Benzer Yazılar

Jimin, ‘Küçük Deniz Kızı’ hikayesindeki Prens Eric rolüne mükemmel uyum sağlıyor?

Jimin, 'Küçük Deniz Kızı' hikayesindeki Prens Eric rolüne mükemmel uyum sağlıyor?Jimin, 'Küçük Deniz Kızı' hikayesindeki Prens Eric rolüne mükemmel uyum sağlıyor?Jimin, 'Küçük Deniz Kızı' hikayesindeki Prens Eric rolüne mükemmel uyum sağlıyor?

HABER: BTS Jimin’in asil görselleri ‘Prens Eric’ için kusursuz olur.. tüm dünyadan medya bunu istiyor

KAYNAK: Segye Ilbo via Nate

1. [+1,104, -70] Siyahi bir kadın denizkızı rolünü aldı diye insanlar he türlü şeyi talep etmeye başladı ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

2. [+1,028, -61] Sınırı koyalım şimdi ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

3. [+746, -96] Aptal hayranlar, uyanın..

4. [+46, -3] Jimin’i severim ama katılmıyorum.. ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

5. [+44, -4] Ben de hayranıyım ama saçmalık bu, BTS’in böyle bir şeye vakti yok zaten

6. [+39, -6] Oyunculuk yapamadığı için rolü alamaz ㅋ

7. [+36, -5] Gerçek bir kampanya değil bu, hayranlar dalga geçiyor, ciddiye almayın ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

8. [+28, -5] Ben de Jimin’i seviyorum ama yapmayın böyle ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ O prens olsaydı şarkı söyleyince sesi denizkızından daha güzel olurdu ㅋㅋ

9. [+28, -1] Oyunculuk yerine daha çok İngilizce öğrenmesi lazım

10. [+24, -3] Jimin’in oyunculuk yapmak istediğini sanmıyorum

11. [+16, -0] Jimin’imiz bunun için fazla meşgul ㅋㅋ

12. [+16, -1] ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Ben de BTS’i destekliyorum ama buna katılmıyorum ㅋㅋ

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+225] Antiler bunu ciddiye alıp nefret yorumu yazmadan söyleyeyim.
Bu 2016 yılında BLOOD SWEAT AND TEARS basın konferansında başladı. Jimin’in silüeti takım elbisesi ve saçı sebebiyle Prens Eric’e benziyordu ve ondan sonra Army ona Prens Eric demeye başladı. Sonra herkes filmden bahsetti, army’ler de Jimin’in role tam uyacağını konuşmaya başladı. Sonra medya nasıl olduysa bunu öğrendi ve viral oldu. Ciddi bir şey yok, Jimin oyuncu değil, İngilizce bilmiyor ve vakti yok çünkü tüm yıl konser turunda sfdsfsd

 

Kaynak: Netizenbuzz

28 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Kooki

Büyük bir fandom olmanın zararları vol 57586. Kendi aramızda şakalaşırız, yanlışlıkla gündeme gireriz Çocuklara sürpriz, şaka yapmak isteriz, bunu konuşurken yine gündeme gireriz. İdollerimiz hakkında kendi aramızda muhabbet ederiz yine gündeme gireriz, medya tarafından haberimiz yapılır. Bunu duyan başka fandomlar bizimle “hayır benim idolüm prens Eric’e daha çok benziyor” adı altında saçma sapan sidik yarışına girer.. Olayın amacını, ne zaman, nasıl başladığını bilmeyenler tıpkı yukardakiler gibi mal mal yorumlar yapar…. Ah gerçekten bazen bu kadar kalabalık, büyük bir fandom olduğumuz için üzülüyorum.. (çok kısa bir süre) Bu benzetme YILLARDIR fandom arasında konuşulur yani siyahi denizkızından sonra ortaya attığımız bir şey… Read more »

aRMyley

*Ve yorumun alnı ile dudaklarım birleşir* dünya çapında fandom olmak da zor iş anam

Kooki

Çok zor kardeşim çok zor. Üstelik grubunun herhangi bir skandalı çıkmadığı için, nefret yorumu kusmak isteyen ve grubumu aşağı çekmek isteyen aç kurtlar nereye saldıracağını bilmeyince daha da zor. Zavallı acınasılar baktılar ki Bangtan çok temiz, bunlardan skandal çıkaramıcaz bari fandomunun yaptığı şeyleri evirip çevirelim biz skandal yaratıp nefret kusalım derdindeler. Yukarıdaki yorumlar ve bunu fırsat bilip saçma sapan yorumlar yazan TFandomlar buna örnek.

SURMEW-BTS

<3

SURMEW-BTS

Tövbe Yarabbim tövde 😀 Allahım Yarabbim Ya Resulallah…. biz yıllardır Jimin Prens Eric e benzetiriz, diğer üyeler içinde hangisi hangi Disney Prens’ine benziyor diye yorumlardada bulunduk… KPOP sektöründe zaten hangi idol hangi anime karakterine benziyor, hangi idol hangi presn ya da prenses e benziyor gibi gibi benzetmeler yapılır 😀 bu Prens Eric benzetmesini ciddiye alıp böyle nefret yorumu yapanlara gülüyorum sadece 😀 sanki biz benzettik diye Jimin gidip Prens Eric i oynayacak diye bişey yok, zaten ortada böyle bi rol teklifi, aa bu rolü Güney Koreli şarkıcı, dansçı BTS ten Park Jimin oynasın gibi filmin yapımcılarından gelen ciddi bi düşünme,… Read more »

SURMEW-BTS

hayır zaten Jimin de ben oyunculukta yapmak istiyorum vs diyen biri de değil. ciddi anlamda, profesyonel olarak oyunculuk yapma isteği yok çocuğun.ve bu ileride hiç oyunculuk yapmayacağı anlamına da gelmez, belki ileride oyunculukta dener ama şuan böyle bişey yok, RUN BTS yetiyor 🙂

aRMyley

Allahım ya, buna bile antilik yapacak kadar çıldırmışsınız. Oyunculuğu da İngilizcesi de bilmem neyi de kimseyi ilgilendirmiyor. Lütfen fandomda olmayıp da bizim aramızdaki şeylere dahil olmaya çalışmayın. Bu herhangi bir grubun fandomu için de geçerli.

Judy

9. [+28, -1] Oyunculuk yerine daha çok İngilizce öğrenmesi lazım
Arkadaşı piste alalım da bize nasıl ing konuşulacağını öğretsinskfsjddjjshdjdgshshdg

Bir Army

Fandom arası eğlence alt tarafı ya 😂😂

Dalgomi🐶

Jimini her gördüğümde excuse me diyişi geliyor aklıma birde V ile arasında geçen beach(bi*ch) diyaloğu neden yazdım bilmiyorum ama çok tatlı fırsat buldukça izliyorum.

army

ya allah için çocuk şarkıcı zaten bts uyumaya vakit bulamıyor bunlar hala dizi peşinde…. Ayrıca siyahi bir kızın olduğu deniz kızı filmi çok da bana göre ilgi çekici gelmiyor zaten.

Yoloyoloyo

+28, -1 Oyunculuk yerine daha çok İngilizce öğrenmesi lazım

Jimin bunun için fazlasıyla çabalıyor. Siz at gözlüklü aptal sürüsü bunu göremeyecek kadar bencil ve körsünüz. Ayrıca, Jimin’in ağzından bu rolü istediğini veya film yapımcılarından böyle bir teklif geldiğini bile duymadık. Kafanın içi boş sanırım.

Ve ayrıca, BTS’in sadece bir üyesinin İngilizcesi iyiyken bu çocuklar bir çok Amerikalı sanatçının başaramadığı rekorları kırdı. Dil, sadece üç harf. Bir engel değil.

db db

Her şeyi ciddiye alıp haber yapan medya kuruluşları…

Miyallll

Bunu ciddiye almaları çok komik yaa

*-*

Ne olmuş yani istediğini yapabilir

Zamane

Bir nevi sazan avı 😂😂😂😂

wheepup

:d

Bts antisi değilim eski armyim

Bts her hangi bir program festival ya da bunun gibi şeyler için teklif edilse fanları hemen bunlar için zamanı yok onlar çok meşgul diyorlar saçmaladıklarının farkına ne zaman varırlar acaba

Btsarmy

Antiler karşımıza geçip ben anti değilim ben de önceden army’dim demeyi bıraktığı zaman olabilir? 😉😉

bcn

isme bak nsjswjswksejdjdjdjdsjsjwjdnwjdnwjdnwhdjesujssj

aRMyley

Saçmalamıyoruz çünkü vakitleri yok. Şimdi fandomda değilsen yallah başka haberlere, başkalarını ilgilendirmiyor çocuklarımızın ne yapıp ne yapmadığı.

Boş

Bighitin yayınlandığı programı görmediğin ne kadar belli çocuklar çok yoğun

Saçmalamayın

Gelip Bts’i bilmediğimi filan ima ediyorsunuz da ben onları 4-5 yıldır tanıyorum ve evet yoğunlar tüm kpop idolleri fazlaca yoğun sadece sizin her şeye atlayıp onların bunun için zamanı yok onlar meşguller gibi Bts’i yüceltmeniz biraz saçma

TheLand

9. [+28, -1] Oyunculuk yerine daha çok İngilizce öğrenmesi lazım
Sad but true

Kooki

Jimin Oyunculuk yapmak istiyorum gibi bir cümle kurmadı hiç bir zaman. İngilizceye çalışıyor/lar ama konserlerde Armylerle daha iyi bir iletişim kurabilmek için.
Ki bu muhabbet famdom arasında yapılan bir ŞAKAYDI.
Çocuk çıkıp ben bu filmde oynamak istiyorum demiş gibi bir tepki vermeniz de çok akıllıca(!) gerçekten. Sizin yorumunuz ve yukarıdaki yorumlar “olayın aslını bilmeyen insanların nasıl komik duruma düştüğünün” örneğidir.

bcn

sana ne ya sürekli yok vokal yok ingilizce size noluyor çocuğun ana dili İngilizce bile değil öğrenmek gibi bi zorunluluğu yok at kafanıza şunu sokun sad but trueymuş hadi ordan

Mdddmomy

Ericle 0 alaka

deliyimben

Bir çok fandom yapmıyor mu bunu yahu şu üye şuna benziyor vs diye gereksiz bir haber olmuş. Army fandomunun kötü yanı kendi içlerinde şakasına söyledikleri şeyi saçma sapan ciddiye alıp abartan fanların olması sanırım çocuklar hiç yoktan yere linç yiyor böyle şeyler yüzünden

Yeni Yazılar