Benzer Yazılar

IOI’ın bu yıl kısa bir süreliğine bir araya gelmesi planlanıyor

IOI'ın bu yıl kısa bir süreliğine bir araya gelmesi planlanıyor

HABER: [ÖZEL] IOI, ‘K-Con + albüm + konser’ yıl sonuna kadar bir plan yapıldı

KAYNAK: Ilgan Sports via Nate

1. [+545, -37] Chungha solo olarak kendine bir yer edindi ve para açısından bunu yapmasına gerek yok, kabul ettiği için tam bir azize

2. [+347, -19] Jun Somi bunu geri çevirecek pozisyonda değil

3. [+326, -13] Merkezde Chungha’nın olması gerek

4. [+32, -5] Somi’nin yeniden değer kazanması için buna katılması daha iyi olmaz mı?

5. [+28, -10] Dağıldıktan sonra yine de bir araya gelmeleri de bayağı yapışkan bir hareket. Bir kereliğine olsa anlarım ama ㅋㅋㅋ

6. [+27, -4] Gugudan, Pristin, Weki Meki, DIA… diğer üyeler nugu resmen. Şirketler herhalde zararda ㅠㅠ

7. [+22, -12] Teknik olarak ilk sezon grubu oldukları için şovun deneme sezonu gibi oldular ve diğer gruplardan daha kısa bir promosyon dönemi geçirdiler.. Chungha dışındakiler başarılı olmadığı için bir araya geldikleri açık. Başarılar dilerim!

8. [+19, -4] Şu anda hepsi nugu, eminim bunu yapmak isteyeceklerdir

9. [+18, -2] Somi-ya, senin de katılman gerek.. solo çıkmak yerine buna katılırsan çok daha ilgi çekersin..

10. [+18, -1] Kendi grupları bayağı öfkelidir şimdi ㅋㅋㅋ

IOI'ın bu yıl kısa bir süreliğine bir araya gelmesi planlanıyor

KAYNAK: Naver

1. [+1,582, -72] Vay be… Chungha bayağı sadıkmış, sonuçta tek başınayken gayet iyi durumda

2. [+957, -170] Somi’nin çıkışını erteleyip IOI birleşmesine katılması daha iyi olmaz mı? Chungha kadar başarılı olacağını mı düşünüyor???

3. [+446, -30] Somi’siz bir birleşme mi?

4. [+364, -3] Weki Meki Mayıs ayında dönüyor, Sejung ve Sohye dizi çekiyor, bu haber çok mantıksız

5. [+154, -10] Beş yıl sonra bir araya geleceklerine söz vermişlerdi, daha erken bir araya gelmeleri bunu yalnızca para için yaptıklarını gösteriyor ㅋㅋ amaçlarını hemen görebiliyorum

6. [+139, -12] Dağıldınız bitti işte ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ dağıldıktan sonra hiçbiri başarılı olmadığı için bir araya geldiklerini görmek çok üzücü

7. [+71, -0] Bence YG gazetecisi bu haberi uyduruyor çünkü Burning Sun skandalından önce böyle bir haber çıkmıştı, şimdi Seungri’nin tutuklanması konuşuluyorken yine çıktı ㅋㅋ

8. [+64, -1] Bu haberi bir YG gazetecisi yazdı

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+204] Bence Chungha artık bu grup için fazla büyük. Bu yıl en büyük hit şarkısını çıkardı ve solo şarkıcı olarak sektörde yerini edindi. Şu anda kendine odaklanması lazım.

 

Kaynak: Netizenbuzz

21 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Exovelvet

I.O.I birlikteyken ne kadar sevsem de Chungha’nın solo kariyeri için bu iyi olmaz. Şuan yükselişteyken solosuna odaklanması onun için daha iyi olur.

Funda

Somiye karşı normalde bir şey hissetmiyorum fakat artık şu netizenler yüzünden Somi şarkı çıkarınca en çok ben destekliycem. Bıktım aptalca komuşmalarından.

Ydrcns***

Produce zamanlarında chungha’yı deli gibi destekledim. Bana göre dans konusunda birinci sezonun açık ara birincisidir. Vokal olarak daha güçlü üyeler vardı ve öne çıkamadı ama kötü bir vokal değil. Karakteri de çok iyi. Programda Heo Chanmi, Somi ve Sohye’ye verilen boş ekran vaktinin çeyreği Chungha’ya verilseydi. Daha önce fark edilirdi. Tabii ki netizenler eleştirebileceklerine baktıkları için çoğu yetenekleri göremiyorlar… Birinci sezonda sırf visual yüzünden çok yetenekli şarkıcılar elendiler. Bu beni çok üzüyor. Chungha gibi birkaçının şu an iyi olduğunu görmek tek teselli

stunnn

ya insanalar mevki ve popülerliğe takmış durumda. Ses,dans ve görsel olarak I.O.I grubunda Chungha’dan çok daha iyileri var. Sadece Chungha’nın şansı, şirket ile olan işleri iyi gitti ve soloyu taşıyabildi. Diğerlerinin hiçbir eksiği yok hatta fazlası olan kızlar var grupta… sırf popüler olamadılar diye bu muammele çok saçma. Bence IOI bir bütünken şuan ki tüm kız gruplarından iyiler…tüm tarzların ve renklerin çok iyi birleşimi gibiler. İyi olmadıkları tek bir nokta yok birlikteyken.. varyete dahil. Keşke hiç dağılmayıp çok daha ileri gitselerdi ama olmayınca olmuyor. Ben şahsen hepsinin bir arada görmekten çok mutluluk duyarım.

May

Bence ses dans ve görsel birleşimi en iyi olan Chungha. Ve kesinlikle şu an bu Chungha için iyi olmaz çünkü yükselişte ve tek başına gayet güzel ilerliyor. Grupta cazibesini gösteremiyor ve arada kaynıyor. Ben IOI dayken Chungha’yı farkedememiştim bile resmen. Birde bence şirket ve şans meselesi de değil. Diğer kızlardan daha iyi şirkette olanlar daha çok reklamı yapılanlar var. Chungha gerçekten 1.sezonun kazananı bunu kabul etmeliyiz.

Stunnnnn

En iyi olsaydı grupta öyle ya da boyle farkederdin zaten…. iyi olan her yerde iyi misal Hyuna… cok saçma bir düşünce tarzı. Chungha başarısız değil zaten ama onu yererken diğerlerini gömmek çok saçma. Gerçekten grupta her yönden ondan cok daha iyileri var çünkü. Ayrıca Chungha kadar reklamı yapılan hiç kimse olmadı digerlerinden. Chungha soloydu bir kere bu başlı başına farklı.

Exovelvet

I.O.I da kasıtlı olarak öne çıkarılan üyeler vardı.Chungha’ya verilen partlar da belliydi.-Hyuna örneği zaten başlı başına saçma çünkü grupta en ön plana çıkarılan kişiydi ve 4M zaten beş kişilik bir gruptu- Haliyle diğer üyelerin arasında bilerek istenerek kaynatılmaya çalışıyordu. Crush zamanında bunların haberi bile çıktı bakabilirsin.Ama MV falan dışında en çok Chungha dikkat çekiyordu-showlarda falan- çünkü bireysel yeteneklerini sergileyebiliyorlardı.Ve hayır ses+dansta grupta en iyi Chungha’ydı. Hala da öyle. Pinky ile Chunga dans+vokalde hep en iyiler oldu. Ve reklam konusuna gelince I.O.I da iken reklam falan yüzü gördüğü yoktu-grupça olanları saymazsak-Solo olarak çıkış yaptı insanlar ne kadar yetenekli olduğunu gördü, dikkat… Read more »

Esma

Burada Chungha’nın kötülendiğini düşünmüyorum. Demek istediği sadece Chungha’yı yüceltip diğer kızları yermek saçma, anladığım kadarıyla? Chungha tabii ki çok iyi. Ama diğer kızlar da çok iyi. Misal Sejeong ve Yeonjung vokali çok çok iyi. Yoojung hem rapı hem vokali hem de dansı çok iyi. Diğer kızlar da aynı şekilde. Hepsi çok yetenekli ama netizenler diğer kızları kötüleyip sadece Chungha’yı övüyorlar. Diğer kızlara nugu diyor. I.O.I’da ki kimse bunu haketmiyor. Yorumu yapan kişi de bana göre bunu anlatmak istemiş. Tabii yanlış anlayan ben de olabilirim 🙂

Stunnnnn

Teşekkürler 👏

May

Birincisi yermek ve gömmek aynı anlama geliyor. Ikincisi diğer kızları yerdiğimi sanmıyorum bana göre en iyisinin olduğunu düşünüyorum. Üçüncüsü bana düşünce tarzın saçma deyip Hyuna örneği vermen aşırı saçma çünkü her ne kadar çok sevsem de Hyuna 4M ün en yeteneksiziydi. Exovelvetin dediği gibi reklamı çok iyi yapıldı. Ve yine Exovelvetin dediği gibi öne çıkarılan üyeler vardı Chungha bu yüzden dikkat çekemiyordu yeteneksiz olduğu için değil. Birde kendinle çelişmen de harika. Hem bana iyi olsaydı farkedilirdi diyorsun hem de popüler olamadılar diye bu muamele çok saçma diyorsun. Senin tezine göre diğer kızlar madem iyiler neden popüler olamadılar?

CaratLo/\e

Nayoung (PRISTIN) iki gruba liderlik yaptı/yapıyor. Sejeong (gugudan) solo çıkışıyla ödül aldı ve gayet başarılıydı.Chaeyeon (DIA) güzel bir MC ve oyuncu oldu.Kyulkyung (PRISTIN) Çin de çok tanınan bir kız şarkı çıkardı ayrıca bir çok programa katılıyor. Sohye oyunculukta ilerliyor. Yeonjung (WJSN) harika bir sese sahip Ost seslendirdi.Yoojung (Weki Meki) şarkı söylemede rap yapmada dans etmede variety show konusunda iyi . Mina (gugudan) oyunculuk yaptı ve istediği kiloya düşebildi gayet hırslı ve çalışkan bir kız .Doyeon (Weki Meki) Law Of The Jungle ve Running Man gibi önemli showlara katıldı.Somi çok fazla tepki alsada küçük yaştan beri bu sektöre karşı dayanıyor Sixteen… Read more »

May

Diğer kızlara yeteneksiz demedim zaten onun tezine göre konuştum ki ben IOI da Chungha biaslı birisi değildim ve şu an tüm kızların gruplarını da takip ediyorum. Ama bana onu kötü etkiler gibi geliyor ve ben yazan kişinin grupta ondan çok çok iyileri vardı demesi üzerine yazdım yorumumu. Yani tüm kızları tanıyor ve seviyorum. Sadece Chungha nın başarısının şansa ve şirkete bağlanması mantıksız geliyor çünkü vokal dans visual birleşimi en iyi olan üye bana göre ve kişiliği de aynı şekilde, mükemmel bir insan. Skandal çıkmasın, sorun olmasın diye instagramını bile kapattı. Çok fazla uğraştı ve şimdi karşılığını alıyor. Başarısı asla şans… Read more »

CaratLo/\e

Ben de sadece şansa ve şirkete bağlamadım diğer kızlardan farklı olarak bunlara da sahipti dedim.Tabiki çok yetenekli bir kız ve çokta güzel bir kişiliği var.Sadece PRISTIN de benim gözümde çok iyiyken şirketi yüzünden kızlar cb yapamıyor aynı şekilde diğer gruplarda şirket konusunda pek şanslı değil bu yüzden dedim.Belki de ben Chungha+Kyulkyung biaslı olduğum için dikkatimi çekiyordu emin değilim.Kızlar çok az bir arada oldukları için de kendilerini tam olarak gösteremediler gibi hissediyorum o yüzden tekrar bir araya gelmelerine sevinirim.Dediğim gibi kendi promosyon dönemleri dışında uygun oldukları bir zaman umarım böyle bir plan yapılabilir.

CaratLo/\e

Chungha zaten çok yetenekli ve kişiliğine asla laf edemeyiz sadece diğer kızlarda yetenekli olmasına rağmen Chunga + olarak iyi bir şirkete ve şansa da sahipti.Ben Chungha ve Kyulkyung biaslı olduğum ve onlara dikkat ettiğim için bana geri planda gelmemiş olabilirler belki ama Somi dışında diğer kızlar eşit gibime geliyordu Somi de birinci olduğu için ön planda olması doğaldı.Dediğim gibi promosyon zamanları dışında uygun oldukları bir zaman umarım bir arada görebiliriz.PRISTIN üyesi olan iki kızımızla hiç bir arada göremiyoruz diğer IOI üyelerini gerçi PRISTIN üyelerini kendi üyeleriyle beraber de göremiyoruz işte şirket kelimesini de bu yüzden dedim.Ayrıca umarım Weki Meki bu… Read more »

May

Diğer konuların hepsine katılıyorum ve senin yorumuna ters bir yorum yapmadım. Ilk yazan kişiyeydi tepkim.O tamamen şansa bağlamış gibi konuşmuş. Ben de IOI seven birisi olduğum ve dediğim gibi ilk başlarda Chungha biaslı olmadığım için söylediklerine katılıyorum. Özellikle diğerlerine kıyasla PRISTIN’e. Çok iyi çıkış yapmalarına rağmen harcanıyorlar şu an. Diğerlerinin sorununun şirket olduğunun da farkındayım yanlış anlaşılmasın. Ben yorumu yazan kişinin tezine göre konuştum sadece. Kızlara antilik yaptığım ya da yeteneksiz bulduğum yok. Ama Chungha bebeğim orası ayrı 😀

CaratLo/\e

Chungha benim için de çok ayrı Lo/\e ve Carat dışında bir fandoma girecek olsam kesin Byulharang olurdum ama diğer 10 kıza haksızlık yaparmış gibi hissediyorum.Bir nevi anne gibi hiçbirini ayıramıyorum. 😆

May

Umarım hepsi çoook başarılı olurlar. Bu arada ben de hem Carat hem Lo/\e ım. Hepsi çok çok çook başarılı olsunlar hepsi çok hakediyor 😀

CaratLo/\e

Hem de IOI seviyorsun sanırım baya benzer zevklerimiz var.Tanıştığımıza memnun oldum.Tartışmak yerine fikirlerimize saygı duymamıza da sevindim 😁

May

Ben de tanıştığımıza çok memnun oldum 😀 Fikirler güzelce anlatıldığında neden tartışalım ki 😀

CaratLo/\e

Haklısın ama şu ortamda çok fazla ağla,hadi git şimdi,boş konuşma gibi şeyler okuyuduğum için böyle konuşabilmek gerçekten çok güzel oldu.😊

May

Çoğu yaştan kaynaklı gibi geliyor bana ama yine de ön yargılı davranmayım 😀

Yeni Yazılar