Benzer Yazılar

Jun Somi’nin solo çıkışı ertelendi

Jun Somi'nin solo çıkışı ertelendi

HABER: [ÖZEL] Jun Somi’nin solo çıkışı Mayıs ayı sonuna ertelendi

KAYNAK: Sports Donga via Nate

1. [+906, -25] Sürekli önüne engel çıkıyor, acaba ünlü olmak onun kaderinde var mı merak ediyorum.. çıkışı ya iptal ediliyor, ya erteleniyor..

2. [+732, -20] YG şu anda iyi bir zamanda değil. IOI dağılır dağılmaz çıkış yapsaydı daha iyi olurdu, imajını tamamen tüketti.

3. [+595, -24] Gerçekçi olalım: YG skandallarla o kadar meşgul ki çıkışı erteleniyor…

4. [+60, -1] Çıkışı artık çok geç değil mi ya? Onu zaten çok fazla gördük..

5. [+48, -0] Hiçbir şey iyi gitmiyor

6. [+41, -1] ITZY ile kusursuz olurdu. Solo olarak başarılı olmak tamamen şarkının iyi ya da kötü olmasına bakıyor. Chungha ya da Hwasa gibi iyi bir şarkı alabilecek mi acaba.

7. [+32, -4] JYP’nin onu atmasının bir sebebi var ㅋㅋ

8. [+30, -2] Çıkış yapmamış birine göre imajını o kadar çok kullandı ki şimdiden sıkıldım ondan ㅠㅠ

9. [+30, -3] Bence bu onun şanssızlığı falan değil, bence stajyerlik döneminde bir sorun yaşadı? Belki ünlü hastalığına yakalanıp tembelleşmeye başladı? Gerçekçi olalım, JYP kız grubu sektörünü domine eden şirket, Jun Somi bundan niye isteyerek vazgeçsin? JYP’nin ondan vazgeçtiği açık;;

10. [+21, -0] YG böyle işliyor. Normal bir şeymiş gibi her şeyi erteleyip duruyorlar. Albümleri de hiçbir şey yokmuş gibi tüm bir yıl erteliyorlar. Bu yüzden insanlar zaten “niye YG ile anlaşma imzalarsın ki?” diyor.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+253] Somi ve Daniel’in kariyerinin gidişatına bakınca Jang Wonyoung olsam amma korkardım

 

Kaynak: Netizenbuzz

25 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
,,,

Veee YG bir sanatcisini daha curumeye mahkum eder

KINGBANG

LEE HI , CL , AKMU , IKON … Bunlar YG’ye gireli seneler oluyor. Yani YG 3 büyükten biri sayılan normal bir şirketken. Fakat şimdiki olaylar ortada , hadi diyelim skandallardan önce katıldılar ama YG’nin nasıl bir yol izlediğini bilmiyorlar mı ? Bir insan kendi hür iradesiyle nasıl YG’ye gidebilir ? CL yılların sanatçısı resmen Amerikaya atıp bıraktı , Lee hi sesi en çok sevilen sanatçılardan biri resmen kadının idol hayatını bitirdi . Aynısını yaşayacaklarını bilmiyorlar mı ? IKON üyeleri kaç sene oldu hepsinin elinde kendi şarkıları var ama hepsi solo çıkış yapmaktan umutsuzlar. Sanatçılarını bu sekilde harcayan birine neden… Read more »

Helen

Artık devir dönem değişti. Her şey olduğundan daha hızlı tüketiliyor, doğru, ama artık insanlar bir grubu tanımak istediğinde de en güzel ve popüler üyeye odaklanarak hayran olmuyor. Ancak Somi solo olarak sektörde en fazla kaç sene tutunabilir ki? Dört, beş? Daha sonrasında ne olacak? Kariyerine oyunculuk yaparak mı devam edecek? E, o zaman kendini neden idol hayatı saçmalığının içine atarsın? Herkesin aksine ben Somi’nin yeteneğinin güzelliğininde önüne geçtiğini düşünüyorum. Sadece sesinin tonu pek benim kupumda değil. Suzy için ne yaşandıysa onun geleceği içinde aynısını öngörüyorum ben. YG zaten şu an orama solo burama solo diye diye nabız yokluyor, Somi’ye göstereceği… Read more »

Flumroi

Yabancı hayran yorumu cidden haklı nedir bu Produce serilerinin 1.lerinin kaderi.
Somi kızımın artık keşke solosunu görsek

Öl de ölelim Jessica reis

“Gerçekçi olalım, JYP kız grubu sektörünü domine eden şirket” Wonder Girls güzel şarkıları olan bir grup ama 2. jenerasyonun tepedeki pozisyonlarında değil. Miss A’de sadece Suzy kaldı, zaten zamanında da olağanüstü etki bırakan bir grup değillerdi. F(x) ve 4Minute ile hemen hemen aynı seviyedeydile, Sistar bir üst kulvardaydı. Twice aldı başını gitti, gerçekten büyük bir etkileri var. ITZY şu anda tamamen şişirilen bir balon durumunda benim için. Spotify’da iki milyon takipçileri var ve sadece iki tane şarkıları var. O kadar popüler olan Twice da iki milyon takipçiye sahip. Kızlara sözüm yok ama sadece iki şarkı ile iki milyon takipçi… İlerleyen… Read more »

May

Kesinlikle sana katılıyorum doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar diğer insanları takma sen ❤️

Öl de ölelim Jessica reis

Sırf onlar gerçekleri görmek istemiyorlar diye bizim de gerçekleri söylemeyi bırakacak halimiz yok. Sadece iki şarkı ile kim iki milyon takipçi kazanmış da ITZY kazansın. BP’in reklamlarına sallayıp duruyorlar ama kendilerinin reklamı yapılınca başarı oluyor.

Öl de ölelim Jessica reis

Wonder Girls Kore’de kalsa daha popüler olurlardı, Amerika’ya açılmaları da JYP’nin hatasıydı, haklısın ama sonuç bu. İnkar etmenin bir anlamı yok. Ben zaten etkileri yok demedim ama daha etkili kız grupları var. Miss A için de Suzy çok popüler evet ama Hyuna ne olacak? Hyuna müzik sektöründe Suzy, Miss A ve hatta 4 Minute’den daha üst bir seviyede. Üstelik Suzy oyunculuk falan da yapıyor ama Hyuna sadece müzik sektöründe ve etkisini sorgulamaya gerek yok. ITZY için söylediklerimi hâlâ savunuyorum. Red Velvet ile karşılaştırılacak demişsin ama hangi açıdan? Hatırladığım kadarıyla çıkış şarkılarında yüksek nota yoktu ama Wendy’nin meşhur “Shine on me”si… Read more »

DaRa

Açıkcası banada itzy şişirilmiş geriyor öyle aman aman bir grup oldugunu dusunmuyorum😒görsellik olarakda oyle asiri vav cok guzel diyecegim bi kiz yok grupta

Rookie00

seni kucaklamak istiyorum….

Nö9

rv ile kıyaslanacaklar fjfkdmdk rv balonlarla kıyaslanabilecek bir grup değildir. ne kadar kıyaslarlarsa kıyaslasınlar asla bir noktaya ulaşamazlar. rv yeteneğiyle o sahnede duran bir grup, şirketinin gücüyle reklamıyla değil.

Rookie00

İtzy Red Velvet in yaninda ÇÖP ! Aksini iddia eden kuduruktur!!!!

Öl de ölelim Jessica reis

Çöp falan demeseydin keşke. Bunlar hoş olmayan ithamlar. Ben de Red Velvet’in yetenek açısından çok daha iyi olduğunu ve küçümsenmelerinin saçma olduğu düşüncesindeyim ama hakaret etmek bize hiçbir kazanç sağlamaz❤️

Kedy

Yahu BigHit TXT’ye ne zaman büyük reklam yaptı Allah aşkına, asıl ITZY reklamın alasıyla çıkış yaptı. Ryujin ve Yuna BTS Highlight Reel kısa filmlerinde oynadı, Ryujin Mixnine’a katıldı, Yeji The Fan’da yarıştı, Chaeryoung Sixteen’deydi zamanında. Bu kızlar çıkış yapana kadar halkın gözü önündeydi zaten insanların tanıması da buna bağlı olarak gelişti. TXT sadece normal bir grubun çıkış promosyonuna sahipti o da Bang PD’nin çocuklar BTS ile aynı şirkette diye rehavete ermesinler emekleriyle bir yere gelsinler istediğindendi. Ayrıca Kore halkının kız gruplarına streamin alasını yaptığını biliyoruz bu yüzden TXT listelerde çok tutunamadı ama erkek grupları hep daha çok albüm sattığı için… Read more »

May

En çok beğeni alan yorumda haykırdım o kadar haklı ve komik ki artık etkisi geçsin diye 10 kez üst üste okudum ama böyle doğru tespit anca bu kadar yapılırdı..

Fearless

ITZY onun için büyük bir şanstı keşke JYP’de kalmak için biraz daha çaba gösterseydi 🤔

BlueElf

Öncelikle JYP’den Somin kendi isteğiyle ayrıldı ve YG’yede geçmedi önce şirketsiz kaldı kendine gelen teklifleri değerlendirdikten sonra BL’yi seçti sözleşmesini bilemezsniz ama belki kafasındaki müziğe daha uygun olanı BL sunmuş olabilir çünkü İTZY ile çıkış yapsa başarılı olacağını kendisi de biliyordu bu su götürmez ama şirketin yıllardır Somini oyaladığı da bir gerçek kız Twice zamanında Twice ile çıkış yapacak denilen seviyedeydi ki Twice kızlarıyla çokta yakındır aynı zamanda İTZY kızlarını destekleyin onlardan nefret etmeyin söylemlerinde bulunmuştur ayrıldıktan sonra bile. Ama aklındakilere uymayan birşeyler oldu ki şirketsiz kalmak uğruna JYP’den ayrıldı. Black Label YG’nin aksine daha solo sanatçılarla çalışan ve bünyesinde… Read more »

May

Somin değil Somi

babytiger

yg hiç bir idolünü umursamıyor. somi’ye yazık olacak.

Raven

yg’ye girerek büyük bir hata yaptı… keşke JYP’de kalmak için kurallara uysaydı

stunnn

bazı insanlar şansızdır bir şeyleri elde etmek için illa çok zorlamaları gerekir… bu kızda öyle… şansız sadece

Jenny

Kang daniel ve somi aynı kefede değil ki? Daniel’in davası olmasına rağmen forbes’te en etkili 4.kişi seçildi 3 aydır hiçbir şey yapmamasına rağmen marka sıralamasında 3.sıradaydı ve reklamlardan en çok gelir elde eden idol oldu. Kimse de onun rekorunu kıramaz

kpop

Bi insan neden kendi isteğiyle jyp den çıkıp YG ye giderki ha Black label ha YG ikiside aynı. Elbette kapalı kapılar ardında ne yaşanıyor biz bilemeyiz, yapılan sözleşme ona uymamış olabilir itzy nin konsepti ve şarkılarını beğenmemiş olabilir solo yapmak istemiş olabilir ama yıllardır jyp de stajersin sixtteen e çıktın produce e girip ioi ile çıkış yaptın az çok diğer şirketler hakkında bilgin vardır, sektörde ki sunbaeleri ve hoobaeleri de görüyorsun, pek çok şey görüp yaşamışsındır, sektördeki diğer kişilerle şirketler koşulları, albüm şarkı çıkma süresi herşeyi konuşuyorsundur. Black Label nasıl bi sözleşme sundu ki kabul etti? Habire hala çıkışı erteleniyor….… Read more »

DaRa

Bildiğim kadarı ile jyp den kendi istegi ile ayrilma jyp onu istemedi ve sirketten gonderdi

Esma

Öyle bir şey yok? Nasıl çıktığı hakkında kimsenin bir bilgisi yok

Yeni Yazılar