Ahn Jae Hyun açıklama yaparak sessizliğini bozdu

Ahn Jae Hyun’un açıklamasının özeti:

-Goo Hye Sun’un gerçekleri çarpıttığını söylüyor. Başka kadınlarla görüşmesi tamamen iftiraymış ve bu iftiradan sonra açıklama yapmaya karar vermiş. Üç yıl evlilik hayatları iyi ve mutlu gitmiş, kötü zamanlar da olmuş, ama Ahn Jae Hyun ruhsal olarak çok yorulmuş. İlişkilerini düzeltmeye çalışsalar da başaramamışlar ve aralarındaki farklılıklardan dolayı ayrı yaşamaya karar vermişler. Goo Hye Sun 5 evcil hayvanıyla birlikte rahat yaşasın diye Ahn Jae Hyun birlikte yaşadıkları evden ayrılmış. 30 Temmuz’da ortak karara varıp boşanmaya karar vermişler.

-Ahn Jae Hyun, Goo Hye Sun’un kendi hesapladığı boşanma anlaşma parasını ödemiş. Ama Goo Hye Sun bu boşanma parasının içine günlük yaptığı ev işinin parasını, evlilikten önce hayır kurumuna bağışladığı parayı da katmış. Ahn Jae Hyun buna rağmen parayı ödemeyi kabul etmiş. Birkaç gün sonra Goo Hye Sun bu paranın yeterli olmadığını söyleyip birlikte yaşadıkları evin sahipliğinin kendi üzerine geçmesini istemiş.

-Bu taleptensonra Ahn Jae Hyun şirket CEO’suna boşanacaklarını söylemiş. 8 Ağustos’ta birlikte CEO ile görüşmüşler. CEO onları boşanmamaları için ikna etmeye çalışmış ama Ahn Jae Hyun fikrini değiştirmemiş.

-9 Ağustos günü Goo Hye Sun, Ahn Jae Hyun’un yalnız yaşadığı eve güvenlik görevlisine yalan söyleyip anahtarımı kaybettim diyerek izinsiz girmiş. “Bu izinsiz girmek değil, ben senin eşinim” demiş. Ahn Jae Hyun’un telefonunu karıştırmış. Bunlar yaşanırken Ahn Jae Hyun uyuyormuş. Ahn Jae Hyun’un telefonunda CEO ile mesajları varmış, CEO ikisinin de farklı anlattığı bir şey hakkında soru sormuş, Ahn Jae Hyun da cevap vermiş, bu mesajlarda Goo Hye Sun’a kötü bir şey söylememiş.

-Birkaç gün sonra Goo Hye Sun hemen boşanmak istediğini söylemiş. Bir avukat tutmuş, basın açıklaması ve boşanma anlaşmasını Ahn Jae Hyun’a göndermiş. Ona da avukat tutmasını söylemiş çünkü 28 Ağustos’ta dava açmayı planlıyormuş.

-Goo Hye Sun sürekli yeni şeyler istediği için Ahn Jae Hyun bankadan kredi çekmiş, evini satmış, bu durumdan ötürü CEO’ya her şeyi anlatmak zorunda kalmış.

-Ahn Jae Hyun evlendikten sonra, 1 yıl 4 aydır psikolojik tedavi görüyormuş ve şu an antidepresan alıyormuş. Evlilik hayatı boyunca eş olarak utanacak hiçbir şey yapmadığını söylüyor.

HABER: Ahn Jae Hyun, “Goo Hye Sun’un başka kadınlarla görüştüğümü söylemesi kesinlikle iftiradır, boşanma anlaşma parasını bile ödedim”

KAYNAK: Mydaily via Nate

1. [+1,893, -585] Goo Hye Sun-ah… bunun yanlış olduğunu sen de biliyorsun ㅡㅡ gerçeği ancak birkaç şekilde çarpıtabilirsin. Goo Hye Sun gerçekten ‘Sefil’ seviyesine düştü şu anda.

2. [+1,869, -551] İşte bu yüzden iki tarafı da dinlemek lazım. Hass*;… Jae Hyun-ah, her şeyi bitir ve arkana baka..

3. [+1,825, -510] İşte iki tarafı da dinlemek gerekiyor… Goo Hye Sun düşündüğümden daha korkutucu biriymiş. Tabi ki bunlar onların arasında ama Goo Hye Sun bir zamanlar sevdiği bu adamı alaşağı etmek için çok uğraşıyordu. Umarım güzelce halledebilirler..

4. [+344, -138] Goo Hye Sun’un geçmişte söylediği yalanları unutmayalım…….

5. [+279, -84] İnsanlar duyguları değiştiği için Ahn Jae Hyun’u suçluyor ama Goo Hye Sun da ilişkide doğru bir şey yapmadı. Eski ilişkileriyle ilgili kitap çıkararak eşini küçük gördü resmen… İkisi de acıma duygusunu hak etmiyor, sessizce boşanmalılar ㅡㅡ

6. [+252, -85] Goo Hye Su niye bağışladığı parayı da Ahn Jae Hyun’dan istemiş??? Bu yanlış bir şey değil mi? ㅡ ㅡ

7. [+240, -71] Burada Ahn Jae Hyun yetişkin gibi davranıyor. Bu kadar zamandır sessizce kurşunları göğüsledi ve şimdi sadece gerçekleri söylediği, eşine hiç kötü laf etmediği bir açıklama yaptı.

8. [+219, -56] Goo Hye Sun korkutucu ama.. ayrı yaşadıkları halde adamın evine girip telefonunu karıştırmış… obsesiflik bu ㅜ bence böyle bir kadın normal bir evlilik yaşayamaz

9. [+214, -57] Gerçekten ama niye para bağışı yapıp sonra Ahn Jae Hyun’dan ödemesini istedi? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

10. [+174, -35] Goo Hye Sun evlendiklerinde hayır kurumuna bağış yapmış.. ve şimdi boşanma parasında bu bağışı da Ahn Jae Hyun’dan istiyor.. gerçek mi bu?! Niye bağış yapmanın görkemini o yaşarken adam parayı ona geri ödemek zorunda?

Ahn Jae Hyun açıklama yaparak sessizliğini bozdu

HABER: Ahn Jae Hyun açıkladı, “Depresyon için ilaç kullanıyorum, bir kez bile Goo Hye Sun’a karşı kendimi utandıracak bir şey yapmadım”

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+1,486, -260] Bence Ahn Jae Hyun’un CEO’su ile Katalk konuşmalarını yayınlamaları gerek. Goo Hye Sun’un onun evine girmesi tuhaf ama belki de kanıt toplayabilmesinin tek yolu buydu..

2. [+1,440, -181] CEO’n ile konuşmalarını göster

3. [+1,161, -41] Çamur dolu kavga diye buna denir… neler oluyor… insanlar korkutucu.

4. [+162, -55] Ahn Jae Hyun evliliğinin yarısında psikolojik yardım alıyorken televizyonda Goo-nim diye şirinlikler yapıyordu~ halbuki gerçek hayatta kadından o kadar nefret ediyormuş ki hasta olmuş.. imajı için rol yapması tüylerimi diken diken etti

5. [+150, -16] Bence yine Goo Hye Sun’dan açıklama duymamız gerekecek ㅋㅋㅋ çok komik ya ㅋㅋ ve Ahn Jae Hyun CEO’suyla konuşmalarını yayınlamalı ㅋㅋㅋ

Ahn Jae Hyun açıklama yaparak sessizliğini bozdu

HABER: Ahn Jae Hyun, “Goo Hye Sun ayrı yaşadığımız halde evime girdi ve telefonumdan kayıt yaptı, şu anda tedavi görüyorum”

KAYNAK: SpoTV News via Nate

1. [+634, -161] Ama Ahn Jae Hyun’un duygularının değiştiği doğruymuş demek

2. [+581, -217] Goo Hye Sun köpeklerle birlikte rahat yaşasın diye adam evden mi ayrıldı??? ㅋㅋㅋ Bu biraz komik?

3. [+567, -62] Düşündüğümden daha kötü… böyle olacağı hiç aklıma gelmezdi. Kaos ve kafa karışıklığı bu

4. [+144, -50] Bence Goo Hye Sun’un adamın evine girip telefonunu kaydetmesinin bir sebebi vardır.. bir kadın bu kadar ileri gidiyorsa bir şeyler olduğunu biliyor ve kanıt istiyordur..

5. [+87, -17] CEO’suyla konuşmalarını açıklarsa gerçeği öğreniriz, Goo Hye Sun evine izinsiz mi girdi yoksa kanıt mı topluyordu görürüz

Ahn Jae Hyun açıklama yaparak sessizliğini bozdu

KAYNAK: Naver

1. [+5,476, -244] Şu anda Goo Hye Sun ne diyecek diye merakla bekliyorum ㅋㅋㅋㅋㅋ bu ikili gerçekten daebak

2. [+4,710, -486] Goo Hye Sun niye bağışladığı paranın boşanırken ödenmesini istiyor.. ve adamın evine izinsiz girmesini kimse önemsemiyor. Bir erkek bir kadının evine izinsiz girseydi? Çok daha büyük olay olurdu.

3. [+3,496, -838] Ahn Jae Hyun’un sözlerinden saygılı ve düşünceli olduğu anlaşılıyor. Objektif yazmış. Ama Goo Hye Sun’un açıklamasını anlamak için iki kez okumanız gerekiyor çünkü kendiyle çelişiyor (evliliğini korumak istiyor ama eşi beş para etmez bir adam??)

4. [+2,638, -291] Ahn Jae Hyun konuşmaları göstermediği sürece kimse inanmaz

5. [+1,283, -104] Adam 1 yıl 4 aydır depresyon tedavisi görüyormuş, yani duyguları bu kadar zamandır düşüşteymiş.. niye Goo Hye Sun’u kendi şirketine geçirdi..? Ben taraf tutmuyorum ama ikisi de farklı şeyler söylüyor

6. [+1,391, -388] Niye Ahn Jae Hyun’un anlattıkları daha mantıklı geldi bana?

7. [+1,080, -98] Goo Hye Sun bağış yaptığı parayı geri istiyor, evi istiyor.. halka ise “ailemi korumak istiyorum” diyor ㅋㅋㅋ

8. [+1,004, -131] Kim suçlu bilmiyorum ama kesin bir şey var, Goo Hye Sun artık nasıl davranıyorsa Ahn Jae Hyun fena halde bunalmış ve sıkılmış

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+300] Her hikayenin üç tarafı vardır: bir kişinin tarafı, diğerinin tarafı ve gerçek

 

Kaynak: Netizenbuzz

17 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Leylak

jaehyun’un şirketiyle uzunca düşünüp yaptığı açıklama da işe yaramadı. şirketin kendini iyi göstermeye çalışmasına da güldüm. hyesun hemen ardına açıklama yaptı ve yine kadın haklı. evliyken her şeyi hyesun’un parasıyla yapmışlarsa bitince herkes hakkını alıp gitsin. telefonu karıştırması dışında yanlış bir şey yok. onu da aldatıldığına dair kanıt aradığı için yaptığını düşünüyorum. sürekli telefonda başka kadınlarla görüşüyordu dedi çünkü. ama kanıt ararken başka şeyler bulması onu daha sinirlendirmiş belli ki. bunların hepsi olurken programlarda canım karıcım diye prim yapmasını biliyordu ama!

minlep

bence gerçeği ancak yakın çevreleri bilecek.bu ikisi halka sadece kendilerini mağdur gösterecek haberler yaptırmakla meşgul olacak.

Sooji

Hem Ahn Jae Hyun un hem de Goo Hye Sun un açıklamalarında hep bir boşluk var. İkisi de birbirlerini karalayan kendileri tamamen masummuş gibi açıklamalar yaptı. Eğer Goo Hye Sun evine girip telefonuna baktıysa bir sebebi olmalı. Ahn Jae Hyun ceo suyla olan katalk konuşmalarını degistirmeden yayınlamadığı sürece iki tarafa da inanmayacağım. İki tarafın da açıklamaları doğru gelmiyor.

Tuğba

Yalnız adam yaptığı açıklamada kadını haklı çıkarmış bence adamı haklı bulacak bir şey göremedim ben.Kadının mesaja bakması sorun diyelim evet ama mesajlaşmada ne vardı da kadın hemen davayı açtı.Kadını para koparma derdinde gibi gösteriyor kadın zaten adamdan her türlü iyi durumda değilmiydi.Valla olayların bu noktalara gelmesi çok kötü herhangi bir evlilik böyle bitmemeli

Bende kalsin

Başından beri yorum yapmadım . Burada tek tarafı dinleyip atıp tutanlar oldu. Boşanmalar genellikle tek tarafın suçu değildir. Her iki tarafın da karşılıklı hataları olduğunu düşünüyorum(istisnalar elbette vardır)En sinir olduğum sey anlaşılmadığı halde uzatmak. Olmuyorsa zorlamaya gerek yok. Bu ikili hakkında bir şey söylemeyeceğim çünkü kilometrelerce uzaktaki iki kişinin ilişkisi beni ilgilendirmiyor, onlarında benim yorumlarıma ihtiyacı yok.Buradan kimin gerçeği söylediğini bilemem de .. Sadece onlar için hayırlısını diliyorum

Z_BTS

Boşanmalar genelde tek taraftan kaynaklı ve o taraf erkek. Ayrıca evlilik de zaten erkeklerin yararına. Bu yüzden evlilik baştan saçma ve bir kadının başına gelebilecek en kötü şey, vereceği en kötü karar.

SeulgiWendy

Valla Sherlock gibi olduk ya haha ama benim aklıma takılan şey tamam izinsiz telefonunu karıştırması yanlış ama karıştırdıktan sonra acaba ne gordude hemen ertesi gün boşanma davası açtı? Birde bu kadar sıkıntılı bir evlilik vardı tamam ekranda mutlu gorunmek zorundasın ama niye kadını kendi şirketine geçirdi ki sorular sorular aklımda ki sorular 🙂

Deniz

Kime inanacağımı bilemedim katıldığım tek yorum yabancı yorum diyebilirim ancak kendilerini fazla üzmeden ve kırmadan bitirseler daha iyi olurlar

Zamane

Bakalım daha ne kadar çirkefleşecekler.
İkisinden de iyice soğudum 🤮

lol

en baştan kadını haklı bulmuştum ama iki tarafı da dinlemek gerekiyor gerçekten böyle olduysa kadın psikopata bağlamış ayrıca boşanma parası ne ya? yaptıkları bağışı adamdan istemesi de ayrı bi rezillik
kadının evliyken eski sevgilini anlattığı kitap çıkarması adamın eski sevgilisinin aldığı karısıyla yaşadığı evde tutması sadece bu iki örnekten bile içinde saygı olmayan bir ilişki olduğu görülüyor zaten iğrenç

lol

*adamın eski sevgilisinin aldığı HEDİYEYİ

Leylak

eski sevgilisini anlattığı bir kitap yazmadı bilip bilmeden konuşmayın. yazdığı kitapta eski ilişki tecrübelerinden yardım aldığını söyledi.

kuki

çiğdemimi aldım bekliyom

Birisiiii

*çekirdek

The Netizen

Go Hye Sun, Ceo ile benim dedikodumu yapıyor demesinin sebebi demekki adamın evine gizlice girip telefonunu karıştırması. Ben kadın olarak kadınlardan korkarım 3 tane yengem var ve 3ü de çok fena. Bazen dehşete düşüyorum. Neyse bu kadın belliki intikam istiyor ve bence özel mesajlarını paylaşması hoş değil. Halk adamdan da mesajları paylaş diyor, Neden adam özel hayatını bu şekilde herkesin gözüne soksun, ben burada Türkiyeden biten evliliğini okuyorum düşünün artık. Sessizce keşke boşansalardı. Belli ki çok kavga çıkıcak.

Bzg

Kadınların hepsi öyle değil aslında özellikle bu kadında fenalıktan esame yok bence:( Kadın bu kadar zaman bunca şeyi sineye çekmiş aldatıldığını fark edince telefonu karıştırmış her kadının yapacağı bir şey bu özellikle yanında başka kadınlara seni kötülüyorsa.. Evlilik hayatındaki sıkıntıları başka kadınlara anlatırken yakalamış kadın uyarıda bulunsa da tabi ki icten ice huzursuz olur bir şeylerden şüphelenir.

Sinini

Ahh cidden şu goo hye sun bana çok sinsi geliyor kesin ondan kaynaklanan sorun var ama o yine üste çıkmaya çalışıp intikam almaya çalışıyor