Goo Hye Sun, Ahn Jae Hyun'un onu dizisindeki bir aktrisle aldattığını iddia etti

HABER: Goo Hye Sun Instagram’da: “Elimde Ahn Jae Hyun ve bir aktrisin otel bornozlarıyla fotoğrafı var”

KAYNAK: Sports Today via Nate

1. [+3,758, -150] Oh Yeon Seo Goo Hye Sun’u dava açmakla tehdit ediyormuş, her şey karmakarışık oldu

2. [+2,823, -109] Goo Hye Sun ve Ahn Jae Hyun birbirlerine çamur atmayı geçtim b*k atıyorlar şu anda ㅋㅋ

3. [+2,614, -95] Makjang dizi diye buna denir

4. [+348, -54] Fotoğrafı yayınla o zaman~ ama şimdi o aktris seni dava açmakla tehdit ediyor. Goo Hye Sun, Ahn Jae Hyun’un CEO’suyla aldattığını söylememiş miydi? Mesajlar o kadar büyütülecek bir şey olmamasına rağmen? Ve onun arkasından kötü konuşmamışlar? Goo Hye Sun kendi başına bir şov yapıyor şu anda… ne pis bir boşanma oldu böyle.

5. [+321, -10] Gerçekten fotoğraf varsa yayınla ㅠㅠ çok fazla dedikodu var, kanıtı göster!

6. [+289, -57] Goo Hye Sun’un yalanları işte. Eskiden tarihi bir dizide oynarken circle lens taktığı söylenmişti, o da şöyle demişti, “İyi görünmek için takmıyorum bu lensleri, görüş açınızı %15 oranında yükseltiyorlar, bu yüzden takıyorum”. Ama sonra öyle bir lens olmadığı ortaya çıktı ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

7. [+227, -77] Ahn Jae Hyun göğüs ucu yorumu yüzünden dalga geçilen bir adamdı ama şimdi aziz olarak biliniyor ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ ah, böyle bir kadınla nasıl üç yıl başa çıktı? Düşününce bile nefessiz kalıyorum ben

8. [+218, -35] Goo Hye Sun fotoğrafı yayınlamıyor, demek ki fotoğraf oteldeki çekimlerde çekilmişti ve Ahn Jae Hyun başkalarıyla birlikte yemek yiyordu. Telefonunda böyle bir fotoğraf bulunduracak kadar manyak değildir.

9. [+201, -19] Bu kadın hayal dünyasında yaşıyor. Eşi doğumgününde karpuz kesmesini istemiş ve kulağa emir gibi geldiği için sorduğu ses tonunu beğenmemiş, böyle bir kadın.

10. [+166, -20] Böyle bir fotoğraf olduğundan şüpheliyim. Olsaydı Goo Hye Sun çoktan yayınlamış olurdu, nasıl bir kişiliği olduğunu biliyoruz.

Goo Hye Sun, Ahn Jae Hyun'un onu dizisindeki bir aktrisle aldattığını iddia etti

KAYNAK: Nate

1. [+1,748, -261] “Kanıt yok ama söylediğim her şeye inanmak zorundasınız” – Goo Hye Sun

2. [+1,639, -289] Bu kadın yalanlarıyla tanınıyordu eskiden hatırladınız mı..

3. [+1,359, -215] Böyle bir fotoğraf olmadığını düşünmeye başladım…

4. [+165, -9] Goo Hye Sun en başında “CEO ile beni aldatıyor, diğer kadınlarla telefonda konuşuyor” demişti, şimdi aktris mi oldu?????

5. [+149, -4] Goo Hye Sun başından bari fazla duygusal.. objektif olmayı tamamen bir kenara bırakmış. Onun için her şeyi yapacağını sandığı adam onu terk ettiği için huysuzlaşan bir çocuk gibi davranıyor.. dönülemeyecek bir yolda.. Her şeyi ortaya çıkarıyor, bir tanesi tutar diyor..

Goo Hye Sun, Ahn Jae Hyun'un onu dizisindeki bir aktrisle aldattığını iddia etti

KAYNAK: Naver

1. [+5,330, -559] Ahn Jae Hyun depresyondayken Goo Hye Sun’un ona söylediği şey, “Sen hep depresyondaydın. Benim yüzümden değil, sen hep depresif bir hayat yaşadın”

2. [+4,400, -361] Goo Hye Sun boşanmayı kabul etseydi bütün bunları ifşa etmesini anlardım.. ama boşanmayacağım diyor.. ve ailemi korumak istiyorum diyor.. ama adamın kariyerini mahvetmek için elinden geleni yapıyor. Amacı ne? Adamın elini kolunu kesip hayvanlarıyla birlikte hep ona baksın diye eve kapatmak mı?

3. [+2,573, -218] Boşanmak istemiyor ama Instagram’a gönderi atıp duruyor. Ahn Jae Hyun ona karşı bir şey hissettiyse artık hepsi yok olmuştur.

4. [+1,847, -128] “Goo Hye Sun tüm ulus evliliği hakkında konuştuğu için üzgün, ailesini korumak stiyor” Gerçekten mi? Niye herkes bunu konuşuyor biliyor mu peki?

5. [+378, -45] Ben Ahn Jae Hyun olsam ben de dayanamazdım ㅠㅠ evlenmek ortak nokta bulmak demektir ama adamın ona uymak için kendini değiştirmesini istemiş.

Goo Hye Sun, Ahn Jae Hyun'un onu dizisindeki bir aktrisle aldattığını iddia etti

HABER: [ÖZEL] Ahn Jae Hyun temsilcileri, “Onu aldatmadı, evlendikten sonra başka bir kadınla otele gitmedi”

KAYNAK: News 1 via Nate

1. [+1,613, -142] Goo Hye Sun fotoğrafı yayınlamalı. Söylediklerinin kanıtı yoksa eğer kaybeden o olur.

2. [+1,565, -205] Bu kadının psikolojik yardıma ihtiyacı var

3. [+1,454, -222] Bütün bu zaman sessiz kaldığı için aziz olan Ahn Jae Hyun’muş

4. [+110, -10] Bunlar gerçekse Goo Hye Sun cidden sorunlu; bir sürü kişiyi kötü etkiliyor, CEO ve Oh Yeon Seo dahil

5. [+103, -11] Vay be.. Ahn Jae Hyun’a üzülüyorum.. psikolojik sorunları var bu kadının

Goo Hye Sun, Ahn Jae Hyun'un onu dizisindeki bir aktrisle aldattığını iddia etti

HABER: Ahn Jae Hyun temsilcileri, “Goo Hye Sun’un iddia ettiği fotoğraf eski sevgiliyle olan bir fotoğraf”

KAYNAK: Starin via Nate

1. [+3,901, -882] Biz Goo Hye Sun’u izlemekten bıktık, bu adam için ne kadar kötüdür hayal edemiyorum

2. [+3,242, -590] Kendi dünyasında kaybolmuş, inandığı her şeyin doğru olduğunu sanıyor.. bunları mantıklı bir zihin ile söylüyor olamaz..

3. [+3,131, -592] Goo Hye Sun’un yalancı olarak bilinmesinin bir sebebi vardı

Goo Hye Sun, Ahn Jae Hyun'un onu dizisindeki bir aktrisle aldattığını iddia etti

HABER: Oh Yeon Seo temsilcileri, “Goo Hye Sun’un gönderisi kesinlikle asılsız, yasal şilem başlatacağız”

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+3,149, -120] Song Hye Gyo ve Song Joong Ki’nin boşanması buna kıyasla çok sakindi

2. [+2,522, -259] Goo Hye Sun’un kişiliğini biliyoruz, fotoğraf olsaydı çoktan internete koymuştu.

3. [+2,125, -304] Hye Sun unni, dur lütfen….

4. [+251, -11] Muhtemelen gönderisini editleyip şöyle yazacak, “Bir aktrisle aldattı dedim, Oh Yeon Seo demedim”

5. [+153, -22] Yalanları başladı.. insanlar değişmez. Muhtemelen bir dizi çekiminden fotoğraftı ve kendi kafasında bir şeyler yarattı.

6. [+146, -31] Goo Hye Sun gerçekten psikopat..

7. [+114, -33] Ahn Jae Hyun’dan bu kadar nefret ediyorsan avukatınla mahkemede savaş seni 36 yaşındaki ajumma

8. [+77, -10] Oh Yeon Seo’nun ismini vermemiş olsa bile Ahn Jae Hyun’un birlikte çalıştığı iki-üç aktris var, tabi ki insanlar hemen tahmin yürüttü. Bence Oh Yeon Seo’nun işlem başlatması mantıklı. Şu anda kimse Goo Hye Sun’un tarafında değil, bu yüzden kendi başına savaşıyor..

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+190] Goo Hye Sun gerçekten takıntılı gibi görünüyor. Tamam canın acıyor ama evliliğin bitmiş, bu adam seni istemiyor artık. Bırak ve hayatına devam et.

 

Kaynak: Netizenbuzz

30 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
5HINee_Forever

İyide madem aldatma var fotoğraf var neden en başta bunları anlatıp fotoğraf paylaşmadı. Banada artık kadın yalan söylüyor gibi geliyor. Ve aldatılan bir kadın neden kocasıyla evli kalmak istesin. Tutarlı değil sanki anlattıkları. İkiside birbirinden beter cidden

Liyya

Kadın paranoyak adamı kaybedince de iyice çıldırmış onun canının yanmasını istiyor ama bu şekilde haklıyken haksız duruma düşüyor köşeye çekilip kafasını dinlesin ve biraz da sussun

:D?

Ben bu kadını haklı buluyordum ama şu mesajlardan sonra bana mantıklı gelmiyor bu kadın. Belki Ahn Jaehyun ona istediği gibi davranmadı ama kadın da huysuz küçük bir çocuk gibi davranmış. Üstelik adam depresyondayken. İnsanlar depresifken olduklarından çok daha fazla alıngan ve duygusal oluyorlarken Jaehyun bu saçma tavırlarını çekmek zorunda kalmış kadının. Ayrıca elinde öyle bir kanıt varsa ınstagram’a atardı hyesun bence. Sadece adamı aşağı çekmeye çalışıyor ve akıl sağlığı hiç yerinde değil. Umarım etrafındakiler ona destek olur ve bu süreci daha acısız bir şekilde atlatır.

svtscarat

Jaehyun hatasız bir kul demiyorum ama ilk olarak adama evde uyması gereken kuralları köpek gibi yazıp kendisi için hiçbir kural yazmamış (bir arkadaşın yorumunu görmüştüm değiştirmesi gereken hiçbir özelliği yoktur belki diye, buna ne o ne de biz karar verebiliriz, nasıl o Jaehyun’da bir şeylerin değişmesini istiyorsa Jaehyun da onda bir şeyler değişmesini istemeye hakkı var) ve sanırım gerçekten çok kaba davranıyormuş eşine. Yine bir şeyleri tam olarak dinlemeden Jaehyun’a çok güzel bok attık hep birlikte, ben de attım. Ama olay iki taraflı ve ben Hyesun’un gerçekten akıl sağlığı yerinde bir insanın yapabileceği davranışları sarf ettiğini düşünmüyorum. Üstüne üstlük bir… Read more »

SURMEW-BTS

Yayınlanan mesajlar eminim çok az bi kısmıdır ama kadın durup dururken kural koymamıştır, bişeyler olmuş ki kural koymuş. Bence çok erken evlendiler ve cicim ayları geçince de birbirlerinin hoşlarına gitmeyen yönlerini görmeye başladılar ve adamın oyunculuk vs için Seul de kalması kadının da başka şehir de kalması ilişkilerini zora sokmuş, arada güven kaybıda yaşandıysa bu şeylerin olması kaçınılmaz olmuş. Bence Goo Hye Sun un da psikolojik sorunları var. Ayrıca boşanmış kadın olmak istememe gibi bir takıntısı var. Adam da zaten ekran da farklı evde farklı olduğunu kabul etti. Ve elbette adam gerçekten depresyona girdiyse ve Goo Hye Sun ona yönelik… Read more »

Birferda

O kadar aldatma dedikodusuna rağmen song cifti birbirlerine bok atmadan kapadilar mevzuyu. Bu abla iyice tuy dikti artik. Yeter kapa mahkemede gorulsun davaniz. Halk karar verecek degil sizin hayatiniza. Biseyleri aciklayip durma artik.

Ei97821

Çünkü Song Hye Kyo hiç karşılık vermedi. Verseydi muhtemelen yine böyle olacaktı.

Feride

Bence cevap veremedi Jongki nin eli sağlam gibiydi ya susacakti ya da her şey ortaya dökülecekti. Susmayi seçti

Ei97821

Bugün iki insan arasındaki mesajlaşmaları bulan medya öyle bir mesele olsaydı çoktan ortaya çıkarmıştı. Onların arasındaki çok başka bir şeydi ve Song Jong Ki de aynen böyle uzatmaya kararlıydı ama cevap alamadı.

Birferda

Dogru diyorsunuz cevap vermedi. Ben orayi atlamisim. Verseydi bunlar gibi olurlardı.

Didem.x1

Ülkesine rezil olmus bir çift

selen

sevdiğin kişi tarafından sevilmemek çok acı . kadının ne hissettiğini bilemeyiz kim bilir ne hayallerle evlendı şimdi ne buldu . allah yardımcısı olsun . umarım aklını başını alır sosyal medyadan uzak birkaç hafta düşünür . zeki kadın en sonunda kendi için doğru olanı bulacaktır . daha fazla acı çektirmeden birbirlerine biter bu durum . yeterince ortalık malına döndü bu evlilik

...

Herkes onun tarafındayken sakinleşip susması gerekiyordu ama kadın konuşmaya devam etti ve artık ister istemez soğuttu kendini. Bundan sonra daha çok nefret alacak maalesef.

Kill This Love Shot

Kadın cidden abarttı olayı. Her şey açığa çıksa da olayı iyice anlasak. Amma sansasyonel boşanma oldu. Gündem de olmak için herhalde taksit taksit ortaya çıkarılıyor her şey. Şimdiden haksız durumuna düştü kadın. Sanırım adama cidden bağımlı. Ya benimsin ya kara toprağın edasıyla hareket ediyor. Bu yaptıkları sadece onu üzüyor ve küçük düşürüyor

SURMEW-BTS

Goo Hye Sun kendini kötü duruma düşürmeye başladı. Ciddi sorunları olmalı. Evlilikleri ne kadar kötüydü ki bu hale geldiler. Diğer konuya da yazdım, erken evlenmeleri, aralarında ki yaş ve kişilik farklılıkları ve ayrı yaşamaları evliliklerini bitirdi ve kadın Kore toplumunda da boşanmış kadına önyargılı yaklaşan bir toplum olduğu için boşanmak istemiyor, eşinin de ekran da ve gerçek hayatta farklı davranması sorun yaratmış. Goo Hye Sun elinde kanıt varsa yayınlasın yoksa da artık bu saatten sonra boşanmalı ve sessiz kalmalı çünkü iş rayından çıkmaya ve aleyhine dönmeye başladı.

Sanane

Kadının adamı sevdiği falan yok sadece takıntılı bir ruh hastası şimdide oh yeon seo ya ispatlamadığı için iftira atıyor diyeceğim. Oh yeon seo umarım dava açar da kadın bu sayede tedavi görmeye başlar

Bende kalsin

Annem ile babam daha beter şeyler yaşayarak ayrılmış insanlar ama ne yaşadıklarını sadece onlar biliyor ben bile yıllar sonra öğrendim. Annem onca zorluğa rağmen sessizce birlikte aynı evi paylaştığı adama karşı saygıyla çözdü olayı. Hakkını aramak illa özelini paylaşarak olmuyor. Annem hakkını aldi ve derdi zaten sadece huzurlu hayatti ben bu kadında bunu görmüyorum sahsen

narengi

korede herhangi bir haberde taraf tutmamayı çok iyi öğrendim. çünkü herkes rol kesiyor, herkes bir imajın arkasına saklanıyor. bu sıradan insanlar için bile normal. izlediğimiz dizilerde de buna sık rastlıyoruz zaten. bu sebeple en başından beri ne ahn jae hyun haklıdır dedim ne sonra ki süreçte go hye sun madur dedim. fakat son okuduğum mesajlar ve hye sun’un bu olayı yönetme şekline baktığımda onunla ilgili önceleri, çok önceleri, bof zamanlarını falan diyorum. bu kadında narsisistik kişilik bozukluğu tarzı bir kişilik problemi olduğu izlenimi alıyorum. kesinlikle kendine fazla hayran. kendisini en iyi, her konuda en yetkin, en doğru, hatasız, eleştirilemez ve… Read more »

İğrençlik

Burning Sun la ilgili herkes: teşekkürler Goo Hye Sun ve Anh Jae Hyun.

ray malifalitiko

olgunlaşamamış karakterleri de sağlam olmayan iki yetişkinin birbirini yemesi, böyle rezil ediyorlar kendilerini

Ajaa

Ne diyeceğimi bilemedim kendi derdimden çok sana üzüldüm Go Hye Sun kanıtı yayınla bari gittikçe ciddileşiyor durum

Suna

Şu an şu kafadayım: Ne oluyor anasını satayım? Kim kime dum duma? Biri aşırı takıntılı bir kadın öteki aşırı vurdum duymaz bir erkek. Hye Sun boşanmayı kabul edemediği için bu kadar yaygara çıkarıyor sanırım

Suna

Ama şöyle bir şey de var madem Jae Hyun tarafı haklı neden sustu? Evet Hye Sun haksız gözüküyor ama gerçekten aldattıysa daha fazla deşilmemesi için susuyorda olabilirdi? Kafa karıştırıcı

falan

ikisi de sorunlu ama adamın sessiz kalmasının bi sebebi varmış başlarda kadını herkes haklı görüyordu adamı süründürmesini istiyordu kadın ağzını bi açtı susmak bilmiyor kendi kendini rezil ediyor şu anda adam karısının huyunu bildiği için yem attı kadına

Ceycey

Hye sun beni hayel kırıklığına uğratıyo… Sanirim onu bitirmek için yalan mı söylüyor diye düşünüyorum artık iddaa ediyo ama kesin bi ispat yok..
Onu seviyodum ama artık bilemiyorum hastaysa artık tedavi olmalı yakınında onu düşünen iyi biri yok mu yaa onu durdursun artık .

Orhan BenceGay

Karşınızda klasik akrep burcu kadını

Ei97821

Gördüğüm tek şey asalak bir adamla yaşayıp yaptığı fedakarlıklar için de karşılık görmeyince deliren bir kadın.

Hutazone

Bu kadın artık o kadar baş belası gözüküyor ki gözüme Ahn Jae Hyun’u bile sempatik göstermeyi başladı

thecookieshope

şu ince üst dudak sinsiliği… artık para koparmak için saçmalıyor gibi geldi. mesajlaşmalarda da aşırı takıntılı ve paracı görünüyordu.

Riri

İkiside hatalı dediğimde bana kızan insanlar nerede şimdi?