Benzer Yazılar

[THEQOO] Kang Daniel ‘What are you up to’ ile çıkış yaptı

1. Düşündüğümden çok daha güzel!!!!!!!!! ㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ

2. Şarkı aklımda kalmadı, sesi ve vokal yeteneği düşündüğümden kötü

3. Şarkı iyi değil, vokal yeteneği de iyi değil

4. Basit ve sıkıcı bir şarkı…

5. Şarkı iyi değil ve sesi çok zayıf

6. Sesini sevmiyorum

7. Şarkı ve klip sıkıcı.. Performansı görmek istiyorum

8. Şarkıyı dinlemek kolay ㅋㅋㅋㅋ ama bu onun sesi mi? Sesi autotune gibi

9. Şarkıda eksik bir şeyler var ㅠㅠ ㅠㅠ

10. İyi bir performansçı ama çıkış şarkısı fazla zayıf.. Sahnede öne çıkmak için ne yapacak bilmiyorum

11. Beklentim yüksekti.. üzgünüm

 

Kaynak: Knetizen

76 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
KINGBANG

Somi ve Daniel solo için şimdilik yeterli değil . Bir grupta olup grubun en çok ilgi çeken üyesi olacak kişiler fakat solo için gerekli yeteneklere sahipler mi ? Şimdilik tartışılır .

danielk

Çok merak ediyorum yeterli olmak için ne yapmaları lazım? Daniel dans ve performans açısından sahneyi gayet dolduruyor sesine yakışan bir şarkı da yapmış daha ne olsun. Lütfen birde bu şarkıyı performansıyla izleyin. Her şey bir şarkıyı Hongki seviyesinde iyi söylemek değil gören de tüm idoller çok iyi şarkı söylüyor sanacak. Bazıları iyi şarkı söyler bazıları da dansıyla iyi performans sergiler Daniel gibi.

señorita

Kpopta çıkış yapmak için iyi görünümlü olmak yetiyor cidden bir şey yapmalarına çok da gerek yok, haklısın sndmkd grup içinde vokali sabit olanlar yine kurtarır şarkıyı ancak solo çıkış yapınca ve vokal 0 olunca performans kurtarmıyor yani, playback yaptığı konserlerini dinlersiniz artık, siz istediniz siz para yatıracaksınız buna :/ e biz de işte o zaman playback yapıyor deriz ağlamayın bak sakın wnkwkdldd

danielk

Bunu playpack yaptığı zaman konuşalım 🙂 Peşin peşin gömme şimdi te allahım ne meraklısınız jsjsjs

KINGBANG

Elbette dans yeteneği var ve performans açısından iyi . Fakat solo için bu ikisi yeterli değil . Elbette bütün idoller iyi şarkı söyleyemiyor ve grup olmanın mantığı da bu zaten , birinin eksiğini diğerinin kapatması .Kore’de solo çıkış yapacak birinin uzun süre sektörde kalması için görsellik , ses , dans , albeni ve olursa söz yazarlığı bunların hepsinden belirli bir düzeyde bulunmalı ama grup üyesinde 1 tanesi bile bulunsa yeter .Dansıyla performans sergileyenler genelde grup idolleri olur çünkü sololar sesleriyle sahneye hakim olur . Yaptığım ufak bir eleştiriydi , kimsenin emeğini küçümsemek haddim değil yalnızca sololar hakkında gözlemlediklerimi yazdım .… Read more »

Mini

Ses yok ve dans yeteneği var hmm o zaman dansçı olsaymış neden şarkı söylemeye yeltenmiş?

KINGBANG

Kardeş sen ne yırtık dondan fırlar gibi herkese laf yetiştiriyorsun ? Bi sal bizi be

Mini

Sana mı sorcam yorum yazarken? Cevabım sana bile değildi üstelik havlama o yüzden

SeulgiWendy

Ben şarkının kotu olduğunu düşünmüyorum ama Kore’de idol müziği bir çöküşte yani kimse idol müziği dinlemiyor aylık liste birincileri idol gruplar değil her yıl bir ay mutlaka idol grubu 1. Olurdu bu yıl yok hatta Haziran ayı en çok dinlenen şarkı Anne Marie 2002 adlı şarkı Koreli bile değil ben uzun yıllar sonra ilk kez aylık en çok dinlenen şarkının Koreli olmayan biri olduğunu görüyorum Kang Daniel ile alakalı değil insanların İdol müziğinde sıkılması ile alakalı. Şarkı bence hoş.

Cansu

Dediğine katılıyorum artık idol müziği basitleşti ve artık altyapılarda birbirine benzemeye başladı :/

SeulgiWendy

Bizim bildiğimiz dinlediğimiz Kpop tarzı müzik yapılmıyor maalesef bu yüzden şarkılar Koreden çok dışarıda daha çok beğeniliyor :/ Dediğin gibi hep benzer tarz şarkılar.

Cey

Dediklerinize sonuna kadar katılıyorum. Ki bence idol müziğinin bu düşüşünde Apop tarzına yaklaşma ve alakasız, “fazla” İngilizce kelime/cümle ekleme çabaları yatıyor.

Gamze

Hep söylerim; Somi ve Daniel fazla abartıldı. Ekstra bir yetenekleri yok! IOI harika ve Wanna one da esmer bir çocuk vardı. İsmini hatırlamıyorum ancak sesi muhteşemdi. Onu bekliyorum!

Gamze

İsmi Seong wu😂 Bu çocuğun sesi harika. İşte bu patlar..

Ahbe

Seongwu aşkım 💖 her şeyin en iyisini hakediyor

Cansu

Ben Seongwu’yu oyuncu olarak tercih ederim zaten piyasa da çok idoool var o da Sohye gibi oyunculukta ilerlemeli

Cansu

Olum eski niye atıyorsunuz sanki yanlış bir şey söyledik aptal mısınız nesiniz ya

Moşp

Gerçekten her anlamda geri dönüşü çok basit kalmış kendisini ve aurasını seviyorum umarım bir daha ki dönüşü güçlü olur

:D?

Şarkıya anlam veremedim, basit mi yoksa sıkıcı mı?

Mini

Her ikisi de

Sena

Siz ne anlarsınız ya

SURMEW-BTS

şarkı ve klip fena değil. ama daha güçlü , hareketli ,canlı ve daha çok ses getiren bir şarkı ve dansla çıkacağını düşündüm hep o yüzden pek beğenemedim. çocuğu tek görmekse garip geldi. inşallah ileride daha iyi işler çıkarıp kendini kanıtlayabilir.

señorita

Daniel ve Somi’nin solo çıkışlarını hep merak etmiştim. Yorumlarda balon denmiş daniel için, somi’ye de denmişti ama daha ikisine balon demek için çok erken, bırakın 2-3 yıl geçsin. Ama daniel’ın somi’ye kıyasla daha başarılı olacağını düşünüyordum ben. kimi ne kadar beğenip beğenmediğiniz tartışılır ama Somi’nin hiç değilse enerjisi var, bir deliliği var kendini izletti. ayrıca listelere de daniel’a kıyasla daha yüksek sıralardan girmişti. Daniel’ın şarkısı aşırı yavan. Hoş ben nasıl gelirse gelsin tutar gözüyle bakıyordum çünkü Kore halkı tarafından el üstünde tutuluyordu, bebek gibi baktılar desek yanlış olmaz. Şu şirket olaylarıyla da krizi fırsata dönüştürüp promosunu da yapmıştı… Somi o… Read more »

KM1243

Bazı insanlar cidden grupla devam etmeli Daniel’in ilk solo olarak çıkacağını duyunca şaşırmıştım bana solo yapma potansiyeli yok gibi gelmişti haklıymışım erken konuşmak istemiyorum ama debut dan anlaşılıyor az çok iyi dans etmesi yetmiyor bir aurası çekiciliği sesinin de etkileyici olması lazım. Bakınız Chungha ya o kız solo yapmak için doğmuş bildiğin. Daniel ise bir grubun içindeyken parlıyordu koreliler çok sever Danieli ama böyle devam ederse ününü koruyabilir mi bilmiyorum.

Ahbe

Fanları sürekli abartılmıyor yetenekli falan dese de gördük solosuyla yeteneğini şarkı çok sıkıcıydı klip çok ucuzdu W1 dağılınca böyle olacağını biliyordum istediği kadar güzel şarkı versinler şarkıyı tek başına kaldıracak vokal gücü yok şişirme bir idol W1’daki üyelerin çoğu ondan daha yetenekli

Matmazel

Üzgünüm Daniel seni çok severim ama şarkı olmadı. Bir patlama noktası yok albüme koyulacak bir şarkı evet ama çıkış parçası olmaması lazımdı. O kadar dertle uğraştın ki çıkış şarkısı aceleye getirilmiş gibi oldu. Bir an önce çıkış yapmak istemeni anlıyorum ama birazda seni o kadar bekleyen hayranlarını düşünseydin keşke. İlk albüm bayağı sattı bütçen artık iyi durumda diğer comebackin bunun çok ve çok üsttü olur umarım.

danielk

Bekleyen hayranlarını düşündüğü için çabucak döndü zaten? Ve biz sonuçtan gayette memnunuz bunu yaptığı 450.000+ albüm ön siparişinden anlayabilirsin. ^^ 2 aylık çalışmayla harika bir albüm çıkardı. Sırf bu yüzden takdir etmeye değer, keşke bu konuda bodoslama yermek yerine biraz anlayışlı olsak.

Mini

Bazı şeyler zamanında güzel baştan savma iş yapacağına biraz daha kendine zaman verip düzgün ve özenli bir şekilde dönseymiş. Albüm albümdür bunun bahanesi mi olur yok neymiş fanlar için yapmış da o yüzden erken dönmüşte bırakın bu mantıksız savunmaları + o kadar satış yapması ‘iyi’ olduğu için değil ‘fanları’ sayesinde. Neyse uyumaya devam :’)))

danielk

Arkadaşım albüm zaten fanları için yapıldı ve bizim için dönmesi yeterli daha özenli olsun diye bi 5 ay daha bekleyecek değiliz. Sen bu albümü beğenmediysen ikinci albümünü bekle çünkü o daha özenli olacak djsjs Evet fanları sayesinde yalan yok ama o kadar satış yapabilmesi de bir başarı bunu başaramayanlar da var 🙂

Mini

@danielk : Ne kadar kalitesiz bir yorum tıpkı Danielın albümü gibi. “Fanlar için yapıldı” “Daha özenli olsun diye 5 ay daha bi 5 ay daha bekleyecek değiliz” PUHAAHHAHAHAH Yani senin için idolünün özensiz gelmesi bir şey ifade etmiyo? Sesinin ve şarkılarının yeterli olmaması normal bir şey? İdolün sadece nefes alsa yeter? PUHAHAHA Körü körüne bu kadar elinizi kolunuzu kaptırmayın objektif olun değişiksiniz ha

danielk

Benim fikrimimi soruyorsun şimdi de? Ben albümü ve şarkıları beğendim kısa sürede yapılabilecek en iyi albümdü hele de dansıyla izlenince daha güzel. Ki ben kolay kolay beğenen biri değilim bunu sadece nefes alsa yeter düşüncesiyle yazmıyorum. İnsanların müzik zevkleri farklıdır evet ve senin beğenmemiş olmanı da anlıyorum ama lütfen bunu düzgün bir dille anlat böyle yapınca baya anti görünüyosun jsjsjsk Artı çocuk rapper vokalinin çok iyi olmaması normal bunu da göz önünde bulundurun lütfen. Başından beri takip eden biri olarak söylüyorum vokalini acayip geliştirmiş. Daha önce bu kadar iyi değildi, üzerine çalıştığı gerçekten çok belli. Her neyse ne desem boş,… Read more »

