Benzer Yazılar

Seventeen Mingyu Itaewon olayı için özür diledi

Seventeen Mingyu Itaewon olayı için özür diledi

HABER: Seventeen Mingyu Itaewon’a gittiği için özür diledi “Hayal kırıklığına uğrattığım için özür dilerim”

KAYNAK: News 1 via Nate

1. [+1,011, -56] Grubun albümü çıktı diye özür diliyor ㅋㅋ

2. [+855, -50] Albüm çıkana kadar niye tek kelime özür dilemedin?

3. [+668, -42] Ne çabuk özür diledi

4. [+48, -7] Bu özrün zamanlaması nedir??

5. [+47, -7] Uzun zaman oldu, niye şimdi????? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

6. [+44, -8] Grubun albümünü alanlar aptal domuzlar olduklarını kanıtlarlar~

7. [+35, -8] ㅋㅋㅋㅋ Gerçekçi olalım, her hafta sonu dışarı çıkanların ona nefret yorumu yazmaya hakkı yok…

8. [+31, -5] Ah, Seventeen haytanı olarak hayal kırıklığına uğradım… neden bu kadar geç özür diledin..

9. [+29, -16] Diğer herkes evde oturmuyor. Sadece yakalanacak kadar şanssızdı. Bence özür dilemesine bile gerek yok. Corona olmadığı sürece sorun yok.

10. [+29, -3] Albümün çıktığı gün özür dilemek ㅋㅋㅋ niyeti belli ㅋㅋㅋ albüm çıkmasaydı asla özür dilemezdi

11. [+20, -9] 97’li asiler arasında en büyük zararı Cha Eunwoo gördü. Herkes Jungkook ve Jaehyun’u şımartıyor. Mingyu yeterince popüler olmadığı için en büyük nefreti Cha Eunwoo aldı ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

12. [+18, -0] ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Aigoo, sanki pişmanmış gibi

13. [+18, -0] Mayıs başı olmadı mı bu? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ bu zamanlama nedir?

14. [+18, -1] Para ihtiyacı var…

15. [+17, -2] Anca şimdi mi? Şu an bu sıcak havada maske takan insanlara karşı hiç mi suçlu hissetmiyor? Tüm ulus bu hastalığı yenebilmek için hep birlikte zor günler geçiriyor ama Itaewon’a giden bu gençler buna dahil olmayacak kadar özel olduklarını düşündüler… umarım pişmandır

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+220] “Tüm ulus bu hastalığı yenebilmek için hep birlikte zor günler geçiriyor ama Itaewon’a giden bu gençler buna dahil olmayacak kadar özel olduklarını düşündüler…”

Tüm ulus onlarla birlikte dışardaydı, konu idoller olmadı mı sosyal mesafe de umurlarında değil, onları savunmuyorum ama gerçek bu.

 

Kaynak: Netizenbuzz

28 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Taemin is coming

+220] “Tüm ulus bu hastalığı yenebilmek için hep birlikte zor günler geçiriyor ama Itaewon’a giden bu gençler buna dahil olmayacak kadar özel olduklarını düşündüler…”

Tüm ulus onlarla birlikte dışardaydı, konu idoller olmadı mı sosyal mesafe de umurlarında değil, onları savunmuyorum ama gerçek bu.

azizi

bence şuan özür dilemiş olması daha büyük bir başarı. herkes unutmuşken tekrardan gündeme getirdi. cesaret ister

Suna

Yabancı yorum yine tüm sitenin iq toplamasını üstlenmiş. Itaewon dörtlüsü diye bir şey yok tüm halk diye bir şey var

Lolan

Ay bu konu her ay düzenli olarak böyle hortlayacak mı yeter kdjcjdncj

Lululali

Mingyunun çok kötü bişey yaptığını düşünmüyorum. Ki yapmış olsa bile bu diğer 12 üyenin suçu olmazdı.grubun albümünü sırf bu yüzden almamak saçma olurdu.özür dileme zamanlaması biraz uygunsuz olmuş.

Henggarae

Mingyu kameralar önünde bizzat özrü dilemek istediğini söyledi. Mektup vesaire ile değil. O yüzden bunun için bir basın toplantısı düzenleyemeyeceğine göre dün tüm kameraların önünde alacağı bu yorumları göze alarak özürünü diledi. Ben bir Caratım ve başta gerçekten kızmıştım Mingyu’ya ama sonra gördüm ki Kore’nin neredeyse tamamı aynı şeyi yapmışken ikinci dalganın sorumlusu bu 4ü ilan edildi. O yüzden nefreti, kötü yorumları hakettiklerini düşünmüyorum. Ki nefreti kolay kolay kimse haketmez. Ayrıca diğerlerini bilmiyorum ama Mingyu’nun resmi programı yoktu o dönem testini de yaptırdı. Konu umarım kapanır 4 ü de artık nefret almaz. Seventeen’in yeni albümüne bir göz atın lütfen Left… Read more »

blackhearted

Mektup yazmak yerine çıkıp canlı canlı özür dilemek daha samimi.

Nana

[+35, -8] ㅋㅋㅋㅋ Gerçekçi olalım, her hafta sonu dışarı çıkanların ona nefret yorumu yazmaya hakkı yok…
 
Maalesef çok doğru

Parkseojoon

Ya o değil ülkede yasak yok herkes dışarıda! mekanlar açık, normal insanlar eğlenirken sorun yok ama ünlüler eğlenince mi sorun var. Herkes hatalı ünlülere katil muamelesi yapılmamalı

Sananelazım

Kanka güney koreye ikinci dalga geldi şimdi daha da üstlerine giderler 🙁

Parkseojoon

Sadece ünlülerin ama……..

Nokta

Bugün haberlerde okudum. Genel olarak Güney Kore ikinci dalgayı kabul etmiş.

Hatalarını savunmuyoruz ama tüm fatura bu dörtlüye kesildi. Kurban gibi oldular yani.. Ayrıca Güney Kore de sinemalar da açıldı bakın ikinci dalga evresinde ve sinemalar dolmuş. Ayrıca adamlar ara vermeden dizi çekimi yapıyor. Çok mantıksız.

Last edited 2 yıl önce by Nokta
loonaverse

Geç kalmış olsa da dilemiş sonuçta ben hepsine sinirlendim başta ama bitti gitti 🤦‍♀️

Last edited 2 yıl önce by loonaverse
아수만

İlk haberi duyduğumda kızmıştım. Kendi sağlıklarını tehlikeye attıkları için ama üzerlerine aşırı gidilmeye başlanınca bir hop dedim hayırdır? Sonraa olaylar tam yatıştı derken gerçekler de bir bir ortaya çıktı. Şuan da asla kızmıyorum çünkü kızılacak birşey yapmadılar. Öyle ilk haberlerde denildiği gibi de 3-5 mekan gezip partilemediler. Bunların dispact tarafından yazılan yalanlar olduğu ortaya çıktı ki birebir o mekanların sahipleri söyledi. Buraya gelmediler dediler. O dönem kapalıydık dediler bla bla bla..Sadece 4 arkdaş dışarıda yemek yedi. Bir tane bile fotoğrafları da çekilemeyecek şekilde dikkatli ve korunaklıydılar. Kimse de çıkıp “Toplum sağlığı” safsatasını yapmasın. Hepiniz Halk olarak dışarıda barlarda cafelerdeydiniz. Konuşmaya… Read more »

아수만

Yorumları yabancı sitede okuduğum için okuma gereği görmemiştim de Jungkook şımartılıyor mu?
Ayy salak şey seni.
Şımartılmayı hak et seni de şımartsınlar.
Şu sektörde ne kadar gereksiz nefret varsa hepsinden dili yandı bu çocuğun. Sende bunları gördükçe bir taraflarına kına yakanlardansın belli. Böcek.

Sıkıldım

Daha bugün kpop konserleri ile ilgili bir haberde tiyatro gibi yerlerin açık olduğunu ve normal şekilde devam ettiğini söyleyen yorumlar gördüm. Bu yüzden kimse gelip duyar kasmasın

koniçiva

Cidden en çok Eunwoo zarar aldı bu konudan

Last edited 2 yıl önce by koniçiva
jungwoo

Çok erken söylemiş biraz bekleseydi

KFDKDKFJ DKDKD

Daha önceden zaten özür dilemişti sirket aracılığıyla. Aradaki bir aylık sürede inzivaya çekildi, aktivite bir şeye katılmadı. Bu medya önündeki ilk faaliyetleriydi. Bizzat herkesten yüzyüze özür dilemek istedi. Medyanın önünde bunu yapmak cesaret ister.

tanıyantanır

Ya bunu bizim durumumuza cidden benzetiyorum ama benziyor bize “AVM orda burda gezin burda acıtasyon yapın” diyenler var neden gördüğun bir genç 4 milyon genci aralarında hasta olanları temsil ediyor Türkiyede maske takan az Eyüpte yaşıyorum ve ciddi bir yaşlı nufus var burada ama yok geçen bir kadın elinde sigara elini kolunu sallaya sallaya yürüyor ben diyor muyum kimse takmıyor herkes sokakta aaa döküleyim maske takmayım toplum yapıyor diye tüm insanları mı suçlu tutuyorsunuz anlıyamıyorum bu zihniyeti asla anlayamıcam toplumun yapması ne onları suçsuz yapar ne de onların yapması toplumu suclu yapar suç bireyseldir Kimsenin özürünü üzüntusunu samimiyetini eleştirmek size… Read more »

xxx

Pann’da mı görmüştüm yoksa başka yerde mi tam hatırlamıyorum idollerin dışarı çıktıkları tarihte 25 Nisan’da Kore’deki sokakları caddeleri gösteren fotoğraflar vardı vaka sayısı bitmeye yakın ve her yer açık olduğundan sebep olsa gerek normal hayata dönülmüş gibiydi hatta normal zamanda bile maske takan Koreliler ki bunu herkes bilir salgın geçti kafasıyla maske bile takmıyorlardı neden kendilerini değil de bu 4 idolü devamlı eleştirme gereği duyuyorlar anlamıyorum.

Nese Yılmaz

Mingyu çok nazik, iyi kalpli, temiz yürekli bir insan. Herkese hep yardım eder, üyelere, hayranlara çalışanlara hep yardım eder, sevgi gösterir. Bu olay olduğundan beri 1 aydır hiç sosyal medyaya girmedi, gönderi paylaşmadı, faaliyete katılmadı ve 1 ay sonra ilk fırsatta, basının önünde herkesten yüzyüze özür diledi. Bu büyük cesaret ister. Fotoğraflara bakarsanız ne kadar tedirgin, üzgün, ürkek olduğunu anlayabilirsiniz. Gözleri dolu dolu, her an ağlayacak gibi. 1 ayda tüm netizenler onu linç etti, nefret yorumları attı. O bunların hiçbirini, üzülmeyi haketmiyor. Kim bilir ne kadar vicdan azabı hissetti, grup arkadaşlarına, grubuna zarar verdiğini düşünüp üzüldü. Üstelik hiçbir suçları yoktu.… Read more »

Exovelvet

Hatalı bulduğum bir gerçek ama bitti gitti artık, nefretlik bir şey de yoktu ama Mingyu kankim yanii neyi bekledin özrünü şu an dilemen bana biraz geri dönüşünüz ile alakalı gibi geldi 🙁

Last edited 2 yıl önce by Exovelvet
KFDKDKFJ DKDKD

Bir aydır hiçbir faaliyetleri yoktu insan içine çıkmadı. Bizzat herkesten yüzyüze basın önünde özür dilemek istedi. Bu aksine samimi olduğunu gosteriyor ve büyük cesaret gerektiriyor Kore gibi yargılayıcı bir toplumda.

ImYeon

Şu ana kadar en sert yorumlar, Kore bazında, Eunwoo’ya geldi çünkü tam bir çiçek çocuk imajı vardı. Umarım oyunculuğu ilerleme gösterir de bu olay arkada kalır

May

Biz seni unutmuştuk bile

Muziksever & Blackpink sever

Kadın bir idol olsaydı vay haline :/

아수만

Bu haberlerden sonra kadın idol’ün mayıs ayında 2. dalga çıktıktan sonra partiye gittiği ortaya çıktı. Kimse de bu çocuklara yapılanın binde birini yapmadı.Aynı partiye kaç tane ünlü katıldı kimse önemsemedi. Bak adları bile unutuldu. Öyle kadın idol olsaydı o olsaydı değil işte. Oldu da ne oldu?

Yeni Yazılar