Jang Jae In, aldatan sevgilisi Nam Taehyun’u ifşa etti

11

Jang Jae In, Instagram hesabına gönderiler atıp sevgilisi Nam Taehyun’un onu aldattığını iddia etti. Gönderilerden birinde Nam Taehyun ve ‘A’ diye anılan bir kadının KakaoTalk konuşmalarından ekran görüntüleri yer alıyor. Diğer bir gönderide de ‘A’ ile Jang Jae In’in Instagram’daki yazışmaları var.

KakaoTalk konuşmalarında ‘A’, Nam Taehyun’a “Bana yalan söyledin, bir ay önce sevgilinden ayrıldığını söylemiştin, ama arkadaşım Yongsan’da bir sinemada seni Jang Jae In ile gördü” diyor. Nam Taehyun cevap olarak Jang Jae In ile ilişkisinin ‘belirsiz’ olduğunu, arkadaşının yanlış anladığını söylüyor. Sonra da “Sen benimle ilişki yaşamak istediğini söylemiştin” diyor, ‘A’ cevap olarak “Kız arkadaşından ayrılman şartıyla seninle ilişki yaşayacağımı açıkça belirtmiştim” diyor.

Daha sonra ‘A’, KakaoTalk konuşmalarının ekran görüntülerini Jang Jae In’e gönderiyor ve Instagram mesajlarından özür diliyor. Hala birlikte olduğunuzu bilseydim asla Nam Taehyun ile ilişki yaşamazdım diyor. ‘A’nın iddiasına göre Nam Taehyun ona ‘şirketim Jang Jae In ile ilişkimin bittiğini duyurmama izin vermedi’ demiş ama bu yalanmış.

Jang Jae In Instagram’dan şöyle yazdı:

“1. Birbirimizi yeni yeni tanıyorduk ama ilişkimizi açıklamaya sen karar verdin, beni ve şirketimi zor bir duruma soktun. Böyle yapacaktın madem ilişkimizi gizli tutmalıydın. Niye ilişkimizi açıklamayı bu kadar istedin diye merak ettim, şimdi anladım, meğer böyle şeyler yaptığın içinmiş. Nam Taehyun ve hayranları, bana kötü yorum ve mesajlar atmayı kesin. Başka kadınlar sessiz kalıp kabullenmiş olmalı, ama ben başka kadınların da mağdur olmasına göz yummayacağım. Sizden kendinize gelmenizi beklemiyorum ama en azından azıcık vicdanınız olmalı.

2. [Jang Jae In burada Nam Tae Hyun’un Instagram kullanıcı adını etiketlemiş] Bu kişi ‘Studio Vibes’da önceden bir anlaşmamız varmış gibi davranmamızı isteyen kişinin ben olduğumu söylememi istedi. Hiç sözünü tutmadığı için imajının mahvolacağından endişeleniyordu, ben de rol yapan kişi bendim demeyi kabul ettim.

3. ‘Studio Vibes’ üyelerine, grup konuşmasından ayrılıp sizlerle iletişimi kestiğim için çok pişmanım. Bu kişi diğerleriyle iletişim kurmamdan nefret ediyordu, özellikle de ‘Studio Vibes’ grup konuşmasında, bu yüzden gruptan ayrılmaya karar verdim.

Bunu ben kendim yazdım. Diğerlerinin de kendisi gibi yaşadığını düşünüyordu galiba. İyi insanlardan uzaklaştığım için kötü hissediyorum.”

Jang Jae In’in Instagram’ında şu an hiçbir gönderi yok ama biosunu şu şekilde değiştirmiş: “Hakkındaki tüm dedikodular gerçekti. Sadece ‘bir’ tanesi olmadığını biliyorum. Dile getirmeme izin verdiğin için teşekkür ederim. Hiçbir erkeğin sizi kontrol etmesine izin vermeyin. Hepsi bu.”

Nam Tahyun ve Jang Jae In, Nisan ayında birlikte ‘Studio Vibes’ şovunu çektikten sonra sevgili olduklarını duyurmuşlardı.

HABER: Jang Jae In aldatan Nam Taehyun’u ifşa etti “biraz utanman olsun”

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+2,844, -17] Bakın, bir insandan aldığınız izlenim asla yanlış değildir.. bu çocuk gerçekten bir pislik..

2. [+2,397, -41] Takdir görmek için kızlara bel bağlıyorsa kendine güveni yok demektir. Anneci erkekler en beterleri cidden.

3. [+1,902, -14] Taehyun yine Taehyun’luk yapmış

4. [+183, -0] YG gibi pis bir şirket bile ondan vazgeçtiyse bu adam gerçekten koca bir şerefsiz demektir

5. [+159, -1] ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Eminim herkes bunu tahmin etmişti ama düşündüğümden çok daha çabuk yaşandı ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

6. [+150, -1] Diğer kadınları Taehyun’dan kurtardığı için ödülü hak ediyor

7. [+132, -3] Böyle bir suratı ve karakteri olan bir adamın sevgili bulabilmesi beni şaşırtıyor

8. [+111, -0] Bu suratla aldatıyor mu bir de? Şaka gibi ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

9. [+103, -4] Bir p*ç olduğu yeni ortaya çıkan bir şey değil ㅎㅎㅎ

10. [+67, -1] İyi ki ifşa etmiş. İnsanlarla oynamayı sorun etmeyen p*çlerin herkesin önünde utandırılması gerek.

KAYNAK: Naver

1. [+5,220, -25] Vay be, ne güzel ifşa etmiş ㅋㅋ

2. [+2,186, -29] Televizyonda çok nazik davranıyor.. kamera arkasında ne kadar kötüydü de Jang Jae In onu ifşa etmeye karar verdi? İşte bu yüzden ünlülerin sadece göz boyadığına inanmak daha kolay.

3. [+1,897, -125] YG’den ayrıldığı için insanlar ona ikinci şans vermek istedi ama aralarında en ‘YG’ kişi o. YG bu çocuğun iljin tartışmasını ört bas etti. Winner YG’de en iyi kişiliğe sahip olan grup ama Nam Taehyun grubun tuhaf üyesiydi.

4. [+969, -22] Tam bir pislik!

5. [+471, -4] Boşverip gitmediği için diğer kadına da aferin.. iki kadın da iyi iş çıkardı

6. [+304, -2] Böyle bir adam için niye bu kadar olay yaşanıyor…

7. [+281, -2] Jang Jae In’in kendisini de skandala sokacağını bile bile onu ifşa etmesi çok havalı bir hareket

KAYNAK: Naver

1. [+11,004, -60] Jang Jae In halka ifşa etmeye karar verdi çünkü Taehyun’un şu anda başka kadınlarla oynuyor olmasından korktu ve elini taşın altına sokmaya karar verdi

2. [+4,743, -30] Ne kadar kendini beğenmiş bir adam ㅋㅋ bir köpek kadar değeri yok

3. [+3,899, -45] Fizyonomi bir bilimdir

4. [+2,584, -27] İnsanlar değişmiyor cidden

5. [+995, -2] İlişkisini halka açıkladığı halde bu kadar açık şekilde aldatmaya çalışan bir ünlüyü görmemiştim hiç ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+305] Daha fazla ünlü böyle şeyler yapmalı, ünlüler böyle pislik ünlüleri ifşa etmeli

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikBurning Sun gece kulübü bu haftasonu yeniden kapılarını açıyor
Sonraki İçerikNam Taehyun, sevgilisini aldattığı ortaya çıktıktan sonra özür diledi
11 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments