IZ*ONE’un yeniden çıkış yapması planları suya düştü

44
3553

nisi20210315 0000706552 web 20210315085050 20210707083704111

HABER: IZ*ONE’un yeniden bir araya gelmesi planları başarısız oldu… sololara dönüş

KAYNAK: Insight via Instagram

1. [+382] Dağılmadan gruba devam etmeleri bana çok tuhaf gelmişti…? Hileden dolayı etkilenen mağdurlar varken nasıl gruba devam edebildiler?

2. [+215] Grubu dağıtıp sonra yeniden birleştirmek haksızlık olurdu, özellikle IOI ve Wanna One dağılmışken ㅡㅡ

3. [+185] Bu grup hileli değil miydi?

4. [+58] Böyle gruplarda hiçbir zaman istendiği gibi olmaz~~~ çünkü hepsi farklı şartlarla, farklı ajanslarla sözleşme imzalamış durumdalar..

5. [+45] IZ*ONE da mağdur, bunu mahkemede de söylediler, sanki hileyi kendileri yapmışlar gibi davranmayın

6. [+9] Kendi yollarında iyi şanslar dilerim

7. [+23] Sırf diğer ‘Produce 101’ grupları dağıldı diye IZ*ONE’un birleşmeyi düşünmesi ‘haksızlık’ olmuyor. IZ*ONE da dağılmak zorunda diyen bir kural yok. Bunun neresi haksızlık? Bu resmen ‘senin kadar çok çalıştım ama Seul Üniversitesi’ne giremedim, o yüzden sen de giremezsin’ demek gibi bir şey. Hepsinde zamanlamaya ve ajanslarına bağlı olarak farklı durumlar yaşanıyor… Bazılarınız gerçekten grup tekrar bir araya gelirse çok kıskanacak orası kesin ㅋㅋㅋ

8. [+6] CJ hisseleri düşecek o zaman..

9. [+3] ㅋㅋㅋㅋㅋ Birleşme yüz binlerce bağış toplayabildikleri hakkında bayağı konuşulmamış mıydı ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ ne büyük zaman kaybı ama

10. [+10] Onları bireysel olarak destekliyorum ama diğer gruplar dağılmak zorundayken IZ*ONE’un yeniden bir araya gelmesi hiç adil değildi zaten.. doğru olan şey onların da dağılması!

11. [+4] Wanna One ve IOI birleşemedi, IZ*ONE’un birleşmesi mümkün değildi

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+66] Gerçekçi olursak grup daha birkaç ay öne dağıldı, P101 şovundan çıkan diğer gruplar yıllardır birleşemiyorken IZ*ONE dağılır dağılmaz birleşmeleri hakkında konuşmalar başladı. Elbette şirketleri bu kızlardan bazıları için çoktan planlar yapmıştı ve grubun aniden birleşmesi planları bozardı (flop olsun ya da olmasınlar)

 

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikYoo Jae Suk 6 yıl sonra FNC’den ayrıldı, Antenna’ya geçeceği söyleniyor
Sonraki İçerik[THEQOO] Kim Heechul ve Momo çifti ayrıldı
guest
44 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Got lalesi

Bu gruplarin amaci zaten 1-2 yil sonra dagilmakti ioi w1 falan bile dagildi izone mu dagilmayacakti her yil bu gruplarin birlesecek kalici grup olacak dedikodusu cikiyo dagilmasini bu kadar dert edecekseniz fanlari olmayin (hala ioi’in dagilmasni dert ediyorum bu arada✨)

tut cebimi burdan gidelim

ioi.. kanayan yaram

Got Lalesi

Ioi benim de kanayan yaram mlsf

jeyan

X1 ve IOI…

İrem

11. [+4] Wanna One ve IOI birleşemedi, IZ*ONE’un birleşmesi mümkün değildi

Programın asıl amacı bu proje gruplarını oluşturup vakti gelince dağıtmak.Ne istiyorsunuz anlamadım her grup için aynı tantana yapıldı.

SUNMI

En azından bu kurala sadık kalabilirler.

aespa antilerine beyin vakfi

Fanları olan arkadaşlarım vardi dagilinca baya uzulmuslerdi
Ama bana sacma geliyor sonuçta proje grubu 2 3 senede dagilacaklaei belli niye bu kadae baglaniyorki

aespa antilerine beyin vakfi

aslında BANA GÖRE sadece proje grupalei degil hiç bir gruba çok fazla baglanilmamali kendi tercihleri insanların tabiki ama intihar edenler bile oluyor ya da depresyona girenler sacma buluyorum

betül

Aynen daha programın başında bile diyorlar grubun kaç yıl aktif olacağını.

what was the reason

o gruptan solo potansiyele sahip tek kisi var o da chaeyon.

Y-young

Chae bence birinciliği hak ediyordu

what was the reason

kesinlikle

æ my

Herkes i.o.i ve wanna one dağılmıştı iz*one birleşmesi haksızlık olur diyor ama kimse X1’ın kurulur kurulmaz dağıtıldığından bahsetmiyor. Her grup için aynı hile iddası vardı ama cefasını X1 çekti sefasını da W1 ve iz*one. I.O.I içinse bence tam olarak yoğun bir promo yapılmadı diye düşünüyorum.

Sel cheshire

İoi sadece 7ay promo için imza attılar ve 7ayda 3 albüm 3 başarılı title ve başarılı dizilerin ostlarını söylediler bilmem kaç programa çıktılar bence gayet iyi değerlendirdiler

*****

5. [+45] IZ*ONE da mağdur, bunu mahkemede de söylediler, sanki hileyi kendileri yapmışlar gibi davranmayın

Gruba hileyle giren üyelerin bundan haberinin olmadığını söylemeyin komik oluyorsunuz

dancingqueen

Çok sevdiğin bir yemeği seviyorsun diye durmadan yemeye devam edersen karnın ağrır. IZ*ONE için de aynı şey geçerli, tadında kalmalı bence.
Ki hileli grup diye kötü bir itibarı olan grup için bu kadar medya oyunu CJ ve MNET’in (aynı şey de olabilir bilmiyorum) açgözlü davrandığını, hala IZ*ONE’ın etini kemiğini sömürmeye çalıştığını gösteriyor

Miyari

5. [+45] IZ*ONE da mağdur, bunu mahkemede de söylediler, sanki hileyi kendileri yapmışlar gibi davranmayın

Mağdur olsalar belli ederlerdi hallerinden gayette memnunlardı kusra bakma netizen. Bir de galiba hepsi solo çıkış yapacak başarılı olacalarını düşünmüyorum şahsen ama şu yönden iyi IOI üyelerinin çoğu kendi şirketindeki kız grubuna katıldı ve tekrardan debut yaptı grup popüler olmadı.

Last edited 27 gün önce by Miyari
tut cebimi burdan gidelim

sakura nın bighit e geçeceği ve wonyoung un yg nin yeni kız grubunda olacağı söylentileri vardı açıkçası wonyoung un yg tarzına pek uyduğunu dusunmuyorum.

tut cebimi burdan gidelim

ama sakura bightin yeni kız grubuna yakısır bence.

aespa antilerine beyin vakfi

Yanlis mi hatırlıyorum bilmiom ama bu grupta yena diye bir kiz varmış sanırım o da EVERGLOW a gececek diyorlardı

betül

Eg yakın zamanda CB yaptı olsaydı o zaman olurdu ya da bilmiyorum grubun birlesmeyeceği yeni belli oldu,yakında açıklama gelir belki.

Şahsen istemiyorum. Koreliler şirket Çin’e bağlı olduğu için ve Yiren’in desteği yüzünden grubu pek sevmiyor. Onun açısından zararlı bir durum olabilir.

CHANEL

Wonyoung şirketi starship ki starship böyle gelecek vadeden bir kızı asla bırakmaz çok grubunu hazırladı diyorlardı

what was the reason

bence de wonyoung yg tarzinda degil. yg sarki soyleyeni sirketine aliyor. wonyoung yeterli degil.

Last edited 28 gün önce by what was the reason
marquedefleur

wonyoung şirketinden ayrılmadı fakat yg’nin yeni kız grubu diğer gruplarından farklı olucak diye dedikodular vardı. alışılmış yg tarzından farklı olucak , cute olmasa bile fresh bir havaları olabilir.

tut cebimi burdan gidelim

tahmin sayfalarını takip ediyorum ve cogu girl crush konseptine sahip olmıcak diyordu yani alıştığımız yg nin tarzından deil, en merakla beklediğim grup

