Sunggyu’nun kuzenine sinirlenen netizenler, hınçlarını Sungyu’nun Instagram’ından çıkardı

13

HABER: Gazeteci Song Hyun Jung’un tavırları eleştiriliyor, hakkındaki eleştiriler INFINITE Sunggyu’nun hesabına yapıldı

KAYNAK: Asia Today via Nate

KBS gazetecisi Song Hyun Jung, Başkan Moon ile yaptığı röportajdaki kötü tavırları sebebiyle şu anda eleştiri alıyor. Song Hyun Jung, INFINITE Sunggyu’nun kuzeni. Başkanın destekçileri Song Hyun Jung için olan eleştirilerini Sunggyu’nun Instagram hesabına yazmaya başlamış. Yorumlar şunun gibi, “Nunan harikaymış.. İnsanların oy vererek seçtiği başkana davranış şekli ㅋㅋㅋㅋ ne kadar saçma”, “Hiçbir yerde Song Hyun Jung’a kuzenim demesen iyi edersin, ben bunu söylemekten utanırdım”, “Nuna’na niye böyle olduğunu sorabilir misin?”, ve “Nuna’na söyle, hayatını düzgün yaşasın.”

1. [+704, -49] Kuzenlerinin işlediği suçlardan ötürü insanların cezaevine atılmasını mı bekliyorlar? Manyaklık bu ㅋㅋ bu insanlar niye böyle? ㅋㅋ Kuzeninizin yaptığı her hata için özür diliyor musunuz siz??

2. [+514, -40] Vay be~~ ㅋㅋㅋ inanılmaz. Gerçekten yapacak daha iyi bir işleri yok mu? ㅋㅋ Sonuçta Sunggyu ona böyle davranmasını söylemedi, gazeteciyle bir sorununuz varsa niye Sunggyu’ya kızıyorsunuz ㅡㅡ Doğrusunu bilecek yaştaysanız lütfen böyle davranmayı kesin. Nasıl kendinizden utanmazsınız? Neyin uygun, neyin uygunsuz olduğunu bilmiyor olmanız çok üzücü ㅜㅜ

3. [+446, -81] Gazeteci ile bir sorununuz varsa gazeteciye kızın, niye kuzenine saldırıyorsunuz?.. Gazetecinin başkan ile konuşurken hiç gülümsememesini, lafını keserek agresif sorular sormasını ben de saçma buldum. Ayrıca canlı bir röportaj değildi, önceden çekilmişti, televizyonda yayınlamaya uygun görmüşler demek ki.

4. [+25, -1] Akrabalarını seçemiyorsun sonuçta ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

5. [+17, -4] Sunggyu bunu hak edecek ne yaptı..;;

6. [+13, -3] Delirmişler! Nunasının yaptığından ötürü niye ona kızıyorsunuz? Sizin yaptığınızın da gazetecinin yaptığından bir farkı yok o zaman! Aigoo, zavallılar!

7. [+9, -1] Gerçekten niye nunasının yaptığı bir şeyden ötürü nefret alıyor anlamıyorum..

8. [+9, -0] İnsanlar niye böyle ya..

9. [+9, -1] 30 ve 40’lı yaşlarındaki ajummalar genç idol hayranlarından daha beterler

10. [+8, -1] Bu acınası insanlar bir durup ben ne yapıyorum, bu yaptıklarım kimin imajını kötü etkileyecek diye düşünmeli

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+340] Şu anda Sunggyu: “Hiçbir şey yapmıyorum ama aptal olaylar beni buluyor”

 

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikJi Sung, Yuri’nin tiyatro şovunu ziyaret edip desteğini gösterdi
Sonraki İçerik‘Produce x 101’ yarışmacısı Yuri, NCT stajyerinden modelliğe geçişini anlattı
13 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments