Benzer Yazılar

Vietnamlı havaalanı görevlisi Chanyeol ve Sehun’un pasaport bilgilerini sızdırdı

Vietnamlı havaalanı görevlisi Chanyeol ve Sehun'un pasaport bilgilerini sızdırdıHABER: EXO Chanyeol ve Sehun’un pasaportları Vietnam havaalanı görevlileri tarafından medyaya sızdırıldı

KAYNAK: Asia Today via Nate

1. [+1,174, -7] Çıldırmışlar mı? Çıldırmış olmalılar, bunun için ağır bir ceza alsalar iyi olur

2. [+965, -8] Her yerde deliler var;;

3. [+897, -9] Bu önceden Sulli’nin bahsettiği şey, kanunlar tarafından korunmadıklarını söylüyordu.. Hangi cesaretle birisi böyle bir şeyi medyaya sızdırır?

4. [+43, -1] Sadece pasaport fotoğrafları da değil sosyal güvenlik ve pasaport numaraları da sızdırıldı, tüm sayfa… Bunun gibi bir şeyin yaşanabileceğine inanamıyorum.

5. [+37, -2] Kore havaalanı çalışanları da sorunlu… Tüm favori ünlülerinin pasaportlarının bir kopyasını alıyorlar genellikle…

6. [+32, -0] Delice, gerçekten de fotoğrafları öylece paylaşıverdiler. SM’im çabuk olup dava açması gerekiyor.

7. [+29, -1] İdollerin psikolojileri bu nedenle bozuluyor.. Nasıl insanlara güvenebilirler ki?

8. [+25, -0] Hiç profesyonellik yok, bununla kanunları kullanarak ilgilenin.

9. [+24, -0] İdol olmak zor şey.. Tonla para kazanıyorlar ama hayatları yok

10. [+22, -1] Delirmişler mi??? Ünlüler de mahremiyeti hak ediyorlar, ne hakla böyle bir şeyi basına sızdırırlar??

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+57] Profesyonellik sıfır. Bunu yapan bir doktor ya da başka bir sağlık personeli olsaydı hastanın bilgilerini sızdırdığı için hapis cezası alırdı. Havaalanı görevlilerinde de müşterilerin özel bilgilerini korumak gibi bir kural yok mu? Acınası gerçekten.

Kaynak: Netizenbuzz

12 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
JenLisJisRos

Delice, gerçekten de fotoğrafları öylece paylaşıverdiler. SM’im çabuk olup dava açması gerekiyor.
Sm wendy için bile dava açmadı böyle birseyi hiç umursamazlar. Adamlar sadece süslü paketlerle onları önümüze sürüp para kazanmayı düşünüyorlar bu kadar basit.

angel

Gerçekten delirmiş olmalı, ah aklım almıyor. Nasıl böyle bir şey yapmış olabilir. Cidden ya çok sinirlendim!

KINGEXO

Bunu yapan görevli işten atılmış ve dava edilmiş.
Kişisel bilgilerini sızdırınca eline ne geçti? Başının belaya girmeyeceğini hayranların ona teşekkür edeceğini falan mı düşünüyordu acaba? Zavallı.

Ayla

Ben de bunu merak ediyorum . Hiç mi sonradan olacakları düşünmüyorlar , hadi her şeyi geçtim demiyorlar mı ” Ben bunu paylaşıyorum ama sonu nasıl olur ?”

KINGEXO

Insan olan herkes bunu düşünür ama bunlarda insanlık namına hiçbir şey olmadığı için düşünme gibi bir özellikleri yok işte.

Almina

Aptal ya sırf bunun için gül gibi işinden oldu üstelik SM ye gerek kalmadan hava alanı soruşturma başlattı dıye duydum…. keşke Koredeki hava alanları da aynısını yapsa uçuş bilgilerini satıyorlar sözde çaktırmadan bilgileri gösteriyorlar yanlarına kar kalıyor…

seulrene

Dünya çıldırmış insanlarla dolu.

6984

Sasaeng gruplarında, abartmıyorum neredeyse bütün idollerin pasaport bilgileri var ve parayla falan satıyorlar. Bu işle ilgilenen görevlileri iyi seçmeleri gerek çünkü bu bir suç.

Kdlfşsşdş

Dahyun eliyle kapattı diye kaba dediler bir de. En iyisini yapmış kız.

Aswium

Bunu yapınca eline ne geçecekti cidden saseangleri mi mutlu etmeye çalışıyordun yoksa?

la cha ta

Sm acilen Wendy için ve Exo için dava aç

İğrençlik

Yuh y ,kendi bilgileri internette yayında ne hissederlerdi acaba , yaptıklarının yanlış bir şey olduğunun farkında değiller mi?! Bizim ülkemiz de insanların haberi olmadan bi TC kimlik numaraları ile üzerine şirket kuruyorlar ,evleniyorlar,türlü dolandırıcıklar yapıyorlar . Neyse ki kovulmuşlar sanırım, keşke Güney Kore de ki ,Dahyun un bilgilerini sızdıran görevli , de işinden kovulsa ve hukuk önünde yargılanıp ceza alsa.

Yeni Yazılar