Benzer Yazılar

Jimin 10 saatlik bir uçuşun 8 saatinde İngilizce çalıştı

Jimin 10 saatlik bir uçuşun 8 saatinde İngilizce çalıştı

HABER: BTS Jimin 10 saatlik uçuşun 8 saatinde İngilizce çalıştı

KAYNAK: Kuki News via Nate

1. [+988, -31] Uçakta İngilizce çalışmak… inanılmaz. Ben çok yorgun olduğum için uyurdum. Dünyanın en iyisi olmalarının bir sebebi var.

2. [+873, -27] Vay be inanılmaz. Ben İngilizce bir kitap okusam beş dakikada uyuyakalıyorum.. konserlerden ötürü çok yorgunlar ama yine de sekiz saat çalışmış..

3. [+821, -23] Vay be, başarılarının bir sebebi olduğunu gösteriyor..

4. [+61, -1] BTS bile sekiz saat çalışıyor…

5. [+61, -2] Başarılı olmaları kaderlerinde var

6. [+60, -1] Onun gibiler her alanda başarılı olurlar, idol olmasa bile başarılı olurdu.. İnanılmaz Jimin. Hayatımda daha fazla emek harcama konusunda bana ilham veriyor.

7. [+59, -1] Önceki turlarına kıyasla İngilizcede daha akıcı olduklarını fark ettim. Daha iyi iletişim kurmaya çalıştıklarını görmek güzel.

8. [+55, -1] Başarılı insanların başarısının bir sebebi vardır

9. [+52, -0] Jimin okulda 9 yıl sınıf başkanıydı, çok çalışkandı.. tüm röportajları RM tek başına verdiği için üzülüyorlar ve sıkı çalışıyorlar gibi duruyor

10. [+50, -1] Tüm röportajları Namjoon hyungu verdiği için kötü hissediyor, o yüzden çalıştığını söyledi ㅠㅠ ne saf bir kalp. Jimin-ah, ne istersen onu yap!!!

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+225] Sürekli Boss Baby izleyerek İngilzice çalışıyor ve okuma ışığı yerine telefonunun flash’ını kullanarak notlar alıyor 🤣 Namjoon Jimin’e bu yüzden üzüldüğünü ve onun için ışıkları yaktığını söyledi 🤣
Son V app yayınlarını çok sevdim, bir konudan diğerine atlıyorlar ve en sonunda Namjoon bir şarkı spoilerı veriyor 🤣

Kaynak: Netizenbuzz

50 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Drbel

Jimin harbi çok güzel gülüyor heee

jeyan

Boss baby izleyerek ingilizce çalışmak mı? Hayatımda bu kadar tatlı bir şey duymamıştım.

KPOP

Sürekli aynı kısır döngü… İnsanlar gelip ARMY yi kızdıracak, üzecek, tahrik edecek şekilde sözde kendilerine göre ”eleştiri” olan ama ”nefret” yorumu olduğu açık olan tarzda yorumlarda bulunuyor, ARMY de cevap verince, kötü fandom ARMY oluyor, ne yapıp edip ARMY yi suçlu çıkarıyorsunuz ya helal olsun…….adaletsizlik diz boyu……

Am I Wrong?

Var ya milleti nereden vursak da üzsek diye düşünmekten başka bir şey yapmıyorsunuz. Fanlardan bile önce gelip alakasız şeyler söylemişsiniz. Konu ne burada? Yavrumun tercüman olsa bile fanlarla olan iletişimi için emek vermesi, onlarla konuşurken samimiyetini iletmek için aracıya ihtiyaç duymak istememesi. Çocuk bunun için dinlenme vakitlerinde çalışıyor. “Aaaa bakın ben ne kadar çalışıyorum” durumu da yok, o söylemiyor.Joon cocugun azminden etkinlemiş, fanlarla olayi paylaşıp jimin in videosunu gösterdi. O söylemese jimin in ingilizce çalıştığını bilecek miydik? Hayıŕ. Demem o ki siz nereden vokaline çalışmadığını çıkardınız? Jimin i taniyanlar ne kadar çalışkan (bazen aşırı derecede) olduğunu bilir. İyi performans sergilediginde… Read more »

XxX

Onları gördükçe benim de daha çok çalışasım geliyor. Dünyaya bir daha böyle bir grup gelir mi acaba?
Bir de alakasız olacak ama buna bakmanızı tavsiye ederim.😆
https://youtu.be/gSZzvb6RCnE

Fearless

Yaa ben ne beklerken ne buldum yarıldım gülmekten 😂😂

Jenjen

Jimin hep çok sıkı çalışıyor her şey için çok emek veriyor. O kadar güzel bir idol örneği ki🌸 Sevmemek elde değil

KPOP

Burada konu Jimin’in ne kadar sıkı, yabancı fanları için İngilizce çalışmasıyken ve RM in ona yardım etmesiyken, gelip ortalığı bulandırıyor, karıştırıyorsunuz, sözde ”eleştiri” yapma adı altında ”kışkırtıcı nefret yorumu” yapıyorsunuz. ARMY cevap verince de ”ARMY eleştiriyi kaldıramıyor” oluyor… Tberik ediyorum hepiniz çok olgun ve düzgün insanlarsınız… bir ARMY kötü….

Sinem

Neden ünlüler anlaşılıyor gerçekten çok çalışıyorlar Dün sınav için kitap elime aldım okuyacağım diye sabah uyandım o kadar kötü yani Ders çalışmak uykumu getiriyor:D 8 saat hayatımda oturup ders çalışmadım..

SURMEW-BTS

Canım Jimin bebeğim, o her zaman çok sıkı çalışıyor. Dans olsun, vokal olsun ya da diğer şeyler, pratik salonunda saatlerce çalışıp, aç susuz uykusuz kalan biri, kendini geliştirmek için herşeyi yapıyor. Onunla gurur duyuyorum. İnşallah her zaman sağlıklı, mutlu ve huzurlu olurlar. Haters gonna hate, players gonna play. Jimin’i tanımayanlar, ne kadar sıkı çalıştığını bilmeyenler, konserlerde hasta olsa da elinden geleni yaptığını bilmeyenler..boş boş konuşmasınlar, yorum yazacaklarsa da saygılı, düzgün bir üslupla, yapıcı, nazik yorumlar yazsınlar bi zahmet, yapamıyorlarsa, defolup gitsinler, konu dışı yorum yapınca bi halta yaramıyorsunuz, anca egonuzu tatmin etmeye çalışın. Biri benzer sözleri sizinle ilgili bi konuda… Read more »

Tumi

Haters gonna hate KFKSLGLDÖGÖMHLV

Tumi

Aç susuz kalmak ne ya abartma saçmalamışsın fnndnfjfkfkg

SURMEW-BTS

Pek çok sanatçı, sporcu vs hayallerini gerçekleştirmek için ara vermeden sıkı çalışıyorlar,bu uğurda kendini kaptırıp saatlerce çalışanlar var, prova yaparken, çalışırken, mükemmel hale gelene kadar uykusundan yemeğinden feragat eden geç yiyenler var. başka meslek mensuplarında da çok sıkı çalışanlar var, sınavlara hazırlanırken, ders çalışırken de herşeyi bi kenara atanlar var..neden abartayım… esas siz benim bu yorumuma abartılı ve gereksiz tepki vermişsiniz… ben elbette günlerce aç, susuz kaldı mı dedim Allah aşkına ve buna mı takıldınız, bu cümleye mi takıldınız… ayrıca kendi hayatımdan örnek vereyim , bi hemşire olarak çoğu zaman yemek vakitlerini atlayıp geç yemek yedeğim, bir saat geç oruç… Read more »

Shelly

Valla ne yalan söyleyeyim, BTS fabı değilim, hatta gereksiz abartıldıklarını düşünüyorum, ancak bölümüm İngilizce bilmeyi gerektirdiği halde şu çocuğun yarısı kadar çalışmıyorum, cidden tebrik ettim, umarım gösterdikleri emek karşısında daha iyi yerlere gelirler.

Twice

Midesi bulanmıyor mudur? Benim bulanırdı herhalde

ATMAAĞĞ

Atma ziyaaaa…. ATMA ZİYAAAAA !!! gelmeyin gençler biz bu lafları çok duyduk idollerden sonuç yaşlanınca çıkıp tv şovlarına müzik şovları arkalarında nasıl kızlarla birbirlerinden numara aldıklarını anlatıyorlar bakın keyfinize

Jean-Baptiste

Biraz da vokaline çalışsa. Detone olmaktan şarkı söyleyemiyor çünkü.

Yorum hoşuna gitmediyse eksi ver yorum yazma

Puppyeol

Yani sad but true…

ATMAAĞĞ

Sesinin %80 i nefes la gjfkkdkfkf nol kelimesini söylerken bile nohohol diye söylüyor

Judy

Git kendi grubunla ilgilen!!!

stunnn

ne kudurmuşsun ama
çocuğun sesi tize çok kolay çıkıyor ve çabuk zarar görüyor. Melek gibi valla sesi… basit bir sesi olup isterse 1gram detone olmasın daha kötü.. kimsede olmayan özel bir ses tonu var…en önemlisi sadece bağırmak yerine kalbe dokunabiliyor 🙂 kimse daima mükemmel olamaz, olmak zorunda değil. Uçakta gram vakti olmadığı, çok yoğun olduğu halde oturup bir şeyler öğrenmeye çalışan o; buraya gelip kötü düşünceler ile bu yorumu yazmak için vakit harcayan siz… Oturup kendinize ağlayın

Kedy

Jimin vokaline çalışmıyor değil bilakis özel şan hocası var sürekli vokaline çalışıyor ve o da sesinin çokça çatladığının farkında hocası ve üyeler ona ne kadar moral verse de her hatasında sürekli ağlayıp kendini suçluyor her performans sonrası hocasını aradığını ve nasıl olduğu hakkında bilgi aldığını söyledi. O kadar fazla çalışıyor ki güçten düşüyor bu çocuk tabi size göre bunlar pek önemli değil beğenmediğiniz şeyleri yapıcı yorumlamaktansa yıkıcı yorumlamak daha hoşunuza gidiyor ve o çok sövdüğünüz netizenlerden farkınız kalmıyor. Bilgi sahibi olmadığınız konular hakkında fikir sahibi olup yorum yapmanız bu insanları depresyona sürüklüyor bunun hala daha farkına varamadınız.

kpop

ne kadar kötü kalpli ve art niyetli bi insansın. bu yorumu ARMY-leri kızdırmak, üzmek , sinirlendirmek amacıyla yazdığın belli, ayrıca egoist, kibirli ve kendini bişey sana birisin, altada yazmışsın ”yorum yazma” milletin kesinlike cevap vereceğini bildiğinden iyice kızdırmak için yazmışsın belli , dilerim aynı şey seninde başına gelir, sinirden napacağını bilemezsin, içten bi şekilde bunu diliyorum. Jimin in detone olduğunu biliyorsun,grip olmuş boğazı ağrıyan bi şekilde sahneye çıktığını bilmiyorsun..bu çocuk her detone olduğunda depresyona giren ağlayan üzülen kafasına takan biri ve bu yüzden çok sıkı çalışıyor, elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor, şarkı söyşerken tüm duygu ve hissi vermeye çalışıyor… Read more »

bcn

her habere gelip kötü yorum kusan biri. hayatin iğrenç galiba bütün kötülüğünü buraya kustuğuna göre. sümüğünü ye jiminin yallaaahh

Bonobonoya

Hayatında hiç ilgi görmemiş birisin galiba . Buradan alacağın nefret yorumlarından gelen ilgiye bile MUHTAÇSIN. Sad but true.
Sevdiklerin ve VARSA seni sevenlerle ilgilen, ki kalbin daha da kararmasın. Tabi böyle bir şey mümkünse 🤷

Zeynep

arkadaş kendi fikrini söylemiş ne var bunda asıl siz hiçbir eleştiriyi çekemiyorsunuz isteyen istediği yorumu yapar yıl olmuş 2019 hala bunu anlatıyoruz ya insanlara cidden yazık ne var yani sesini beğenmemiş olabilir nokta

db db

Beğenmese sesini beğenmiyorum yazar. Çocuğun ne kadar çalıştığını bilmeden “Biraz da vokaline çalışsa” derse, bu kendi fikri olmaktan çıkar.

fiyu

öneri de bulunmak bile hakaret oldu te allam ya

SURMEW-BTS

İnsanları kırmadan , kibar , nazik bi şekilde, rencide etmeden, öneride bulunmak nasıl olur öğreniniz lütfen. (bu bir öneridir).

SURMEW-BTS

Açık açık hakaret etmiş, konu İngilizce çalışması ve çalışkan olması. Ayrıca şöyle de diyebilirdi “Jimin sıkı çalışan biri ama vokalini beğenmiyorum, arada bir detone oluyor.” bitti. İngilizce ye sıkı çalışan biri de vokalinede illaki çalışıyordur, bu çocuklar eğitim alıyor, prova yapıyor. Şöyle de yazabilirdi ” bence vokalinede biraz daha çalışabilir ” ama direk hakaret eder ve aşağılar tarzda yazmış. Herkes kendi fikrini belirtebilir ama bunun bi yolu var, üsluba dikkat edilmeli, düzgün, kibar yazılmalı ve konu dışı yazılmamalı. Bizde eleştirileri çekebiliyoruz, olumlu eleştiri vardır, olumsuz eleştiri vardır, olumsuz eleştiri yapıcı olmalı. Fikir özgürlüğü düşünce özgürlüğü adı altında başkalarının kalbi kırılmamalı.… Read more »

erin

şahsen ben hiçbir aşağılama göremedim hakaret de etmemiş.Detone oluyor bu nedenle vokaline çalışmalı demiş?Basit türkçe bilen biri bile anlar.Her neyse eleştirinin hakaretsiz ve yapıcı olan şeklinin de fanlar tarafından anlayışla karşılanmalı hatta kendi idolünün kendini geliştirmesi için teşvik etmeli kendi de eleştiride bulunmalı bence…

bcn

zaten çocuk her şekilde bunun hakkında yorum da bulunuyor kendini yetersiz bulduğunu her fırsatta dile getiriyor hatta ağlıyor??? napsin çocuk sizin için isterseniz kocaman bi pankartla çıksın her yere sesim hakkında daha çok çalışmaliyim diye. dalga mı geçiyorsunuz neyin derdindesiniz ben anlamıyorum artık sanki çocuğun sesiyle ilgili herhangi bi haber mi çıkmista onun altına böyle bi yorum yapmış. eleştirinin her şeyine zaten grubumuz açık ve allahin her günü eleştiri yiyorlar. DETONE OLMAKTAN İLERİ GİDEMİYOR DEMİŞ bi de sizin idolunuze bu şekilde yorum yapsa hiç eleştiri olarak almazsınız ama ayrıca jiminin sesini beğeniyorum ve beğeniyoruz sizi en çok bu rahatsız ediyor… Read more »

Bonobonoya

Türkçeyi sana kim öğrettiyse git ellerinden öp. Bi dil bu kadar “öğretilemezdi” yani. Büyük bir iş başarmış.

“Detone olmaktan şarkı söyleyemiyor” demek senin için bir hakeret değil galiba? O halde ben de senin idollerin için böyle bir cümle kullanabilirim ve beni büyük bir olgunlukla karşılarsın??
Niyeyse bu “objektif eleştiriciler” ve bu “eleştiricileri savunan yardakçıları” bir Bangtan haberlerinde oluyor. Sizi niyeyse pezevenklik yapan, uyuşturucu satan kullanan idolleri eleştirirken göremiyoruz. Noldu detone olmak pezevenklik yapmaktan daha mı kötü sizin için?

erin

hahahaha senin idollerin nedir yahu benim idolüm oppam falan yok olsa bile idolüm diye ona anam babam muamelesi yapmam istiyorsan söversin bana mı kalmış işte sizin de sorununuzz bu sanki akrabanız gibi saçma sapan şekilde tapıyosunuz oppalarınıza öyle ki olgunlukla hiçbir eleştiriyi kabul etmiyosunuz

Bonobonoya

Ben de sana olgunlukla eleştiri yaptım ya neden sinirlendin ki şimdi 🤷😕

erin

pezevenklik ile detoneyi nasıl bağladın nasıl alakadar ettin pess siz uçmuşsunuz cidden

Bonobonoya

nasıl bağladığımı anlayamaman şaşırtmadı. Yorumumu 5 kez okursan anlarsın belki ha?

SURMEW-BTS

Yazım tarzı ve vurgusu hakaret eder, aşağılar tarzda. Sadece sinkaflı kelimeler misal “salak” gibi bi kelime hakaret değildir. Bir insan bir şeyi söylerken nasıl ki günlük hayatta ses tonu, vurgusu, ifade şekli, beden dili, mimikleri ne amaçla söylediğini belirtiyorsa, yazı yazarken de yazı şekli hakaret etme ya da aşağılama durumunu belirtir.

bcn

tamam zeynep nokta öff sürekli eleştiri çekemiyorsunuz triplerinizden de sıkıldık aynen eleştiri çekemiyoruz bu yorum hakkında zaten eeleştiri olarak görüyorsanız o da sizin at gözlüğünüzdendir nokta

Bonobonoya

Yıl olmuş bilmem kaç hâlâ eleştiri ile hakareti birbirinden ayıramayan insanlar var yazık. Okulda ne öğretiyorlar size ya? Türkçe derslerinizde Eleştiri nedir, Nasıl yapılır? Konularına odaklanmak gerekiyor galiba.

fiyu

hayır garip olan kendi düşüncemizi yazıyoruz anasına sövmüyoruz ona rağmen her halta eksi veriyorlar bu cidden fanlık değil tapınıyosunuz siz

Bonobonoya

Yapılan hakarete “hayır bu eleştiri değil hakarettir” dediğimiz için mi tapmış oluyoruz. Bir idole tapmak nasıl olurmuş öğrenmek istersen son yaşanan skandallardan sonra fanların yaptıklarına bak istersen. Gerçek “tapma” yı göreceksiniz.

bcn

bonobonaya ya bunlar cidden ruh hastası ndjdnddjsjjd boşver bizim savunmamızı sürekli başka yerlerinden anlayıp kendilerinı bir şey sanma derdindeler anca havlarlar böyle ndskensjejs OPPAMA TAPIORUM BEN.S.S.S.S

bcn

3 gün önceki habere gelip hala boş yaptığına göre fiyu sen de bizim fandom ve gruba antilik olarak tapıyorsun yazık git dışarı iki hava al zehirleneceksin bu boşlukla

Tumi

Hayatımda gördüğüm en balon grup ya tertemiz balonlar bin kat daha güzel vokali olan dansı olan en önemlisi visuali olan gruplar var hiç yakışıklı üye yok bana göre her şeyleri balon hayır anlamıyorum ki çok eski k-pop fanıyım ilk çıktıkları zamanları hatırlıyorum kimse beğenmiyordu o kadar fkfmkgg nereden reklam aldılar ne yaptılar biriyle sözleşme mi imzaladılar bilmiyorum ama gereğinden fazla değer görüyorlar en sinir olduğum şey ise BIGBANG SUJU SNSD 2NE1 gibi gruplar varken neden BTS kpop’ın başlangıcı olarak görülüyor zaten kpop fanları parlattı BTS’i niye insanlar Amerika’da çıkış yapmışlar gibi davranıyor dnfkfkf ya da netizenin dediği gibi başarılı olmak… Read more »

Comment

Acıdım sana. Zavallı

bcn

ÖFFFFFFF HOŞT BİLDİĞİ TEK SAN EĞİTMENİ EMRE YÜCELEN OLAN Bİ ZAHMET BAŞKA YERDE HAVLASINNNN

Tumi

sen kaç tane biliyorsun yaz google’a şimdi geri dönüş yap

Fearless

O zaman sen o malum grubu dinlersin olur biter gelip burda boş yere BTS’i yerip kavga çıkarmaya çalışma.Millet bu ara bir coştu anlamadığım bir sebeple ARMY BTS düşmanlığında bir artış var tamam hep vardı bizi sevmeyen insanlar ama böyle olumlu haberlerin altına bile gelip alakasız yorumlar yapılması ne bileyim tuhaf🙄

Tumi

Yaa onca şey içinden nokt. işaretlerine takıldın öyle mi ? Gören de derslerde BTS posteri yalarken hocaya yakalanan fandomda yer almıyorsun sanar bayılıyorum bir iki ders çalışıp “de ayrı”, “nokt işaretleri kullan”, “ki bitişik”, “ki ayrı”, tribinize emin ol ölümlü dünyada sosyal medyada noktalama işaretleri kullanılmamasına bu kadar takmaya gerek yok hayatında ilk defa lisede ders çalışmış arkadaş noktalama işaretlerine takılıyor jdjdkfkdkd söyleyecek bir şey bulamayıp kendini zeki gösterme çabası en iqsuz fandom olduğunuzu tüm dünya biliyor

Yeni Yazılar