Joo Jin Mo internetin alay konusu olmaktan kurtulabilecek mi?Joo Jin Mo internetin alay konusu olmaktan kurtulabilecek mi?HABER: Joo Jin Mo internetin alay konusu olmaktan kurtulabilecek mi?

KAYNAK: Sports World via Naver

1. [+19,354, -79] En korkunç kısmıysa Jang Dong Gun’un asla en çok arananlarda birinci sırada gözükmemesi

2. [+8,974, -141] Neden Jang Dong Gun ile alakalı hiçbir haber yok? Onu bir daha televizyonda görmeyi gerçekten de istemiyorum.

3. [+7,045, -87] Neyden kurtulabilecek? Kendi hatalarından mı? Ben olsam yüzümü bir daha gösteremeyecek kadar utanırdım

4. [+6,138, -52] Gerçekten de Jung Jun Young’ın yaşlanmış haliler ㅋㅋㅋ bu büyük bir şeyㅋㅋㅋ tüm bu starların birbirleriyle bu kadar benziyor olmalarına inanamıyorum ㅋㅋㅋ

5. [+4,586, -73] Bundan kurtuluş yok ㅋㅋ ünlü kariyeri sona erdi ㅋㅋㅋㅋ artık halk arasına çıktığında başını nasıl dik tutabilir?

6. [+2,133, -28] Eğer ünlü olmasalardı umursamazdım, fakat bu insanlar halktan para kazanıyorlar. Gidip böyle pislik şeyler yaptıktan sonra destek alabileceklerini mi düşünüyorlar? Halkın onları çiğneyip atmak için her türlü hakkı var ve bundan sonra onun için düşüşten başka bir şey olmayacak.

7. [+1,225, -18] Jang Dong Gun’un hala en çok arananlarda olmadığını gördükçe tüylerim diken diken oluyor

8. [+1,219, -32] Lee Hyori’nin neden Lee Sang Soon ile evlendiğini şimdi anlıyorum

9. [+1,106, -17] Tüm endüstri böyleyken Lee Min Jung için kötü hissetmenin bir manası yoktu sanırım, ah

10. [+806, -28] Neden çocuğunun annesine rastgele kadınlardan STD’ler vermek istersin ki?..ㅠㅠ

Joo Jin Mo internetin alay konusu olmaktan kurtulabilecek mi?

HABER: Joo Jin Mo ve Jang Dong Gun’un birbirlerine attığı ucuz mesajlar sebebiyle halkın düşünceleri kötüye gidiyor

KAYNAK: Korea Ilbo via Nate

1. [+1,433, -32] Jang Dong Gun köy yaşantısından sonra varlıklı bir yaşama ve zengin bir eşe geçince kendisini dokunulmaz sanmış olmalı.

2. [+1,194, -13] Kazancı 90 milyar won olan adam bir hackera 1 milyar won vermek istemedi ve şimdi kariyeri risk altında. Sanırsam 90 milyar won’un varken işsiz kalmak çok üzücü olmaz.

3. [+1,181, -12] Birbirlerinin aynısılar… Bence bir insanın arkadaşlarını görmek sana o kişi ile alakalı çok şey anlatır.

4. [+204, -3] Bence asıl sorun mesajların ucuzluğundan çok evli olmalarında… Neden mükemmel karını ondan düşük kadınlarla tanışmak için evde bırakırsın?

5. [+200, -1] Bu noktada, Jang Dong Gun Joo Jin Mo’dan daha fazla şey kaybediyorㅋㅋㅋ Hackerın yaptığı şeyin doğru olduğunu söylemiyorum ama.. Tüm bunları açığa çıkarttıkları için minnettarım. En azından istersek bunlar gibi iğrenç adamları görmezden gelebileceğiz. Gerçekten de bir ünlüyü sadece imajına bakarak sevmememiz gerektiğini gösteriyor.

6. [+195, -2] Joo Jin Mo kadınlara onlar tek kullanımlıklarmış gibi davranıyor. Her zaman birisini tutup etrafta gösteriyor ㅋㅋㅋ sanki onları alışveriş yapma sitelerinin birisinden seçmiş gibi

7. [+185, -2] Go So Young’ın bu konudan tamamiyle habersiz olduğunu düşünmüyorum. O ünlü biri, etrafında Jang Dong Gun’un nerede görüldüğünü söyleyecek göz ve kulakları vardır. Adam bu kadar ünlüyken nasıl bir yere gizlice gidebilir ki? Ve bunu bir sürü kadınla yıllarca yaptı, bu onun yaşam tarzıymış gibi. Ayrıca Go So Young ve Lee Min Jung hep yalnızlar, So Yoo Jin ve Baek Jong Won veya Lee Hyori ve Lee Sang Soon her zaman birlikteler.

8. [+145, -2] Joo Jin Mo (Jung Jun Young’dan büyük), Jang Dong Gun (Choi Jonghoon’dan büyük). Bunlar gibi pisliklerden çok sıkıldım. Yani kadınlara birer seks objesiymiş gibi davrananlardan, sanki onlar tek kullanımlık oyuncaklarmış gibi oynayıp bırakanlardan.

9. [+142, -0] Hackerın kötü bir şey yaptığını düşünmüyorum. Bunca zaman televizyonda çok masum davranan pislik insanları ifşa etti

10. [+139, -0] Zavallı eşleri

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+21] Oyunculara hiçbir şey olmuyor, tecavüzcü Park Shihoo bile ceza almadan geri dönebildi…

Kaynak: Netizenbuzz

15 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
The Netizen

Hatırlar mısınız? Bizim bir Türk vardı Enes diye, “Elin oğlu” gibi bir programda ünlenmişti. Oyuncuydu. Karısını aldattığı ortaya çıkınca tüm televizyon hayatı bitmişti. Bence iyi olmuştu hatasının bedelini bazen ağır ödeteceksin.. Lee Santa karısını aldattı ama sıkıntı değil hala televizyonda, ayrıca bunlar da devam eder bence. Madem bir şey yapıyorsunuz aynı davranmaları gerekir herkese! 🙂

Limpi

Türkiye’de 4 karısı var diye ülkemizi olmadığı şekilde gösterip hakaret etmişlerdi.

ImYeon

@Limpi Kore habercilerinin ırkçılığı çok üzücüydü ama daha da üzücü olan kendi milletimizden olan ve bizi orada tanıtan bir şova giden Enes’in şovun bir bölümünde Türkiye’de hala iki eşi olan insanlar var ve bu normal karşılanıyor demesiydi. Programda kimse ülkesiyle ilgili en ufak bir toz zerreciği anlatmazken o bunu açık açık dedi. Eşcinsel bir şovmenin katıldığı bir bölümde oğlu eşcinsel olsaydı onu sonuna kadar red edeceğini söyledi ki programda Çinli olan (ki Çin eşcinsellik konusunda bizden bile katı) kişi dahil herkes oğlunu eninde sonunda kabulleneceğini söylerken. Enes sevimsiz bir tipti. Ama diğer herkes geri dönerken elbette bir şirketi olmadığı için… Read more »

The Netizen

Aynen Enes baya yobaz bir adamdı. Allahtan daha da ortaya çıkıp bizi rezil etmiyor 🙏

Limpi

Bunu bilmiyordum, ayıptır ya sen kendi doğrularını neden tüm ülkeye yayarsın ki.

134340

Kore de aktörlere olan tavır farklı işliyor. Eminim iyi bir yapımda yer alır, oyunculukları beğenilirse hepsi unutulur. Hatta şu an onları suçlu görmeyip, özenen bir sürü Koreli erkek vardır. Gerçekten düşünce yapısında sorun olan bir ülke.

ImYeon

Lee ByungHun bu tarzda büyük skandal yaratan ilk isimdi ama sürekli karısına midesizmiş gibi davranmayın. Kadın aldatıldığında hamileydi ve kısa bir süre sonra çocukları oldu. O psikolojiyi düşünmek gerekli. Her defasında kadına nasıl affettin diye sormayın. O bizi ilgilendirmez. Ama bunların olayı ilgilendirir. Çünkü bunlar yasadışı resim, video paylaştılar. Yetmezmiş gibi yattıkları kadınlara para ödediler ki fuhuşa girer. Yani bunlar davalık konular ve aldattıkları için eşlerinin affetmeye hakkı olsa bile fuhuş ve yasadışı görüntüden cezalandırılmaları gerekli. Lee ByungHun’u aklamıyorum tabii ki. Eşlerini aldatan herkes benim gözümde birer çöp. Ama eşlerin birbirlerine karşı sorumlulukları vardır. Aldattı diye Lee Min Jung’a nasıl… Read more »

Mel

Jang Dong Gun o kadar şok ediciydi ki… şerefsizler

Nokta

Bu durum alay konusu olacak bir durum değil…. umarım sektörden bu gibi pisliklerin hepsi gider. Gerçek hayatta da bu gibi insanlar inşallah karşımıza çıkmazzz. Kpop sektörü kötü haldeyken kdramanın iyi olduğuna inanmayın. Hepsi pislik kaynıyor.

Cv jhunb

Sizce empress ki izlemeye devam etmeli miyim

Hola hola

Şahsen devam etmeni tavsiye ederim çünkü orada dizinin 25.bölümden sonra tamamen Ji Changwook’un canlandırdığı karaktere aşık olmayan izleyici tanımıyorum. Dizi güzel karakterlere bakıp izle…

Cv jhunb

Teşekkürler

Sel

Ben ji chang wookun karekterini de seviyordumda finale kadar kral benim favorimdi hep şuan bu haberi okumak canımı çok sıkıyor

Chickenisnotmystyle

İzlemelisin ama bu diziyi izleyip sonunu beğenen biri tanımadım(bende diziyi bitirdim bu arada.)

Krispi

Tarih dizisi olduğu için sonunu gerçek tarihle bağdaştırmak zorundalar 🙁 olay kurgusu dönemleri,(Ki’nin yükselişi, Kralla ilişkisi vs) net kanıt içerikli bilgi olmadığı için hayal dünyasıyla yazılabiliyor ama sonunda zaten Ki’nin büyük olma sebebi aslında bir tarz Kösem olmasından ya ona göre çekmişler ondan beğenilmedi pek.