Benzer Yazılar

Himchan cinsel taciz davası için mahkeme önüne çıkacak

Himchan cinsel taciz davası için mahkeme önüne çıkacak

HABER: İdol BAP üyesi Himchan cinsel taciz şüpheleriyle mahkemeye çıkacak

KAYNAK: Yonhap News via Nate

1. [+360, -56] Hiçbirimiz gerçekten ne yaşandığını tahmin edemeyiz ama bu birkaç arkadaş birlikte pansiyonda takılırken yaşandı. Kadını kkot-baem olmakla suçlama konusunda nasıl bu kadar aceleci olabiliyorsunuz bilmiyorum.. sırf arkadaşlarınızla bir pansiyonda kalmayı kabul ettiniz diye herhangi bir cinsel yakınlığa onay vermiş mi oluyorsunuz? Gerçekten çok mantıksız, lütfen mantıklıymış gibi konuşmayın..

2. [+115, -12] Fizyonominin gücü

3. [+106, -5] Eminim aralarında kıvılcımlar vardı, zaten bu yüzden pansiyonda birlikte kalmışlar ama kıvılcım ile tensel temas kurmak istemek arasında fark var. Kadın arkadaşlarıyla dolu bir pansiyondayken onunla tensel temas kurmak istememiş olabilir, ya da belki de kadın sarhoştu ama Himchan ona asılıp durdu. Evli çiftler bile bazen birbirlerine dokunmak istemeyebiliyor, ruh haline bağlı her şey, sevgilinize zorla dokunmak da taciz olarak görülebilir. Birbirlerine karşı hislerinin olup olmaması önemli değil.

4. [+10, -2] Lee Soo’ya benzeyen bir fizyonomisi var

5. [+6, -2] Sırf karşılıklı hisleriniz vardı diye ona istediğin gibi dokunabilir misin yani?? Pislik

6. [+6, -4] Pansiyonda 3-3 olarak eşleşmişler, bu durumda kadına kkot-baem demek bana yanlış geliyor.

7. [+4, -3] Gözlerine bakın, hemen fizyonomisini anlıyorsunuz ㅋㅋ

8. [+3, -1] BAP – “Stop It”

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+135] Himchan’ın cinsel taciz olayı hakkında uzun zamandır bir şey duymamıştım.. geçen yılın sonunda ya da bu yılın başında duydum sanki? Şimdi mahkemeye çıkacak olması iyi

 

Kaynak: Netizenbuzz

8 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
KINGEXO

En nefret ettiğim zihniyet. Eğer sarhoşsanız ya da bi erkekle yalnızsanız tecavüze uğrarsanız suçlusu sizsiniz! Çünkü sarhoş ve bir erkeklesiniz. Bunu zihniyeti doğru bulan var mı? Eşiniz bile size siz istemediğiniz sürece dokunamaz çünkü SIZIN BEDENINIZ!

SURMEW-BTS

Hindistan yapımı PINK adlı bi film var izlemenizi tavsiye ederim, orada da ”HAYIR ın hayır olduğu” vurgusu vardı. Kadın ”hayır” dedikten sonra eşide olsanız, kadın seks işçisi de olsa yaptığınız tecavüze girer diyordu… çok etkileyici bi filmdi.

KINGEXO

Filmi izleyeceklerim listesine ekledim. Kesinlik izleyeceğim

B.A.B.Y

Umarım sen doğru söylüyorsundur Himchan.

SURMEW-BTS

İnşallah doğru dürüst iyi bi şekilde araştırılır ve adaletli bi karar verilir. İnşallah cinsel taciz iddiası doğru değildir.

Litzz

Arkadaslar ilk once sunu belirtmek istiyorum ki Himchan tecavuz veya tecavuz girisiminden SUCLANMADI! Tam olarak ne ile suclandigini bilmek isteyeniniz varsa buyursun buraya baksin https://twitter.com/BAP_Turkey/status/1039614751414906882 Kesinlikle Himchan masumdur demiyorum, sonucta babamiza bile guvenemeyiz bu konuda. Ama dava sonuclanmadan hem kadin hem de erkek tarafi hakkinda bir sonuca varmayin derim. Himchan’in su an arkasinda bir sirket yok. Sirketi ile sozlesmesi tam da bu olay olduktan kisa bir sure sonra bitti ve o yeniden sozlesme imzalamadi, yani su an sirketsiz. Bu yuzden onu bu konuda koruyacak birilerinin olmadigina emin olabilirsiniz, tamamen tek basina cikiyor bu mahkemeye. Benim fikrimi soracak olursaniz bence esli… Read more »

lol

yine fizyonomi…

Selin

Gözleri belirgin bi şekilde estetikli doğal hali olsa fizyonomi deseler neyse estetikli göze nasıl kendininmişçesine fizyonomi diyorlar ya

Yeni Yazılar