Benzer Yazılar

Goo Hye Sun sanat galerisi gelirini hayır kurumlarına bağışladı

Goo Hye Sun sanat galerisi gelirini hayır kurumlarına bağışladı

HABER: Goo Hye Sun, Ahn Jae Hyun ile boşanma skandalı sırasında sanat galerisini başarıyla tamamladı “20 milyon won gelir hayır kurumuna bağışlandı”

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+4,089, -428] İnanılmaz, güç bul ve fighting!

2. [+3,760, -318] ㅠㅠ Üzülüyorum onun için..

3. [+3,376, -359] Taşı gediğine koyan bir haber

4. [+456, -30] Önceki galerilerinden gelen paraları da bağışlıyordu, medya oyunu için değil, hep yaptığı bir şey

5. [+390, -29] Bu da Ahn Jae Hyun’dan almaya çalıştığı parayı açgözlü olduğu için almadığının göstergesi..

6. [+379, -26] Paris’te bir sanat galerisi açmaya davet edilmişti ve onun gelirlerini de bağışlamıştı

7. [+322, -35] Goo Hye Sun’un hiçbir eksiği yok, şu nankör adam kurtulup daha iyi bir hayat yaşayabilir!!

8. [+273, -28] Ahn Jae Hyun, Goo Hye Sun’u açgözlü ve huysuz bir kadın olarak gösterdi ama öyle biri olmadığını görüyoruz. Açgözlü bir insan bu kadar sık şekilde bağış yapmaz.

Goo Hye Sun sanat galerisi gelirini hayır kurumlarına bağışladıGoo Hye Sun sanat galerisi gelirini hayır kurumlarına bağışladı

KAYNAK: Naver

1. [+7,838, -157] Sanat galerisinden kazandığı paraları hep bağışladı, hastaneye yattığı zaman bile. Gerçekleri bilmiyorsanız nefret yorumu yazmayın.

2. [+3,944, -139] Ahn Jae Hyun uzun makaleler yazmayı bırakıp mesajlarını yayınlamalı. Mesajları yayınlamaya hazırlanıyorum demesinin üstünden bir hafta geçti… ㅋ

3. [+1,762, -37] Goo Hye Sun düzenli olarak bağış yapan bir insan, bu sanat galerisinden geleni de bağışladı

4. [+1,347, -61] Güçlü ol, senin o güzel haline geri döndüğünü görmek istiyorum

5. [+666, -14] Bu da Goo Hye Sun’un boşanırken para koparmaya çalışmadığını gösteriyor, Ahn Jae Hyun’un anlattıkları sadece saçmalıktı. Goo Hye Sun’un para istemesinin amacı ezilen gururu için bir şekilde intikam almak.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+338] Güvendiğim tek hayat arkadaşı köpeklerdir

 

Kaynak: Netizenbuzz

7 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Leylak

bu goo hyesun’un yaptığı ne ilk ne de son bağış. sadece hayvanlara yardım etmekle kalmıyor, unicef’le birlikte afrika’daki yardıma muhtaç insanlar için de çalıştı. sanatçı olduğu için ekmeğini her türlü çıkartır, şimdi ajh düşünsün…

Ayfer

Kadın da her şey var ressam yazar besteci yönetmen oyuncu daha kim bilir ne becerileri vardır ahn jehyun pişman olacak go hye sun her şekilde para kazanır kitabı şu an en çok satanlarda adam kadını paragöz aç gözlü gibi göstermeye çalıştı ama başaramadı olan gene kendine oldu beter olsun tabi kariyeri bitti gibi birşey adamın iyide oldu hak etti bunu

Leylak

şu an koreliler destek olmak için kitaplarını satın alıyormuş. son kitabı en çok satanlarda 1 numarada. hyesun sanatçı ruhlu biri. yıllar önce yg onu idol olarak çıkış yaptırmak istemesine rağmen o kendi yolunda gitmek istemiş. hyesun zaten jaehyun’dan çok daha üst mertebede biriydi. jh her şeye eşine aşık ideal koca sıfatıyla sahip oldu. dışarıya yansıttığı yüzüyle gerçek yüzü tamamen farklı olduğu için bu eleştirileri almayı hak ediyor. ilk defa koreliler bir kadının tarafındalar. eğer hyesun susup sessizce boşansaydı eminim hyekyo gibi sırf kadın olduğu için iftiralara uğrayacaktı. kadınlar her ne olursa olsun susmamalı haklarını sonuna kadar savunmalılar!

Aswium

ayy ne kadar ttalı bu diye sevesim geldi

minlep

goo hye sun genellikle fotoğraflarda hüzünlü gözüküyor ama bir de afrikadaki çocuklara yardım etmek için gittiği fotoğraflara bakın gözlerinin içi gülüyor.iyi biri olduğu belli keşke o ikiyüzlü adam hayatına hiç girmeseydi.

Ceycey

Yabancı yorum sanırım en haklı yorum şu yaşananların üstüne…

Lily

Ayyiii, bu kadını gitgide daha çok seviyorum. Umarım çok ama çok mutlu ve huzurlu olur. 💜

Yeni Yazılar