Han Hyo Joo, Burning Sun skandalıyla ilgisi olduğunu yalanladı

8

HABER: JM Solution temsilcileri, “Burning Sun skandalıyla hiçbir ilgimiz yok, Han Hyo Joo’nun isminin geçmesi üzücü” [resmi açıklama]

KAYNAK: TV Daily via Nate

1. [+732, -7] Başka bir medya ajansının yaptığı habere göre JM Solution ile bağlantısı olan bir şirketin CEO’su Seungri olarak geçiyormuş ama sonra Yoo In Seok olarak değiştirilmiş, bu ne peki? Bunun arkasındaki hikayeyi daha çok merak ediyorum ben..

2. [+634, -4] Doğru değilse eğer dava açmalı ve medya ajanslarının haberlerini düzenlemelerini istemeli, değil mi? Sonuçta markanın imajını lekeliyor..

3. [+416, -22] Burada aktris olarak kariyeri tehlikede, ben onun yerinde olsam avukatımla ortaya çıkar ve o günden gizli kamera görüntülerini isteyip orada olmadığımı kanıtlardım, uyuşturucu testi yaptırmaya gönüllü olurdum. Hayatı buna bağlı, sadece ben değilim diyemez, o olmadığını göstermesi gerek.

4. [+51, -5] Ünlüler yalanlama haberleri yaptığında inanırdım ama Keş Yoochun’un basın konferansını gördükten sonra… ㅋㅋㅋ Yalanlasalar bile ünlülerden şüpheleniyorum. Dorğu değilse medya ajanslarına dava açması gerekmez mi?

5. [+40, -0] Hwang Hana polise ünlülerin listesini vermiş, eminim yakında haberleri çıkar. Kadınlar da uyuşturucu testi yaptırmadan önce her yerlerini tıraş ediyorlar mı acaba?

6. [+39, -1] Kendine güveniyorsa uyuşturucu testi yaptırabilir değil mi? Böylece tüm şüpheleri sona erdirebilir

7. [+23, -0] Ünlülerin deli gibi inkar ettiğini ama sonrasında haberlerin doğru olduğunu çok kez gördük… Han Hyo Joo-ssi! Bu imajını çok kötü etkiliyor, doğru değilse bir şeyler yapman gerek…

8. [+22, -1] O zaman uyuşturucu testi yaptırㅋ

9. [+20, -2] Önce hepsi yalanlıyor zaten

10. [+19, -3] Muhtemelen Park Yoochun gibi zaman kazanmaya çalışıyor…

KAYNAK: Naver

1. [+438, -12] Sen olmadığını kanıtlamanın en iyi yolu uyuşturucu testi yaptırmak!

2. [+328, -25] Çok masum davranıyor ama skandal üzerine skandalı çıktı

3. [+280, -13] Şu anda ona inanarak saflık yapıyorsunuz. Uzun zaman önce bir Japon şarkıcıyla uyuşturucudan gözleri kaymış gibi bir fotoğrafı vardı hatırlamıyor musunuz? Eski bir menajeri de onun fotoğraflarını internete yaymakla tehdit etmişti ama ört bas edildi. Özel hayatında sorunlar var, bu skandal ile ya hepsi ortaya çıkacak ya da yine ört bas edilecek ㅋ

4. [+147, -3] Eminim ‘The Its Know’ kim olduğunu biliyordur, niye insanların şüphelenmesine izin veriyorlar

5. [+146, -7] O zaman test yaptırıp sonuçları göster~!

6. [+43, -1] İnkar edecekse kanıt göstermeli. Artık sözlere güven olmuyor. Park Yoochun da ben uyuşturucu kullanmadım demişti ama kanıt ortaya çıktıktan sonra kabul etti, Choi Jonghoon ve Seungri de.. artık söze güven yok!

7. [+42, -0] Park Yoochun bize öylesine ihanet etti ki artık inanmak zor

8. [+42, -0] Bir uyuşturucu testi yaptırırsa her şey çözülür. Mızmızlanmayı kes ve gerçek çözüme git: uyuşturucu testi. Sonuçlar çıktıktan sonra yasal işlem başlatabilirsin.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+190] “Önce hepsi inkar ediyor” AYNEN. Cadı avı başlatmak değil amacım ama Park Yoochun ölene kadar yalanının arkasında durdu resmen

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikNetizenler Burning Sun’da uyuşturucu kullandığı iddia edilen aktrisi araştırıyor
Sonraki İçerikProduce x 101 şovundaki JYP stajyeri Yoon Sunbin, iljin geçmişi sebebiyle eleştiriliyor
8 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments