Benzer Yazılar

Jisoo ‘Elle’ fotoğraf çekiminde masum güzelliğini sergiledi

Jisoo 'Elle' fotoğraf çekiminde masum güzelliğini sergilediJisoo 'Elle' fotoğraf çekiminde masum güzelliğini sergilediJisoo 'Elle' fotoğraf çekiminde masum güzelliğini sergiledi

HABER: Black Pink Jisoo, ilk aşkınızı hatırlatacak masum güzellik… yaz güneşi gibi bir gülümseme

KAYNAK: OSEN via Nate

1. [+534, -47] Jisoo’nun güzelliği gerçekten manyak bir şey

2. [+515, -47] Vay be.. güzel..

3. [+449, -47] Çok güzel bir yüzü var, imajı da çok masum, çok iyi kalpli bir kız izlenimi veriyor

4. [+33, -9] Mükemmel. Aktris suratı var.

5. [+22, -5] Çok temiz bir güzelliği var

6. [+22, -8] Tüm erkeklerin bayılacağı bir surat…

7. [+20, -6] Onun ‘Samsonite’ reklamını ilk gördüğümde Tang Wei zamanda geriye gitmiş diye düşündüm. Süper bir aurası var.

8. [+20, -9] Son zamanlarda trend Black Pink

9. [+19, -4] Güzellik ya da zeka olsun, genler en büyük miras. Jisoo anne babasının güzel genleriyle doğmak dışında bir şey yapmak zorunda kalmadı ve şimdi herkes ona bayılıyor. Gerçekten kıskanıyorum.

10. [+19, -5] İlk aşkım bu kadar güzel olsaydı hayatım boyunca hatıralarla yaşardım

11. [+18, -1] Çok asil bir güzelliği var, kadın idoller arasında bir numara

12. [+18, -7] Aktris suratlı!! Çok güzel

13. [+18, -7] YG’den nefret ediyorum ama Jisoo’yu seviyorum

14. [+15, -6] Güzelliği idol standartlarını geçiyor… oyunculuk yapmalı. ‘Arthdal Chronicles’dayken diğer oyuncular yanında bile güzelliğini korudu..

15. [+12, -3] İnsanlar YG’den nefret ediyor ama Jisoo’yu koruyor, Jennie’den nefret ediyor ama Jisoo’yu koruyor, ironik

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+83] Ablasını gördüğümden beri ikisinin benzerliği dışında bir şey fark etmiyor gözlerim

Jisoo 'Elle' fotoğraf çekiminde masum güzelliğini sergiledi

Kaynak: Netizenbuzz

54 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Lululali

Jisoo güzel genler ve güzel yüzden çok daha fazlası. Karakteri en iyi olan idollerden. Karakter konusunda jisoo ve suho yu tek geçerim.

Muziksever & Blackpink sever

En sevdiğim grup olduğu için söylemiyorum ama cidden en güzel idollerden biri benim için. :*

Lil

Bir insan nasıl bu kadar güzel olabilir ya

Öl de ölelim Jessica reis

BP stanlemiyorum ve üyeleri de çok fazla tanımıyorum. Jisoo’nun sesini de açıkça söylemek gerekirse pek beğenmiyorum. Ondan daha güzel bulduğum idol sayısı da oldukça fazla AMA BU KIZDA BİR ŞEY VAR. Sezgilerimde pek yanılmam ve Jisoo bende çok pozitif bir etki bırakıyor. Çok iyi kalpli biri olduğunu, hanım hanımcık diye tabir edilen kızlar vardır ya öyle biri olduğunu seziyorum. O yüzden de en çok ilgimi çeken üye o. İleride ne yapacak, nasıl bir yere gelecek çok merak ediyorum. Umarım hislerimde yanılmam ve sen insanlara faydası dokunan, örnek idollerden biri olursun Jisoo. Seni destekliyorum❤️

koniçiva

Çok sevdim bu yorumu 💖 Sesi herkese hitap etmek zorunda değil ama onu bu şekilde sevmen çok tatlı

Öl de ölelim Jessica reis

Teşekkür ederim ❤️ İdollerin fanlar özellikle de daha genç fanlar üzerinde çok fazla etkisi var. Bazı idollerin bunu pozitif yönde kullanması da çok hoşuma gidiyor. Mesela BTS sayesinde kendimi sevmeye başladım diyen ya da idoller istedi diye bağış yapan çok fazla fan gördüm. Bunlar bazı örnekler sadece. Bence Jisoo da ileride insanlara iyi örnek olacak bir idol.

Assyaa

Beni böyle tipik Asya yüzleri çekmiyor ama çok taze bir havası var

JKW

Jisoonun klasik standartlara mükemmel şekilde uyan asyalı bir güzelliği var yani o saf ve duru güzelliği , doğallığı büyülüyor insani..siradan bir yüzü yok, kendine özgü ve ailesi de cidden çok güzel..en önemlisi yüzünün güzelliği ayni zamanda kalbini de yansıtıyor içi dışı güzel ve pozitif bir insan..Biasim olur kendileri 💕💕 Aşağıdakiler ablasi ve abisi ikisi de evli ..temiz ve güzel bir aileler

Last edited 2 yıl önce by JKW
JKW

Bence abisi benziyor sksjs ablasi ne alaka ..belki jk kız olsaydi bu kadar güzel olabilirdi bu olur

:D?

Bunlar ailecek guzeller anladığım kadarıyla. Jisoo sana bayılıyorum be kızım.

Bir bakıp çıkacağım

Kendi fikrimce ben jisoo yu oyuncu olarak görmek isterdim . Benim için sahneden daha çok oraya yakışırdı gibime geliyor . Güzel kız cidden .

la cha ta

aynen

HTGNMO

Ablasi çok güzel, Abisi de çok yakışıklı ..genleri saf ve sağlam…ve abisi biraz jungkook a benzemiyor mu ? Hatta bence biraz daha yakışıklı ..

Shelly

Abisi idol olsaymış piyasayı fena sallarmış, oyuncu olsaymış yine aynı şey geçerli olurmuş, valla maşallah, daha da ne denir bilemedim.

HTGNMO

Demi çok yakışıklı..bir de tatlı bir kızı var ayni jisooya benziyor, onun da kalp seklinde dudaklari var 😍😍

Shelly

Yaaaa, abi çok sevimli maşallah, ben de istiyorum bundan şuna bak 😍 genler satın alınabilse harika olurdu yahu. Neyse gece gece bunları görüp erimem hiç iyi olmadı, acilen gerçek hayata dönmeliyim 😅

HTGNMO

Instagram hesabi var abisinin hep videolarini paylaşıyor sanırım bu yaşta ünlü, çeşitli bebek ürünlerine kapak oluyor ya inanılmaz 😂😚

Shelly

Eh, ünlü olmayacak gibi de değil; ama umarım bu yetiştirilme şeklini etkilemez, çok sevimli cidden, sağlıkla ve güzellikle büyüsün inşallah 💕

HTGNMO

İnşallah güzel dilekler bu güzelliğin olsun💕

Shelly

Instagram adresi neydi bu arada *-*

HTGNMO

Hun_yaaa olarak geçiyor ismi

Shelly

Teşekkürler *-*

HTGNMO

Pardon doğrusu hun_yaaa ..fark eder herhalde

May

Büyük küçük harf algoritması instagramda eğer i i u ü gibi harfler değilse etkilemiyor yani H ve h aynı anlar fark etmiyor.

HTGNMO

Teşekkürler bilgi için

Muziksever & Blackpink sever

Cidden bu eksi meselesine neden takılıyor millet ben anlamadım. Hayatta farklı görüşler de var, yazılan yorumu sevmek zorunda veya artılamak zorunda değil ki herkes?
Vay efendim bu kişiye bir şey demedim niye eksikiyorsunuz? Yok efendim bunda da bir şey mi varmış. Yorumunu yap geç.

May

Yurtdışında Jisoo çok ilgi çekemiyor gibi geldi bana. Çok detaylı bilmiyorum ama uzaktan izlenimlerim bu yönde

SGJK

23 milyon takipçisi var ,şirket kendini göstermesi için fırsat vermedi ki..herkes jisooyu çok seviyor o grubun ablası,annesi ,üyeleri önünde ağlamayan ama onların gözyaşlarını silip tek başına ağlayan blackpinkin sağlam direklerinden..bu comebackte günlük, haftalık takipçisi en çok artan üye ve kpop idoluydü..lütfen ön yargılı olmayın lider vokal olarak jennie ve lisa kadar ne ikonik parti var şarkılarda ne de rose kadar fazla parti var ama ona rağmen elinden geleni yapıyor ,sahnede hep full enerji, hep daha iyisi için söz veriyor, farklı ve özgün sesi enerjisiyle grubun şarkılarına çeşitlilik ve güzellik katıyor..lütfen bilmediğiniz şeyler uğruna insanların emeklerine haksızlık etmeyin ..jisoo bunu hak… Read more »

Last edited 2 yıl önce by SGJK
SGJK

Ama biraz da pozisyonu gereği aslında ..rose ana vokal şarkılarda partinin fazla olmasi normal, jennie ana rapper ve lider vokal şarkılar rap ağırlıklı olduğu için yine normal, lisa lead rapper ve ana dansçı yine kendine ait rap parti olması ve dansta önde olmasi normal..jisoo da lider vokal ve visual yani aslinda herkes kendi görevini yapıyor bazen jennie sadece rap yapip vokali rose ve jisoo yapıyor sadece ve arada dans ederken merkezleri değiştirseler iyi olurdu 4ddeki gibi ve jisoonun sesi bp için bir zenginlik cidden tat katiyor ses rengiyle..tamam kötü bir sey demişsin demiyorum hakaret etmeden aşağılamadan kendi fikrini belirtmişsin güzel… Read more »

blinkıı

Yurtdısında da çok çekiyor ama korede ilk 10da genel olarak marka itibar listelerinde

SGJK

Son anda idol falan olmadı ilk oyunculuk için girmişti daha sonra sesiyle ve yıllarca süren stajyerlik eğitimiyle idol olarak çıkış yaptı..son anda olması mümkün değil.. Bir çok stajyer arasından seçildiler evet dans konusunda diğerleri kadar doğuştan yetenekli değil ama çok çalıştı hep çalışıyor ve çabalıyor sesi de gerçekten güzel dansı da kötü değil arkadaşım git dans pratik videolarını izle yorum yap geride kalmıyor ama koreografide geriye atıldığı için göze gelmiyor fark var ona rağmen çabalıyor….sahnede hep daha iyi olmaya söz veriyor, hep pozitif enerjisiyle sahneyi dolduruyor haksızlık yapmayın

Last edited 2 yıl önce by SGJK
SGJK

Kötü bir niyetin yoksa güzel ama biasim jisoo olduğundan ve ne kadar çabaladığıni bildiğim , her şeye rağmen üyeleri için ağlamayıp gülümsediği için bazen bu tür ifadeleri çabasına haksızlık olarak görüp
rahatsızlık duyuyorum..ama kendi fikrin saygi duyarım

Buse

Çok güzel. 💛

numb

aşığım ciddi ciddi

koniçiva

Taş gibi valla. Aşırı güzel.

Dong-Sun

En sevdiğim K-Pop idolü harika biri

Merve

Sen harikasın jisoo

Last edited 2 yıl önce by Merve
MeLaNiE

Her zamanki gibi ışıldıyorsun hayatım

Sena

Ablasını geç abisi bile güzel….

Cansu Gcms

Vay canına ablası 😍

Heartthrob

İkinci fotoğrafta Loona’dan Heejin’e benzettim.

Xx4

Evet andırıyorlar..o da güzelmiş

tanıyantanır

Ablası shuhua gibi sanki ne kadar benziyor

May

Aynen bende ikisinin aynı anda gözükmesi taraftarıydım. Benimle aynı fikirde 1-2 kişinin olmasını bilmek iyi hissettiriyordu şimdi ise biraz tuhaf oldu.

lala

Ben size katılmıyorum aslında… İnsanlar böyle şeylere ciddi manada takılıyorlar. O eksi ne için atıldı, grubun antisi olduğu için mi, yorumu mu beğenmedi, karşıt görüşe mi sahip, yoksa direkt userdan mı hoşlanmıyor hiçbiri belli değil. Sadece orada dikkat çekici, kırmızı bir eksi var. Çoğu sosyal medya kuruluşu insanların psikolojisi zedelendiği için bırakın eksiyi, beğeniyi bile kaldırıyorken sizin ille eksi görmek isteriz diye diretmenize gerek yok. Zaten saçma sapan yorumlar yine kendini belli etmeye devam edecek, eksinin tamamen kaybolduğu falan yok. Bu minnoş siteye fanwar dramalarını getirmeyelim :’))

🐾hheyu

Yeni nesil abartılanlarda number 1 … Hafif erkeksi bir havası var hatta dudak yapısı çok garip duruyor bence, bu kadar begenilmesini neresinden bakarsam bakayım anlayamıyorum

Hgs

Özgün ve doğal dudak yapısı zaten onu farklı ve güzel kılıyor.. Çoğu kişi bu dudak yapısına sahip olmak için dolgu bile yaptırıyordu trenddi bir ara hala da öyle olabilir ve neresi erkeksi ? jisoonun gayet feminen ve nazik bir görünüşü var

Hgs

Gerçekten güzel dikkat edersen

Hgs

Bunu da atayım son içimde kalmasın slsks bu anlık havaalanı fotoğrafı film karesi gibi duruyor😍

May

Böyle sert ve erkeksi dediğimiz güçlü yani feminen görünümler şuan seviliyor bu yüzden abartılmasını normal buluyorum. Benim tarzım değil. Daha yumuşak ve sevimli hatları tercih ediyorum.

SGJK

Jisoonun yüzünün neresi sert ve erkeksi acaba ? Bu da yeni argüman mı karşımıza geldiğiniz ? Gayet klasik ,özgün ve güzel hatları var yüzünün ..yanı jeongyeon gibi sert bakışları veya yüz ifadesi yok..neresi erkeksi ? Jisoo grupta en feminen üyelerden biri ..erkeksi dendiğini ilk defa duyuyorum ..garipsiniz

May

Bunu nasıl kanıtlarım kendi açımdan bilmiyorum ama mesela eğer Jisoo resmi çizersem yüz hatlarını daha keskin ve bastırarak çizmem gerekir. Overrated değil zaten çünkü bu zamanlarda sevilen bir tarz bu ama herkes herkese hitap edemiyor işte.

SGJK

Evet yüz hatları keskin ve orijinal ama ben erkeksi diye tanımlamazdim ..herkese hitap etmemesinde sorun yok

melanie melanie

Düşünceni kendine sakla bu kadar beğenilmesini anlamıyorum falan deyince hakarete giriyor beğeniliyor çünkü GÜZEL

Yeni Yazılar