‘Infinity Challenge’ yazarı Kai’nin onu tuhaf bir durumdan kurtardığını anlattı

32
4261

202105262126227265 1 20210527000105225

HABER: EXO Kai kaba bir istek alan ‘Infinity Challenge’ yazarını korudu

KAYNAK: Insight via Instagram

Eski bir ‘Infinity Challenge’da yazarı Kai ile sette ilk kez tanıştığında Kai bir hayran olduğunu söylemiş. Bunun üzerine başka bir personel yazarın Kai için orada dans etmesini istemiş. Kai bu kaba isteğe karşı araya girmiş ve şöyle demiş, “Gerçek bir dansçı öyle her yerde dans etmez. Yazar-nim, lütfen dans etmeyin. Sizi dans ettirmek için hayran olduğumu söylemedim.”

1. [+353] Kai’yi övün

2. [+218] Böyle alakasız bir istek alınca her zaman çok tuhaf bir durum yaşanıyor, Kai çok düşünceli!!

3. [+91] Kai’nin en iyi kişiliğe sahip olduğunu tüm L’ler bilir ❤️

4. [+21] Gerçekten daebak, ama böyle alakasız isteklerde bulunanları gerçekten sevmiyorum

5. [+24] Bu kişiye bayılıyorum

6. [+8] Bu kadarı fazla, hem yakışıklı hem de iyi bir adam ㅠ

7. [+6] Onunla evlenmeliyim

8. [+2] Sırf erkek ünlü diye bu kadar tantana yapılması adaletsiz biraz… bunu bir kadın ünlü söyleseydi haber değeri olur muydu?

9. [+1] Çok havalı

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
“Asla unutmam, bir keresinde okuldalardı, sunucu bir öğrencinin kilosuyla dalga geçmişti, Kai bozulmuş ve sunucuya durmasını söylemişti.” yorumuna yazılan cevap en çok beğeni alan yorum olmuş:
> [+283] Evet başkası olsa gülüp geçerdi ama o araya girdi

1c2dd632f8d40f529bce711ade613701a7cce8b7bf50ae23eabdffed6636e6a2

Sunucu: Bir dakika, çok iyi dans ediyorsun ama kilo veremiyorsun. Neden?

d42a451f40b6cf8b787ed929a48770ded4d2cf24ad10eaabaf3f9b9cd3c3cdbc

Kai: Durun/Kesin şunu

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikTwice ‘Ellen Show’a konuk olacak
Sonraki İçerikJay Park “Bana Allah gibi tapın” şarkı sözünden dolayı özür diledi
guest
32 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Burioos

Kai yazara hayran olduğunu belirtiyor.Başka biri ise yazara ” madem Kai sana hayranmış, hadi dans et!” diyor.Ne alaka abi?Ben mi yanlış anladım olay mı saçma?

Last edited 15 gün önce by Burioos
yukheizen

Kai, yazarın ettiği ikonik dansa hayranmış, yazar ikonik infinite dansı yapmış, ondan söz ediyorlarmış. Bu yüzden de çalışan madem sana(yani dans mevzusuna) hayran, onun için dans et demek istemiş.

SUNMI

Bu Korelilerin aklı çok garip çalışıyor. @yukheizen nedenini açıklamış o yüzden bu sefer tuhaf bir durum yok ama genel olarak bir diyalog okuduğumda ne demek istediklerini ya da nasıl o tarz çıkarımlar yaptıklarını hiç anlamıyorum fkkdkf.

Last edited 15 gün önce by SUNMI
yorummer

O kadın viral olan bi dans hareketi sergiliyor ama dans aşırı komik gifini görmüştüm lisa’nın yengeç dansını yapıyor ona benzer yani hoplamalı zıplamalısını düşün. Bu baya ünleniyor ama komedi. Kai’yle tanışınca da yanındaki dengesiz de hadi öyle dans et diyip de kadını palyaço yerine koyuyor genelde Koreliler hemen güler elleriyle alkışlar ama Kai araya girip gerek yok iyi bi dansçı her yerde dans etmez hem olayı yumuşatıyor hem de kadınının kendini kötü hissetmesini engelliyor.

pokpak

yabancı hayran yorumunda kadınla çok fazla dans ediyorsun ama kilo veremiyorsun diye dalga geçen kişilere durun kesin şunu demesi çok hoş

iev

İnsanların dertlerini anlattığı bir program vardı Kore’de. Kai de oraya konuk olarak gitmişti. Kızın biri annesinin kilolu olduğu için yaptığı psikolojik baskıyı anlatıyordu ve kız 50 kilo anca vardı. Oradaki sunucu etrafında bir tur dön demişti kıza, kız da zaten kilosundan memnun değil çok utanmıştı ve Kaiye bakmıştı. O da kızı sakinleştirmişti. Cidden iyi biri

Leila

Exo exo exo diye geziyorum kaç gündür. benden mutlusu yok. çocuklarım iyi kalpli, hiç bir zaman haklarında öyle haberler çok yapılmadı. o konuda hakettikleri değeri gördüklerini düşünmüyorum, ama olsun ara ara görmek bile güzel

blingbling

kore’lilerin bu patavatsızlığı öldürüyor beni ya. insanların kiloları, ten renkleri, görünüşleri hakkında o kadar rahat konuşuyorlar ki.. garip olan kısım bunun kaba görülmemesi, binde bir birisi tepki veriyor. kai’yle de ten renginden dolayı dalga geçiyorlar hep yıllardır, bu yüzden bu durumlarda empati kurabiliyor. herkes bilinçlense de keşke bıraksalar şu görgüsüzlüğü.

ilvos

Nini’mizin altından bir kalbi var. ✨

Bıktım

Kai cidden senelerce saçma sapan linç yedi ama o kadar iyi biri kii

Green Wang

ya ben bu çocuğu yerim 🥺

ilvos

“Onunla evlenmeliyim.”

Ş-şey ifşam çıkmış.. 👉🏻👈🏻

XHNXJZJZJZHXJXJ 🙁

Kingkong - Exo cb

Ekrana girip şu sunucuya tokat atma isteğimi bastırmaya çalışıyorum .

KINGEXO ama fandomsuz

Kai sanırım sonsuza kadar sevip saygı duyacağım nadir kişilerden birisi.

yukheizen

Kai’nin güzel karakteri…

Güzel adam.

Rosie Posie Exo-l Blink

Kai gerçekten çok düşünceli sahnenin arkasında o kadar tatlışki tam nini ve sunucu ciddimi söylenecek şeymi bu Kai doğrusunu yapmış sinirlendim gece gece

aswium,minhoamaskzüyesiolan

kai= mükemmel mükemmel

teletabi

“Bunun üzerine başka bir personel yazarın Kai için orada dans etmesini istemiş.”

YA NE ALAKA NE ALAKAAĞĞĞ

Bananesiiiiiiii

kainin zor durumda olan insanları görmezden gelmeyip yardım etmesi <3 tam bir infj cidden nadir bulunur böyleleri 🥺 (inş bir infj ile evlenirim wkdjdnnd)

Namu

Aaaa bende infjyim kaiyle aynıymışız dhqljsjshs başka infj olan idol var mı acaba

Last edited 14 gün önce by Namu
ıwashere

Kore’de anlam veremediğim kısımlar bazı ileri giden şakalar, tuhaf istekler ve iş-okul vs sonrasındaki içki kültüründe en küçük ve kadın olana yaptırılan istekler.

ahjumma deme bozuluyorum

Haberi ilk okuyunca aklıma yabancı hayran yorumundaki olay geldi. Sunucuya çok sinir olmuştum ve Kai’yi takdir etmiştim. Kai sahnede çok havalı ve ulaşılmaz görünüyor. Ama programlarını izlediğimde normal hayatta çok sıcak kanlı birisine benziyor. Çevresine karşı duyarlı, ailesine çok düşkün ve çocuklarla iyi anlaşıyor gibi görünüyor. Kai’nin iyi bir insan olduğunu düşünüyorum.

ahjumma deme bozuluyorum

Kai’nin Andante dizisini izlemeye başladım. Aslında başlarken ne senaryodan ne de Kai’nin oyunculuğundan hiçbir beklentim yoktu. Hatta Kai’nin kötü oynayacağından emindim. Sadece onu daha çok görmek için başladım diziye. Ama beni h.senaryo etkiledi hem de Kai’nin rol yeteneği. Kai gerçekten çok iyi oynamış. Hatta oynamamış direkt o karakter olmuş. Böylece Chen hariç diğer üyelerin aktörlükte de ne kadar iyi olduğunu onaylamış oldum. Chen hala bir film yada dizide oynamadı. Onun hakkında yorum yapamayacağım.

Caroline

Kai’ın düşünceli kişiliği hakkında konuşmadan önce giflerdeki sunucu penthouse’taki joodantae’yi andırmıyor mu ya bzgsnsgbsvs

Neyse Kai gerçekten evlenmeliyiz.

Öylesine

Kainin empati yeteneği var belli ki

BANGTEEZTACY

Kai yıllardır bu sektörde ve hiç skandalı çıkmadı. Artık maşallah derken durup düşünüyoruz ama cidden çok nazik bir imajı var. Programlardaki hal ve tavırları da çok şirin, cidden bayılıyorum kendisine <3 Çok gündem olmuyor ama böyle bir çok hareketi var, sıkı bir EXO takipçisi değilim ancak, haberleri tesadüfen görmüştüm, cidden çok nazik birisi.

SeulgiWendy

Bilmiyorum bu biraz yetiştirme meselesi Kai’nin bir sürü ablası var genelde ablasına annesine düşkün olan erkekler daha kibar ve anlayışlı oluyor bu konularda. Kai’nin kadınlara karşı kibar tutumunu her zaman taktir etmisimdir. Sınıfının kızın kilosu ile dalga geçmesi kötü komik olacağını düşündü heralde ama Kai kızın incinebilecegini düşünecek kadar kibar ve empati yapabilen birisi tebrik ederim çoğu kişi bunu düşünemez yeri geliyor ben bile kız olarak alınacağını anlayamıyorum sonradan fark ediyorum.

Istegeldimburdayim

Hem yakışıklı, hem iyi. Ne güzel. Bu arada yorumlara atılan birkaç fotosunu görünce aklıma yeğenleri geldi. Çok tatlılar

SNSD'nin old ama gold SONE'ı

Korelilerin bu patavatsız tavırları beni öldürecek

Somniadess

Şey gibi ” Ben dil okuyorum” ” O zaman İngilizce konuşsana.” …

Last edited 14 gün önce by Somniadess
mrb

Kai gerçekten hem harika bir sanatçı hem de harika bir insan. Korelilerin garip davranışları ve söylemleri var cidden. Eğlence şovu anlayışları falan özellikle göze çarpıyor. Bir ünlü olarak programa çıkmaları yetmiyor, illa aşırı eğlenceli olmaları ve farklı yeteneklerini sergilemeleri gerek. Dans ediyorlar, akrostiş şiir uyduruyorlar, taklit yapıyorlar falan. Bunları yapamayan veya nispeten sessiz olan varsa da tuhaf duruma düşüyor, o kişiyi utandırıyorlar. İçedönük biri olduğum için öyle durumlarda o kişinin yerine kendimi koyup geriliyorum. Bir idol olsam en zorlandığım şeylerden biri variety şovlar olurdu herhalde.

Jhye

7. [+6] Onunla evlenmeliyim

Şey… Sıraya geç.