I.O.I Çalışanları Promosyonları Biterken Gruba Ne Dedi?

16

Jeon Somi ve Chungha’ya Göre I.O.I Çalışanları Promosyonları Bitirirken Gruba Ne Dedi?

Bu onların sıkı çalışmalarının bir kanıtıydı.

Eski I.O.I üyesi ve aktif olarak devam eden solo kariyerleri olan Jeon Somi ve Chungha, yakın zamanda Somi’nin SOM-THING vlog’u için çekim yapmak üzere yeniden bir araya geldi. Bu sırada I.O.I ile tanıtım yaptıkları günleri, son zamanlarda neler yaptıklarını ve daha fazlasını konuştular.

I.O.I, 2016 yılında idol yarışma programı Produce 101 aracılığıyla oluşturuldu ve yarışan stajyerlerden 11’inin gösterinin son bölümünde grubun üyesi olarak tanıtıldı.

Grup resmi olarak 4 Mayıs 2016’da çıkış yaptı. Sözleşmelerinin tamamlandığı ve üyelerin kendi şirketlerine geri dönecekleri açıklanan Ocak 2017’ye kadar promosyon yaptı.

Grup yalnızca sekiz ay boyunca birlikte promosyon yapmasına rağmen, yetenekli üyeler ve aralarındaki yürek ısıtan bağ, eski üyelerin yeniden bir araya gelebildiği her an heyecanlanmaya devam eden hayranlar üzerinde kalıcı bir etki bıraktı.

Somi son SOM-THING bölümünde, üyelerin bu yılın başında onun evinde bir yeni eve taşınma partisi için toplandıklarını ve programları izin verdiğinde diğer üyelerle sık sık buluştuğunu açıkladı.
Chungha kabul etti ve hatta ertesi gün Kim Sejeong ile görüşme planlarını bile açıkladı.

Doğal olarak, bir araya geldiklerinde iki yetenekli solist, I.O.I ile promosyon yaptıkları günleri hatırlamaya başladı ve bu sekiz aylık süreçte promosyonların ne kadar zor olduğunu ortaya çıktı.

İkili, bir I.O.I etkinliği için bir günde 6.000 albüm imzaladıklarını ve o gün ne kadar “konunun dışında” olduklarını ve kollarının ne kadar kötü acıdığını hatırladıklarını açıkladı. O günden sonra “her türlü imza etkinliğinin kolay olduğunu” komik bir şekilde eklediler.

Somi ve Chungha, I.O.I günlerinde bu kadar çok şey yaşamanın “gerçekten meyvesini verdiğini” kabul ettiler ve terfilerinin sonunda personeller, üyelerin birlikte geçirdikleri kısa zamanı en iyi şekilde değerlendirerek gösterdikleri çabayla grubun “on ayda üç yıllık iş” yaptığını hissettiğini açıkladılar.

Ayrıca bölüm sırasında Somi ve Chungha da beklenmedik bir nedenle diğer üyelere bir mesaj bıraktı.

cr: koreaboo
Önceki İçerikJung Jooyeon Boşandı
Sonraki İçerikDKB üyesi Teo Gruptan Ayrıldı + Netizen Yorumları
16 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments