Benzer Yazılar

Ha Jung Woo, yasadışı propofol kullanımı iddialarını yalanladı

Ha Jung Woo, yasadışı propofol kullanımı iddialarını yalanladı

Propofol anestezik bir ilaç.

HABER: Ha Jung Woo, “Bir yarayı tedavi etmek için dermatologdaydım, herhangi bir ilacı kötüye kullanmadım… Soruşturmalara uyacağım”

KAYNAK: Sports Seoul via Nate

1. [+2,563, -296] Şimdilik tarafsız kalacağım

2. [+2,323, -319] Evet… bekleyleim. Tüm işlerini seven bir hayran olarak, ona bir kez daha güveneceğim ve gerçeği bekleyeceğim. Hemen nefret yorumları yazmayın. Gerçek ortaya çıktığında taş atmak için geç olmayacak.

3. [+2,030, -291] Kang Yong Suk’un söylediği hiçbir şeye inanmam

4. [+313, -22] Yorumların neden tarafsız olmayı desteklediğini anlamadım. Başkasının adı altında tedavi görmek zaten yasadışı bir şey ve doktorunun geçici olarak ona bunu yaptırması mantıklı değil. Ve başka bir isim altında tedavi görmüş bile, bunun yanlış olduğunu bilmeli ve doktoru şikayet etmeliydi. Bu halk figürü olarak görevidir. Savunma yapamazsınız. Bunların hiçbiri mantıklı değil. Yasadışı bir şey yaptı. Tüm propofol iddiaları bir profesyonel tarafından ortaya çıkarılacak, ama kesin olan bir şey var, başka birinin adı altında tedavi görmek yasadışı.

5. [+271, -9] Bir dermatoloji kliniğinde çalışıyordum ve hastaları uyuttuğumuz tek tedavi çok ağır yanık yaralarıydı. Hasta sivilce izleri veya lazer için çok nadir uyutulur.

6. [+238, -7] Sadece bir dermatoloji kliniğine giderken neden bu kadar gizli saklı davrandığını bilmek istiyorum. Ünlüler her zaman bu dermatoloji kliniğine gidiyor ve doktorları ile duvara asmak için fotoğraf çekiyorlar. Neden farklı bir isim kullanma ve bu kadar özel kalma gereğini hissetti? Açıklamasını tam olarak anlamadım.

7. [+235, -5] Neden başkasının adı altında bir kliniğe gitti? Demek ki şüpheli bir şeyler yapıyor? Yara saklaması gereken bir şey mi? Bu GD’nin marijuana içtikten sonra verdiği bahaneden daha aptalca bir ifade değil mi?

8. [+176, -6] Yani cilt tedavisi için propofol ile uyutuldu, hmm……

9. [+126, -2] Tamamen tedavi amaçlıydı madem, neden gerçek adı altında tedavi görmedi…

10. [+123, -4] Cildinin fotoğraflarına baktım, sanırım sivilce izlerinden bahsediyor. Doktor neden bunun için uyutsun ki? Bunun için hiçbir zaman uyutulmadım ben..

Ha Jung Woo, yasadışı propofol kullanımı iddialarını yalanladı

KAYNAK: Naver

1. [+5,218, -218] Hepimiz biliyoruz ki hastaneler ünlüleri kullanarak reklam yapmayı seviyor, doktorunun ona ‘bunu gizli tutalım, kardeşinin adını kullanarak tedaviye gel’ demiş olmasına inanmamızı mı bekliyor? ㅋㅋㅋ

2. [+3,217, -138] Sadece basit bir cilt tedavisiydi, peşinde sasaeng hayranları ile gezen bir idol değil, neden bu kadar gizli tutuyor ㅋㅋ bu gerçekten komik ㅋㅋ

3. [+4,041, -1,116] Hadi millet, tarafsız kalın…

4. [+2,231, -122] Ama neden kardeşinin adı altında tedavi görmüş..? Bunu anlamıyorum

5. [+1,163, -76] Suçlu olduğu bariz belli, insanların ‘tarafsız olun’ demesi komik ㅠ Utanç verici

6. [+1,081, -29] ​​”Doktor ilk ziyaretimden beri gizliliğimin önemini vurguladı ve maske ve şapka ile tedaviye gelmemi istedi. Aynı zamanda kardeşimin ve menajerimin isimlerini ve bilgilerini istedi. Bunların hepsi mahremiyetim içindi diye düşündüm ve doktorun dediklerini şüphelenmeden yaptım” Bu ciddi mi ya?

7. [+973, -9] Yani, sahne adı Ha Jung Woo zaten gerçek adı değil.. Kim Sung Hoon çok yaygın bir isim, neden kardeşinin adı yerine bunu kullanmadın? Neden kardeşinin adına ilaç yazdırdın? Bu tıbben yasa dışı. Gerçekten hastanenin onu yasadışı bir şey yapmaya ittiğini mi iddia ediyor? Çok şüpheli.

8. [+1,013, -71] Hiçbirimizin daha önce lazer tedavisi görmediğini mı sanıyor? Böyle bir şey için uyutulmazsın. Yüzünüze bıçak konulan büyük ameliyatlarda bile sadece belirli bölgeye anestezi uygulanır. Gerçekten küçük bir lazer tedavisi için tamamen uyutulduğunu mu iddia ediyor? Normalde böyle yapıldığından bu kadar eminse niye kardeşinin ismini kullandı?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+220] Bahanesi şu: Dermatologu ona kimliğini gizlemesini söylemiş, sonra ona kardeşinin adı altında rahatlatıcı bir ilaç yazmış (uyuşturucu bağımlılarının sık sık kullandığı bir ilaç, Michael Jackson’ın fazla doz alıp öldüğü ilaç) bir yara tedavisinden sonra iyileşmesi için yazmış bu ilacı ama doktor bir dermatolog yani en kötü yanık yarası olabilir. Sebep ne? Doktor kendini riske atarak bir hastasını ilacı kötüye kullanmakla mı suçlayacak? Bence en basit açıklama şu, zengin bir adam uyuşturucu kullanmak istedi ve bir dermatologu ona bu ilacı yazması için ikna etmeyi başardı.

 

 

Kaynak: Netizenbuzz

2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
hmm

bence zengin ve ünlü kişiler istediklerini çabuk elde ettikleri için her şeyin sıkıcı geldiğini düşündükleri an uyuşturucuya ya da ona yakın şeylere başvuruyorlar ki hayatları renklensin. dermatologun bu ilacı yazmasıda duyduğum en aptalca şey…ayrıyeten ne zamandan beri bağımlılık mutluluk verir oldu ? kafamda boş sorular…

Bakalaım

Bu haberle ilgili şirket yöneticisi ve siyasetçilerinde var sadece bir kişi değil 10 kişi olmalı ama yine her zaman ki gibi sadece ünlü olan açığa çıktı, herkes sadece onlara odaklanacak ve diğer kişiler unutulacak şaka gibi ya hiç şaşırtmıyorlar.

Yeni Yazılar