Benzer Yazılar

Jay Park, Japonya turu için yoldayken Kore bayraklı şapka taktı

Jay Park, Japonya turu için yoldayken Kore bayraklı şapka taktı

HABER: Park Jaebum, şapkasında Kore bayrağı ile Japonya yolunda

KAYNAK: Asia Today via Nate

1. [+877, -58] Ne kadar zeki ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ çok şirin

2. [+724, -49] Ne kadar aklı başında

3. [+489, -34] Onu Ocean dışında performansta izledim, hava çok kötüydü ve seyirci kısmı dolu değildi ama yine de çok tutkulu bir performans sergiledi. Sonuna kadar fan servis konusunda süperdi.

4. [+38, -27] İyi de o Amerikalı ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

5. [+26, -6] Dünya turu önceden planlandığı için gitmek zorunda. Japonya’dan para getir bize~!!

6. [+26, -13] Şirin

7. [+25, -10] Onu sevmem ama iyi bir hareket. Yabancı olup olmaması önemli değil, Japonya’ya Kore bayrağıyla gitmek cesaret gerektirir. Ne bu nefret yorumları?

8. [+21, -10] Şimdi herkes Kore bayrağı sticker’ı taktığı sürece Japonya’ya gitmeye devam edecek ㅋㅋㅋ

9. [+21, -20] Koreli bile değil ki, başka bir ülkenin bayrağını niye takmış

10. [+18, -12] Çok havalısın Park Jaebum!

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+80] Jay Park’ı s*keyim, ikiyüzlü herifin teki.

(Ç/N: Lil Pump Asyalılar için ‘çan çin çon’ yani ırkçı bir terim kullanmış ve Jay Park onu savunmuş, bu yüzden ikiyüzlü diyorlar)

Kaynak: Netizenbuzz

15 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Ajaa

Ailesi nereli diye merak edip araştırdım Koreli çıktılar.Şu Korelilerin yabanci ulkede dogan idollere Amerikali Kanadali demesi tuhaf sonucta mix degiller.Japonya’dan bu kadar para kazanip iki yuzluluk yapmalarida sacmalik sonucta orda idollere deger veren asagilamayan bir topluluk var para kazanmalarini sagliyorlar Yanlissam duzeltin JYP’deyken Korelilere gay demisti hala para kazaniyor olmasi sasirtici kendi Irkını neden asagilar ki bir insan ?

The Netizen

Aynen arkadaşıyla yazışırken “Koreliler Gay gibi” yazmıştı. İfşa olunca çok olaylar çıktı ve gruptan ayrılmak zorunda kaldı ya da JYP kendi çıkardı bilmiyorum. Ama JYP de YG gibi hiç umurunda değilmiş gibi davransaydı şu an hala grupta olurdu. Malum kimse YG gibi riyakar olamıyor. Ve burada Japonya ya konser vermeye gidiyor diye kore bayrağıyla gitmesi çok yalaka olmuş. Japonlardan para istiyorsun ama bir şekilde düşmanca davranıyorsun 🤷‍♀️ Korelisin tamam Koreli gibi davran ama Sana Japon gibi davrandığında ekmeğini suyunu biz veriyoruz demeye getiriyorlar. 🙁

Ajaa

Cevap için teşekkürler.Evet haklısın iki yüzlülük ve bence sinir bozucu . Zamanında Türkler şöyle böyle diye bizede küfür etmişlerdi show tv Kore’nin başkanini kullandı diye çok cahiller

Tori

bu adam hep sorunluydu 2pmden de bu yüzden gitmedimi zaten, oldum olası hiç sevmedim şu herifi

Zeynep Alyüksek

Lütfen konuyu ayrıntılarıyla öğrendikten sonra konusun. Lakin bir de kimse kimseyi yargılayamaz.

gezegentozu

Cidden sektörde ne kadar açık sözlü ayağına yatıp ilişkilerini halkın önünde yaşayan, yaş sınırlı klipleriyle ünlenmiş kişi varsa hepsinin karakteri bok gibi oluyor. Bir tane yaa ben her şeyi kamerada gösteririm deyip insan gibi davranan çıkamadı ya.

...

Chris Brown’u da savunup, eşcinsellere sallamışlığı var kendisinin

Riri

Ne kadar da saçma, boş ve halkının kalitesizliğini gösteren bir haber.

SUNMİ

Koreli olduğunu herkes biliyor

Zeynep Alyüksek

JAY PARK’ ı Beyonce ve JayZ kesfetmis size söz düstügünü sanmıyorum. Kalitesiz müzik,iki yüzlülük pehhh artik lütfen instagram hikayelerini az izleseydiniz ne kadar bos ve yersiz konustugunuzu anlardiniz.

Blueworld

Yazık… O kadar halt yiyip hala sahneye,televizyona çıkan kişiler varken Jay Park gibi kendi yağında kavrulan,kendi mücadelesini veren,etliye sütlüye karışmayan, tek derdi müziği,ailesi ve şirketinde olan sanatçıların fark edilmesini sağlamak olan adama yapılan yorumlar…. Yazık… Cidden. Keşke Kore’nin tek derdi Jay Park’ın daha küçük yaşta ne için olduğunu bile bilmediği, annesinin zoruyla katıldığı JYP seçmeleri olsa.

Tuğba

Ben seviyorum kendisini şahsen.Şapkayı o niyetle taktığını sanmıyorum o tarz milliyetçilik kasacak biri değil gibi.

Suna

Jay Park benim için gerçekten sanatını seven tutkulu şarkıcılardan biri. Bugüne kadar adam akıllı bir skandalı çıkmamışken onu böyle taşlamak doğru gelmiyor

Cansu

Bu adamın sadece Joah şarkısını seviyorum onu da biri coverlamıştı oradan biliyorum onun dışında diğer şarkıları bana kalırsa felaket bu adamın neyini seviyorlar ki

Suna

Sen müzikten anlamıyorsan bizi anlamanı hiç bekleyemeyiz zaten. Sessizce izle sadece.

Yeni Yazılar