Benzer Yazılar

Ji Sung, Yuri’nin tiyatro şovunu ziyaret edip desteğini gösterdi

Ji Sung, Yuri'nin tiyatro şovunu ziyaret edip desteğini gösterdi Ji Sung, Yuri'nin tiyatro şovunu ziyaret edip desteğini gösterdi

HABER: Ji Sung SNSD Yuri x Jo Jae Yoon’un tiyatro şovuna gitti

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+810, -144] Yuri-ya, abin cezaevinde~~~

2. [+718, -151] Yuri de Han Hyo Joo gibi olacak galiba

3. [+683, -150] Yuri için de bir elveda mı bu..

4. [+105, -11] Yuri gülümsüyor olabilir ama eminim içten içe berbat hissediyordur.. ah

5. [+104, -4] Ji Sung çok sadık biri

6. [+102, -6] Ji Sung bu resimleri koydu hesabına. Yuri onu selamlamaya geldi, fotoğraf çekilmeme gibi bir şansı yoktu.

7. [+38, -47] Abisi cezaevine atılmış birine göre oldukça neşeli görünüyor ㅋ

8. [+37, -39] Abisi cezaevinde, Yuri ise işinde..

9. [+25, -7] Abisi 30 yaşını geçmiş bir adam, kendi başına, bağımsız bir hayat yaşarken bir suç işledi, niye kardeşini suçluyorsunuz? Yapabileceği en iyi şey abisiyle tüm ilişkisini kesmektir.. sonuçta aile bir eş gibi seçebileceğiniz bir şey değil.. eminim Yuri de böyle bir abinin kardeşi olarak doğmak istemezdi. Ayrıca Yuri Instagram’da abisini takipten çıkardı ve yakın zamanlardaki tüm birlikte oldukları fotoğraflarını da sildi.

10. [+21, -1] Yuri için çok üzülüyorum, eski erkek arkadaşı kumarbaz, abisi bir seks suçlusu..

11. [+20, -9] Eh şu anda ne yapmasını bekliyorsunuz ki? Böyle büyük kıdemli bir sunbaesi onu desteklemeye gelmişken fotoğraf çekilmeyeceğim diyemez. Bu fotoğrafları da Yuri değil, Ji Sung paylaştı. Şu anda Yuri hakkında konuşmak adil değil..

12. [+15, -4] Erkek ünlüler uyuşturucu, alkollü araba kullanma ve kumar skandallarından sonra bile kariyerlerini eski haline döndürebiliyor ama kadın ünlüler aile üyelerinin işlediği suçlardan ötürü sektörden sürülüyor, niye? Joo Ji Hoon, GD, Kim Jaejoong, Shin Hye Sung, Andy, Eun Ji Won, Song Kang Ho – hepsi uyuşturucu, kumar, alkollü araba kullanma gibi skandallardan sonra geri döndü. İkiyüzlülük gerçekten komik.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+283] “11. [+20, -9] Eh şu anda ne yapmasını bekliyorsunuz ki? Böyle büyük kıdemli bir sunbaesi onu desteklemeye gelmişken fotoğraf çekilmeyeceğim diyemez. Bu fotoğrafları da Yuri değil, Ji Sung paylaştı. Şu anda Yuri hakkında konuşmak adil değil..”

Sırf korkunç bir abisi var diye Yuri’nin hayatını yaşamayı kesmesini mi bekliyorlar..????

Kaynak: Netizenbuzz

5 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
SURMEW-BTS

Kızın suçu ne, hayatına devam etmesin mi, işini yapmasın mı, abisi yetişkin bir insan suç işledi ve hapse girdi, kızda artık onunla görüşmüyor ve kendi hayatına devam etmeli. Abisinin işlediği suçların cezasını kız çekemez. Haberi yoksa göz yummadıysa kıza nefret yorumu yazmak yersiz.

QueenSS

Az önce Sunggyunun haberini okudum kuzeninin hatasından dolayı nefret almamalı diyenler şimdi yurinin abisi yüzüzden sektörden ayrılmasını bekliyor. En büyük cinsiyetçiliği koreliler yapıyor

Drbel

Bu haberi sırf yuri nefret alsın diye yazan gazeteciler, keşke biraz gerçek skandalları hedef alsalar.

KINGEXO

Evet hazır olun artık hafta 3-4 defa yuri’nin haberlerini göreceğiz sırf kız nefret yorumları alsın diye sürekli haberini yapacaklar.
Bu sektörü hiçbir zaman anlamayacağım…

Funda

9. [+25, -7] Abisi 30 yaşını geçmiş bir adam, kendi başına, bağımsız bir hayat yaşarken bir suç işledi, niye kardeşini suçluyorsunuz? Yapabileceği en iyi şey abisiyle tüm ilişkisini kesmektir.. sonuçta aile bir eş gibi seçebileceğiniz bir şey değil.. eminim Yuri de böyle bir abinin kardeşi olarak doğmak istemezdi. Ayrıca Yuri Instagram’da abisini takipten çıkardı ve yakın zamanlardaki tüm birlikte oldukları fotoğraflarını da sildi. 12. [+15, -4] Erkek ünlüler uyuşturucu, alkollü araba kullanma ve kumar skandallarından sonra bile kariyerlerini eski haline döndürebiliyor ama kadın ünlüler aile üyelerinin işlediği suçlardan ötürü sektörden sürülüyor, niye? Joo Ji Hoon, GD, Kim Jaejoong, Shin Hye… Read more »

Yeni Yazılar