cidden çok fazla, en azından bir zamanlar sevdiğin kadına saygı duy.

Esma Morkoç

Goo Hye Sun haklı, umarım bundan sonra hayat onun karşısına düzgün insanlar çıkarır.

Jean-Baptiste

Bu ne çirkin bir ayrılık yahu? Edebinizle ayrılmayı bile beceremiyorsunuz. Adam öyle pislik ki kadın bu kadar özel şeyleri bile anlatmak zorunda kalıyor. İğrenç

Suna

Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim demişler çok da haklılar. Zaten önce ki gönderisinde Jae Hyun ve avukatları ilerleyen zamanlarda hakkımda bir takım şeyler söyleyecekler. Lütfen inanmayın asılsız yazmıştı parantez içinde. Jae Hyun ve pislik şirketi bunların hepsini oturup hesaplayarak yazmışlar çok belli. Bu kadar düzgün bir ifade kullanıcak kadar beyni yok Jae Hyun’un programlarda gördük konuşma stilini. Kısacası şu an Hye Sun’ın arkasında duracak ne bir şirket ne de başka bir şey var. İşte erkek milleti böyle bir pislik. Alana kadar poh pohlayıp sonra kenara atıyorlar

SURMEW-BTS

Kadının durumu ve yaptıkları anlaşılabilir, ilk olarak o bir ünlü, eşide ünlü, kendileri ne olup bittiğini neden boşandıklarını açıklamasalar bile medya ve fanlar araştırıp öğrenir ve açıklar ve şirket adamın tarafında kadının değil. Kendi kendisini ve geleceğini sağlama almak için elbette evine gizlice girip telefonunu araştıracak, adamın onu aldattığını açıklayacak, eskiden birbirini seven ve evlenen iki insanın bu hale düşmesi üzücü, birbirleri hakkında yalan ya da doğru açıklamalar yapıyorlar, mahremiyetlerini açıklıyorlar. Kore de her zaman kadın suçlu bulunduğu, kadının üstüne gidildiği ve kadın bu tarz durumlarda negatif tepki aldığı için kadın şuan bu tarz açıklamalar yapıyor. Ve ünlü olduğu için… Read more »

🍀:*

Göğüs uçların seksi değil demek ne demek ya… Yakın bir arkadaşımın eşi de arkadaşıma ‘serçe parmağın çok kısa’ demişti. Cidden bu yıl erkek milletinden daha da tiksinir oldum. Yazık bir kadın özelini ifşa etmek zorunda bırakılıyor sırf haklılığını kanıtlamak için. Umarım en az yarayı alır goo hye sun en azından bundan sonra.

Lily

Allah’ım şöyle şeyleri gördükçe evlenmemeliyiz belki de diyorum. Hayırlı birisini bulmak o kadar zor ki artık.

Drbel

Katılıyorum. Başkalarında görüp karılarına sen niye böyle değilsin, artık seksi değilsin falan demeler… Beyinsel olarak olgunlaşmış, karşısındakini kusurlarıyla seven erkek bulmak zor, evde kalacağım sanırım.

Lily

Bu tür durumlara nazaran evde kalmak en iyisi bence. Böyle leş sözler sarf edileceğine…

🍀:*

Artık etrafımızda o kadar çok örnekler var ki böyle, sadece erkekler değil kadınlar da eşlerini, sevgililerini beğenmez oldular. Bunun en büyük etkisinin şahsımca medya özellikle sosyal medya olduğunu düşünüyorum. İnsanlar en güzel halleriyle belki fotoşuplu, makyajlı ve estetikli halleriyle kendilerini sergiliyorlar. Henüz gerçek manada olgunlaşmamış insanlar da bunları görüp hayat arkadaşları ile kıyaslayıp hayal kırıklığına uğruyorlar. Evet böyle bir ortamda maddenin manaya böylesine tercih edilip tapıldığı bir zamanda evlilik kararı almak çok zor. Umarım Allah bizi hayırlı insanlar ile karşılaştırır.

Leylak

evliliği cinsellik olarak gören leş bir adam. insanların zamanla duyguları değişebilir ama bunu saygı çerçevesinde karına açıklarsın. bana artık seksi gelmiyorsun diye kadının yüzüne vurarak gururunu incitemezsin. ya da senin için hazırladığı doğum günü yemeğine burun kıvırıp başka kadınlarla partileyemezsin. hyesun evliliği boyunca psikolojik şiddet görmüş. daha zengin taraf olduğu için maddi şeylerin çoğunu kendisi ödemiş. boşanana kadar bunları sorun etmemiş. ama aldatıldıktan sonra hepsini talep etmesinden daha doğal ne olabilir? jaehyun kariyerini hyesun’a borçlu. hem karısının üzerinden prim yapıp para kazanacak hem de çok evde karısına bir pislik gibi davranacak yok artık! hyesun süründür şu herifi!!

Hsjsndksk

Vampir dedik sapık çıktı

Lily

Bu nasıl bir rezillik… Ben şunu aldım, şunu yaptım demek ne işe yarıyor? Bir kadının eşinin davranışlarına anlam veremeyip ne yanlış yaptım diye sorması ve karşılığında aldığı bu cevap o kadar iğrendirdi ki beni. Evlilik hayatı yavan olan erkekleri araştırıp bir de bunu bile bile sesli bir şekilde izlemesi… Hele doğum gününde eşinin uğraşıp da yaptığı çorbayı sırf içmek için içip ardından hemen partiye koşması hatta kaçması… Çok çok yazık. Goo Hye Sun evinde beslediği hayvanlarla rahat yaşasın diye evden ayrılması da tamamen palavra. Telefonunu karıştırması da suçlamak için bahane olmuş işte. Umuyorum ki her şeyin en doğrusu bir an… Read more »

KM1243

Ku Hyesun ne çekmiş arkadaş artık sabrı kalmamış ve kendisini bile utandıracak bu kadar özel bilgileri paylaşmasına bakılırsa dürüst konuşmuş çok sinirlenmiş ve içini dökmek istemiş belli… şimdi de desin Jaehyun bey bakalım iftiraydı diye sessiz kalsaydın açıklama yapmasaydın hyesun da seni yerin dibine sokacak açıklamayı yapmazdı. Hislerinin değişmesi suç değil çabuk evlendiniz çok tanımadan birbirinizi dizideki setteki havaya kanarak aa biz aşığız galiba oldunuz bir süre (SHK ve SJK çiftinde olduğu gibi) karakterleriniz uymadığını anlayıp pişman olup hisleriniz değişebilir ama o sözleri nasıl der bir insan karısına ya aklı başında olan bir insan diyemez onu bir gün içip gelmiş… Read more »

Limpi

Ne biçim insanlar var bu dünyada. Töbe televizyonda karım karım diye şirinlik yapsın evde kadına hayatı zehir etsin. Evlenirken çoook dikkatli olmak gerek

DaRa

Bir yorumda okumuştum bu ahn jae hyun tv showuna ciktilarinda kameralar kapaninca farkli davraniyormus hye suna çok cektirmis kameralar kapanınca

Aswium

iğrenç bir erkek cidden güzelim kadın daha iyilerini hak ediyor ben bu adamın suratına kusmam o derece tiksinç

Ceycey

Artık bu işi mahkeme ile çözmeye odaklanmalı hye sun,yoksa magazin içinde ilk fırsatta antiler saldıracak iş mahremiyeti dökecek kadar unutulmaz oldu.Umarım bu jahyun pisliği yerlerde sürünür. Bi daha bu sektörde görünmez.

=_=

Neden bana ikisi de yalan söylüyormuş gibi geliyor… Sanki ikisi de kendini kurtarmaya çalışıyormuş gibi.

lol

bi daha bu konularda yorum yapmayacağım her açıklama da fikrim değişiyor çünkü sürekli bir şeyler ekleniyor olayın tamamını asla bilemeyeceğim ama yine de kadın haklı gibi geliyor neyse pıft

Zamane

Daha da iyice batıyorlar. Mide bulandırıcı 🤮
Sana ve ailene yaptıklarım ve aldıklarım başımın gözümün sadakası olsun, Allah ,karşıma senin gibi birini çıkarmasın demek varken ne küçültücem kendimi hadi bakalım bu sözün kalksın altından😂😂😂 hayır günlük 25dolar alınca resmen hizmetçi oluyorsun ya kadın ne yapcanı şaşırmış🤦🏻‍♀️

Kpop

Niye başının gözünün sadakası olacakmış. Adamın yaptıkları yanına kar mı kalsın… Kadın neyi varsa neyi yoksa almalı ve süründürmeli, elbette ilahi adalet denilen bir şey var ama kadında uğraşıp hakkı olanı alacak, zaten kadınlar erkeklere karşı sessiz kaldığı, savaşmadığı için adamlar rahatlar, biz sustukça onlar daha çok azıyor. Benim arkadaşım sevgilisi onu aldatınca affetti sonuç adam gene onu aldattı… Ya da sokaktaki otobüsteki tacizlere sessiz kalıyoruz bağırmıyoruz, ya da bişey oluyor ne halin varsa gör deyip çekip diyoruz sonuç ne hali varsa görmüyor…. Şu geçen aylarda onları aldatan Koreli idol erkek şarkıcıyı ifşa eden kızlar gibi davranacaksın ki adam bir… Read more »

Olga

Kadina haksızlık yapıyorsun su anda. Kadın her şeyi anlatarak guzel şey yaptı.

Lia

İkisinin açıklaması da boşluklarla dolu. Buradan taraf tutmak için dedikoducu biri olmak lazim. İkisi de kendini küçük düşürdü. Hele Goo Hyesun. Bir sorun varsa boşanıp gidersin hala ne eşin ile özel msjları internete koyuyor, kendini acındırıyorsun. Başıma gelse boşar giderim kendimi bu kadar küçük duruma düşürmem. Başta kadın sonra da adam ikisi de fena batırdılar. Özel hayatlarını kendi bakış açılarıyla anlatıp bizden destek beklemeleri saçma. İkisi de boş yapiyor.

Elifff

Kore’de geçen boşanan tarafta en büyük darbeyi kadın gördü. Kendini kendince savunuyor psikolojisi iyi değil kendiside söylüyor. Ünlü biri olduğu için kendisi açıklamazsa gazeteciler açıklıyor özel hayatını. Boş yapan sensin hiç empati yeteneğin yokmuş yahu.

Lia

Bunun neresi boş yapmak? Hep kadından yana olma tavrınız algınızı kapatmış sizin. Ben kadına haksız demiyorum ama şu vaziyet tam bir rezalet diyorum. Empati yaptığın tek kadın ise sen de empati yapmiyorsundur. Buram buram pozitif ayrımcılık yapıyorsun.

Aaa

Çünkü birşey söylemeden boşansa insanlar bütün suçu onda bulucaktı song song couple daki gibi (onlar için birşey diyemem çünkü birşey demedi iki tarafta) ama bütün nefreti kadın aldı çünkü çapkındı adı çıkmıştı burdada kadın garip bir karakter hep öyle bilindi suç tamamen ona kalıcaktı şirket zaten tamamen adamın yanında. Halk kadına nefret kusucaktı bunu yapmak zorundaydı yaşayabilmek için

Lia

Şimdi ne güzel bir örnek vermişsiniz. Song song çiftinde ne oldu? Adam dava açtı herkes kadına yüklendi. Evet kore halkı kadını linçlemeye daha yatkın bir millet ama ne oldu? Kadın gayet hayatına devam ediyor, dergi çekimlerinde geziyor, iki taraf da imajlarını toplum gözünde ‘kendi ağızlarıyla zedeleyecek’ hiçbir davranışta bulunmadilar. Bu bir maç değil birilerinin tarafa ihtiyacı yok. Onlar açıklama yapmadığı için herkes kendi kanısı ile hüküm verdi ama ne değişti? Benim gözümde gayet de efendice biten bir ilişki. Benim rahatsızlığım evlenirken iyi hoş boşanınca meze olmak. Hala taraf tutmuyorum. Böyle bir işin istisnaları hariç tarafı olmaz diyorum. Yaşayabilmenin tek yolu… Read more »

Lily

“Kadının psikolojisi bozuk ve kendine destekçi arıyor” demişsiniz. E şöyle dönüp bir sorarlar bu kadının sahiden psikolojisi bozuksa, nedeni nedir? diye. Şahsen Goo Hye Sun’ı körü körüne desteklemem çünkü bana göre onun da yanlışları var ama öyle aman aman yanlışlar da değil. Kıyaslama yaparsak adamın sağlıklı bir kişiliği olduğunu da asla söyleyemeyiz. Adam resmen eşini göz göre göre taciz etmiş, yıldırma politikası uygulamış. Ve zaten Goo Hye Sun’ın arkasında Ahn Jae Hyun gibi sığınacağı ya da dolaplar çevireceği bir şirketi ya da destekçisi yok. Mecburen elindekileri paylaşıyor ki aklanabilsin. Şayet ikisi de suçluysa, bana göre en büyük suç Ahn Jae… Read more »

Aaa

Keşke dediğin gibi taraflara ihtiyaç duyulmasa ama kendini Tanrı yerine koyup herkese istediğini söyleyen hatta insanların kariyerini bitiren bir halk Kore halkı. Haklı olduğun hakkında savaşmazsan yok ederler seni. Ve sadece kendini korumak değil sana böyle bir evlilik hayatı yaşatıp seni kullanmış insandan intikam istemek çok normal değilmi? Bende hayatımı mahveden ve bütün suçu bana yıkmak isteyen bir kişiye karşı herşeyimle savaşırım. Ben mesela şu saatten sonra adamın dediği hiç birşeye inanamam çünkü çifti yakından takip eden biri olarak çocuğun bu ilişkiyle nasıl level atladığını gördüm. Ve uzaktan izlediğim şeyler iki tarafın açıklamalarıyla yerine oturdu.

Ceycey

Ama song çiftinde kadın korenin en sevilen ve en güzel gorulen ki bencede en güzeli o yuzden ghs gibi değil onun konumu sektörde ghsye göre tabiki daha iyi ve pekte aciklama yapmayı gerek duymadı şirketi vardı arkasında esi de cok ağır suçlamaları medyaya açıklamadı olay belirsiz.Hyesun Kore’de sevilen bi aktris değil aslinda ama song hep popüler iişlerde yer aldı ve seviliyodu. Haklı olarak hyesun kendini aklamak zorunda hissederek boyle fazlasıyla açıklamalar yapıp durdu. Bende bazı açıklamalarını doğru bulmuyorum ama şirketi yanında değil kadının mecbur kendince yapiyo… Song hye kyo zaten kendi evligindeki durumda ne olduğu belli değil kim suclu yada… Read more »

Bzg

Aslında boşarım gider demek çok kolay ancak her şey öyle kolay olmuyor maalesef. Yaşamadan kimse bilemez. Adam aşırı derecede gururunu incitmiş tabi ki bilenmiş olabilir biz çekmiyoruz kadının çektiklerinin sonuçta. Herkesin yaşananlara tepkisi farklıdır. Kadin hiçbir şey açıklamadan boşanmış olsaydı belki özelleri bu kadar duyulmayacaktı ama adamın ona çektirdiklerini de kimse öğrenmemiş olacaktı kadın herkes bilsin istemiş olabilir ki bunun için kariyerini riske atmış. Baya kızmış olduğu sonucunu çıkarıyorum ben buradan. Ayrica kadın hukuki olarak haklarını alamayacağı için boşanmıyormuş diye duydum ben. Kore de biraz farklı işliyor galiba. Adam her şeyden önce o kadar zenginken annesine basit beyaz eşya bile… Read more »

Bzg

GHS’u severim ama tarafsız bakmaya çalıştım. Yani bilmiyorum olay genel olarak üzücü bir olay. Çok daha iyi seyler yasamayi hak eden zarif bir kadın bence. Konusmalari hep naifti, nazikti. Duyguları daha baskın bir insan demek ki ben de öyleyim o yüzden empati yapabiliyorum galiba.. Arkasinda imajını düşünen bir şirketi de yok maalesef o yüzden mantık çerçevesinde yaklaşamadı:( Baştaki mesaj olayını patlatıp silmesinden bahsediyorum yoksa bu verdiği yanıt gayet dolu ve mantıklı bence.

Limpi

Bence iyiki sessizce boşanmadı. Kocası şimdiki şöhretini karısına borçlu.kadın ona türlü psikolojik şiddet uygulayan adama bir de kendi elleriyle hakketmediği şöhreti mi teslim etseydi.

Bzg

Umarim kendisi zarar gormez onun dışında kesinlikle katılıyorum👍

Lia

Burada kimin ne yaşadığını bilemeyiz asla. Benim başımdan geçmediğini yahut benim evli olup olmadığımı bilmiyorsunuz. Ben de olayı kendi çerçeveme göre değerlendiriyorum. Bakın şu detaylar hiç hoş değil işte ben de bundan bahsediyorum. Bunları bilmek zorunda olduğumuzu düşünmüyorum. Yok o ona onu almış ama o bunu yapmış falan. Belki adam %100 suçludur -ki boşanmalarda her iki tarafin da hatası olmasina rağmen- bu konuya takılmıyorum. Sadece ekrana düşen şu halleri beni hem üzüyor hem rahatsiz ediyor. Karşılaştırma yaparsak en güzel örnek Songsong çiftinin boşanma süreci. İki hayat kuruldu ve sonlandı. Bizi ilgilendiren bir şey oldu mu olmadı. Taraf tutmaya zorlandik mi… Read more »

Bzg

Evli olmanız bire bir böyle bir olay içinde olmadıkça her şeyi anlayacağınız anlamına gelmez. Ama kadından sadece mantık çerçevesinde ilerlemesini beklemek biraz acımasızca olur bence. Sonuçta eşi ünlü onun sayesinde ünü artmış ve etrafta hep onu seviyormuş gibi takılırken ev içinde karısına psikolojik baskı yapıyormuş. Ne kadar iğrenç bir düşünsenize! Dışarıya kendini mükemmel bir koca gibi gösterirken size çektirdikleri.. Song song çiftinde kadın aldattıya gelmişti ve büyük ihtimalle haksız olduğunu bildiği için de kadın açıklama yapma gereği duymadı, dallandırıp budaklandirmadi. Kadın için gayet mantıklı. Ama bu olay çok farklı. Adamın sessiz kalması gerekirken açıklama yapıp kadini zan altında bıraktı, bu… Read more »

Starlight

Çok eksi verilmiş bu yoruma ama katılıyorum yazdıklarına. Kadını suçlayamam, anlıyorum hangi psikolojiyle bunları söylediğini. Adam ise tamamen duygusal olarak bitmiş kadına karşı. Sevgisi biten adamların tipik bir örneği Jaehyun. Eğer evliliğimi korumak istiyorum diye açıklama yapıyorsan o gerçekten kurtarılmaya değer bir evliliktir ama çat çat adamın yaptıklarını dökmeye başladı. Bunlara katlandığını söylüyor, yaşadıkların bunlar ise neden kurtarasın şu evliliği? Yine her bokunu dök ve boşan, tazminat al. O zaman da adamın imajı mahvolacak zaten. Ama boşanmayarak (en son boşanmama kararı almıştı) en büyük zararı kendine verecek duygusal anlamda. Adam boşanmasa da hayatına devam edebiliyor bu dünyada ama kadınlar öyle… Read more »

Limpi

Song song çifti şöhretini birbirlerine borçlu değildi ki. İkiside evlenmeden önce kore nin en tanınır ünlüleriydi. Goo hye sun da durum farklı. Kendisi ülkede tanınan bir oyuncuyken kocası koreli netizenlerin tabiriyle nuguydu. Ününü popüleritesini karısına borçluyken ona saygısızlık yapmış bir de utanmadan boşanırken kendini mağdur gösterecek haberler yayınlanacaktı ki goo hye sun kendini sosyal medyadan korudu.

Aaa

Evliliğimi korumak istiyorum demesinin nedeni boşanmayacağını göstermekti bence. Boşanıp adamın istediğini eline vermek istemedi o yüzden söylenmiş bir söz o. Boşansa bile acı çekecek ama boşanmayı zorlaştırarak adamında acı çekmesini istiyor. Yalnız acı çekenin kendisi olmasını istemiyor. Ben acı çekerken bana acı çektiren kişinin istediğini eline vermemek için herşeyi yaparım şahsen. Şuanda GHS da aynısını yapıyor.intikam alıyor.

Yeni Yazılar