Miyari

Wooyoung’un YG geçtiği falan yok kız hala Starshipte starshipin gönderilerine bakarsan görürdün YG olmadığını

betül

Bakalım Mnet bu sefer ne yapacak. Pek netizen haberi görmedim ama Ağustos ayında Mnetin yeni kız grubu için programı başlıyor. Japon,Çin ve Kore’den stajyerler olacakmış. 9 kişi olacağı söyleniyor.5 yıl süreli bir grup olacakmış. 3 ülkede de kanallarda yayınlanacakmış.Eğer grup tutarsa çok güçlü olurlar gibi duruyor;IOI,Wanna One,İzone başarısını düşünürsek Planet Master (MC) Yeo Jingoo[1] K-pop Masters (mentors)[6] Sunmi Tiffany Young Vocal/Dance Masters (trainers)[7] Back Kooyoung (dance) Jang Juhee (dance) Lim Hanbyul (vocals) Jo Ayoung (vocals) Koreli yarışmacıları ( şimdiye kadar belli olanlar) Yujin (CLC) Jiwon ( Cherry Bullet) Huening Bahiyyih ( Huening Kai ablası) Doah ( Fanatics üyesi ,Produce48 yarışmacısı)… Read more »

betül

Umarım bu sefer eline gözüne bulastirmaz Mnet.

Nick bulmak zor anam

Kainin ablası değil küçük kardeşi bu arada

betül

A öyleymiş…
Düzeltme için teşekkürler.

Miyari

Ben uzun süreleri bir grup olacaklarını duydum 5 yıl mı olmuş?

CHANEL

Hileli falandı ama ben çok seviyordum bu grubu izlemeyi görselleri tarzları vs elegant konsepti en iyi taşıyan gruptu bana göre keşke devam edebilselerdi

Kingkong - d.o cb

11. [+4] Wanna One ve IOI birleşemedi, IZ*ONE’un birleşmesi mümkün değildi.
Ah wanna one açık yaram.

yorum

En başta grup üyeleri de mağdur diye düşündüm çünkü onlar da hileyle seçildiklerini bilmiyorlardı ve o şekilde seçilmemiş üyeler için bile insanlar şüpheye düşmüştü,haksız yere imajı zedelenen üyeler de vardı. Ama grup dağıldıktan sonra hala devam etmeye çalışırlarsa bunda art niyet ararım kusura bakmayın.I.O.I ve Wanna One bile birleşmedi çok daha başarılı gruplar olmasına rağmen bu grup mu birleşecek yani yok artık.

kun

dagilacagi belli bir gruba hayran olup sonra da dagilmasin diye aglamak sizin aptalliginiz ya kesin cenenizi hepsi dagilacak iste

bersin

Bi ara ıoı tekrar bir araya gelecek diye haberler vardı ona noldu

MeiMei

bir birleşme yaptılar fanmeeting gibi ama sonrasını kimse bilmiyor yine de albüm veya cb gelmez bence

dancingqueen

MNET ve onun medya oyunları

Blinkto

Sakura bighite geçicek diyolardı-

aswium,minhoamaskzüyesiolan

e bir zahmet düşsün yani

marquedefleur

fanları değildim fakat şarkılarını seviyordum 🙁 sakura ve wonyoung nasıl işler yapıcak merak ediyorum.

Miray

bence asıl geri dönüş yapması gereken grup wanna one. tüm üyeleriyle sevilen, güzel hatırlanan, hali hazırda tüm üyelerin comeback’e hazırlanabileceği takvimi bulunan fırsatlara sahipler. daniel ceo, yakın zamanda comeback yaptı w1 için hazırlanabilir, jihoon dizi çekimlerini bitirdi, seongwu dizi çekimlerini bitirdi, idol içerik çekmiyor, jisung askerden geldi ve takvimi boş, jaehwan’ın takvimi boş, jinyoung’un grubunun temmuz ayındaki comebackinden sonra zamanı olacak, daehwi ve woojin grup comebacklerinden önce ya da sonra w1 için hazırlanabilir, minhyun nuest ile comeback yapmıştı w1 için hazırlanabilir, sungwoon’un takvimi müsait, guanlin davayı kazandı ve özgür. wanna one en azından 1 kere comeback yapabilir diye düşünüyorum

Suna

Ya şu işi yılan hikayesine çevirmeyin direkt başta dağılmayacak grup yapın herkes rahat etsin. I.O.I beklemekten nefrim soldu

pezevenkstanleryokolsun

Çok iyi olmuş hileli bir gruptu zaten