'Arthdal Chronicles' dizisi yurtdışında popüler oldu

HABER: ‘Arthdal Chronicles’ temsilcileri, “Dizi Kore’yi geçip yurtdışında büyük ilgi gördü.. tüm dünyadan insanlar bayılıyor”

KAYNAK: Mydaily via Nate

1. [+1,422, -32] Bence dizi Kore’yi tamamen atlamış

2. [+1,174, -37] Dizi Kore’yi geçmedi, Kore diziyi umursamadı

3. [+1,116, -43] ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

4. [+76, -2] Tamam.. ㅋㅋ O zaman prodüksiyon masraflarını yurtdışından karşılayıp kapatmanız gerekecek ㅋㅋ

5. [+74, -1] Muhtemelen hepsi Song Joong Ki ve Jang Dong Gun için deliren Güney Doğu Asyalılardır..

6. [+64, -5] Tüm gün okuduğum en komik haberㅎㅎ amma güldüm

7. [+46, -2] %7.7 reyting almak için 54 milyar won yatırım yapmak bir flop olarak görülmez mi?

8. [+43, -2] Vay be okuduğum en büyük medya oyunu

9. [+35, -4] Çaresiz oldukları belli

10. [+23, -0] Tüm dünyadakiler kör mü de bu diziyi beğeniyor? Fantastik diziler artık aşırı kaliteli, buna rağmen bu diziyi mi övüyorlar? Bu efektleri mi beğendiler, senaryoyu mu? Lütfen, azıcık utanmanız varsa bu kadar abartmazsınız. Yalan söyleyince insanlar diziyi izleyecek mi sanıyorsunuz??

11. [+21, -0] Çok utanç verici ㅋㅋㅋ lütfen yurtdışına satarken dizinin Çin yapımı olduğunu söyleyin

12. [+18, -1] ㅋㅋㅋ Kim bu diziyi övüyor?? ‘Game of Thrones’ ile kıyaslayıp gülüyorlar demek istediniz herhalde?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+197] Yalan söyleyemem, bu dizide çalışmış herkese çok üzülüyorum, bu ‘büyük bütçe’yi oyuncular yerine prodüksiyona harcasalardı daha iyi olurdu.

 

Kaynak: Netizenbuzz

28
Kimler Neler Demiş?

avatar
12 Comment threads
16 Thread replies
19 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
19 Comment authors
/InSomnia/HansolDaRaZeynepKINGBANG Yorum yapanlar
  Abone Ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Elif Deniz
Ziyaretçi
Elif Deniz

Güney Doğu Asyalıları bir salın kardeşim derdiniz ne

SeulgiWendy
Ziyaretçi
SeulgiWendy

Uff bunlarda Çinden Japonyadan senaryo alıp alıp uyarlıyorlar sonrada kendi dizileri iyi çıkmayınca ayy satarken Çin dizisi diyin blah blah kendilerini ne dev aynasında gördüler artık iyice soğudum yani. Kaliteli güzel yapımları var Korenin Allah için haklarını yiyemem ama dünya genelinde en büyük hit dizileriniz uyarlama yani neyin kafası bu.

Pınar
Ziyaretçi
Pınar

Song Joong Ki nin de nesine bayılırlar hala anlamış değilim
+82737373 ‘büyük bütçe’yi oyuncular yerine prodüksiyona harcasalardı daha iyi olurdu…

INSPIRIT
Ziyaretçi
INSPIRIT

Güney Doğu Asyalıları bir salın artık koçlarım ya

B.A.B.Y
Ziyaretçi
B.A.B.Y

11. [+21, -0] Çok utanç verici ㅋㅋㅋ lütfen yurtdışına satarken dizinin Çin yapımı olduğunu söyleyin

Diziyi izlemiyorum, nasıl olduğu hakkında en ufak bir fikrim yok ama bu yorum komik snxnazm

Pınar
Ziyaretçi
Pınar

Biz biir şeyimizi beğenmeyince her yere greek yazmamız gibi şskcldmfjd

DaRa
Ziyaretçi
DaRa

🤣🤣🤣😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂🤣🤣🤣😂😂😂

Ajaa
Ziyaretçi
Ajaa

Zaten dizi ve film sektörünüzün geneli Japonya ve Çin’den uyarlama neyin egomanyası Güney doğu Asyalıları aşağılayip üstün irkiz halinde takiliyorlar bes para etmez cahiller surusu netolar

Zeynep
Ziyaretçi
Zeynep

bence aşırı cringe bir dizi ya cidden fragmana bile tahammül edemedim tabi seveni var o ayrı bir konu

Muziksever
Ziyaretçi
Muziksever

Netflix’e 2 bölümü gelmiş.Şimdi izlemeye başlıyorum,bitirdikten sonra tekrar yazarım.

Muziksever
Ziyaretçi
Muziksever

Ilk bölümünü izledim de gayet güzel bir dizi olacak bence.Introsu çok yapaydı eyvah çok kötü olacak sanırım dedim ama gayet iyiydi fantastik ögeleri.GOT izlemis biri olarak alakası yok diziyle.Bu arada çok kişi var ve yüzleri boyalı olunca biraz karıştırdım kişileri gjfjjf.Diziyi izlemeden önce konusunu okursanız çok daha iyi anlarsınız.Diğer bölümü izleyince de yazarim tekrar.Bölüm uzundu bu arada.

0LoL0
Ziyaretçi
0LoL0

Diziyi izlemediğim için cok yorum yapamayacağim ama yurt dışında ünlü olma nedenlerinden birinin Jisoo olduğunu düşünüyorum illaki baska nedenlerde vardir ama dizi hakkinda çok bir bilgim yok.

Kübra
Ziyaretçi
Kübra

Game of Thrones izlemedim ama bilmemek mümkün değil cok popüler. Benimde izlediğimde ilk bölüm ona benzetilmeye çalışıldığı gelmişti aklıma. Kadro umut vaad ediciydi ama senaryo ilk iki bölüm için sınıfta kaldı gözümde. Kötüden ziyade yetersiz kalmış bir senaryosu var dizinin ama belki giriş bölümleri olduğu için ileri de açılma ihtimali de var.

Neşe 💚
Ziyaretçi
Neşe 💚

10’cu yorum kör sensin gerizekalı diziyi begenerek izliyorum sırf uyarlama diye etmediginiz hakaret kalmadı bencil insan sürüsu

Tuba
Ziyaretçi
Tuba

Nereden uyarlama ki?

Kayısı
Ziyaretçi
Kayısı

Dizinin neden popüler olduğunu size hemen söyleyeyim, sevgili Netizenler: ÇÜNKÜ DİZİDE JISOO VAR DİYE BÜTÜN BLINKLER DİZİYİ DESTEKLİYOR. VE EVET, GÜNEY DOĞU ASYALILAR DEĞİL GAYET DE YABANCI HAYRANLAR DESTEKLİYOR. AĞLAYABİLİRSİNİZ.

Evet, bu bir sinir kusma yorumuydu.

Kayısı
Ziyaretçi
Kayısı

Niye eksi verdiniz ki şimdi? Hskdfkkl Yalansa yalan deyin. Jisoo oynayacak diye bütün Blackpink hayran sayfaları deli gibi dizinin reklamını yaptı. Güney Korelilerden gram destek gelmezken yabancı hayranlar diziye yoğun ilgi gösterdi. Bu haber de belli ki bu yüzden yapılmış. Ama tabii, her zamanki gibi, Güney Koreliler yurtdışı deyince sadece “Güneydoğu Asya”yı anlıyor. “Blackpink’in konser biletleri tükendi!” – Konser Güneydoğu Asya’dadır. “Blackpink’in MV’si 500M izlenmeye ulaştı!” – Güneydoğu Asyalılar izlemiştir. “Jisoo’nun oynadığı dizinin yurtdışı reytingleri çok iyi!” – Dizinin yurtdışı reytingleri Güneydoğu Asya’dan geliyordur. (Evet dizinin oyuncularından ötürü böyledir demişler ama haberde Jisoo’nun ismi geçseydi, oraya yazılacak isim Jisoo olurdu.)… Read more »

sen bir deliloysun
Ziyaretçi
sen bir deliloysun

bütün blinklerin içini döken bir yorum çok haklısın kardeşim şu yorumu kafama yapıştırmak istiyorum

Kayısı
Ziyaretçi
Kayısı

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar ama gördüğün gibi. Jakdkfl BLINKler olarak acı çekiyoruz ama kimsenin umrunda değil. 🙁

KINGBANG
Ziyaretçi
KINGBANG

Kanka sen bu eksilerle 9 . köyden de çıkışını aldın bhvfbhjvbsd Boş ver bence kim ne kadar konuşursa konuşsun kızlarım parlıyor onlar medya oyunu deyip kendilerini avutsunlar bvfkjvbfjkev

Kayısı
Ziyaretçi
Kayısı

9 olsa yine iyi, 19. köyden de kovulmuşuz. Janfmgmgmgl

Yalnız bu nasıl alnı öpülesi bi yorum. Helal karşim.

/InSomnia/
Ziyaretçi
/InSomnia/

bu yorumun eksi alması için bir sebep yok ama şu şirketin idollerini yabancılar dahil boykot etse keşke ama dizi çoktan popüler oldu :’/

Kayısı
Ziyaretçi
Kayısı

İnsanlar boykot olayına albüm ya da fan eşyaları almayarak dahil olabileceğini düşünüyor. İdollerinin şarkılarını, dizilerini izlemenin de para kazandırdığının farkında değil çoğu kişi. Yani mükemmel bir boykot yapılması neredeyse imkansız, bence.

Ama söz konusunu YG idollerini öven bir yorum olduğu zaman eksilemek de bir boykot, lütfen.

1Nable
Ziyaretçi
1Nable

İyide Jisoo daha dünki mesele dizi başlamadan önce Song Joon ki yüzünden ilgi çekmişti zaten herkes bu diziyi bekliyordu sen sadece BP kısmı ile ilgilendiğin için görememiş olabilirsin. Koskoca oyunculara bırakıp dizinin populeritesini Jisoo’ya bağlayamazsın. Ve bilmeni isterim bu yorumu Jisoo’yu yermek için yapmadım ben bir Blink’im ama yorumunu gereksiz buldum dizi Jisoo’dan oluşmuyor

Kayısı
Ziyaretçi
Kayısı

Oyuncular dolayısıyla ayrı bir ilgi almıştır, buna hiç lafım yok. Ama her dizi yurtdışında kolay kolay popüler olmuyor. Genelde idollerin oynadığı diziler popüler oluyor. Hele ki, Jisoo gibi popüler ve hayran kitlesi dünya çapında gayet iyi olan bir idol oyunculuk yaparsa o dizinin en büyük reklamı o hayran kitlesi tarafından yapılıyor. Benim Twitter’da gördüğüm şeyler kesinlikle hayranların deli gibi bu dizinin reklamını yapmasıydı. Eğer yurtdışında bu kadar reyting almışsa bence çoğunluğu BLINKler sayesinde olmuştur diye düşünüyorum. Yoksa Song Joong Ki gibi isimlerin de ne kadar önemli olduğunu biliyorum.

1Nable
Ziyaretçi
1Nable

Bende diyorum ki dizi Jisoo’dan önce populerdi zaten 4 bölüm yayınlandıktan sonra Jisoo açıklandı sonrasında ki reytingler Jisoo sayesinde diyebilirsin belki ama öncesi var bunun

Kayısı
Ziyaretçi
Kayısı

Anlıyorum demek istediğini. Ben de zaten bu yurtdışı reytingleri sonradan olduğu için Jisoo sayesindedir büyük ihtimal, diyorum.

Hansol
Ziyaretçi
Hansol

Lan bu yorum niye bu kadar eksi almış?
Insanlar cidden acayip kıskanç