Mini

Arkadaşım madem rapper o zaman rap yapsaydı da dinleseydik ne diye bu tarzda geldi? Kendi içinizde çeliştiğinizin farkında mısınız? Bahaneye bak rappermiş yapsaymış bi rap de görseydik o zaman korede rapçi olmak öylesine zaten çok nadir gerçek rapçi var Daniel de öylesine bi rapçi zaten

Tuğba

Fanlar neden her şeyi dinlemek zorunda iyi kötü ayrımı yapamıyor mu? Bir grubu yada kişiyi seviyorsunuz diye saçma sapan şarkılara bu kadar kazandırmak ne kadar saçma.Şarkıcının değilde şarkının ne hissettirdiğiyle ilgilenmek lazım

Matmazel

Yorumumu okudum acaba Daniel için bu kadar kötü ne demiş olabilirim diye ama kötü bir şey demedim. Şarkı olamamış demek hakarette değil ki. Bir de on siparişi ortaya atma o Daniel’in popülerliği ile alakalı. Hayranlar için erken döndüğünü ve çok zorlandığını biliyorum ama şarkıda olmayan bir şeyler var bunu söylememin neresi yanlış anlamadım? Bana göre olmayan bir şeyi neden takdir edeyim ki? İster 2 aylık ister 2 yıllık ister 2 haftalık olsun. Emeğine saygısızlıkta etmedim sadece beklentim yüksek olduğu için başlık şarkısı bana yetersiz geldi ve bu yüzden bundan sonraki comebackini bekleyeceğim.

Cansu

Ya siz manyak mısınız zaten bu special album yani fanlara özel yapıldı. Evet Kang Daniel’in sesi biraz düşük kalmış ama zaten müzik şovlarına katılmayacakmış. Şarkı Melon’da 22. sırada ve ilk sıralarda zaten OST’lar bu bile mucize. Umarım Kang Daniel için en iyisi olur.

Mini

Tmm fanlara özel albüm diye zaten hiç özen gösterilmesin tmm baştan savma yapılsın tmm AHAHAHAHJAKSLSLALS Albüm albümdür bunun bahanesi mi olur? Bize manyak diyeceğine kendi mantıksızlığına bak önce.

Cansu

ya lütfen gidip idollerine zaman harca. Kang Daniel ne yaparsa yapsın biz destekliyoruz senin gibilerin bayat eleştirilerine ihtiyacımız yok. Sanki k-pop başından beri mantıklı da Kang Daniel’in albümü olay oldu

Mini

Kpop diyip genellemeye getirmenin ne manası var? Şuan Danielin albümü çıktı ve ondan bahsediyoruz herkes senin Danielin gibi baştan savma iş yapmıyor

Cansu

Aynen aynen yapmıyolar doğruuuuuuu bu sene çıkan hangi şarkı düzgündü de bu battı sana adam kazanıyor yiyor parasını sana da anca konuşmak kalıyor.

Hyde

Sesi çok kötü bu yüzden basmışlar autotune’u sadece bu şarkısında değil albümdeki diğer şarkılarda da ne diyim işi zor çalışsa da düzelecek bir vokali yok zaten hep sponsoru olduğundan şüphelenirdim sonra noonası çıktı ortaya

-_-

Hahaha. Sponsoru olduğuna nasıl bu kadar emin olabiliyorsun? LM’in yayınlattığı söylenti haberler ve olmayan fotolardan mı? Nunayla dolaşıyor diye yayınladıkları Danielin Minhyunla dolaştığı fotolardan mı? Lütfen bir şey hakkında emin olmadan eminmiş gibi konuşmayın koreli netizenleri geçtiniz resmen.

bohemianrhapsody

OVERRATED sözcüğünün bir örneği..

Ddm

Mv nin sesini kapatın sadece daniel i izleyin yeter 🙂

-_-

Koreli netizenlerin yorumlarına mı şaşırsam Türk netizenlerin yorumlarına mı bilemedim. Meğer ne çok Kang Daniel sevmeyen varmış. Peki arkadaşlar bu çocuk ne yaptı size? Idolünüzden daha popüler diye mi bu nefret yoksa kendi kötü kalplerinizden mi? Birazcık bile olsa bu çocuk nasıl biri neden bu kadar seveni var diye tanımaya çalıştınız mı? Ki eğer tanımaya çalışsaydınız şu an buralar ne ponçik yorumlarla dolardı, yazık cidden. Idollerin haklarında yazılan nefret yorumlarını okuyup nasıl üzüldüklerini şu an daha iyi anlıyorum sayenizde, ben bile okurken üzüldüm. Öncelikle, Danielin albümünü yaklaşık 2 ayda hazırladığını ve sırf kendini 6 ay bekleyen fanlar için çabucak dönmek… Read more »

señorita

Solosuna şans verdik dinledik, sevmedik, olay bitti. Uzatmayın. Duygu sömürüsü yapıyorsun bir de. Daha da iter bu.

-_-

Adabıyla sevmeyene lafımız yok ama gömmeye başlarsanız iş başka biz de susmayız 🙃 Duygu sömürüsü yapmıyorum olan şeyi söylüyorum? Neyse uzatmayalım.

señorita

Evet yarım saat şarkıcı olan adamın kişiliğini överek susmamışsın namskkdldf tebirkleeerrrr

-_-

Rica ederim ne demek, bir gün ön yargılarından kurtulup tanımak istersen seve seve kapım açık 👌

Hyde

klasik daniel ve fanları duygu sömürüsünden besleniyorlarr

raslantı

Daniel hayranı olarak debutunu başarılı buldum. Sesini aşırı özlemiştim. Sahneside harikaydı.
Yeterli olmadıgını veya daha iyi olması gerektigini düşünen insanlar görünce de sevindim. Belki lm gibi çirkef bi şirketle degil de güvenebilecegi bi şirketle çalışıp çok daha güzel bi debut yapabilirdi.
Sonuçta zor zamanların ardından kendi şirketini kurdu. Çalışıp çabalayıp sektöre dönüş yaptı.
Belki tek bi fotograf için 5 ay bekleyip idolünüze destek olmak için mahkemeye felan gitseydiniz bilirdiniz ne kadar zor bi dönüş oldugunu.
Tekrardan hoş geldin niel. Sahneni sesini yüzünü herşeyini çok özlemişim

Daniel antilerine ölüm

Daniel antileri öyle bir kuduruyor ki çünkü idolleri solo yapsa asla 450binden fazla preorder satışı yapamayacağı için. Daniel’in tırnağı olamayacak idollerin fanları siz nefret yorumu yazabilirsiniz kore’de sizin idollerinizi değil daniel’i konuşuyorlar her gün 😀 sizinkiler de depresyon’a girip “bizi bırakmayın” diye duygu sömürüsü yapıp ağlarlar fanları bir güzel çaldı daniel wanna one zamanı siz de oturup ağlayın kudurun.

Peaches

Meğer ne çok çocuğumun popülaritesini kısķanıp akbaba gibi olumsuz yorum yazmaya gelenler varmış. İdolleriniz bile hayran çocuğuma kıskanclıgınız ile kudurabilirsiniz 🥳

Mary Lee

Umarım sonraki dönüşünde daha iyi bir müzikle kendisini gösterebilir çünkü bu kadar satışın sadece popülarite olmasını hoş bulmuyorum, ne kadar fanlar için hazırladı deseniz bile. Sektörde bir rekabet var ve sırf popülaritesiyle diğerlerinin önüne geçmesini istemem.

Mini

Madem rapper gerçi gerçek anlamda rapçi de değil de neyse o zaman rap şarkısı yapsaymış ne diye böyle bir şeyle geldi? Dans edip havalı görünmek için mi?

Mini

Yorum yaptığım konu için cevap ver konuyu genelleştirme ahahahajskldd İzlenmelerin ve satışların kaliteyi değil fanların çokluğunu gösterdiğini anlasan keşke amaa nerdeee at gözlüğü takmış aeriel seni

Mini

“Rapper” diyip vokalinin nasıl olmasını beklediğimizi sorduğun için yazdığın yoruma cevap verdim ben. Onun dışında o uzun yorumundan herhangi bir şeye cevap yazmamışım sen direttin😂 + Dört dörlük olmasını kimse beklemiyordu demişsin ya Daniel değil miydi iyi hazırlandığını söyleyen en iyi şeyleri yaptığını söyleyen beklentileri yüksek tutturan… söylediği büyük cümleleri karşılayamadığını gördüm malesef ha belki ikinci albüm daha iyi olur ama dediğim gibi kendi ettiği büyük lafların altında kaldı BENCE

Delixx

Yakışıklı ve popüler diye nefret yorumu almayacak biliyorsunuz :/

señorita

Mümkünse kimse nefret almasın zaten. Sesinin yetersiz olması nefret almasını meşru kılmaz. İnsanlar, İNSAN gibi eleştirmesini bilse yeter

SURMEW-BTS

zaten neden nefret yorumu alsın ki, kimse nefret yorumu almamalı, diğerlerinden daha az yakışıklı diye, diğerlerinden daha az yetenekli diye, kimse nefret yorumunu hakketmez, ya da kötü dans ediyor diye sesi diğerleirne göre yetersiz ve kötü diye kimse nefret yorumunu hakketmez, ayrıca çok yakışıklı buldukları ve çok popüler olan kişilerede maalsef nefret yorumu yazıyorlar, kimse hakketmez. ha insanlar eleştirilebilir, olumsuz eleştiri yapılabilir, yeter ki o olumsuz eleştiriler yapıcı olsun, insanları kırmadan, hakaret etmeden, aşağılamadan, manalı ve imalı şeyler yazmadan kişiler eleştirilebilir, ve kimse kimseyi beğenmek zorunda değil, beğenmediğini saygılı biçimde dile getirmesi sorun değildir asla.

Delixx

Elbette almasın. Sadece koreli netizenler nefret yorumu yapmayı seven insanlar .pp ‘Onların’ Daniele nefret yorumu yapacaklarını sanmıyorum

Nijkoes

Somi gibi daniel’ın da balonu patladı

Mini

Merhaba sponsorlu çocuk. O kadar belli ki arkasında bi sponsor olduğu zaten önceden de bi ‘nuna’ meselesi vardı. Daha dün bir bugün iki gelmiş şirkete kafa tutup kendi şirketini açıyo yok canııııııım. Bide masum nazik düşünceli tabiri caizse melek rolünü almış kendine ooo Danielimiz en iyisi!!!! Şarkı ve klip vasat. Sesine yorum bile yapmayacağım çünkü yok. Kendine o kadar güveni vardı çıkan sonuç bu mu oldu? Balon.

4light

‘Daha dun bir bugun iki’ yazarken azcik dusunme yetini kullansaydin, cahil cuhela yorumlar yazmayin suraya allah askina…

Monarmy

Sponsorlu değil çünkü aptal bi şirkette çıkış yaptı ayrıca biraz takip etseydin o kızın adının noona olduğunu herkesin ona noona diye hitap ettiğini bilirdin ve danielin neden şirketten ayrıldığını bilirdin, aynı lai kuanlin gibi ikisinin de hakları habersiz bir şekilde üçüncü şahıslara satılmış onlar da manyak değil tabi karşı çıkacak.danieli biraz tanısaydın vokalist değil rapper olduğunu bilirdin ama kendini idol olarak gördüğü için vokalini de geliştirdi ve subvokal o yüzden şarkıda eksik görmen gayet doğal subvokal haliyle şarkı kaydetti fanları için, şarkıyı beğenmemiş olabilirsin bunu dile getirmende normal ama iftira atman hoş değil daha doğrusu bilmediğin konularda netizenlerin yorumlarına bakarak… Read more »

Ahbe

Birincisi hiçbir şey bilmeyen sensin kadının adı seol hye seung nuna değil 😂😂 gül gül öldüm ikincisi daniel’ın bu kadınla görüntüleri var https://jjung8404.tistory.com/977 üçüncüsü çoğu koreli netizen bu tarz noonaların idolleri kandırıp şirketten ayırdığını sonradan kendi şirketlerine geçirip mağdur bıraktığını söyledi bu kadın hong kong’da bir şirkette yönetici olarak çalışıyor ve çok zengin artı olarak kadının seungri ve yang hyun suk ile görüntüleri de var kang daniel seungri ile yakındı daniel’ı bu kadınla seungri tanıştırmış deniyor lm suçsuz gibime geliyor bu yüzden

Daniel antilerine ölüm

Lm suçsuz mu ahahahaha suçsuzsa neden mahkeme daniel’in kontratını askıya alıp lm’i suçlu buldu? İşte sen beşpara etmezsin. Daniel davanın yarısından çoğunu kazandı bile tek kontratı iptal etme kaldı. İnşallah ilerde senin girdiğin bir yerde senin kontratın olsun varını yoğunu bir başkasına 3-5 katına satarlar da o zaman anlarsın beyinsiz ahmak

4light

Evet Daniel’in haklarini saga sola savurarak cocugu magdur eden, mahkemede haksiz bulunan (kac kere sayamadim) lm kesinlikle sucsuz cunku olay Kang Daniel 😂 ne yapsaydi bu cocuk anlamiyorum. Wanna one’dan sonra SİFİR promosyonla en populer gunlerini tek bir kare bile paylasamadan gecirdi resmen.

-_-

Helal ya hshsjsj LM seni işe alsın tam LM için çalışan muhabirlere benziyorsun şu an hsjsjsj Sadece söylentiyle yazılan haberlere nasıl bu kadar körü körüne inanabiliyorsunuz hayret ediyorum. Elbette nunayla resim diye insanları kandırabilecekleri böyle “basit” bi resmi kullanacaklardı. Sizin gibi sazanlar da atladı hemen. Bi kere mantıken Daniel malum nunayla neden gizlice buluşmasın da Minhyunla dolanırken yanlarında gezdirsin akıl var mantık var. Ayrıca haberlerin Daniel ve LM davası sürerken sırf insanları Danielden soğutmak için yapılmış olması da cabası.

Peki şeyden haberin var mı? O nuna haberlerini yazanın sadece 2 muhabir olduğundan ve 2sinin de LM çalışanlarıyla yakın olduğundan?

Ahbe

Size ne denir ki gördüğünüz şeye inanmıyorsunuz kadının daniellerle beraber arabaya kadar görüntüleri var arkalarında yuvarlak içine bile almışlar gör diye daniel tek değil demişsin kadının da yanında arkadaşı var gerisini sen düşün diyeceğim de düşünmüyorsunuz inanmak istemiyorsunuz kadının ismini bile bilmiyorsunuz kadın yg ve seungri gibi insanlarla takılıyor diyorum daniel davayı kazandı diyor kadının gücü de onlarla aynı isterse yargının önüne geçebilecek kadın artı olarak dispatch’in yayınladığı tüm haberler doğru çıktı yg’yi de onlar ifşa etti onu niye inkar etmediniz de bunları inkar ediyorsunuz adamlar belgeleri bile yayınladı sadece siz daniel fanları allkpop ve koreabooya sildirmeye çalıştınız üstünü kapattınız… Read more »

-_-

Merak etme ben o haberleri en başından beri naverdan takip ediyorum, haberleri kimlerin yazdığına kadar kimlerin o süreçte LM ile yakın olduğuna kadar. Bir kere haberlerde kadının “yatırımcı” olduğundan ve bir çok idolün aktivitelerini yönettiğinden bahsedilirken hala inatla “sponsor” demeniz sıktı artık. Sponsoru olan biri böyle rahatça onunla sokaklarda dolanır mı diyorum ben de?! Ha kaldı ki Daniel çok popüler biri Dispatch vs tabii ki peşinden ayrılmayacak ama madem dediğin gibi sponsoru var o zaman düzgünce fotolar çeksin (kabul et normalde yayınladığından daha kalitesizdi xd) haber yazsın ha birde muhabirin mümkünse LM ile ilişkisi olmasın! Gelelim diğer bir konuya, kadın… Read more »

Sobbie

Ya sen gerçekten komiksin😂😂 Bigbang, Ftisland, Cnblue gibi gruplardan nasıl insanlar çıktı Bigbang fanlarını bilemem ama diğer grubun fanları öyle olabileceğini hayal bile edemezken hala akıllanmamışsınız gelmişsiniz tv ekranından gördüğünüz kişiyi hala anan baban gibi savunabiliyosunuz nerden biliyosunuz her şeyi bu kadar? Kimsin tam olarak? Daniel misin? Annesi misin? Sponsor olayı basit sanki de Dispatch hemen açığa çıkartacak komik gözüküyosunuz. Haber haberdir LM ile yakın olması ne alaka anlamıyorum ki düşünce yapını türkiyede de birbiriyle yakın olan kişiler birbirleri hakkında haber yapabiliyo bunu neden anormal ve yasakmış gibi algılıyosun? Fena bi hayal alemine girmişsin yaşın kaç bilmiyorum ama yazma şeklinden… Read more »

-_-

Sen beni çok yanlış anlamışsın ya 😂 Sadece aylarca haberlerden takip ettiklerimi anlatmak savunmak olmuş ok 👌 Bana kesin bi kanıtla gel de ben de aa haklısın diyeyim. Ama şu an sen de benim için çok komik görünüyorsun. Daha hiçbir şey kesin değilken kesin gibi konuşman 🙂 Kendin diyorsun sponsor olayı öyle basit değil ve Dispatch daha açığa çıkarmadı e ben de neden kesinmiş gibi savunuyorsun diyorum. BB, FT ve CN’den öyle adamlar çıktı diye sektördeki herkesi zan altında bırakalım o zaman, çok güzel bir düşünce yapısı gerçekten. Ek: O tarz haberleri LM ile yakın olan muhabirlerin yapması hele de… Read more »

Sobbie

Sen takip ettiklerini anlatmıyosun yanlı bir şekilde savunmaya geçiyosun. Seungri ve yg nin bile suçsuzuz dediği korede ne bekliyosun her masum görünene inanmamızı mı😂😂 ne kadar gözünüz kör olmuş tv ekranından gördüğünüz birine karşı Ayrıca herkesi zan altında bırak demiyorum ama her masum görünen de öyle olmuyomuş bunun farkını anlasan keşke Ve daniel hakkında her türlü haber çıkıyo şimdi burda gelip sadece kötü haberler çıkıyomuş gibi muamele yapma debutu yeterli değil bunu kabul et ve gereksiz uzatmalara girme ajitasyon yapıp. kimse burda danielin kişiliğine bir şey demiyo milletin derdi sesi ve şarkılarının yetersiz oluşu ama sen maşallah doğduğu günden başlayıp… Read more »

Mini

‘Kadının adı noona’ AHAHAHHAHAJSKS Tmm AHAHHAHAJAKSKAHHAHAJA Cevap vermeme gerek bile kalmadı kendi kendinin boş olduğunu kanıtladın. Teşekkürler👍🏻

Daniel antilerine ölüm

Asıl boş insan sensin mini buraya gelip her daniel yorumuna nefret kustuğun için git bi dışarıda oksijen al hayatsız seni vallaha seni kimse sevmiyordur şu hayatta hayasız :d

Mini

Dedi oppasını sevmeyenlerin ölmesini isteyen zavallı çocuk PUHAHA

Yeni Yazılar