Benzer Yazılar

Sunggyu’nun kuzenine sinirlenen netizenler, hınçlarını Sungyu’nun Instagram’ından çıkardı

Sunggyu'nun kuzenine sinirlenen netizenler, hınçlarını Sungyu'nun Instagram'ından çıkardı

HABER: Gazeteci Song Hyun Jung’un tavırları eleştiriliyor, hakkındaki eleştiriler INFINITE Sunggyu’nun hesabına yapıldı

KAYNAK: Asia Today via Nate

KBS gazetecisi Song Hyun Jung, Başkan Moon ile yaptığı röportajdaki kötü tavırları sebebiyle şu anda eleştiri alıyor. Song Hyun Jung, INFINITE Sunggyu’nun kuzeni. Başkanın destekçileri Song Hyun Jung için olan eleştirilerini Sunggyu’nun Instagram hesabına yazmaya başlamış. Yorumlar şunun gibi, “Nunan harikaymış.. İnsanların oy vererek seçtiği başkana davranış şekli ㅋㅋㅋㅋ ne kadar saçma”, “Hiçbir yerde Song Hyun Jung’a kuzenim demesen iyi edersin, ben bunu söylemekten utanırdım”, “Nuna’na niye böyle olduğunu sorabilir misin?”, ve “Nuna’na söyle, hayatını düzgün yaşasın.”

1. [+704, -49] Kuzenlerinin işlediği suçlardan ötürü insanların cezaevine atılmasını mı bekliyorlar? Manyaklık bu ㅋㅋ bu insanlar niye böyle? ㅋㅋ Kuzeninizin yaptığı her hata için özür diliyor musunuz siz??

2. [+514, -40] Vay be~~ ㅋㅋㅋ inanılmaz. Gerçekten yapacak daha iyi bir işleri yok mu? ㅋㅋ Sonuçta Sunggyu ona böyle davranmasını söylemedi, gazeteciyle bir sorununuz varsa niye Sunggyu’ya kızıyorsunuz ㅡㅡ Doğrusunu bilecek yaştaysanız lütfen böyle davranmayı kesin. Nasıl kendinizden utanmazsınız? Neyin uygun, neyin uygunsuz olduğunu bilmiyor olmanız çok üzücü ㅜㅜ

3. [+446, -81] Gazeteci ile bir sorununuz varsa gazeteciye kızın, niye kuzenine saldırıyorsunuz?.. Gazetecinin başkan ile konuşurken hiç gülümsememesini, lafını keserek agresif sorular sormasını ben de saçma buldum. Ayrıca canlı bir röportaj değildi, önceden çekilmişti, televizyonda yayınlamaya uygun görmüşler demek ki.

4. [+25, -1] Akrabalarını seçemiyorsun sonuçta ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

5. [+17, -4] Sunggyu bunu hak edecek ne yaptı..;;

6. [+13, -3] Delirmişler! Nunasının yaptığından ötürü niye ona kızıyorsunuz? Sizin yaptığınızın da gazetecinin yaptığından bir farkı yok o zaman! Aigoo, zavallılar!

7. [+9, -1] Gerçekten niye nunasının yaptığı bir şeyden ötürü nefret alıyor anlamıyorum..

8. [+9, -0] İnsanlar niye böyle ya..

9. [+9, -1] 30 ve 40’lı yaşlarındaki ajummalar genç idol hayranlarından daha beterler

10. [+8, -1] Bu acınası insanlar bir durup ben ne yapıyorum, bu yaptıklarım kimin imajını kötü etkileyecek diye düşünmeli

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+340] Şu anda Sunggyu: “Hiçbir şey yapmıyorum ama aptal olaylar beni buluyor”

 

 

Kaynak: Netizenbuzz

13 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Ezgii

Ne kadar tuhaflar iyice sııyırdılar. :DD

estuko

sunggyu evinde çayını içiyo bi bakıyo instagramdan insanlar nefret mesajları yazmış. niye? kuzeninin davranışlarından hahahhdhshshaha

Htcnr

Çay mı içiyor gerçekten 😁Ama haklısın ..

deliyimben

İçiyor tabi ya hakiki Rize çayı hatta nargile falanda içiyor bunun üzerine şarkı bile yaptı balli köz juseyo sdgsdgds

nugu

Sunggyu askerde ama yinede sen bilirsin😂

Mevy

Kfmfkfd ya bunlar çok komik

SURMEW-BTS

Salaklar mı ya, Sungkyu nun suçu ne, şimdide kuzenleri yüzünden mi idollere saldıracaksınız. Babasının halasının oğlunun eşinin kızının torunu suç işlese gene gelir yazar bunlar bu kafayla, gözleri dönmüş resmen.

KINGBANG

Bunlar ülkece sağlam bir şekilde kafayı yemişler

Yav he he

Ya anlamadığım insan ailesini seçemez o yüzden niye ailesinden birinin yaptığı hatayı çocuktan soruyorsunuz. Bir rahat bırakında düzgünce askerlik yapsın. Manyaklar sataşacak başka konu bulamadılar. Ülkenizde şu an bunda daha önemli konular var onlara bir açıklık getirin ilk önce. İşsizlik resmen.

Funda

“pardon kuzenim yazmış” asdfghjk

INFT21

Askerde olan adamın bunda ne gibi bir payı olabilir de gelmiş çocuğa laf yapıyorsunuz ? Kuzeni diye suçlu mu oluyor ozaman herkesi kuzenlerinin arkadaşlarının vs. Yaptıkları ile suçlayalım 🤷‍♀️ Cidden beyninizi kullanmayı öğrenin ve empati yapın sayın netizen bozuntuları 🙄

Biri

Şimdi ne kadar da güzel konuşuyorlar kuzeninin hatası onun değil diyerek. Daha geçen menajerin yaptıklarına Jennie’ye yüklenerek tepki veren onlar değildi sanki. Ama konu Blackpink grubu ya da üyeleri olunca mantık devre dışı kalıyor. Amacınızı belli ettiniz tebrikler.

estuko

arabada jennie de vardı

Yeni Yazılar