Twice ‘Ellen Show’a konuk olacak

104
4087

0000770622 001 20210526091505339

HABER: “Trend onaylandı!” Twice Amerikan talk şov ‘The Ellen Show’a çıkacak

KAYNAK: Wikitree via Instagram

1. [+109] Park Jin Young hala Amerika hayalinden vazgeçmemiş gibi duruyor…

2. [+107] ‘The Ellen Show’ problematik olduğu icing iptal ediliyor.. ㅜ neden konuk oluyorsunuz…

3. [+94] Şov son zamanlarda sorun yaşıyor ㅋ

4. [+72] Şarkı söyleyemeyen bir A sınıfı grup…

5. [+58] Ellen ırkçı değil mi?

6. [+57] Bu şov popülaritesini kaybedeli çok oluyor

7. [+30] ㅋㅋㅋ Niye ‘The Ellen Show’

8. [+21] Şovu yayından kaldıracaklarını sanıyordum?

9. [+10] O kadar şov varken niye bu şov… BTS’e bile rahatsız edici sorular sormuşlardı

10. [+7] ‘The Ellen Show’ mahvoldu… ha

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+275] Kpop gruplarının çoğunun tanıtımlarını kim belirliyor bilmiyorum ama Batı’ya geldiklerinde doğru tanıtımı yapan çok nadir oluyor… Ellen şovunu bitiriyor çünkü geçen sene ifşa edildi ama aynı zamanda izleyicilerinin çoğu Twice ve Kpop ile ilgilenmeyecek

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerik[THEQOO] ‘Kore film piyasasını temsil eden 200 oyuncu’ listesinde yer alan 8 idol-oyuncu
Sonraki İçerik‘Infinity Challenge’ yazarı Kai’nin onu tuhaf bir durumdan kurtardığını anlattı
guest
104 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Mosura

Ellen ve çalışanlarının show arkasında çalışanlara kötü davrandığına dair dedikodular atıldı ve Ellen hepsini kabul edip özür diledi. Böyle bir showa çıkmalarına gerek yoktu bence de. Seyirciler artık zaten Ellen’i eskisi gibi iyi düşüncelerle izlemiyor.

Last edited 17 gün önce by Mosura
linç squad

Abi çok sinirli, psikopat bı kadın diyolar doğru mu acaba. Aslında baya komik bı kadın ama kameralara oynuyor gibi geliyor. Mimikleri den de anlaşılıyor zaten. Kimse eskisi gibi sevmiyor kadını.

Last edited 16 gün önce by linç squad
Mosura

Twitter da okuduğuma göre sabahın çok erken saatlerinde herkesi dikiyor, yapmayanlarla alay falan ediyormuş. Bağırdığı da iddialar arasında. Kendi özel çalışanlarınında işin içinde olduğu biliniyor. Menajer, makyöz gibi çalışanları yani. Setteki kameramanların gerçekten zorlandığını çoğunun işten çıktığını söylüyorlar.

babydriver

ellen programdan ayrılacağını söylemişti yada program final verecekti yanlış hatırlamıyorsam. ellen show u eskiden cnbc-e’de ailecek izlerdik. galiba her şey o zamanlar güzeldi. ellen hakkında böyle şeyler görünce istemsiz üzülüyorum.

Mosura

Yok programın adı Ellen zaten, o kadın yerine başka biri gelmez. Program direk final veriyor. Son bölümler için konuk bulmaya çalışıyorlar.

Peanut

Bana da Amerika piyasası için biraz geç kamış gibi geliyor. Jyp daha çok İtzy i Amerika’ya yönlendirir diye düşünüyordum. Umarım güzel bir şekilde programlarını tamamlarlar.

betül

Bence grubu Amerika piyasasına sokup sokmama konusunda kararsız kaldılar WG örneği olduğu için. JYP Amerika piyasasını çok önemsiyor geçen bir haberde görmüştüm de Kpop gruplarında İngilizce bilen üye olmasının çok olduğunu düşünüyormuş.

Peanut

Ya işte önünde WG gibi bir örnek olunca insan tırsıyor acaba gruba bir zarar gelir mi diye. Zaten Kore ve Japon piyasasındaki yerleri belli. Riske gerek var mı düşünmek lazım.

nomono

Wg olayı ne

BANGTEEZTACY

Park Jin Young WG için Amerika çıkışı hayali kuruyordu, yolladılar orada bir grupla düet falan yaptılar DJ is Mine’dı hatta yanlış hatırlamıyorsam şarkı.Ancak WG Amerika’da başarılı olamadığı gibi Kore’ye dönünce de eskisi gibi başarı elde edemedi -ki hit gruplardan birisydi WG duvardı yani- uzuun bir hiatus sürecine girmişlerdi, üye ayrılığı falan yaşadılar. Yanlış biliyor olabilirim baya geçti üstünden, aklımda bu kadarı kalmış.

Mosura

Grubun en popüler olduğu yıllarda Park Jin Young onları yaklaşık 2 seneliğine Amerika sektörüne sokmaya çalıştı. Ve yaklaşık 2 sene de ara verdiler. Döndüklerinde eski gibi hit çıkaramadıkları için düştüler. Bütün Wonderfull’lar SONE fandomuna katıldı. Lider Sunye bu dönemde evleneceğini de açıklayınca Amerika kariyeri grubun bir nevi sonu oldu.

eser

amerika ve avrupa icin gec kaldi twice maalesef.

Sel

Twice nın önünü nasıl kesmiş? benim bildiğim kızlar çıkışlarından şimdiye kadar durmadan çalıştı, jyp nin en çok çalıştırdığı grup diye biliyorum

mariposa

twiceın önünü her türlü kesti deli gibi comebackler yaparak büyk projeler vermeyerek

wice

Her türlü kesti kızları para makinesi olarak görüyor.0 promo ,dergi çekimi ,solo aktivite.Bu sene başladı böyle işlere neden mi?Çünkü Twice’ın şirketten ayrılacağını ve sözleşme yenilemeyeceğini biliyor.Şirketin neredeyse bütün kazançlarını Twice karşılıyor.Jyp’den ayrılırlarsa Jyp’nin batma olasılığı bile var.Anlıyacağınız tüm bunlar Twice üyelerini ikna etmek için…

Çinça

Bence solo olarak önlerini kesti. Şu an içlerinden biri solo olarak çıksa tutacağını sanmıyorum. Belki bi tık Nayeon daha iyi gibi. Onun dışında grupta kusura bakmayın ama 1 tane bile solo potansiyeli olan yok. Grup olarak iyiler ama sadece grup. Bunu yapmasının nedeni de solo olarak parlayıp grupta kalmak istemeyen olur diye bence.

wice

Kızların senede 3 come back yaptıkları bile oldu köpek gibi çalışıyorlar resmen

SUNMI

JYP, Twice’ı Amerika piyasasına yönlendirmeye çalışıp grubu mahvetme. Şirket hiçbir zaman bu konuda başarılı olamadı, aynı hatayı tekrarlamaktan vazgeçin lütfennn.

Çinça

Şu saçma Showa çıkmak yerine kızların biraz dergi çekimleri olsa bireysel promo yapsalar bence markalardan teklifler geliyordur onları kabul etse ayrı hesap açsalar İnan ki şu ankinden çok daha fazla popüler olurlar ( şu an popüler değiller demiyorum)

marin

ICSM ile Colbert Late Show’a, Cry For Me ile Kelly Clarkson’a çıktılar ve şimdi Ellen’a çıkıyorlar. Bencede yanlış bir seçim çünkü herkes Ellen’ın ne kadar sorunlu biri olduğunu konuşuyor ve eskisi kadar ilgi görmüyor programı. Her seferinde başka şova çıkarmak adına yapıyorlar zannımca. Twice KCON da birçok grup hayranı gelmesine rağmen iyi teazhürat aldığı ve konserlerinin çokca ilgi gördüğü 2019 gibi çıksaydı bu şovlara etkisi bambaşka olurdu. ICSM Amerika da iyi iş çıkardı gerçi. O yüzden yinede kötü bir zamanlama olmayabilir.

Blinkto

önünü kesmek değil de çok çalıştırdı denebilir. Zaten twice japonya ve kore piyasası üzerine kurulu bir grup

Yongae

Twice cidden şov biterken mi konuk oluyor, geç kalınmış biraz.

antilerebeyinvakfı

Ellen?çok geç bence ve bts’e çok rahatsız edici sorular sorduğunu duydum ve Twice üyelerin ve hele ki biasım Dahyun’nun ingilizce aksanlarını çok merak ediyorum!!! ben İtzyi daha çok Amerika’ya yönlendiri diye düşünüyordum umarım itzyimizide görürüz…

Blinkto

sanırım hiç bir fanınızla seviştiniz mi diye sormuştu. Yan ne desem… heee yattık mı demelerini bekliyorlar anlamıyorum.

Aaa

Aslında bu soruyu bir çok ünlüye soruyor. Bence başlı başına doğru bir soru değil ama onların piyasasında bu tarz sorular gayet normal karşılanıyor.

antilerebeyinvakfı

bende anlayamıyorum, Bts çok utanmışlardı

Rosie Posie Exo-l Blink

Her giden gruba soruyor resmen sevgiliniz varmı? Sanane kardeşim yaa superm’e de sormuştu ama Mark cevabını vermişti bts’inki daha kötüydü ben şok olmuştum

Last edited 17 gün önce by Rosie Posie Exo-l Blink
Mosura

Soruyor tamam da cidden ulu orta idollerin anlatacaklarını mı sanıyor smbxksbdskfbskbfksnf

Rosie Posie Exo-l Blink

Erken cevap veremedim taşınıyodukda😅ve haklısın evet mi diceklerdi yani😂

aswium,minhoamaskzüyesiolan

mark ne dedi peki merak ettim

yorum

Niye hep bu soruyu soruyorsunuz dedi

aswium,minhoamaskzüyesiolan

iyi demiş mark

Aeri

https://www.youtube.com/watch?v=S9sh33_grW0 3.46 dan itibaren izleyebilirsin

Last edited 16 gün önce by Aeri
aswium,minhoamaskzüyesiolan

teşekkür ederim

Aeri

Rica ederim 🙂

Rosie Posie Exo-l Blink

Netse yazmışlar😅

antilerebeyinvakfı

bencede

linç squad

Reyting arttırmak için saçma sapan sorular sorup idolleri kamera karşısında utandırıyor bu kadını oldum olası sevmedim

sametinyourarea

Ellen emekli olucak sanıyordum ne zaman oluyor.

Tokio

Ellen son skandallardan sonra konuk bulamıyor bile, JYP hata yapıyorsun.

zehra

2018-19’da falan olsaydı çok heyecanlanırdım ama ellen gerçekten artık eski ve problematic. çocukken severek izlerdim ama ellen konuk ettiği insanları çok rahatsız ediyor. kızlarım programına katıldığı zaman kızlarımı rahatsız etme ellen düzgün davran

uykucu

Jyp, Wg’i ne hale getirdiğini de mi hatırlamıyor. Twice kıdemli bir grupken Jyp’nin Amerika hayali kızların sözleşme yenilememesini bile hizlandirabilir…

Istegeldimburdayim

K-pop fanlarının izleyeceğini bildikleri için çıkarıyorlardır. Artık tek bu tayfanın her türlü kabul edip izleyeceği için kuvvetle muhtemel

Last edited 17 gün önce by Istegeldimburdayim
Vivi

Önünü kesmek? bence önünü kestiği grup Got7 ‘dı. Twice yılda kaç kere dönüş yaptı

Last edited 17 gün önce by Vivi
barbie

yorumu eksilemeye başlarlar ama sürekli geri dönüş yapmak grubun önünü açmak değil twice eski yıllarda sürekli cb yapıyordu fakat promo yoktu sadece mv ve albüm yayınlanıp bırakılıyordu

Vivi

Promo mu yoktu NE? allah rızası için acıtasyon yapmayın burada kızlar promo almıyor diye her biri yorgunluktan hastalanmadı mı? Ne değişiksizin

BRAIN

Promo almak nedir onun yorumunu açalım promo almak show core music bank show champion inkigayo tarzı programlarda 3 hafta gözükmek performans sergilemek bir promodur ayrıyeten. knowing brother, Weekly idol, idol Room, Amazing saturday, running man tarzı programlarda görünmek te özellikle halkın ilgisi olan programlar olduğu için şarkını ve grubunu iyi tanıtırsın bu d bir promodur. Promo dediğin blackpink üyeleri gibi ünlü markalarla işbirliği, elçiliklerinden, fotoğraf çekiminden, dergi çekimlerinden kastediyorsan bir tek o yok twice için onu jyp yapmıyor promonun alasını yapıyor hala once beğenmiyor gerçekten sorunlusunuz kızlar hasta oluyor promo yapmaktan utanmadan hala promo almıyor diyebiliyorsunuz ayrıyeten kızların sadece Kore… Read more »

BRAIN

O şarkıları tanıttığı ingikayo music core show champion programlarına çıkmak promo değil miymiş 🤡

your behavior is so UGH!

Jyp kız gruplarını çok çalıştırıyor ama promolarını eksik etmiyor. Bu konuda şikâyetçi olabilirsiniz ama ‘önünü kesdi’ demek abartı oluyor. Hele jyp twice ın değil önünü kesmek patlamasında ki en byk etkenlerden biri. Jyp günahım kadar sevmem ama twice şirket tarafından hep desteklendi.
Ayrıca şu an ki hamlelerini önceden yapsaydı da bir şey değişmezdi. O zamanlar twice cute takılıyordu.Cute consept globalde tutmuyor, yine tutmayacaktı.

Last edited 17 gün önce by your behavior is so UGH!
barbie

jyp twice tarafından desteklense yeni boyun ameliyatı olan jeongyeon more and more erada performans sergilemezdi eğer öyle olsa üyeler hava alanında korumasız tek başlarına olmazdı vs vs

Lihunp

Bence solo olarak kesti. Grup olarak çok aktiflerdi ama hiçbir üyesinde solo ışığı yok şuan. Bence 1 2 sene öncesinden yavaş yavaş solo aktiviteleri başlasaydı şimdiye yerlerini saglamlastirmis olurlardı.

Just someone

Bence tam tersi solo performanslara başladı kaç tane melody project videosu yayınlandı ki diğer kızlar için gelebilir deniyor şahsen ben gruptaki 3 4 üyenin solo gayet başarılı olacağını düşünüyorum

linç squad

Nayeon’da biraz solo ışığı var ama o da yeterli değil tzuyu’de visual açısından var ama yetenek tıck

Last edited 16 gün önce by linç squad
Twicelightsss

Açıkçası kızlar kişilikleri sayesinde de sevildi.Tabiki hit şarkıları sayesinde popülerlikleri arttı ancak tek etmenin bu olduğunu sanmıyorum.
Spotifya 2018’De katıldılar.Global promolara bu aralar başlıyor.Ayrıca sağlık vb durumlarla ilgileri yok.Sıkı çalışma programları vs bence bir çok kötü özellikte var.

linç squad

Bence de ben kızları şarkıları için değil de (bazı şarkılarını da severek dinliyorum) daha çok samimiyetleri için takip ediyorm

your behavior is so UGH!

Ben bu yorumu jyp nin twice ın önünü kestiğini söyleyen birine cevap olarak yazmıştım ama normal yorum gibi gelmiş. Sitede de sorun mu var anlamadım.Yoksa kızların patlamasında ki tek etken jyp demedim. O da etkenlerden biri.
Ayrıca grubuna 4-4lük bakan hiçbir şirket yok. Her grubun fanları kendi çapında şirket hakkında şikayetçi. Benim kast ettiğim twice ın aldığı promo ve destek.

barbie

twice insanlara neden batıyor anlamıyorum twice batıda adam akıllı promo almamasına rağmen çok iyi ilerliyor dünya turlarında amerika ayaklarını hep sold out ettiler evet ellen yanlış seçim olabilir kabul ama kızlara yüklenmeyi kesin artık başka gruplar çıksa ooo mooo twice a gelince aaaa olmadı bu

linç squad

Promo alsalar bile batıda blackpink kadar tutulacağını düşünmüyorum hele bu saatten sonra çok geç tutmaz

wice

Ay aman zaten sizin fav grubunuz hep popüler ve başarılı olacak yaw hehe

linç squad

Blink değilim knk objektif bakarsan twice’ın batıda BP kadar sevilmeyeceğinj sen de anlarsın. Hep de senin grubunu övecek değiliz

Rosie Posie Exo-l Blink

Ya iyi güzelde niye ellen yani😒

aswium,minhoamaskzüyesiolan

bu şov için pek iyi şeyler söylenmiyor ama

Caroline

Sadece performans için mi yoksa talk show konuğu mu olacaklar? Bu arada gerçekten yanlış bir seçim olmuş. Jyp twice için amerika promosuna çok geç kaldı değil de yapsa da işe yaramazdı diyebiliriz. Twice amerika’da tutacak bir grup değil bence. Daha çok Japonya, Kore gibi ülkelere hitap ediyorlar.

Y-young

Twice amerikada tutacak grup değil mi? Çok saçma bir yorum olmuş. Amerika turlarında tek bir konser için 300K bilet talep edildi. Fancy,Feel Special şarkıları Trump karşıtı protestolarda viral oldu.

Caroline

Amerika’da yaşayan 300k kişi tarafından talep görmesi farklı bir şey ,orada muzikleri tarzları ile konuşulmaları ve populer olmaları farklı bir şey. Ki amerika’da konser veren bazı kpop gruplarına baktığında konserdeki çoğunluk orada yaşayan asyalılardan oluşuyor. Yani 300k talep gelmesi şaşırtıcı değil ve “promo yapsalar populer olurlardı” demek için yeterli bir sebep değil. Bence tarzları nedeniyle tutmazlardı.

wice

TWICE COLOR POP BİR GRUP BUNU NE ZAMAN ANLAYACAKSINIZ????

Büşra

Çok yanlış bir seçim olmuş ya. Ellen olayını bilmeyen yok kaldı ki hitap edebilecekleri bir izleyici kitlesi de değil. Aklıma Melek Baykal’ın sabah programına katılan EXID üyeleri geldi asfkalsfaf

lightless

Program hakkında olup bitenleri yeni duyuyorum ve Jyp’yi ayakta alkışlıyorum… yine yaptı yapacağını.

baby

keşke itzy’e global olarak promo verip twice’ı şu saatten sonra globale sokmak yerine solo olarak daha çok desteklese global promo alacaksa da ellen yerine çıkabilecekleri birçok show vardı neyse kızları seviyorum hayırlısı olsun

mariposa

keşke ellena katılmasalardı the late night show daha iyiydi

Vivi

Twice amerika ve avrupa için yeterli değil boşu boşuna katılıyorlar korede bile popüleritileri düştü bence

barbie

cidden aşırı komiksin eğer biraz bilgi edinmeye çalışsan böyle diyemezdin twice dünya turunda sıfır abd promosu ile abd ayaklarını sold out etti vs biraz araştırıp sonra yorum yapın twice korede düştü falan demişsin araştırda gel canım

eser

twice’in korede populeriteleri acik bir sekilde dustu inkar etme bunu.

Vivi

Abd yaşayan asyalı kesim sold out etmiş olmasın çünkü amerika gibi bir ülkeden bahsediyoruz. Twice gibi bir grubun yüzüne bakmaz. Kusura bakmada komik olan sizsiniz azıcık gerçekleri görün

Last edited 16 gün önce by Vivi
pelimer

hahhahahah amerikada yaşayan asyalılar mı hahahhahah
Aşkım senin gerçeklerinden bahsetmiyoruz.Gayette aslanlar gibi 0 promo ile sold out yaptılar.Üstüne bir de 300 bin kişi sıra bekliyordu.

Twicelightsss

Çok güzel yazmışsın.Zaten arkadaş sold out ettikleri gerçeğini kabullenmemek için baya çalışmış ghdsghdsg.Onun mantığına göre diğer gruplarında amerika konserine asyalı kısım gidiyor.

Pelimer

O sıradaTWICE’ın katıldığı amerika programını izleyen amerikalılar 😗 – Burada yeni olan ve bu kızlara ilgi duyan bir ben miyim? -Başka güzel şarkıları var mi ? Bu grubu kontrol edeceğim. -Bu grubu daha önce bilmediğime inanamıyorum.Birleşik Krallıkta aradığım şey buymuş.Dans eden ve söyleyen kiz grubu.Başka ne dinlemeliyim? -Onlar Joe Biden’in fancamlerindeki şarkıcılar değil mi? -Bu güzel hanimlar da kim?Bu şarkı çok iyi.Başka böyle şarkıları var mı? -Bu kızları bu kadar geç keşfettiğim için pişmanım. -Koreli biri olarak,Korelilerin TWICE’ın sonunda Amerika’da olmasına gururlandığımızı söyleyebilirim.Tebrikler TWICE! -Onları ilk görüşüm.Millet saç bantlı ve kısa saçlı olan uzun ve mükemmel kızın adi ne? -Birkaç… Read more »

Vivi

Amerikalıların yorumları değil bunlar yalnız ah yazık size ya jxkxkxmkdmdmd

Twicelightsss

Gayette yeterli 🥰.
Promosuz ve bazı aksaklık vb şeylere rağmen en popülerlerden.
Örnek:I cant stop me başarıları.🚨🚨🚨

Twicelightsss

Ayrıca popülerlikleri düştü diye algı yapıyorsunuz ama kanıt?noluyor twice’ı tanıyanlar bir anda unutuyor mu? Saçma…

Twicelightsss

Cidden şu sürü psikolojisi
🐑🐑🐑=sürü psikolojisi yapanlar.
Biri meee deyince ötekilerde ona uyuyor koşulsuz sualsiz.

Vivi

I can’t stop me kore listelerine bile girmedi girse bile vasat bir durumdaydı paralel evrenden mi yazıyorsun ne yapıyorsun

Last edited 16 gün önce by Vivi
wice

AYY ÇOK KOMİKSİN OLFKRNTHINOHIGNHJKIKJGN ALLAH’IM İYİ Kİ BÖYLE BİR İNSAN DEĞİLİM TASTE SAHİBİYİM ŞÜKÜR

Twicelightsss

Eksileyince söylediklerimin doğruluğu değişmiyor. Nasıl twice antisi olduğunuzu ve o pis nefretiniz more and more’da gördük. Çifte standartlı thriceler.

Last edited 16 gün önce by Twicelightsss
Vivi

Doğruları söyleyince niye hemen ay antisiniz ay grubumuzu kıskanıyorsun ayaklarına yatıyorsunuz çok merak ediyorum yazık ya

Twicelightsss

Merak etme çünkü öylesin.

wice

Düşünmeyi öğren canım

Vivi

Twiceligtss kendin çalıp kendin oynuyorsun kusura bakma ama netizenler bile artık grubunun seslerinden vurmaya başladı lütfen ağlama burada

Last edited 16 gün önce by Vivi
Twicelightsss

Evet paralel evrenden yazıyorum 👽🤖👽.
Kendi çalıp oynayan sensin. Zaten bu üslubuna cevap bile vermemek lazım ama..
Bak buradan ağlıyorum aynen thrice😰😥😰(!).

Last edited 16 gün önce by Twicelightsss
Vivi

Kendi üslubuna bak sonra bana de üslubuna bak de olur mu

wice

Kızların vokalleri üstün derecede sen netizenlere ne bakıon KFGMNHJIOOGTKMGHA

linç squad

Kore’de popülaritelerinin düşeceğini sanmıyorum Kore twice’ı ne yaparsa yapsın seviyor ama globalde yeterli değil ne yapsalar da globalde popi olamazlar hele ki bu saatten sonra sanmam

pelimer

buna karar veren yetkili senmisin aşko

wice

Baya kudurmuş var yorumlarda olumlu yorumlara bile çok diss gelmiş cidden ulusun kız grubu yine iş başında.Twice 0 promo ile bile Amerika vb. ülkelerde popüler . Bunu kafanıza sokun bizim grubumuz hiç promo almadı ve gayette popüler bir de erkenden alsalardı neler neler olurdu PUAHAHHAH . Bu arada kudurduğunuzu görmek çok eğlenceli oluyor FKGNGJKFIGB

teletabi

Ellen? Geçen yılki olaylarından sonra onu hiç görmedim, hâlâ bir şovu olduğundan bile haberim yoktu. Kızların bu programa katılacağını öğrenince kızlara üzüldüm açıkçası. “Ellen, kızlar için Allah bilir ne düşünüyordur?” diye düşünmeden edemiyorum

BRAIN

Gerçekten sitede twice antileri çok fazla üzüldüm gerçekten, kızların kişilikleri samimiyetleri için bile seviyorum kızları en azından sahnede sert kız imajı ile gerçek hayattaki kişilikleri ters düşmüyor gerçek hayatlarında tatlı kişilikleri var, eğer şarkı söylemeleri eksik diye böyle nefret ediyorsanız kpop gruplarının güzel şarkıcı sayısı az zaten o kadar grup sayısına göre, bu kızlar durmadan çalıştırılırdıkları için jyp( tarikatçı pislik) kızların vokal eğitimi almalarına zaman kalmıyor olabilir, twice çok güzel bir performer grubu izlemesi zevkli şarkıları hoşuma gidiyor hala dinlemeyen varsa twice cry for me’nin linkini aşağıya ekliyorum ⬇️⬇️⬇️ https://youtu.be/FO0iwx3PUHo Mamadaki performansı https://youtu.be/9KW7hojmoaI Kelly Clarkson showundaki https://youtu.be/bkQw-F1QTq4 Dance kareografi kendi… Read more »

someone else

bir once olarak twice’ın amerika piyasasına açılmasını gerekli görmüyorum. gelen teklifler değerlendirilebilir tabii ama grup zaten çok başarılı. ellen yerine başka bir yere katılmalarını tercih ederdim.:/

wice

Twice size ne yaptı da bu kadar nefret ediyorsunuz ? Nefret aptalca iğreniyorum sizden

Twicelightsss

1.yorum ???
Twice’In bir kaç promo alması neden böyle düşündürüyor?Şarkılarının yarısı İngilizce değil,Kpop müzikleri yapıyorlar.Ayrıca inkar etsenizde her şirket bu aralar Amerikada dikkat çekmeye çalışıyor.Zaten asyada oldukça popülerler.Global promo yapmaları gayet normal.
Neyse
Oncelar baya şaşırdı.Çünkü jype ve promo!? Jype sözleşme senesi gelince bir şeyler oldu🙂.

Twicelightsss

Kendi grupları promo alınca fanlar:😍🤩🌸💫global promooo.
Twice Amerika promoları alınca ve batı pazarına açılınca fanlar:😠😵😹🙈 tWiCe GlObAl bİr GrUp DeĞiLl!!!!nE GeReK vARrr!!!!

Last edited 16 gün önce by Twicelightsss
mariposa

ay resmen twice antileri dolu burada ulusu kız grubunu küçümsüyorlar cidden bıktım bunlarfan

Twicelightsss

Garipler ne diyeyim. İçlerindeki nefret o kadarr büyük. Saçma sapan avukatlık, toxiclik durumlarına giriyorlar. Zaten bu sitenin neredeyse yarısından fazlası twice antisi. Eski haberlerde bile iğrenç yorumlar yapmışlar toxicler.
Ulusun kız grubu olduğunu bile inkar eden birimleri var sitede. Bu yüzden çok takmayalım 🧚‍♀️.Twice her global promo aldığında daha çok agresifleşiyorlar🤭!

Ayşe

Twice icin Amerika bence çok fazla geç.. Bunla uğrasacagina Jyp Twice’i biraz solo aktivitelere yönlendirsin. Grup olarak ne kadar iyi olurlarsa olsunlar solo olarak diğer gruplara nazaran çok aktif değiller ve böyle giderse de geç kalmış olacaklar.

cansu

twice dan ziyade batıda iş yapabilecek olan grup itzy JYP’de